Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikuska19
2. mar 2010

AhojteMajovky uz som tu dlllho nebola ale chcela by som Vas poprosit o radu.chcem si dokoncit skolu,ale da sa to len denne tak potrebujem najst v trencine nejake detske jasle kde by som maleho mohla dat.ak viete o nejakych tak ma prosim informujte,kde su a kolko stoja.lebo ja som nasla na nete len jedny a aj tam som nenasla cenu,som v tom vyhladavani amater...dakujem.

mimi21
2. mar 2010

no ahoj nikus, mas pravdu dlllho si tu nebola 🙂
s tymi jaslami ti poradi najskor NIka, ona je tusim od trencina a este aj DM

nikuska19
2. mar 2010

nikanika.dakujem,ale presne toto som nasla aj ja.pisu tam stale o tej istej skolke-jasliach.takze asi len tieto su v Tn.ale nevedela som tam nikde najst kolko stoja asi tam budem musiet zavolat.

iinuska
2. mar 2010

ahojte,

dnesna noc bola jedna hroza. Dovolim si tvrdit, ze asi najhorsia za celych 6 mesiacov. Ked z tohto nebudu ocne zubky, tak ja neviem
mamina zobrala Adamka trosku von, tak som si na chvilku zdriemla

nikuska19
2. mar 2010

iinuska. Aj moj maly bol dnes stale hore.ale kvoli chorobe.sopliky a kasel,ale budil sa len na kasel,lebo tuto noc celkom fajin dalo dchat.asi o pol 2hej sa zobudil a zaspal az o 4tej.stale len plakal.nepomohlo mlieko,caj ani uspavanie na rukach.nemal teplotu takze lieky som nedavala.tiez driemem pri vsetkom...

iinuska
2. mar 2010

nikuska, my sme tiez po chorobe, este trosku chrapci, lebo si tak nevie odkaslat, ale uz je lepsie. Tak skore uzdravenie Sebastiankovi

zuzkad
2. mar 2010

no cervik mi prave zaspinkal, som zvedava ako dlho potiahne....idem sa ja pomaly chystat a pripravit veci, aby ked maly vstane mohli by sme vystartovat von...slnko dnes nejak svieti-nesvieti 😖 😖 ale je 9C takze nie je nejaka zima 🙂 🙂

svokra robi rizoto dnes, ale zase tam dala normalny olej a nie olivovy 😠 😠 😠 hmmm co uz...

mimi ...ja som uz chora z chudnutia...stale na to myslim ako schudnut atd 😝 😝 😝 ale chut na kolacik by ma nepresiel 😀 😀 😀

mimi21
2. mar 2010

baby poradte ako by som mohla malej urobit ryzu tak "na sladko"
zeby biely jogurt, ryza a ovocie?
dnes mi jedla pekne ryzu na obed a este ostala uvarena, tak by som jej nieco na veceru spravila...

nikuska19
2. mar 2010

iinuska.dakujeme.aj ja dufam,ze sa skoro uzdravi.

mystery7
2. mar 2010

kocky o chudnuti mi ani nehovorte, ja som hotova. Stale sa ukludnujem cokoladou a sladkostami. Pri malom vela neposedim, ale ani to nepomaha. Tu blizko sa da cvicit len pilates, nemate s tym niektora skusenosti??
Opat sme odsavali sopliky teraz spinka, uvidime dokedy.

mimi21
2. mar 2010

boze to je strasne, stale su ti drobci prechoreni...vsetko chorobkam zelame aj my skore uzdravenie
vcera mi akurat pisala ta bab co sme sa u nej boli fotit, ze jej uz dr viac neodporuca chodit plavat, lebo ako zacali, tak maly uz bral tretie atb ☹

zuzkad
2. mar 2010

mimi na tom nieco moze byt...ja s malym nechodim plavat ani som nechodila...a klop klop klop nevieme co je to byt chory...dokonca poznam aj kocku co chodi plavat s malou a je uz asi 3x chora po tt takze mozno nieco na tom bude...moznooo 😉 😉 😉

moj maly stale spinka a ja uz som pripravena na odchod a on si spiiii 😀 😀 😀 no je to moj spachtosko 😅 😅 dokonca som sa aj namalovala uz a pozeram druhu cast "keby bolo keby" vobec ma ten serial nebavil, ale teraz aj ano kym cakam 😉 😉

nikanika28
2. mar 2010

mimi, ryzu na sladko..asi by som to uvarila v mliecku tu ryzu a potom to ovocie. alebo spravit puding miesto toho ovocia

mimi21
2. mar 2010

nika ale z akeho mlieka, ja kojim, uz nedsajem ani kvapku, nemam odsavacku...

ludmilabb
2. mar 2010

uf zase som mala problem ju poobede uspat aj vam niekedy strajkuju s poobednajsim spanim? nie je to este skoro mat jedno denne spanie? spava tak hodinu doobeda...

