Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
2. júl 2009

inac ku tym krstinam ja som nedavala nic ani euro a preco aj a ani nikto nic nepovedal a je nie som ta co by fararovy tisla peniaze naco ved on nic nepotrebuje nie ved ma svoj plat a rodinu nema nie

zuzkad
2. júl 2009

jamaat vidis mohla som sa opytat na tie bolesti, ale nejako som pozabudla, lebo aj maleho som mala a mrnkal tak vsetko islo tak rychlo 😒 😒 ale mamina ma dobru znamu lekarnicku, tak jej poviem, aby sa jej popytala a snad mi nieco preda co mi pomoze, lebo je to des, ked dlhsie sedim, alebo lezim...mam problem sa postavit a ako som uz pislaa chodim ako kacka, kym bolest prejde ☹ ☹ ...ked nieco dobre zistim, napisem 😉 😉 😉 😉

sssimi este som lieky nevybrala, ale aspon viem, ze kolko budem platit, lebo som netusila. Som zvedava ako budem na ne reagovat, lebo doki spominala, ze nie kazdej zene sadnu...tak dufam, ze nic zle ma necaka...ak som spravne pochopila beru sa v kuse ???

ked tak citam o zazitkoch zo sexu mam az des, co ma caka ☹ ☹ ....po pravde sa moc netesim na to 😕 😕 noo dufam, sa to zlepsi 😉 😉 😉
Ozaj mavate niekedy take slabucke bolesti akoby ste mali dostat ? Ja sem tam mavam bolest ako pred mrchou som mavala ale potom to v pohode prejde, tak neviem 😖 😖

sssimi
2. júl 2009

Zuzkad ano berú sa v kuse... A ak náhodou aj dostaneš menštruáciu pri týchto liekoch je možne že ju nedostaneš alebo hrozí aj dosť nepravidelné krvácanie 😖 ... Trošku ma to aj odrádza, ale necitim sa na to byť opäť tehotná a gumám veľmi neverím... Čo už pri kojeni je dosť obmedzení-hlavne čo sa týka liekov.... A z dieťaťa si nebudem robiť "testovacieho panáka". Inak bolesti nemávam-zatiaľ. Tie som mala len týždeň po pôrode... Inak to zdravotníctvo je fakt sila. Keď som ležala v pôrodnici, tak aj s kolegynkou na izbe sme 3 dni po sebe dostali injekcie na rýchlejšie stiahnutie maternice- Ono to docela dosť bolí, tak sme na to nadávali-že dosť že nás "škatule" bolia, tak ešte aj brucho... A baby na nás pri obede čumeli, že oni nič také nedostali 😀 😀 😀 Tak my sme mali asi protekčne vybavené 😀

bambi7
3. júl 2009

cafte babulky uz mi je lepsie iba ma trochu boli hlava....

a aj ja mam antikoncepciu 😉

bambi7
3. júl 2009

co mate v plane na vikend?

jamat jasne ze potom si vyberie ci katolicka ..ev.....ale ja ju dam tak ci tak kokrstit 😉

bambi7
3. júl 2009

pokrstit 😅 😀

jamaat
3. júl 2009

sssimi, nie každá dostáva injekciu na stiahnutie maternice. Po prvom pôrode mi dávali, teraz nie. Asi to je podľa toho, ako sa sama maternica zavinuje. Veď to chodia stále kontrolovať. Ja som po tomto pôrode mala také bolesti pri zavinovaní ako menšie kontrakcie. Pár krát som dostala aj hroznú zimnicu, drgľovalo ma s celou posteľou. Už som sa začínala báť, či je všetko v poriadku. Ale bolo. Akurát že som 2 dni po pôrode mala takú malú maternicu ako ostatné po 4 dňoch. 🙂

zuzkaprofant
3. júl 2009

casfte co nove mi sme boli na ockovanie az 2 injekcie dostal maly je to na 7chorob a o mesaic zase
co citam vy uz sexikujete to mate casu..xiixi........ja ked lahnem si tak do sekundy spi ,,,,mna sa doky tiez pytal ci nechcem tabletky ale ja chcem mat este jedno babatko ci skor alebo neskor a kedze ja neznasam lieky tak som si to ani nedala predpisat aj tak nemam cas ani pomysliet na to a nie este praktizovat............xiixxi...inac som sa pytala dokyni ako to je teraz v tom teple ci treba davat vodicku a ona ze jasne ze 2deci denne v tom teple moze babatko vypit prevarenej vody aj cajik ale jen troska ked uz

zuzkad
3. júl 2009

Pekny den kocky...a mame piatok, boze to tak letiiiiiiiiiiii ved teraz som bola smutna, ze uz je pondelok a tatino nas ide do prace a uz mame piatok a tesim sa, ze cez vikend budeme spoluu 🙂 🙂 uteka to ani neviem ako.

k tej injekcii, u nas na izbe dali injekciu jednej kocke a to z dovodu, ze dost silno krvacala a nevedela sa jej stiahnut maternica, tak jej pomohli...viem, ze zistovali to aj tak ze mi ju stlacili a pozerali ako silno krvacam...ja som ju nedostala, mne pomohlo kojenie to mi stahovalo maternicu az az...normalne ma to aj bolelo prve dni 😝 😝

bambi dufam, ze ti uz je lepsie a lepsie....chuudatko, drz sa ☹ ☹ Ja som mala upal minuly rok dva dni pred odletom, boli sme sa prejst s drahym k vodnemu dielu Gabcikovo a isli sme asi hodinu pesi popro vode na slnku a bez siltovky, ci satky....no a v noci som dostala strasnu migrenu, bolo mi zle a vracalo som strasne...hrozneeee tak som sa bala, ze budem mat problem v Grecku, ale chvala bohu na druhy den som bola uz ok, len som nesla do prace a horsie som sa balila....ale mne asi myslienky, ze odlietam na dovolenku pomohli aby upal rychlo presiel 😉 😉 ...ako si ho dostala ? asi si dlho kocikovala na slniecku nie ??

sssimi ja som ich este ani nevybrala, ale urcite si ich nasadim, aj ked mam obavu ako mi sadnu a dufam, ze sa s nich moc nepribera, lebo mam dost kg na sebe aj tak 😝 😝 Tiez ma vcera doki upozornila, ze je mozne, ze budem nepravidelne krvacat...co nie je moc prijemne, pretoze celu dobu stale nosit vlozky cele leto v tom teple nie je nic moc 😠 😠 dufam, ze to nebude moj pripad....inak ja som od porodu uz nekrvacala...a to kojim malicko, teda v noci napriklad vobec, kedze moj maly spinka dlho az do piatej rano...a cez den kojim, ale aj dokrmujem..tak neviem 😒 😒 😒

ladywitch26
3. júl 2009

zuzkad, ja mam tiez uz tabletky,len som este nezacala brat, lebo sa tam pise, ze v 1.den mrchy,no a to som ja uz presvihla,tak idem cakat na dalsiu. inak moze byt caste krvacanie,ale do troch mesiacov sa to zvycajne upravi a potom uz nemusis mat mrchu vobec, alebo len take spinenie. inak som bola prekvapena cenou, tu su lieky dost drahe, ale tieto ma vyjdu na 4€ mesacne, tak pohoda. este aj usetrim, lebo tak isto stoji aj balenie kondomov a tam su len tri, co mojmu muzovi by rozhodne nestacilo za mesiac 😀

ladywitch26
3. júl 2009

a asi budem musiet skocit k chiropraktikovi, lebo vcera sme s muzom boli v meste a sli sme tak do kopca a ja som normalne mala taky blby pocit v krizoch, ako keby som mala panvu uplne uvolnenu, alebo zle zaskocenu, na inom mieste. nebolelo to, ale nebolo to moc prijemne. ked idem po rovine,tak pohoda, ale do kopca mi to ako keby hrkalo nieco.

kosska3003
3. júl 2009

ahojte no zase vikend ja sa tesim lebo uz je posledny bez mm v stredu mi dojde hura
lady to poznam mna boli celi chrbat uz mam doma taku lammpu a si to svietim s nou na chrbat dufam ze pomoze lebo ked som chodila na rehabilitacie do nemocky tak mi tiez svietili tou lampou ale teraz ju mam doma

no ja sa nechystam ziadne tabletky brat ako druhe nechcem este az tak za dva roky ale fungovali sme tak 3 roky pred tym ako som otehotnela a nic tak hadam to bude aj teraz myslim prerusovany sex a ked to nevinde no co uz niako to zvladnem hadam
pekny den

zuzkaprofant
3. júl 2009

dievcata vy ste uz dostali menzes???

iinuska
3. júl 2009

Zuzka, ahoj, ja este nie, ale ked zena koji nesdostane. Ale niesom si ista.

kosska3003
3. júl 2009

zuzka nie ale mne len teraz skoncila sestonedelka

iinuska
3. júl 2009

Dnes Adamko akosi nevie zaspinkat. Kazdu chvilku by papal, dala som ho aj do kocika, ale nepomaha to. No, mozno mu je teplo 😒

ladywitch26
3. júl 2009

iinuska, tak to ta vyvediem z omylu. ja malu kojim, neprikrmujem ju vobec a napriek tomu som 5tyzdnov po porode dostala menzes. kamoska na 7tyzden. takze to vobec nemusi byt pravidlo.

iinuska
3. júl 2009

ladywitch, no tak to som nevedela. Tak to mozem kazdu chvilu cakat... 😠

ladywitch26
3. júl 2009

ja som si tiez myslela, ze mam minimalne par mesiacov pokoj. a este som sa vytesovala, ze super rychlo som sa zahojila, prakticky od 3.tyzdna som uz len slipove vlozky pouzivala ked som malu kojila, lebo len vtedy som trosku spinila, a zrazu sok. aj by som si myslela,ze sa este cistim, ale mala som sprievodne priznaky normalnej mrchy. vyhadzane vyrazky po tvari a tri dni nenormalnu chut na cokoladu. takze to uz bola klasicka mrcha u mna. 😖

iinuska
3. júl 2009

lady, no super. To si ma fakt nepotesila. Aspon to leto sme mohli mat pokoj 😎

ladywitch26
3. júl 2009

najlepsie je, ze som si pytala tabletky od doktorky, lebo vraj je najlepsie zacat hned na 6.tyzden,kym este nemas mrchu. no a uz som to bohuzial nestihla. teraz musim cakat na dalsiu. bohvie,kedy pride.

iinuska
3. júl 2009

ja tabletky neplanujem, v najblizsej dobe urcite, lebo co sa tyka sexu je to bieda. Vobec nemam chut. Raz sme to s manzelikom skusali, ale akosi to neslo, nevedela som sa uvolnit, pritom som bola myslienkami pri malom. Chce to este cas. Tak naco by som davala do seba tabletky, ked nemusim.

ladywitch26
3. júl 2009

no my sme to vyriesili tak, ze postielku mam hned vedla nasej postele, takze ked mala spinka,mam ju pekne na ociach, tak som sa nemusela stresovat, ze s nou nieco je.

kosska3003
3. júl 2009

lady aj ja to mam tak presne hned vedla postele tu prednu stenu postielky som dala dole a prisunula som postielku ku mojej postely tak ked sa v noci zobudi ja si len sadnem a uz prebalujem a potom kojim ani vstat nemusim

kosska3003
3. júl 2009

joj tu zase zacina hrmiet to je uz o nervy tak ja s malou nechcem chodit cez obed vonku lebo je hnusne teplo a poobede je tu zase burka no na zblaznenie dufam ze prejde

klomi
3. júl 2009

ahojte, aj u nas pohrmieva 😠
K tomu sexiku, u nas je to v pohode, uz aj tie tabletky beriem, len mam obavy ako ich budem znasat... 😒

sssimi
3. júl 2009

Ahojte!
Inuska, lady moja suseda keď sexuje s mužom, tak majú malého normálne vedľa seba v posteli a dokonca mi hovorila, že v tom najlepšom ju malý začal kopať do boku 😀 😀 😀

Ja som tiež ešte lieky nenasadila... Pokým nezačneme sexovať pravidelne, tak sa mi to zdá zbytočné napchávať sa liekmi. A aj tak som s nimi nechcela začať... No a doky mi navrhla, že ak dostanem mrchu môže mi zaviesť vnutromaternicové teliesko, tak nad ním uvažujem len mm je proti tomu.

Jamat aha-to som nevedela... Len mi to bolo divné, že injekcie dostala len naša izba a ďalších 6 báb nie... A to ja zo susedou sme mali najmenšie bruchá po pôrode...

jamaat
3. júl 2009

Ahojte. U nás tiež hrmí, doteraz som sa potila v meste, v aute a na prechádzke s kočíkom. Za deň môžem 3 podprdy vymieňať, tak hrozne sa potím pod prsiami. Dnes mi došli asi konečne podprdy, našla som lístok v schránke. Ide ma poraziť, keď sme doma, ale poštárka si nedá ani námahu, aby zazvonila, rovno hodí lístok do schránky a ja musím potom ísť do mesta na poštu.

atima
3. júl 2009

no u nas sex v pohode už niekolko dni 😀 . zatial som nebola u dokiho na kontrole takže ani antikoncepciu neberiem, chceme s mm ešte jedno babo a bolo by super keby sa zadarilo čo najskor. ved od bavim do dvoch rokoch obidvoch a pokoj, nie 😵 😵 😵 .

ladywitch26
3. júl 2009

simi,ja som tiez rozmysla nad telieskom, ale dava sa na 5rokov a to my chceme druhe tak po dvoch rokoch uz

kosska,ono je to prakticke,ked sa malej nechce spat,tak ju chytim za ruku a mozem pri tom ja spat