Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
12. jan 2010

inac tiez jedna moja sestra v 9. mesiaci zacala chodit...pokial je to prirodzeny vyvoj, vobec by som to neriesila a ze to podla nejakych komunistickych tabuliek nie je koser.... 🤐
ak je to odporucanie od dr. kvoli tym klbikom, asi by bolo dobre skusit nosit babo v nejakom nosici....ale pochybujem, ze sa da nejako vyznamne zabranit dojcatu v jeho vyvoji 😝

dm1
12. jan 2010

lady inak vo stvrtok odlieta mm na ten futbal Manchester United do anglicka tak hadam dopadne lepsie ako tvoj 😀 . Dufam ze mu nezrusia zapas kvoli pocasiu to by mi bolo luto kvoli tomu jak sa na to tesil

ladywitch26
12. jan 2010

baby, hlavne tie, ktore obcas stracate nervy, ze vasi drobci neposluchaju a jacia... http://www.vedomematerstvi.cz/news/syndrom-hodn...
takze som rada, ze stanka je take zive a obcas aj neposlusne dieta 😀

ladywitch26
12. jan 2010

dm, uz sa ma postupne oteplovat, tak hadam by ho nemali zrusit. aj ked tazko povedat. ak primrzne, tak to zrusia kvoli fanusikom, aby zbytocne nesadali do aut. tu mame dokonca zavrete skoly a po zotmeni obchody zatvaraju skor, lebo ked primrzne, tak ide fakt aj o zivot na niektorych miestach

zuzkad
12. jan 2010

sirinka..velmi si ma potesila 😅 😅 😅 😅 😅

lady to tam mate asi faaakt "vesele" ja mam bratranca v Irsku...ale netusim kde presne...tiez ma asi radost z pocasia.,...a ja tu pindam na BA ...no ked citam ako je u vas...tak som rada, ze je tak ako je 😉 😉 😉

inak ja mam pomarancovu chorobu v poslednej dobe....zjem na posedenie aj 5 pomarancov 😝 😝 😝 inak baby ja sa neskutocne tesim na melooooooooon mnaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝

sirinka
12. jan 2010

inac baby na FB uz neblaznite s tou farmou, schvalne som si nechala zobrazovat uz iba statusy, nech to nemam zahltene tymi aplikaciami a teraz je tam zase sami status o expandovani a k tomu tie farby a pod.... 😖

zuzkad
12. jan 2010

sirinka ja sice hram farmu, ale ja nic nedavam na profil, len vcera asi prvy krat 😝 😝 😝 😝

jamaat
12. jan 2010

sirinka, super! 😉 ...myslím ohľadom kĺbov.

sirinka
12. jan 2010

zuzkad 😉 ved ja nic, len tak trochu prosim, lebo ma to tam potom nebavi, kym sa prepracujem k niecomu zaujimavemu....

jamaat
12. jan 2010

lady, prečítala som to....no čo ja viem? A ako prišli na to, že práve to je príčina? A prečo potom všetky nechcené deti nie sú zakríknuté? .............

sirinka
12. jan 2010

jamaat no ja som to zbezne preletela ocami a som sa trosku zasmiala...ale brat nieco take vazne...no co ja viem... 😅

ladywitch26
12. jan 2010

mna tiez ta farma total nebavi. 😝

zuzka, no ono to tu je vesele jedine z toho dovodu, ze na to vobec nie su pripraveni. to je jak keby na juhu spanielska navalalo snehu. tiez by mali kolaps vsetkeho. tu len zopar posypacov, ktore brutalne nestihaju, tak posypu mozno len dialnicu a na zvysok kaslu a navyse letne gumy, o zimnych ani nechyrovat (vsak naco, ked takato zima sa vyskytne tak raz za 15-20rokov) no a vsetky vodovodne trubky vedu tak 50cm pod zemou len, tak ked je zrazu minus 10 v noci, tak ich trha jedna radost. domy nezateplene, ludia nevedia soferovat na lade (ze v ziadnom pripade prudko nebrzdit a do kopca na dvojke, nie turovat to v co najvyssich otackach) atd. takze asi tak...

