Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
24. nov 2009

ludka, ja už som tú kašu dala, prišla mi vzorka. Teda chlop jej ju dával, keď som nebola doma. Emka ju spráskala celú. ..................Tému som ešte nečítala, lebo varím teraz. Asi nebudem písať, asi by to bolo lepšie od prvorodičky. Lebo ja som tam napríklad kojenie so sestričkami neriešila, takže k tomu sa neviem presne vyjadriť. Však napíš ty.

dualcore
24. nov 2009

myste a monkap
no mne to doktorka povedala ked bal maly 6a pol.mes. ze mozem davat activiu. ale len tu nie hociktory jogurt.a kamaratke ju tiez doktor odporucil na lepsie travenie.vraj vobec detom neskodi a maly nema ziaden problem a co sa tyka toho milaciku ta prave ten od tami je vhodny uz pre nase dietky lebo tvaroh vobec neobsahuje.raz to bolo dokonca pisane aj casopise mama a ja.a teda naozaj ziadny problem a ani negativna reakcia.

monkap
autor
24. nov 2009

dual: 😉

ludmilabb
24. nov 2009

Janka, mohla by som tam napisat svoje skusenosti, uf uf 😝

mimi21
24. nov 2009

no caweste, my sme naspat z plavania, tentokrat to bolo bez placu, uplne 🙂
a po plavani sauna, sa na pacilo 🙂 teraz zase spi vo vajci, tak ja asi idem rychlo sprcha

zajtra sa chystam dat masko, tak som zvedava
inak mala krasne papa kym zazenie prvy hlad a potom uz robi blbosti, najlepsie je plut a plnymi ustami 😅

ludmilabb
24. nov 2009

mimi u nas Sofia najradsej blaboce s plnymi ustami 😀

mimi21
24. nov 2009

no inak dnes som cerstvo vytepovane auto poliala bazovym ice tea - ale dobry bol, taky som si kupila prvykrat 😀

a dokina mi vravela ze mam davat aj zajacie masko, no ale kde ja stvora mestska zozeniem zajaca 😕 svokrovci sice byvaju na dedine tak by mohli zohnat, no ale ja neviem
kupim v pohariku a bude 🤐

nikanika28
24. nov 2009

mimi 😀 😀 😀 😀 si rychlo navarila 😀 . Ja som dnes davala prvykrat masko..tak to zosrotil az sa zaprasilo 😀 . My tiez plujeme s plnymi ustami....nedajboze, ked sa jej dostane nerozmixovany kusok do pusy...dokladne ho jazykom vytrepe von 😀

mimi21
24. nov 2009

a to moje dieta len spi a spi, jedla naposledy o jednej, ale aj minule ked sme prisli z plavania tak mi spala do 17:45 😕

sssimi
24. nov 2009

Ahojte.

My sme boli dnes na kožnom. Tak tie hnedé flaky má vraj z letného zaparenia a takýmto spôsobom sa jej to teraz lieči takouto formou... 😕 Dala nam plno krémov, ale že inak to nič nie je. Že je to bežné a o chviľu to zmizne...

iinuska
24. nov 2009

ahojte, tak u nas bolo dnes perfekne, boli sme 2 hodinky vonku s kamoskou sme kocikovali, maly spinkal hodinku a pol.

iinuska
24. nov 2009

ja malemu nemizujem, len popucim vidlickou

mimi21
24. nov 2009

no tak mala mi spala do 5, potom sa napapala a zalomila mi este v naruci, tak spala do 5:45 😵 potom ma uz boleli ruky, tak som ju polozila a este podriemkala, ja som urobila mm veceru a teraz spraskala 60ml vyzivy s keksikom, a ja som naschval nabrala viac, ze aj mne ostane a ona mi nic nenechala 😀 😢 😀

zuzkad
24. nov 2009

noo po celom dni som tu kuuuk 🙂 🙂 maly mi dnes spinkal, len co som s nim bola vonku dve hodinky inak je cely den hore, ale je v pohode 😉 😉

dualcore...som rada, ze maly je v poriadku...bohuzial, stala sa neprijemna vec, ale nie si prva ani posledna...je dolezite, ze je maly ok 😉 😉 coskoro aj meniny bude mat drobcek 😉 😉 tak ak by si sa tu neukazala zas na dlhsiu dobu...prajem vsetko naj naj k meninkam 😉 😉
ozaj a k papaniu...uuplne v pohode som aj ja za jogurty 🙂 🙂 dakujem za dobry tip..hned zajtra pojdem kupit malemu ..ja to neberiem tak strasne, ze uz v 6mesiaci bude papat jpgurtik...moj maly uz papal toho dost a naozaj klop klop klop...nic mu neuskodilo 🙂 🙂 a chutiiii mu mooooc. 😝 😝 😝

zuzkaprof. ja davam ako ty malemu papat...cez den spapa aj mliecko, nejaku tu ovocnu sunarku a sem tam na olovrant kasu s medikom, alebo ovocnu...aka mi pride v ten den vhodna...u nas uz krmime v pohode bez nejakej testovacej prestavky 😉 😉

