Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
6. apr 2010

ja prave kukam tie golface ale maloktory sa mi paci a ten co sa mi paci sa neda polohovat opierka...

ludmilabb
6. apr 2010

my sme tiez presli na jeden denny spanok ale ten trva tak hodinku dnes len 40 minut ☹ cakala by som dlhsi kedze je len jeden no ale co uz a tiez sa mi to zda priskoro 😖

zuzkad
6. apr 2010

takze davam aj ja dobre nurofen 2,5ml ..ale zda sa mi to dost...na dva krat to davam malemu chuda vypluva to a vcera sa mi z toho povracal ☹ ☹ ☹ davate to tiez asi samostatne...ja by som to aj zmiesala s niecim, ale nic ma nenapada 😖 😖

u nas cez den viac menej spavame jeden krat okolo 11 - 14,00 to maly pekne vydrzi potom do takej siestej..potom ho lame uz na spanie tak ho natahujem aspon do osmej a potom mi dobre zaspinka a spi do rana...ale niekedy ked vidim, ze je fakt strasne unaveny tak ho dam spinkat aj o tej siestej, ale to potom spekuluje do jedenastej..cize radsej ho nedavam vecer uz spat.

kosska3003
6. apr 2010

mimi tak to aj ja som dlho vyberala asi tyzden nakoniec mam Baby design Travel a som spokojna Marika mi spava este dva krat niekedy ale malo kedy raz uvidime ale na leto isto bude spat len raz

mimi21
6. apr 2010

mne sa tieto pacia

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8131584&tab=8
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8114364&tab=6

len vobec tie znacky nepoznam, resp. s nimi nemam skusenosti

ladywitch26
6. apr 2010

caute zenyyyyyyyyy, uz to ideeeeee 😀 😀 😀

co tu mate noveho? nemam sancu precitat vas za cely tyzden, co ste popisali. my mame novinku od soboty, stanka uz beha uplne sama. a taka je zlata, ked cupita po dome, ruky pri tom dohora a kruti s nimi, akoze popri tom aj tancuje 😀

kosska3003
6. apr 2010

mimi no ani ja to nepoznam a mne sa nepacia take vajcove ale to je jedno kup aky sa tebe paci

Lady tu nic nove a ver ze nemala by si toho vela na citanie boli sviatky tak je malo popisane a super Stanka je sikovna moja je lenivejsia ani stvorkovat este ani plazit len cuva a lieta v pavuku

ludmilabb
6. apr 2010

lady gratulujem k prvym Stankinim samostatnym krocikom, mate o zabavu postarane
ja som strasne zvedava kedy sa rozbehne samostatne to nase trdielko 😀 ichuda ma modriny na kolenach co tak tuho stvornozkuje
inak kazdy vecer hodinu pred spanim ma taku fazu lozenia, ze lozi hore-dole po miestnosti co najrychlejsie sa dostat k stene tam sa zvrtne a lozi k opacnej stene a takto dookola ako zhypnotizovana

mimi tieto nove styly kocikov su niektore ozaj divotvorne 😝 ale ja mam rada oblejsie tvary

iinuska
6. apr 2010

ahojte

my sme dnes boli v Ikea, tak sme pokupili nejake veci. Chcela som pre Adamka aj vacsi spaci vak, ale nemali.

u nas su stale 2 denne spanky. doobeda tak pol hodinku az hodinku, poobede cca jeden a pol hodinky, niekedy aj dlhsie, ale v kociku 😔

mimi, Ninka je sikulka 🙂 🙂

lady, super, tak to uz ano. Stanka to berie zhurta 😵

ladywitch26
6. apr 2010

no to teda mame o zabavu postarane, uz prelezie ozaj vsade 😀

inak baby, stalo sa vam uz, ze dieta dostalo " z oci"?
my sme vcera boli u susedov a vecer mala nie a nie zaspat. aj by spala, ale ako keby si nevedela najst spravnu polohu. stale sa len vrtela, potom uz mrncala. najskor som ju skusala uspat na gauci. inokedy nema problem, do 15minut spinka. a vcera pol hodinu a nic, uz sa mi az na brucho prevratila a stale len stonala a nie a nie spat. tak ju muz uhojdal na fitlopte, ale len co ju vlozil do postielky, tak rev. tak ju uspal druhykrat, len co zisiel dolu schodmi, tak zasa rev. vysla som hore ja, chvilu som ju nosila na rukach, vyzerala spokojne, len spat stale nemohla. tak som si ju dala k sebe do postele, no az taka stastna bola, aj sa pekne ulozila, ale zasa sa potom zacala len nespokojne prehadzovat, az skoncila na bruchu, ritou uplne hore a mrncala. tak dosiel muz, ze ci nedostala " z oci". totizto susedia maju 7 rocneho syna, jedinacika a teraz by aj chceli druhe a ked tam prideme, tak vsetka pozornost na stanku. suseda ju len na rukach nosi, vsetko jej ukazuje, maleho hracky dava atd. no a on neskutocne ziarli. tak muza napadlo, ze ci to on nebude na vine. lebo sme tam boli chvilocku aj v sobotu a presne to iste. ja som myslela, ci to mala nema zo zubov, lebo hrozne slinta, ale vobec si nehryzla ruky, ako zvycajne, ked ju bolia dasna. no tak som si spomenula, ze kdesi na to pouzivaju uhlovu vodu, spravila som ju, malej som pretrela oci a az som nechcela verit. 5 minut na lopte a mala spala ako zarezana. predtym dve a pol hodiny chuda nemohla a zrazu spala tak kludne, az som ju este dve hodiny chodila kontrolovat, ci vobec dycha. ani sa neprevratila, ani dychat som ju nepocula, co tak tichucko spala. no tak neviem, asi k susedom nejaku chvilu nepojdeme

