Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
9. nov 2009

Ahojte!

baby, maju vase deticky presny rezim? Myslim hlavne v noci. Lebo ten nas vobec, kazdy den spi inak, papka inak. Uz boli noci, kedy cele prespal, teraz sa budi kazde 3 hodiny, cez den niekedy prespi aj 2 hodiny, inokedy sotva 20 minut, tiez vecer zaspava inak, hoci uz mal svoj cas.
Napr. niekedy zaspi okolo 18tej a potom nie a nie zaspat, inokedy nechce popoludni spat a potom ide skoro do postielky a este k tomu v noci sa budi pravidelne.
Uz som z toho na nervy, cakala by som, ze cim je starsi, tym bude spanok pravidelnejsi, a nic.
Mam mu ten rezim urobit ja? Asi to potom bude par dni az tyzdnov na nervy 😖

monkap
autor
9. nov 2009

nika: pri patkovi som zacala mrkvou ... ale neosvedcilo sa ... pri lenke som zacala zemiakom ... po tyzdni som pridala mrkvu ... robila jej trosku neplechu, ale iba malicko .... dnes som dala zemiak, karfiol, mrkva /ale to len 3 koliecka male) ... tak uvidime co na to jej brusko 😕

sssimi
9. nov 2009

Dupinka hovorí sa, že rodičia sú na to aby vytvorili režim svojim deťom. Ja napr. nedávam malú po 18 hodine spať a držím ju do 21 hodiny. Potom krásne zaspí. A nočné budenie je závislé od toho ako dobre sa večer a v podstate za celý deň napapa. Ak papa po menej tak papa v noci aj 2-3x. A deň máme všeliaký. Tam to ešte presné nemá. A to ani neriešim.

zuzkaprofant
9. nov 2009

dupinka mi nemame zadny rezim od narodenia to sa neda pri takom malom babtku on je ked on chce sa mu neda datv ze budem jest o 9 12 atd.
ja som zacala mrkvickou je pravda ze kaka uz take tuhe a si aj hobruko blli ale zaludok si musi zvyknut na tuhu stravu to chce cas

zuzkad
9. nov 2009

ja tiez nemam ziadny rezim...od malicka som dala maleho spinkat, ked som videla, ze je unaveny...teraz ma maly uz sam vytvoreny rezim rano vstane asi okolo deviatej napapa sa a spinkat ide okolo 10,30 spinka tak do 12,30 a sme hore do 15,00 cca no a potom ideme hajat do nejakej 17,00 niekedy len hodinku...spinkat ho uz potom nedavam..a snazim sa ho udrzat hore do siedmej vecer, potom mame kupanie, krmenie...este sa troska hrajeme a o pol deviatej je maly uuuplne pripraveny spinkat, to ho uz len polozim do postielky a zaspinka mi sam...a spi celu noc, ale to pre to, lebo ja nekojim...to je troska ine vsetko 😅

mimi21
9. nov 2009

ahojte, u nas po uprsanom rane je uz kraaaaaasne 😎 a tepluckoooooooooo

klbiky uz mame OK, Nina robila show pre celu cakaren a vyborne zabavila a j sestricku

ja neviem co to bolo nadranom, ona zaspala na 5 minut asi 10krat, stale sa metala, bola hrozne nekludna ale dasienka stale nie su nejake naliate 😒

k tomu rezimu, my tiez nemame nejaky pevny, snazime sa spinkat 3krat denne, vtedy je to vacsinou OK, v noci sa budi akokedy, niekedy sa tie noci podobaju, inokedy nie
uz mi aj mama vravela ze jej mam vytvorit pevny rezim, ale ja jej nemozem prikazat teraz spi alebo co
kupeme sa po siedmej, do osmej uz vacsinou spinka
este sa snazim chodit vonku vtedy ked ma byt hore, lebo uz sme v sportaku a uz v nom vela kuka a debati so svetom 😀 , takze tam tazsie zaspava, ale ked treba tak zaspi aj tam 😉

iinuska
9. nov 2009

ahojte, tak uz mame doma stolicku na krmenie, tak sa tesim
maly ma od vcera vecera sopliky.

