Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
23. jan 2010

ahojteee...

maly mi spinka uz vyse hodiny, tak som si uzivala vanu 🙂 🙂 🙂

ja som uz zufala z mojej migreny...uz tusim treti den...ficim na tabletach, ale ani to nie je dobre...ale ked s dietou nechcem prestat, lebo naozaj by som mala schudnut ☹ ☹ ☹ dnes som ale po ovocnych ranajkach urobila aj normalne ranajky ...rohlik, salam a redkovku a normalne citim, ze konecne sa mi ulavilo s hlavou 😖 😖

nikanika28
23. jan 2010

zuzi ahoj, to mas urcite z tej diety 😨 , to mas tu 90dnovku? ja sa chystam na nu od pondelka, ale trosku v zmenenej forme, nejdem sa riadit uplne podla navodu...skus si rano vypit na lacno viac tekutin a zjedz teda viac ovocia

iinuska
23. jan 2010

zuzka, tak sa netrap s tou dietou, ked ti to nerobi dobre. 😵

sirinka
23. jan 2010

zuzkad a mne prave ustupili migreny, odkedy ranajkujem iba ovocie a kavu... 🙂

inac ja si tiez rada dam vinko...ale uprednostnujem cerveneeee

rybca
23. jan 2010

zuzka - ja som si tiez vcera dala zdravy obed, len masko kuracie na prirodno a zeleninovy sala a hned som dostala migrenu a bolo mi na zvracanie, do vecera som uz takmer nic nezjedla

sirinka
23. jan 2010

tak mame druhy pokus o spanok na cerstvom vzduchu...ale teb blby pes tam dnes vystekuje, asi mu zabudli dat nazrat a este k tomu ktosi cosi pili alebo brusi...som zvedava, ako dlho jej to vydrzi...

iinuska
23. jan 2010

siri, presne viem o com hovoris. My mame suseda tiez mileho psa, vkuse steka a izbu mame rovno nad ich brankou. 😠

iinuska
23. jan 2010

my uz sme po obede, aj Adamkovi chutilo, okolo druhej pojdeme von

sirinka
23. jan 2010

iinuska on prave nezvykne tak vystekavat...neviem, co mu dnes je...obcas sice zavyja, ale steka malo...

zuzkad
23. jan 2010

nika ano mam tu 90 dnovku ...a od kedy som s nou zacala mam migrenu ☹ ☹ a hnusny tlak v hlave...ale pritom necitim hlad...nechapem ...ale asi musim vela pit.. a ako si si pozmenila tu dietu ?? Ja by som sa rada pridala k tebe a aspon sa spolocne budeme doplnat... 😉 😉 😉

sirinka zaaavidiiiim 😅 😅 ja som pred tym neranajkovala vobec a bolo dobre...teraz ked sa donutim aspon k tomu ovociu tak migrenujem 😖 😖 😖

inuska musim nieco robit so sebou a obmedzit sladke nie je jedine riesenie...lebo nezabera ☹ ☹

emode
23. jan 2010

ahojte
tak aj ja sa dnes prekonavam, rano o poldesiatej som uz bola v bazene, super som si zaplavala, ked som prisla domov, mm aj ulozil malu spinkat, takze uplne bez problemov ...

vonku je tak krasne a sofia teraz zalomila na gauci v obyvacke pri kojeni 😕 tak neviem kedy sa vyberieme ...

ja mavam migreny z nedostatku spanku a tekutin ... a kedze mavame utesene noci, tak to kazde rano vyzera biedne ale dako to vzdy preslo 😖

zuzkad ale viem co je riadna migrena, humus, ked este aj zvracias, aj mm mava take 😖 😖

jamaat
23. jan 2010

No tak ja už som sa dnes aj vyrevala. Ráno zaspala s menšími cirkusmi, ale spala len polhodinu. Poobede sme sa napapali, trochu na rukách ponosili, cumel som jej dala ešte pred uložením do postieľky, položila ju tam, rýchlo gel na ďasná dávala, nechala som si asi 5 minút prst s gelom obžúvať (a dosť dobre to s tým ledva prerezaným zubom bolelo) - všetko zatiaľ bez plaču. Potom sa začala poležiačky hrať s plyšákom, stále spokojná. Už si začala aj pospevovať, ako si zvykne pri zaspávaní v aute. To už som sa nádejala, že by to mohlo vyjsť pomerne bez cirkusov. No ale ako jej oči klipli, okamžite chytila nervy a už to šlo! Zase sa metala, revala....a bolo po mojej nádeji. A neskôr aj po mojich nervoch. Odišla som a už som to nezvládla, rozplakala som sa. Vyzúrila som sa pri riadení kuchyne, ale ešte stále som zlostná. Chceli sme ísť so sánkami na prechádzku, tešila som sa, ale teraz už sa mi nechce ani to. Nemám chuť ju ani vidieť. ☹
Teraz spí, po mojom odchode revčala, potom ju šiel chlop uspať.

ladywitch26
23. jan 2010

caute zeny, tak my uz mame malu bielu bodku hore. huraaaa,zub konecne vychadza von. 😀 😀 😀

ale od rana mi je zle, tak to asi zasa zacina. no do piateho mesiaca sa mam na co tesit 😝 😝

ludmilabb
23. jan 2010

rano to vyzera s pocasim biedne ale uz je krasne len neviem ci sa vytrepat von abo nie, kedze Sofia spi v kociku tak polhodinku max
ja som navarila obed rybu so zemiakovou kasou

ludmilabb
23. jan 2010

to vyzeralo, vynechavaju mi pismenka

Janka este ze je sobota a nie si na nu sama, pre mna je najhorsie ked zacne vyvadzat ked som sama doma vtedy by som ju kludne darovala do dobrych ruk

jamaat
23. jan 2010

ludka, keď som sama, nechám ju samu revať a potom sa vrátim.
Mňa najviac vie položiť, keď si robím nádeje a potom mi všetko krachne. Musím čakať horšie, potom sa lepšie držím. A môžem sa aj vytešovať, ak to dopadne lepšie ako moje očakávania 🙂

Proste ma odrovná to, že sa môžem aj rozkrájať, skúšať, špekulovať, aj tak je to všetko hovno platné!

ludmilabb
23. jan 2010

a ja som hlavne hotova ked ju uspim a potom sa mi po 5 alebo 10tich minutach zacne revat, vtedy neviem co mam robit, uspavat ju na fitlopte, dat prsnik a ked si predstavim, ze aka je zla ked sa nevyspi 😨 tak len ratam hodiny kedy bude vecer
no presne- cim viac snazis tym viac sa to s***e

luba142
23. jan 2010

ahojte baby

my dnes pohodicka ale mame telicko vysypane stale, davame fenisti ale uz len 3 davky lieku a potom mame vysadit tak snad to potom ustupi kuriatko teraz od pol jednej uz spinka

ja som jej kupila jogurty ale tie babatkovske NESTLE DEZERTY JOGURTOVE ale moc jej to neviezlo mozno aj tou chorobou tak uvidime az vyzdravie lebo ani zeleninky moc nezje len par lyziciek a stale jej len mliecko davam uz myslim ani nemam 🙂

Jamat- minuly tyzden som uz aj ja plakala uz ani neviem preco praskli mi nervy a nevedela som sa ukludnit tak som plakalal

ludmilabb
23. jan 2010

ja som este jogurt nedavala ale tiez som kupila tie od nestle tak som zvedava co na to Sofia, ma rada sladsie chute

