Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
26. jún 2009

mimi no ani mne dvakrat nepomohla...ale ja som sa rozhodla neuzivat lieky a aj moj dr. je toho zastanca. a to ma dost skusenosti, napriek tomu mi odporucal vyhnut sa akymkolvek liekom.

mimi21
26. jún 2009

no dm, mna skoro porazilo....
a take male babo ti ani nevie povedat, lebo vraj to este aj stipe...
a to som dnes v lekarni nechala 15 euro a polovica veci mi je nanic...

sssimi
26. jún 2009

No pekne kočky. To máme ale zdravotníctvo keď ešte aj doktor ti zle poradí.

Ja som pred chvíľou prišla od kozmetičky 🙂 🙂 🙂 Konečne som si dala vyčistiť tvár... Ešte by som rada kaderníčke a na depiláciu... Snáď sa mi do krstín podarí vybehnúť. A domov som prišla asi 3 minútky pred tým než sa malá zobudila na papanie 😀 😀 😀 Sme zohratá dvojka 😀 A konečne sa vykakalááá-nekakala od stredy ☹ A hneď zaspinkala tak ju nechcem budiť a my tu smrdká pri mne 😀 cukrík malý-dnes je celá v ružovom 😀

zuzkaprofant
26. jún 2009

cafte sirinka mne tam maly nevie ist do tej manduci neviem mu dako nozky dat nasiroko bo on placka ta ja neviem aj navod kukam ale tam deti maju tak nohy nasiroko ze az 😅

zuzkad
26. jún 2009

Kocky, chcem sa opytat..tie co beriete homeopatika na zlepsenie tvorby mliecka....ako to uzivate kolko krat denne ?? Ak teda hovorime o tom istom, ale tusim tieto homeopatika su len jedny http://ai24.pl/apteka/Potencja_5CH/BOIRON_ricin...

monkap
autor
26. jún 2009

zuzkad: 5 guliciek 3-krat denne

zuzkad
26. jún 2009

super mon dakujem, aj ja tak beriem, len som sa chcela uistit 😉 😉 😉 😉 a cuckat to vsak ?

monkap
autor
26. jún 2009

ano ... zuzkad, strihala si uz malemu nechty?? ja este eee ale ma ich dlhe, len neviem od kedy sa mozu strihat ... ale uz hadam ano, vsak?

zuzkaprofant
26. jún 2009

monkap ja uz striham asi 3tt lebo ma tak skrabal ppo cecinkach pri kojeni a nechce si to dat okusat tak stihame 😀

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkad
26. jún 2009

ja striham nechty uz dlhooooo 😉 😉 😉 este v porodnici na novorodeneckom mi sestricka poradila, ze nechty mozem strihat kludne ale pred strihanim ich mam namocit do 60% liehu...a nechat ich tam na par minut...aj som tak spravila a uz striham...vzdy pri kojeni, lebo vtedy s nim mozem robit co len chcem 😉 😉 😉 😉

monkap
autor
26. jún 2009

ja som si stale vravela, ze este nie, este nie ... a zrazu som si uvedomila, ze lenka ma uz skoro dva mesiace , tak to uz urcite mozem 😝 strasne rychlo to letiiiii

ladywitch26
26. jún 2009

a preco strihate nechty az teraz? ja som malej ostrihala uz 2dni po porode, lebo sa nenormalne skrabala a rukavicky by som jej musela prisivat o ruky.trvalo jej len par sekund,kym si ich dokazala zvliect zakazdym.

zuzkad
27. jún 2009

ahojte,
ja som ani nevedela, ze je sobota 😀 😀 😀 nejako to prehliadam, mojho Petka mam na sluzobke tak ani neviem aky je den, lebo ja sa riadim podla neho...v piatok vybehne na pivko s kamosom a v sobotu a nedelu je doma cize to viem aky je den 😀 😀 😀

Lady ja som nechty strihala hned ako som prisla prvy den z nemocky...to uz som aj ja chcela, lebo ich mal take rozstiepene a ked aj sestricka z novorodeneckeho povedala, ze v pohode tak som isla nebojacne do toho 😉 😉 😉

Vcera som sa vybrala na vilet s kocikom, ze je celkom fajn no a bolo na nic...prisla som k mamine a hned na to sa spustila burka ako slak..tak som mala po vilete 😀 😀 😀 aj dnes je hnusne pocasie a vyzera, ze bude zase prsat skoda ☹ ☹ ☹ ale tesim sa, lebo mi dnes pride drahy zo sluzobky huraaaaaaa 😅 😅 😅 😅

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybca
27. jún 2009

ahojte, tie co ste brali, alebo beriete tie homeopatika 5CH, ako dlho ich beriete v kuse?

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emode
27. jún 2009

monkap aj ja som strihala len minuly tyzden aj sa skrabala tak sme na zaciatku pouzivali rukavicky potom sa prestala ale minuly tyzden sa zas zacala skrabat, tak som ostrihala ale nijak slavne mala som co robit 😝 malinka ani pri kojeni rucky uplne neuvolni potvorka malicka 😉 😉

babenky konecne som sa ako tak vyspala, nechapem, preco nasa malicka papa skoro kazde 2 hodiny v noci myslela som, ze ako bude mesiacikov pribudat, bude to lepsie ale nic sa nedeje ...