my mame asi taky rezim, ze maly spava 2x za den, v noci je to raz horsie, raz lepsie/Ale ja kojim, takze asi preto.

nikanika28
9. nov 2009

dnes je tu akosi ticho....kde je jamaat, emode, dm...kde ste vsetci, hm? ja som bola doobeda vonku, teraz Klarka spi na balkone, Lukasko je u nasich, mama bola pre neho v skolke, tak mam chvilu frei 😵

mimi21
9. nov 2009

no mne konecne mala zaspala, je to taka mala bojovnicka proti spanku 😀

mimi21
9. nov 2009

no ale fakte je tu dnes tichooooo, kde ste vsetci??? ved uz vonku je tmaaaaaaaaa

ja som dnes kupila spenat v pohariku, zajtra skusime 😝 len kym som ho v obchode nasla (DM) tolko tam toho bolo a ten spenat taky malicky 😕

iinuska
9. nov 2009

zato Adamko je uz od 15 hore.Som zvedava ako vydrzi este 2 hodky

monkap
autor
9. nov 2009

lenka hore od 15,15 ... o siedmej okupem a pojde spinkat 🙂

emode
9. nov 2009

AHOJTE my noc katastrofa ale normalne si nepamatam, ci som to uz pisala alebo nie 😕 no asi jej nezapasovala kysla kapusta myslim ... muselo ju trapit brusko a dnes rano sa konecne po piatich dnoch vykakala ... tiez jej davam mrkvu 😨

rezim??? ked si myslim, ze uz ho mame tak ma caka nejake prekvapko 😅

monkap
autor
9. nov 2009

kysla kapusta?? na tu som si ja este netrufla 😝

emode
9. nov 2009

monkap ja 1x som uz mala strasnu chut ☹

monkap
autor
9. nov 2009

nika: co som davala namiesto mrkvy??? normalne som davala mrkvu, ale nie samotnu ... ta mu robila zle ... ked bola s niecim inym a v mensom mnozstve, tak bol OK 😉

sssimi
9. nov 2009

Baby kto je Andrejka Koreňová z FB

sssimi
9. nov 2009

Moja malá nemá problém s kys. kapustou.

iinuska
9. nov 2009

emode, ani ja si niekedy nepamatam, kolko x som v noci hore...

kosska3003
9. nov 2009

ahojte co tu nove nechce sa mi citat dozadu boli ma hlava a cosi na mna isto leze lebo aj hrdlo ma boli ja nechcem byt choraaaaaaaaaaa 😠 😠 zajtra ideme na ockovanie tak ani mala nemoze byt uz nech to mame za sebou lebo sa to natahovala ako sopel na rukave

gabca22222
9. nov 2009

ahojte som tu prvy krat a prezeram sa ako to tu chodi 😉

emode
9. nov 2009

gabca ahoj 🙂

iinuska
9. nov 2009

kosska, joj, to je blbe, tak nech je mala zdravucka 😉 Adamko, ma od vcera sopliky, dufam, ze sa mu k tomu nic nepridruzi ☹

sssimi
9. nov 2009

Ahoj Gabca

gabca22222
9. nov 2009

emode ahoj tak ako malicka pocuva?

iinuska
9. nov 2009

gabca, vitaj

emode
9. nov 2009

GABCA obcas 😒 skor si myslim ze ja nepocuvam poriadne ju 😅

emode
9. nov 2009

prave vedla mna na gauci s holu ritulou studuje pampersku c.3 😀 a nohami mi kope do notebooku

gabca22222
9. nov 2009

emode no u nas je to asi tak isto tiez sa mi zda ze nepocuvaj ja malicku 😀 mne pred hodinou zaspala zase budeme do desiatej jedenastej hore ☹

gabca22222
9. nov 2009

sssimi ahoj pozerala som si album mala je velmi zlatucka 🙂