Lubka moja je tiez vysypane aj po brusku neviem z coho 😖 v stredu idem do poradne tak sa spytam co to moze byt, inak ma stale suchu kozu na stehienkach a ruckach ☹

sirinka
23. jan 2010

tak mna zatial k placu dohnala iba klarka...ta je na to expert....magdalenka ma samozrejme tiez svoje dni, ale ona je klasicke, druhorodene dobrucke babatko... 😎
juj tesim sa, kamoska nasla este volne miesta na valentinsky vikend...pojdeme trochu do tatier... www.hoteltulipan.sk 😵 muzi budu s deckami lyzovat a my sa budeme welnesovat xixi

emode
23. jan 2010

jamaat znie to drasticky ale skusila si ju nechat fakt samu sa vynervacit? uz je dost velka ... ale co ti tu do toho kecam, ja som na tom bola rovnako len prisiel zlom a som si povedala dost ... bola som velmi proti tej metode, ale nedalo sa svietit ... casto som k nej chodila ale nechala som ju v postielke ... dnes ju do obeda mm ulozil do postielky tak do troch minut spala ...

ale janka ty aspon v noci spis, my mame noci brutal teraz 😖

kosska3003
23. jan 2010

ahojte tak mi spinkami uz hodinu bola nervozna ma sopliky a uz si nechce davat odsavat tak sa tesim len zapnem vysavac a uz je na bruchu takze novinka uz sa pretacame 😀 😀 a druha novinka uz dneska sa aj nam zadarilo zo zubkami mame dalsie dva hore tak uz ich mame 6 😀

iinuska
23. jan 2010

ahojte, my sme uz doma. Vonku je krasne, vsetko biele,. ale kosaaa. Len co som si urobila teply cajik.

Dalsim zubalikovym gratulujem 😀

jamaat, podla mna je nervozna z tych zubov. 😒

luba142
23. jan 2010

ludka my sme vysypani z antibiotik. A nezjedla si nieco nejake citrusy alebo tak? A suchu kozu maju aj moje baby a hlavne barborka tiez teraz v zime ale ja ju mastim aj na tych miestach castejsie, Kika to mavala ako babo tiez v zime a este aj teraz ked sa po kupani alebo sprche nenatre tak ma suche miesta na kozi

a k tym nestle jogurtom, no neviem ci ked preferuje sladsie to bude papat lebo chutia ako klasicke nase jogurty, uvidite ako zareaguje 😀 su take kyslejsie

luba142
23. jan 2010

a najnovsie som zistila ze mala lubi vanilkovy puding Kristinke zjedla polku misky 😀

iinuska
23. jan 2010

no tak ja musim Adamka pochvalit, spapal cely jogurt, a nakoniec som mu do neho ani nic nedala. 😅

luba142
23. jan 2010

inus a aky si mu davala? 🙂

iinuska
23. jan 2010

lubi, zvolensky.Najprv sa tvaril vselijako, ale nakoniec ho zjedol 😀

zuzkad
23. jan 2010

...no tak som si konecne sadla za PC, boli sme na nakupe v metre, velmi dlho sme tam neboli, tak som chcela vediet co tam maju dobreho a lacneho...nieco som aj nasla...piskoty pre maleho, horalky, puding, atd atd...no mala som v plane minut tak maximalne 50€ a buuuu,, ze 100€ 😕 😕 😕 😕 koksoooo som pozerala, ze som som vlastne kupila...hroznee

Jamaat ☹ ☹ si mala trochen uz nervy slabe...to poznam aj ja...ja som tiez niekedy skoncila s placom. Hlavne prve mesiace boli pre mna tazke...netusila som co robit, ako to robit, bola som na to vsetko uplne sama a nejak ked maly plakal a plakal som uz nevladala a rozrevala som sa...

Urcite to musite mat velmi narocne na nervy, ked vam deti placu a tazko sa utisia, ja mam nervy v prdelke, ked len chvilku place ked napriklad chystam jest a on hladny uz jaci...to trieskam v kuchyni so vsetkym a potom aj niekedy na maleho vybehne..a ked prestane a pozrie na mna tak mi je to az luto ako som vybafla nanho ☹ ☹

ludmilabb
23. jan 2010

Lubi tak to som nevedela ze z antibiotik 😢

zuzkad ja mam nervy z prezliekania a chystania do fusaka lebo viem, ze to bude "boj" a ked je to nahodou bez neho tak som takaaa spokojna
a s nakupovanim sa obcas podari aj mne prestrelit