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybca
27. jún 2009

monka - mne prva davka nepomohla, tak rozmyslam, ci to nemoze posobit i opacne

sssimi
27. jún 2009

Ahojte!

Mne v lekárni radili na rozbehnutie mliečka 3x denne po 7 guličiek a keď sa rozbehne tak po 5ks. Ja som využívala 1 "balenie" a pre istotu mám ešte jedno kúpené keby bola kríza. Inak pijem ten nutrilon čo som nevyužila a malá sa mi až drhne mliečkom čo nestíha prehltať. A prestala som úplne odsávať. Malej dávam prsníky na striedačku. Z jedného jej stačí na tie 2 až 3 hodiny-podľa toho či na ňom zaspí, alebo riadne ťaha.

Monka neboj nič si s tým strihaním nezameškala. Nám kázali v nemocnici až po mesiaci, že veď sa tie nechtíky lámu. Ale Sarah ich má asi dosť tvrdé. Málokedy sa jej zlomil. Ja som najskôr pilnikovala 😀 a od 3tt strihám lebo sa mi poškriabala pod očkom... Inak aj vašim deťom tak strašne rýchlo rastú nechty? Ja môžem strihať aj 2x do týždna pomaly...

Zuzkad aj mne pride dnes mm z Nemecka 😀 😀 😀 Sa tešiméééééé. Sarah sa dnes od rána veľa usmieva-už vie že príde ocko domkov 🙂

zuzkad
27. jún 2009

pekny vecer, tu je tichoooooo 😕 😕 😕 😕 nikoho tu niet 😕 😕 😕 😕 😕
U nas v BA sa prehnala strasnaaaa buuurka ale je uz klud dohrmelo, doprsalo...lsom zvedava ako bude zajtra...lebo ked nejdem s malym von je dost nekludny, normalne mu to chyba a je mrzuty a horsie mi spinka ☹ ☹ ☹ a ja ani balkon nemam ☹ ☹ ☹ ☹

sssimi tak sme sa dockali kooonecne chlopov nasich 😉 😉 😉 len moc som si ho neuzila, lebo prisiel totalne unaveny z cesty...tak nas len pomojkal troska a zaspal ☹ ☹ ☹ ale neva hlavne, ze je uz doma 😉 😉

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kodada
28. jún 2009

ahojte maminky, po mesacnej odmlke sa hlasi vas strazny anjel, este ste na mna nezabudli babulky ???
co mate nove, pekne kojite a deticky priberaju???

v piatok som bola na 4D a uz viem co cakame .... CHLAPA 😉
no proste, prvy zaber ... dosiroka roztiahnute nohy a vtak na celu obrazovku, a to som sa bala ze sa nebude chciet ukazat 😀 😀 😀
celkovo sa sono nevydarilo, tvar sme nevideli ani v jednom zabere, a to to skusala trikrat, raz po polhodinovovom casovom odstupe, doktorka sa snazila ale nic ... buduci piatok idem znovu

zuzkad
28. jún 2009

ahoj Dadi 😅 😅 😅 😅 😅

aj som myslela na teba ako sa mas a co nove 😉 😉 😉 Som velmi rada, ze ste ok a gratulujeeeem k chlapcekovi ...tesim sa s tebou...vidis...ako som pisala daavno, ze ani sa nenazdas a coskoro budes aj ty maminka a uz uz sa to blizi...juuuj normalne ti aj tehu zavidim, aj ked niekedy som uz mala dost, ale mozem prehlasit, ze to bolo moje najkrajsie obdobie v mojom zivote....kazdy bol voci mne pozorny, pomahali mi velmi, bola som v popredi a hlavne som v sebe nosila nieco co je ZAZRAK prirody a bola som velmi pysnaaaa na to, naozaj kraasne obdobie 😉 😉 uzivaj si ho velmi....drzim paste a tesiiim sa s tebou mooooooooooooooooooooc 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzkad
28. jún 2009

Dadi a aby som nezabudla.....fotkyyyyyyyyyyy nech vieme aka si pekna tehulka !!!!!

rybca
28. jún 2009

monka - ani nie, a po dobrati prvej varky sa mliecko skoro uplne stratilo, potom som kazdu hodinu odsavala, trochu sa to rozbehlo, ale nie je to ziadna slava, vcera mi maly aj trosku cical z jedneho prsnika, co ma potesilo, ale dnes sa mu zase nejak nechce.

sssimi
28. jún 2009

Dadka ahoooooooooooooooj. Píš viac. Aj keď moc nestíham všetko čítať rada si prečítam tvoj príspevok 😉 A ako Zuzkad píše fotkýýýýýýý!

Ja som mala dnes desnú noc. MM bol zničený z cesty tak tiež zaspal ako Zuzkin Peťo. No malá včera veľmi málo cez deň spinkala a v noci zaspala o 2:15hod. Ja som už bola mimo. Bála som sa ju aj držať na rukách lebo som skoro zaspala postojačky... Potom ale pekne potiahla do 7mej a potom zase spustila po najedení-inokedy sa len naje a odkvacne... Našťastie si ju už zobral manžel a ja som si ešte 2 hodinky schrupla inak by som bola mimo.

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz