Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
29. nov 2009

zdravim som tu vcera nebola lebo sme boli u svorky cely den. maly spal tuto noc ukazkovo bol sice hore o 3 a potom o 7 ale len sa napapal a spal do 9! tak super som sa vyspala. dnes tu boli znami tiez s malym Matkom ale ten ma uz 2,5 roka. krasne sa prehral s drobcovym puzzle penovym

dnes som dala zase jablcko a malemu chutilo zjedol polovicu takeho maleho a zjedol by asi aj cele ale nechcela som davat este tolko

ja maleho tiez v noci neprebalujem ale on v noci nikdy nekadi. inak jemu vobec nevadi ani cez den ked ma nacikane alebo nakakane pekne sa hra dalej

iinuska
29. nov 2009

dm, tak aspon plienky usetris 😀 😀
a jablco davas surove, alebo podusis vo vode? Ja zacnem pomalicky buduci tyzden s uvarenym

dm1
29. nov 2009

inuska jablcko dusim samozrejme takto na zaciatku

juska3
29. nov 2009

ani ja v noci neprebalujem, v noci nekaka a tiez mu to nejak nevadi, ked je pokakany 😉

nam odislo cele SATRO pred chvilou, takze Superstar v haji 😒

dm1
29. nov 2009

inak maly zacina byt uz strasne sidlo vsade sa rychlo pregula alebo doplazi tym svojim stylom a uz mi aj na kvetine listy otrhal, sufle pootvaral, ku kablom sa pregulal.... no hrozne ho ustriehnut. a to vzdy len na chvilocku odidem z izby a uz robi neplechu. dnes sme ho skusili dat prvykrat do ohradky ale nepaci sa mu tam. dufam ze si zvykne. dnes sa aj prvykrat skotulal z postele. zaspal tam pri kojeni ale este stastie ze ja davam vzdy ja zem kopu z perin aby sa nebuchol takze krasne padol do makkeho a ani nezaplakal tak sa urcite nebuchol

iinuska
29. nov 2009

dm, u nas je to podobne s tym gulanim sa hore dole, stale ho len z parkiet na deku davam.Najnovsie sa mu pacia kolieska na otocnej stolicke 😀

jamaat
29. nov 2009

Žienky, ďakujem za pochvaly. Musela som si pozrieť fotky, že kde ma tak dobre vidno. 🙂 .......Štíhla síce som, ale sadlo na bruchu mám a ako som prestala cvičiť, tak ho mám väčšie ako predtým, zaspala som na vavrínoch. A hrbím sa strašneeee!

zuzkaprofant
29. nov 2009

dm neboj zvykne si moj si zvykol lebo to sa nedalo na zemi ho nechat a teraz duplom ked je uz na 4roch to ho uz neustriehnem vobec 😀 😀

dm1
29. nov 2009

zuzka ale niektore deti vobec nechcu byt v ohradke a mozes robit co chces... no dufam ze to nebude Matov pripad

inak neviete kde sa daju zohnat tie poistky bezpecnostne na sufliky?

iinuska
29. nov 2009

my sice nemame ohradku, ale mame cestovnu postielku, tak tam ho obcas dam, ked si budem musiet nieco porobit.V kresielku ho uz tiez nemozem nechat sameho, tam sa vytaca do boku, sa bojim, sby sa neprevratil.

sssimi
29. nov 2009

Dm ja som pozerala na stránke mimisk.sk-tam majú bezpečnostné.

Ja malú tiež v noci neprebalujem. Ešte sa nestalo že by v noci kakala aj keď ráno nás budí prdením 😀 ... To sa vždy musím smiať, lebo sa s mužom obehujú kto častejšie a hlasnejšie.... Kokos keby nám tam niekto bachol infra kameru, tak musí byť celá izba zeléná zamorená plynom 😀

juska3
29. nov 2009

sssimi 😀 😀 😀

zuzkad
29. nov 2009

nooo postupne aby som nezabudla na nikohooo...

Zuzka ja uz nekojim, ale beriem stale tu antikoncepciu ktora sa berie pri kojeni...zevraj ju mozem brat, aj ked nekojim...tak neviem...dufam, ze tym nieco nemozem sposobit... Ja som schudla 10kg a este 9 kg musim dat dole 😠 😠 😠 aby som bola na povodnej vahe ako som bola pred tehu...ja dufam, ze to pojde doleeeee 😖 😖 😖 😖

iinus mne nie je z nej zle, ale obavam sa, ze pre to nemam pravidelne mrchu 😝 😝

ludmilka jasne v lete sa vidime, ale to budem musiet popracovat na sebe...aby som pri tebe a Jamaat vyzerala aspon troska dobre...kedze ste take kocky 😉 😉 😉

mna moj drahy ukecava na tu cestovnu postielku...malemu by sme tam dali hracky a nech sa stavia a pada a gula atd atd...a hlavne, ked budem musiet varit, upratovat, nebudem mat strach, ze sa mu nieco stane 😅 😅

ja tiez v noci neprebalujem...len niekedy sa stane ako napr. vcera, ked sa mi o piatej zobudil a nechcel spinkat, tak som ho rovno prebalila, lebo uz bol aj tak rozobrany...cez den dava hugies a na noc pampers...mam to podelene 😀 😀 ja som sa inak zlakla dnes, lebo maly mal na vajku taky maly vriedok, ale dala som mu na to kamilkovy kremik a do vecera to zmizlo 😉 😉

jamaat
29. nov 2009

zuzkad, veď tam budú detičky-smetičky za hviezdy, my sme len druhoradé, takže môžeš prísť aj neschudnutá 🙂

sssimi
29. nov 2009

Zuzkad neviem či si si čítala o tej antikoncempcii-v letáku bolo písané, že prvé 3 mesiace môže byť krvácanie nepravideľné a potom sa môže krvácanie úplne vytratiť a krámovať začneš po vysadení. Samozrejme česť vínimkám.

zuzkad
29. nov 2009

sssimi...moc som to necitala ...to som cela ja 😝 😝 tak potom je to jasne...aj doki mi hovorila, ze mi to moze sposobit misung...ale v pohodke...tak po nejakej dobe ich vysadim ...a necham spustit..a potom budem musiet brat nejake ine kde sa neberu v kuse ako tieto 😝 😝

jamaat jasneee ze nase ditky budu za stars a my len "vyrobcovia - nositelky" 😀 😀 😀

mimi21
30. nov 2009

ahojte,
my uz sme hore, mala sa mi uz aj stihla pocikat na postel, ked som ju prabalovala, vybrala som z pod nej plienku a ona sa v tom momente pocikala 😒
dnes budem bez PC, mm berie modem do blavy, takze dnes som odrezana od sveta 😅

juska3
30. nov 2009

dobre ranko 🙂
mimi, alex to bezne robi, a hlavne po kupani 🙂 takze ho potom musim znova 😠

sssimi
30. nov 2009

Ja už antikoncepciu brať nechcem. Uvažujem že keď mi nabehnú krámy dám si šupnúť vnútromatrnicové teliesko. Už som to konzultovala s doky a že v pohode aj po 1 mimču mi dá

zuzkaprofant
30. nov 2009

cafte no tak aj uz mam menzes tak tu trpim ale dala som si aspirin tak troska pomohol maly mi od rana vykecava ta apson mam srandu 😀

