Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
31. jan 2010

mimi u nas je to podobne s tym natahovanim 😀 😀 😀

dm1
31. jan 2010

u nas tiez fici natahovanie bradavky a fesne to boli teda ked ma zatiahne

luba142
31. jan 2010

jamat ale mozes to mat aj tak z toho ked si to mala volnejsie sak uvidis dalej ale myslim ze to bolo tym

zuzkad
31. jan 2010

cafte,

maly mi uz spinka...najskor sa neskutocne rehnil v postielke hral sa so zabkou co tam ma a potom stichlo ...a maly zaspal..to bolo do sekundy 😀 😀 tak mame tiisko a ja mozem ist za PC.

jamaat a ked ti takto mala spekuluje neskusala si si odsat a dat cez flasku mliecko ??

ja idem zajtra do prace pozriet nasich aj s malym tak uvidim ako sa bude spravat, lebo je nas tam dost...ale ked kocky ho chcu vidiet uz 🙂 🙂

ja som bola tiez vonku s malym ale len cestou k mamine cize aso pol hodku, ale aj tak bola strasna zima tak by som asi dlho nevydrzala kedze som poprechladana a smrkam stale 😝 😝 ...piekli sme kacicu tak som bola obed mamine odniest, lebo ona ma kacicu straaasne rada, ja ju zjem ale nemusim ju 😖 😖

ludmilabb
31. jan 2010

tak mna len raz Sofia ustipla tymi jej paprckami do bradavky a koniec, uz si davam bacha ale najnovsie pri polohe na rukach pretoze teraz pri polohe lezmo cez den rumadzga tak ma jednu ruku pod prsnikom a skrabka mi chrbat obcas to aj dost stekli inak by to bolo celkom prijemne 😀

jamaat
31. jan 2010

zuzkad, veď som písala, že skúsim fľašku. Ešte uvidím, či si odsajem alebo dostane UM.

Práve som šupla ďalšie svadobné foto na FB.

ludka 🙂 ....paprčky

zuzkad
31. jan 2010

jaaj jamaat ja som niekedy trochen mimo a citam jedno cez druhe...reps. hlavne mi unika a hlavne uz takto vecer 😝 😝 😝

idem kuk foto 😉 😉 😉

mimi21
31. jan 2010

jamaat a ako bolo a plese? a kto ti strazil emku?

jamaat
31. jan 2010

Monika bola s Emkou. Emke sme bohovské meniny urobili. Najskôr sme ju akosi pozabudli nachovať pred odchodom, takže bola 4 hodiny bez jedla. Dať spať sme ju nezabudli, ale to zase odmietla ona. Takže na sobáši bola nevyspatá a hladná a podľa toho sa aj tvári. No a ďalší bonbónik - keď sme prišli domov, tak sme ju našli v postieľke síce spiacu, ale opačne otočenú, hlávku mala pod perinou a ešte aj sopel mala na nošteku rozmazaný a zaschnutý. Takže vyzerá to tak, že sa aj zobudila v noci a revala, ale Monika je hluchá a tvrdo spí. Nabudúce bude spať radšej v mojej posteli hneď vedľa Emky, lebo ani dokorán pootvárané dvere nepomohli. Mohla som ja furt na mobily kukať, či Monika nevolá, že treba domov ísť!
Zajtra jej to musím nejako vynahradiť a aj nejakú maškrtku nachystať. Dnes som bola nevládna. 🙂

mimi21
31. jan 2010

a ty uz malu v noci nekojis???

jamaat
31. jan 2010

Až okolo druhej-tretej zvyknem prvý raz.

ludmilabb
31. jan 2010

tak Emka mala nielen vyborny den ale aj noc

dm1
31. jan 2010

my ideme na ples buducu sobotu a maly bude s mamou. nastastie je to blizko baraku tak hadam dobehnem

mimi21
31. jan 2010

my ideme na svadbu az 12,3 a uz teraz mam z toho nervy, lebo mala mi spi kazdu noc inac a neviem ci si mobil do podprdy strcim, ked budem trsat, ci co ... 😕

mimi21
31. jan 2010

no idem ja od vas, bru noc 😔

dm1
31. jan 2010

mimi das ho mm do vrecka 😉

jamaat
31. jan 2010

Ja som mala v kabelke a zakaždým som nakukla, či nemám zmeškaný hovor.

zuzkad
31. jan 2010

jamaat ....vidis..Monike sa podarilo Emku zlomit...poplakala si a zaspinkala 😀 😀 ...ale samozrejme chuda bohvie kolko plakala...ak teda hovoris, ze Monika nic nepocula...ja sa zas preberiem hned pri kazdom suchote 😝 😝

Nika naaadherne...asi idem drazit 😉 😉 😉 😉

emode
31. jan 2010

jamaat deti toho preziju vela 😉
ale ak uvazujes ...ze, nabuduce, taqk to nemohlo byt take strasne, len dufam, ze nevymenis aj chlapa, ked nabuduce ...
aka bola zabava?

musim sa s niecim priznat, s malinkou sme boli v sobotu na sankach a tak sme sa brodili ze sme sa prevratili, tak mala so spanku aj plakala ale len asi 3 sekundy a spala dalej ... oprasili sme a bolo 😉

dm1
31. jan 2010

emode aj mm sa mi priznal ze dnes drobca na sankach prekotil ale vraj sa maly strasne rehotal na tom tak neviem....

jamaat
31. jan 2010

zuzkad, dnes som ju aj ja nechala v postieľke poplakať, lebo mám pocit, že sa dostávame do začarovaného kruhu...že budem musieť byť pri nej zakaždým, aby zaspala. Ibaže to už nemá taký efekt ako predtým, lebo aj keď som pri nej, ona síce nereve, ale nezaspí, lebo sa začne hrať.

emode, aj mne sa minule Emka preklopila zo sánok. .........A veď aj budúci rok bude liptácky ples a my tam chodievame. Preto to nabudúce. .........Netuším, koľko plakala. Lebo zase keď začne riadne ručať, tak sa zvykne aj Monika zobudiť. Bola som ju následne skontrolovať, či nespí so slúchadlami na ušiach, ale nemala. 🙂

jamaat
31. jan 2010

No idem spať, už som mala byť aspoň hodinu v posteli spiaca. Dobrú noc.

nikanika28
1. feb 2010

Dobre ranko, no kdeze ste?? 😕
Dnes mam doma po dlhej dobe o jedno dieta menej, jupiiii 😅 😅 😀 😀 😵 . Lukasko siel po 10-tich dnoch do skolky, tak som zvedava, kolko mu to vydrzi 🤐
Klarka je zase od rana akasi nervna...a na zemi stale cuva pod stol a potom nervaci 😖 .
No a ak sa vam bude dat, tak vas poprosim o hlascicok 😀
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
...kujeeem 😵

emode
1. feb 2010

jej druha 😀

nika tak si aj oddychnes 😉 mas hlas ...

sofinka objavuje neprebadane kuty v obyvacke 😅 uz to zacina byt zaujimave ... vsade sa vopcha ...
noc iba 2x hore ale od stvrt na styri do stvrtej sa nam teda spat vobec nechcelo ...

nikanika28
1. feb 2010

Erika, dakujem 😉
No a mozno Sofiu trapili tie neprebadane kuty v obyvacke 😀
My sme spali do piatej asi, cucla a este zalomila...no a ideme na Lukaska novou metodou, pretoze to uz bolo po tycho 10-tich dnoch doma katastrofa, za vsetko, co musel spravit, bol plac...tak sme sa dohodli, ze spravim tabulku a budeme davat magnetky za posluchanie a vzdy v nedelu bude vyuctovanie podla toho, ako posluchal 😀 ..on si totizto setri na lietadlo na dialk. ovladanie a Lego City...tak ma co robit 😀 ..ale 20€ ma uz nasetrene, viac ako ja 😀 😀 😀 😀 . Tak uvidime, ako to zaberie, uz vcera cez den a dnes rano bol badatelny pokrok 🙂.
No prave dosla postarka a hadajte, kolkokrat zvonila???? 😠 😠 😠 😠
No Klara nastastie spi dalej 🤐 a sa tesim, pretoze mi prisla vesticka, co som vydrazila..jupiii, je kraaasna bielucka, chlpatuckaaa 😵 😵
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1736986

No a inac pozeram...pekny monolog som si tu zaviedla 😀 😀 😀

nikanika28
1. feb 2010

oooo, kolka romantika 😀
http://www.webko.sk/136-sexy-bonboniera.html 😀 😀

mimi21
1. feb 2010

nika 😀 😀 😀
no my sme mali taku nepokojnu noc, stale sa mrvila, ale spala vlastne az do 8, 3krat sme sa ale kojili

u nas je dnes kráááásne, ale kosaaaaaaaaaa, brrrrr

mystery7
1. feb 2010

no, vcera mi postupne presla ta bolest prsnika, sa tesim, neviem co to bolo. mozno naozaj len nachladene?

noc bola desna. maly vecer zaspal, po hodine sa zobudil a buntosil az do 23, nedal sa nijako uspat, pol hodiny reval v postielke, az bol cely mokry. nakoniec som ho nejako uspala na prsniku. ja som s tym uspavanim uz zufala. len na rukach a hotovo a teraz uz aj na rukach vresti totalne.

mimi21
1. feb 2010

nika, musis vasu postarku poslat k nam, nech ju nasa nauci sposobom...ona ako vie, ze mame malu, tak len klope, nikdy nezvoni, aby ju nahodou nezobudila ak spi

inac prisli mi prave overaly na spinkanie, co som nedavno vydrazila, oni su ok, ale ked som ich vytiahla a zistila ake tam boli zhuzvane, tak som skoro odpadla, ja sa s tym tak vyhram, kym to poslem, a toto taka guca, zhuzvana 😠 😠 😠