sirinka
12. jan 2010

lady ked si odmyslim nejaky ten detail, skoro ako keby si o slovensku pisala 😀

ladywitch26
12. jan 2010

jamaat, vsak trosku pozitivizmu, ja som len, ze aby sme boli radi, ze nase deti obcas vrestia, tak to teraz mozme brat ako polahcujucu okolnost, ze maju zdrave sebavedomie 😀 😀

jamaat
12. jan 2010

siri, veru nebudem ja zatiaľ meditovať s dcérami. Monika bola síce nechcená, ale nedá sa povedať, že by bola zakríknutá 🙂

ladywitch26
12. jan 2010

siri, ten detail bude asi v tom, ze nam tu nasnezilo az 3cm snehu....a kalamita jak svina 😀

sirinka
12. jan 2010

no nic, idem spat, zajtra nam zacina dalsi kurz plavania s magdalenkou a rano musim vypravit klarku na vylet na gemer....

ladywitch26
12. jan 2010

mna z toho facebooku asi svihne. od vcera mi nejde pridat video. taha a taha a zrazu ho v tretine sekne a uz nedotaha. ani na treti pokus to nevyslo ☹

sirinka
12. jan 2010

lady uz si bola v Ba, ked nasnezilo 3cm cerstveho snehu? pre irsko je este mozno polahcujuca okolnost, ze to tam tak nejako neocakavaju...ale preco kua furt ti bratislavsky posypaci su prekvapeni, ked v januari snezi...to fakt nechapem... 😝

sirinka
12. jan 2010

inac nas tusim karpaty zachranili pred tou snehovou kalamitou co je v cechach...dnes dosli svokrovci na dom na morave a museli odstavit auto pred krcmou, kym vsetok sneh odhadzali aby sa dostali do dvora...

ladywitch26
12. jan 2010

siri, tu zamrzli akurat cesty 26.decembra, co boli sviatky, tak nerobili pre istotu. vysli do ulic az v pondelok. aj to mame v okrese hadam len dva posypace. ludia sa mohli aj pozabijat. poniektori sa aj, co badam podla novych krizov popri ceste. a pravidelne mi rano meskaju dodavky v robote. namiesto o osmej pridu o jedenastej, lebo cakaju, kym slnko roztopi lad na kopci, inak sa kamion nevystvera

zuzkad
12. jan 2010

lady FB aj mne blbne a ide ma porazit...a ked mi nejde tak to dam na youtube a vlozim len link a mas pokoj 😉 😉 ja cakam inak na to tvoje video...si o nom pisala este vcera ...cakam cakam a nic a uz viem preco 😉 😉 😉

jamaat
12. jan 2010

Mne koľko razy nechce ani fotky pridať. A keď som tam tie dovolenky dávala, tak ma z toho šlo poraziť.

ladywitch26
12. jan 2010

uz to davam na youtube, za hodku by to malo byt...

dm1
12. jan 2010

aj mna ide porazit pri tych fotkach lebo sa to tam len po 5 dava.....

maly sa este nezobudil 😨 inak byva do polnoci hore aj 5-6x

dm1
12. jan 2010

prave pridavam fotky na FB a asi ma porazi z tej rychlosti 😠

zuzkad
12. jan 2010

dm tak mozes byt rada, ked maly spinka...ja na stastie ked sam maleho spinkat tak sa mi zobudi az rano okolo piatej niekdy aj neskor...ale aj tak ho chodim pozerat a v noci k nemu vstanem par krat a sledujem ci je ok a je zakryty atd 😅 😅 😅

ozaj co hovorite na ten posledny pripad toho maleho babatka, zevraj chuda podchladene a podvyzivene bolo 😢 😢 😢 hroooza

dm1
12. jan 2010

zuzkad mne to hovoril mm ja som to nevidela. zavriet rodicov do basy a nikdy nevypustit!!!!

tiez mi bolo do placu ked v nemecku zase jedna matka kvoli depresiam vybrala 3mesacne babo s kocara a skocila s nim pod vlak...... 😢

zuzkad
12. jan 2010

dm 😕 😕 😕 o tom som nepocula....boozenko su to strasne veci, ja proste nepochopim ak niekto dokaze nieco spravit takym detickam...celkovo ja nechapem krutost, ktoru maju niektori ludia 😠 😠 😠 😠

dm1
12. jan 2010

zuzkad - tak to ani ja nepochopim....

lady - next uz ma jarnu kolekciu!!! takze mm stihne v anglicku aj nakupit 😵