sssimi
6. apr 2010

Mimi tie kočíky sú super. Ja mám Mark 3-je dobrý a hlavne úžasne skladný.

Lady ja tomu neverím, ale strašne veľa ľudí mi o tom hovorí. Kamoške malá 3x tak strašne večer revala, že sa až zašla. Do nemocnice prišli a už bola modrá, ale ju prebrali spravili vyšetrenia a malá úplne v pohode... Toto sa im stalo Každú druhú nedeľu po sebe a potom to pochopili. Ona s ňou chodila každú druhu nedeľu pozerať muža na fotbal a tam na ňu kukalo strašne moc ľudí. Prestala tam chodiť a malá sa im od vtedy nezašla.

sssimi
6. apr 2010

Ozaj Mimi pozri si PATRON golfáč-dá sa polohovať, je k tomu nánožník, odkladač na flašu, veľký nákupný košík a dokonca letná aj zimná strana... Ja som ho strašne chcela. Lenže po zložení má 118cm a to je do našeho auta moc. Inak váži 8kg a skúšala som ho aj v obchode a strašne dobre sa s ním manipulovalo. Dokonca je určený nie len do mesta, ale aj na zlý terén.
No existuje len v čierno-modrej a čierno-žltej farbe. Hodím ti link.

mimi21
6. apr 2010

no lady vitaj
mne sa take este ze "z oci nestalo" 😕 😕 😕 ani nepoznam nikoho kto by s tym mal skusenosti, akurat viem, ze tu na konovi je taka tema

kosska mne sa praveze taketo viac pacia, take tie klasicke moc nie 😉 no ale ved kazdemu sa ine paci, kazdy ma iny vkus, aj tak najpodstatnejsie je aby bol pohodlnny

no a ako som ja Ninku chvylila, ze pekne lezie dole zo sedacky alebo z postele sama, tak poobede ani za nic, len revcala, neviem ci sa nejako nezlakla alebo neudrela

mm kuka futbal, takze ja som dnes od telky odstavena 😒

sssimi
6. apr 2010

Mimi toto je on:

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

a na tejtro stránke je najlacnejší. Dokonca ti ho dovezú až pred dom zadara. U nás v obchode stojí 159€.

mimi21
6. apr 2010

sssimi nasla som ho, aj ten je taky tvar ako tie dva co som sem davala, tiez pekny 😉

mimi21
6. apr 2010

ja som od nich brala fusak, a bola som s tymto obchodom spokojna 🙂

ladywitch26
6. apr 2010

simi, tak 8kg je na obycajny golfac dost, ved moj cely kocik vazi 7,5kg. a da sa zlozit tak, ze nezabera vela miesta v aute, takze ja vlastne ani golfac nepotrebujem. keby som nepotrebovala riesit kocik pre dve deti teraz, tak ani novy nekupujem, stanka by dorazila uz tento. 😀
inak uz par hodin jej dobre tecie z nosa. zatial je to cire len ako voda, ale dam jej pre istotu nasivin na noc, nech sa mi nebudi na smrkanie. asi to bude zasa z tych zubov nestastnych. vysla jej uz aj dvojka prava, ale stale slini ako besna, a hryzie si prsteky na obidvoch stranach, tak tie zuby polezu asi z obidvoch stran.

a potvora sa mi naucila vrtat si prstom v nose. ale tak, ze az do polky nosa ho zatisne 😠 😠

emode
6. apr 2010

Ahoj, to bol zas deň,
sme po očkovaní, ale viac ju bolel ten leukoplast ktory som jej vecer musela davat dole 😖 Máme 77cm a 8800g.
Do centra nastupujeme vo štvrtok na dve hodky, tak držte palce aby nebolo mamamamma ☹ 😀

A zajtra ideme na narodeninovu party k nasmu kamaratovi, uz ma rocik 😀

vidim ze riesite golface, mimi ten moon je pekny ale samizda ze sa neda polohovat ...
ja som sa tiez este nerozhodla, ale asi pojdem do toho espira

sssimi
6. apr 2010

Lady tak čo som ja pozerala, tak väčšina golfáčov váži 8kg. Jediný som našla čo mal 4,7kg, ale to aj bol taký Made in rosyp sa...
No ja ten môj zložim do dĺžky 74cm-to je asi ten najmenší aký sa dá zohnať za normálnu cenu.