ludmilabb
2. mar 2010

zuzkad aj ja chcem takeho spachtoskaaaa

jarabicka
2. mar 2010

Ahojte maminky, chystáme sa kúpiť pre drobca autosedačku a chcela by som aby ste mi poradili nejakú...
...viem, že veľa z vás už má aj kúpenú, tak by som bola rada keby ste mi napííísali akú máte a či ste spokojné s tými čo ste kúpili..
.....potrebovali by sme nejakú pohodlnú, keďže často cestujem na východ domov a cesta má cca 400 km, takže takú aby drobcovi bolo v nej pohodlne 🙂

Ludmila aj náš spinká už len raz za deň, niekedy je to za celý deň iba hodinka ☹

zuzkaprofant
2. mar 2010

zuzkad som rada ze som dobre poradila akosi mi kg uz nejdu dole asi to preslo na teba 😀 😀

ja by som chodila cvicit ale sa neda nema mi kto byt smalym takze len doma cvicim ak sa to da nazvat cvicenim lebo maly po mne skace aj on chce dvihat nohy ako ja tak musim aj jemu aj sebe no groteska on je taky mocko len na mna zaveseny a len by sa zblaznil 😀 😀

najlepsie ze ked lezim na chrbte lahne si mi na brucho a mi po nom ruckami bucha a smeje sa ako mi sadlo kymaca 😀 😀

mi sme dnes doma vonku prsi tak som mala aspon cas upratat navarit sebe aj malemu 2 druhy jedal ale jemu dako papanie nejde tak to asi ja zjem ☹

nikanika28
2. mar 2010

mimi, a UM nemozes dat?
inac sledovali ste tuto diskusiu?? je to fakt chore 😝 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzkaprofant
2. mar 2010

nika ja take ani necitam len maa to rozculi ako moze byt niekto taky hlupi nezodpovedny clovek ja len tu chodim a na papanicko a mam pokoj aspon sa neznervoznujem 😀

mimi21
2. mar 2010

nika uM nemam ani som este neskusala

no tak ta tema je tak na vytocenie
ale mne sa zda ze ta dianka uz tu viac takychto "zaujimavych" prispevkov podavala...

dm1
2. mar 2010

ta tema je fakt horor. inak nechapem takych ludi co zakladaju temy len aby sa pobavili na tom ako sa to tam zvrhne a klamali tam a klamali 🤐

ladywitch26
2. mar 2010

hlasim, ze dnes rano bol budicek o siedmej. zasa... 😎 no je tiez pravda, ze sla spat az o osmej, ale to je super, lebo doteraz mravcala, ze chce spat uz od siestej a potom sa jej to vstavalo o piatej! ale dnes neviem, pol piatej a este nebola druhykrat spat. a nevyzera, ze by sa jej chcelo....

jamaat
2. mar 2010

Prečítala som prvú stranu a hneď ma napadlo, že niečo podobné tu už bolo, keď písala jedna, že má dvojičky a jedno je u mamy a ona pri tyči tancovala a tak ďalej. Reku či to nie je zase ona a zabáva sa. Potom som kukla na poslednú a ajhľa! Nebola som ďaleko od pravdy.

jamaat
2. mar 2010

ludka, ja keď Denyho sprchujem, Emka sa hrá. Lebo keď dôjdeme domov, tak ona je spokojná, že je vo svojom, tak si hneď ide hračky skontrolovať. No a ak náhodou revčí, tak má smolu, musí počkať, kým Denyho neosprchujem. A ďalším riešením by bolo, že ju zoberiem do kúpelky a určite by sa jej táto moja činnosť páčila. Lebo Deny nech robí čokoľvek, tak je to smiešne 🙂

Emka tiež dnes čudne spí, uložila som ju teraz o piatej, tak uvidím, dokedy bude ťahať.

mystery7
2. mar 2010

no, moj maly spal dnes 3x a uz opat spi. Dufam, ze je to uz nocny spanok.
Nejake vyrazne zlepsenie nevidim, teplotu ma 37C.
Ja take sialene temy ani necitam, ale sa tym kockam aj divim, ze sa nad tym vzrusuju. Ked sa im to zdalo divne, mali to ignorovat.

ladywitch26
2. mar 2010

no, konecne sa nam ju podarilo s muzom na druhy pokus uhojdat na lopte. zatial spi 10 minut, ale neviem, dokedy jej to vydrzi, lebo uz dvakrat plakala. totizto susedov sopliak sa asi rozhodol, ze bude dupat ako slon po schodoch cely den. az sa nam schodisko trasie. a ked susedovi clovek cosi povie, tak vraj "no ja som mu aj vravel, nech tak nedupe, ale ked on ma nepocuva" booooha, tak koho ak nie vlastneho fotra ma uz to decko pocuvat?!!! a oni sa teraz idu snazit o druhe? vsak za 7 rokov si nevedia s jednym dat rady, skace im po hlavach ako on chce. ked zaveli, ze on nejde do skoly, tak nejde. stopla by som mu na jeden den hry na internete a ako by pocuval. 😠 😠

jamaat
2. mar 2010

Hmmmmmmmmmmmm.......Emka ešte spí. 😕

mystery7
2. mar 2010

moj sa zobudil, odsavanie a uz opat spi
Chudatko moje zlatucke.