borocka
24. nov 2009

zuzi, pato sa lubi n ajest. zje co mu neujde, ale zasa tucny nie je...dlhu a papek. dobre mu to travi

jamaat
24. nov 2009

Čaute. Emka mala dnes umraučaný deň. A ja som popri tom jej mraučaní urobila hovadinu, nahadzovala som aukciu a omylom som dala koniec aukcie už dnes. A bola som si vyzdvihnúť balíček, čo som vyhrala dospelácke bolerko Next. Lenže je to širokéééé, napriek tomu, že je to veľkosť M. No a bola som aj poslať balíček tehu gatí a nejak som neodhadla váhu a za poštovné zaplatila oveľa viac, ako som pýtala. Takže dnes s aukciami bohovsky!

Asi sa budem musieť dať ostrihať. Hrozne ma bolia korienky vlasov, čo ich mám stále vo vrkoči. 😒

dualcore
24. nov 2009

zuzkad dakujeem za drobceka! budeme trosku oslavovat 🙂 veru mam velky problem sa dostat za net ale vzdy ked sa mi podari pridem si vas precita.je dobre ze tiez niesi moc precitlivela co sa stravy tyka.ja som tiez prvy krat dala len par lyziciek jogurtu a pockala som si na reakciu a ked bolo vsetko v pohode zosrotoval mi tristvrte kelimka 😀

jamaat
24. nov 2009

dual, ja sa tiež nejdem zblázniť z týchto príkrmových obmedzení. O 3 roky to už budú zase vravieť inak. Takže u mňa vyhráva zlatá stredná cesta.

mimi21
24. nov 2009

baby a ake jogurty kupujete? mne kamoska povedala, ze activiu nie, uz neviem preco, ale ze zvolenske smotanove su ok

ja mam dnes vecer veget, mm je na tenise a ja tlacim chipsy 😀

jamaat
24. nov 2009

mimi, smotanové určite ešte nie pre bábo. Nemyslela to pre dospelých?

mimi21
24. nov 2009

no nie, jej to povedala dokina, ale dava to od 8.mes, normalne som to s nou kupovala v obchode, brala marhulove, cucoriedkove a urcite to bolo pre jej malu
no vidite, sto ludi, sto nazorov, ja uz potom fakt neviem kde je pravda, asi fakt ta zlata stredna cesta ako pises...

mimi21
24. nov 2009

inak mala ma novu zabavku, spodny okraj dudky strci do pusy a tak dudluje, no je to strasne smiesne, lebo ma celu spodnu peru vonku 😀 a este rozprava tak ze taha vzduch do seba...

u nas na namesti hra imt smile, tak som otvorila okno a trsala 😀 😀 😀

ludmilabb
24. nov 2009

baby mohla by Sofii uskodit tekvica? teda mala ju na obed so zemiakom a mrkvou a po obednajsom spanku sa zobudila s revom a mala som co robit ju ukludnit...mne pride tekvica neskodna ale uz neviem prist na iny dovod jej hysacenia 😒

ludmilabb
24. nov 2009

mimi tak mas doma didzinu 😀

zuzkad
24. nov 2009

dual tak na meninky maly istotne dostane velkeeeee bolestne 😉 😉 😉 ako sa vola ten termix, ci co to este moze papat ?? Zajtra mu to isto pojdem kupit.

jamaat ja som na tom podobne ako ty s krmenim...zlata stredna cesta 😉 😉 😉

maly moj mi cely den dnes nespinkal, len ked som ho kocikovala vonku...a teraz chuda uz ledva pozeral, ale nemohol sam od seba zaspinkat a stale stonal...urcite mu idu zubky, lebo inak mu nic nie je ☹ ☹ moj pokladik...teraz som mu dala mliecko s kasou a zaspinkal konecne, tak krasne spinka ako anjelik 😅 😅

jamaat
24. nov 2009

mimi, o piatej hrali u nás na námestí 🙂

Ludka, nemyslím si, že to bude tekvica. Možno blbý záťažový stupeň.

ludmilabb
24. nov 2009

Janka hrali aj u nas??? som nepocula 😀 😀 😀
tebe sa dnes ako citam darilo..
mna boli ksicht som doskriebana uz na komplet

mimi21
24. nov 2009

no chudaci imt, vycerpavajuca predvolebna kampan 😀 😀 😀

ludka aj ja si myslim, ze tekvica je neskodna, mozno sa zle zobudila alebo strhla zo sna, aj Ninke sa to stava, plac ako keby ju z kozky drali 😅 naposledy vcera...

iinuska
24. nov 2009

no, chlapi si zasadli pred telku, ze ide nejaky futbal, tak som tu.Co nove?

ja som tekvicu este neskusala, neviem.

ludmilabb
24. nov 2009

zajtra jej ju dam znova tak sa uvidi 😝