zuzkad
30. nov 2009

ahojte 🙂

tato noc bola kraasna ...maly zaspinkal o pol deviatej vecer a spal do pol osmej...aj to by este potiahol, ale bol hladny a ja som ho prebrala, ked som este na vecko isla a drahy do roboty...cize sa uz nevedel ulozit a tak mi zacal kecat, tak sme stali, ale v celko som si pospala koonecne zas pekne 🙂 🙂
Svokra tu od rana beha a umyva okna...ja si pockam na nove objednane zaclony a potom suuup na to ...aj sa tesim, lebo potom robim aj velke pripravovanie vianocneeeee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzka oooch lutujem, lebo viem, co je to mat bolesti..aj ked porode sa mi to zlepsilo, ale dala som si aj tak tabletku aby som vobec nic necitila...ale pred porodom som mala strasneeeee bolesti...to som musela mat aspon 2 ibobrufeny 😝 😝 😝

jamaat
30. nov 2009

Čafte.
Tak my sme dnes vstali o pol deviatej, ani som nemusela nadránom furt vyskakovať cumel dávať. Konečne fajná noc.
A Emka najnovšie nielen rukou grcky roztiera, ale pred chvíľou to z koberca pusou do seba vcucávala. 😅
A kotúľa sa po celej izbe, momentálne došla k poličke, kde máme kamene z dovoleniek a už upratuje. Aspoň mi rukávom prach poutiera 🙂

iinuska
30. nov 2009

dobre ranko, u nas noc v pohode, maly bol hore o pol 3 a o 7.To som ho nakojila a este podriemkal do pol 8.Teraz som ho dala do postielky, ale na spanok to nevyzera, uz 2x som ho pretacala z bruska na chrbatik a on vyskereny ako slniecko. 🙂
Dnes davame matrac na postielke nizsie, lebo maly sa chyti kraja postielky a taaaak dviha hlavicku, akokeby chcel preliezt postielku.Tak istota je gulomet 🙂

uz som stihla pozehlit a cakam kedy doperie pracka.

zuzkaprofant
30. nov 2009

zuzkad mne kazdy vravel ze poporode nie su az take bolesti tak ja neivem prve dve boli max bolestive a ta 3 sa zatial da lebo som si dala apsirin uvidime ked prestane ucinkovat

kolko krat uz davate prikrm do dna ja 3 krat a rozmyslam ze budem aj 4 krat lebo maly mi v noci vypil 210ml mliecka a 2 krat po 80ml tak asi mu nestaci lebo on nechce cez den mliecko ale ked mu dam jedlo tak hned papa

iinuska
30. nov 2009

Simi, ja som mala danu po Petkovi, bolo to fajn, ale jedine co mi dost vadilo, ze som mala velmi silny menzes a trval aj 7 dni.Normalne mavam tak 4 dni 😕

ludmilabb
30. nov 2009

ahojte my sme prispali a dovod na neuverenie, v noci kazdu hodinu hore, ja neviem ci Sofia pozera na hodinky co mame v spalni 🙄

ludmilabb
30. nov 2009

ja zatial nemusim ani vlozky riesit takze neotehotniem ale nemam ani z coho velmi 😖

ludmilabb
30. nov 2009

jeej tak ako citam kazdy mal lepsiu noc ako my

iinuska
30. nov 2009

ludka, u nas to s tym spanim to bola viacmenej nahoda, bezne sme hore aj 4, 5 x

no tak maly nezaspinkal, hra sa na deke, resp. viac je na parketach, tam sa mu viac paci, lebo zistil, ze na perketach lepsie hracky buchaju ako na deke.A k tomu si kopka s nozickou o parkety a to sa mu paci 😀 😀 😀

luba142
30. nov 2009

ahojte baby 😉
co je tu nove akosi nestiham sem chodit lebo mam tolko rozohrateho na FB ze nez to vsetko obidem tak uz sem nemam cas prist 😀

a vsetkym polrocniatkam gratulujeme a uz sme tusim vsetky nie?

jamat+ ludka- videla som vase fotky na FB teda deticiek na oslave 6mesiacikov a velmi krasne a aj torticky su perfektne hned by som sa zakusla 🙂 , sa mate ked sa takto mozte stretnut spolu