Stanka asi hľadá zlato, tak jej odkaž, že ak naň natrfí ideme napol 😀

ladywitch26
6. apr 2010

jeeezis, baby, to ake miery hadzete, ze 8800g, co by som ja za to dala....ale asi sa stanka zo solidarity ku mne naucila chodit, nech ju uz nemusim vlacit stale na rukach. no 11 kil je 11kil 😀

mystery7
6. apr 2010

aj my uz tahame na 11kg, a moj chrbat trpi
Mne sa tie golface az tak nepacia. Ja chodim aj na nakupy, tak potrebujem poriadny nakupny kos. Mne sa pozdava chipolino ultra 2009

ladywitch26
6. apr 2010

mys, no ved o tom chrbte pomlcim, hlavne ked muz ide par krat do tyzdna na trening vecer, ja malu uspavam dolu v obyvacke pri telke a potom ju musim taku spiacu odtrepat hore schodmi do spalne. je ine, ked sa este drzi okolo krku, to tak necitim vahu, ale ked spi taka uvolnena na vankusi a tak ju musim trepat, tak sa normalne uz aj zadycham. uz mam nejakych 5-6 kil navyse teraz a este aj stanka....

inak simi, ma napadlo, ze na to "z oci" odporucaju vzdy nosit nieco cervene a my chodime vonku, tam ju kvantum ludi vzdy obzera, ale nikdy ziadny problem. ono sice mam cerveno-cierny kocik, tak mozno tym, ale vsetci ludia sa na nu praveze usmievaju, takze asi jej nezelaju nic zle, teda okrem toho maleho sopliaka.a teraz som si spomenula, ked sme si pred dvoma rokmi kupili psa, tak som mu dovolila sa s nim hravat, no ale potom som to zatrhla, lebo zacal ziarlit, chcel ho len pre seba a raz mi povedal, ze chce, aby som zomrela, lebo potom by ho mal len on pre seba. decka povedia kadeco, ale mna uplne zarazilo, s akou zakernostou to povedal. takze asi budem radsej stanku drzat od neho dalej.

mystery7
6. apr 2010

deti su uprimne, ale aby nejake povedalo, ze chce nieciu smrt...... strasne. Nechapem to.

emode
6. apr 2010

lady 😀 mas co robit 🙂 my sme podla doky tak akurat ... praveze ma prekvapila ze pribrala 400g za mesiac

ludka tak tvoja sofia trenuje na beh lezunov len este nevie ze je uz po funuse ... natoc video 😀

z oci riesi vzdy moja mama, ta kym bola sofia malinka ju stale chcela kupat v bylinach ... mozno na tom nieco bude 😕 ale ja som skor neutralne k tomu postavena ...

dnes ma prekvapila, vyliezla sama do polky schodiska ... 😝

ladywitch26
6. apr 2010

mys, tu detsku uprimnost som dnes tiez zazila, kamoska ma zobrala k jej segre, ze mi skusi opravit laptop a bola v aute aj s trojrocnou dcerou. uz sme sedeli v aute na odchode, ale mala shanon si spomenula, ze si zabudla okuliare, tak kamoska sla po ne do domu. no a mala mi vravi, ze dnes bola v obchode, ze ma videla. tak som sa jej pytala,co si kupila, ona, ze cukriky. ze ich ma rada a este aj knizky. a do toho, vsak mi kupis knizku, ale mame nehovor, ze som si od teba pytala knizku, lebo sa bude hnevat. 😀 😀

ladywitch26
6. apr 2010

emode, nam varila byliny nasa starka, ale ja som nejako extra na to nebola, aj vcera som myslela, ze je len nervozna, ze ju mozno boli brusko, aj som ju potom zacala masirovat, ale brusko vobec nebolo nafuknute, uplne makke, takze prdikmi to nebolo, a do toho dosiel muz, ze asi ma z oci. tak som zapalila sviecku, spravila tu vodu, co som citala asi pred rokom tu temu, co je tu aj na koniku, ze hadam to zaberie. a ona fakt 5 minut na to spala ako v oleji. a dnes je tiez v pohode, hoci vecerom trochu mrncala, asi kvoli zubom, lebo az rukavy mala mokre od slin, co hryzla vsetko dookola, ale akonahle som ju dala do postielky, tak tvrda ako poleno.

a s tym schodiskom, zatial sice stale zatvarame dvere na chodbu a na klucku este nedociahne, ale uz tiez pozeram na nete branky na schody, lebo ak sa mi odtial zgula, tak si vazy dolame. ☹

zuzkad
6. apr 2010

no ahojteee,

ja som si uz myslela, ze ste pozabudli po sviatkoch na MK...takeee ticho tu bolo 😀 😀
jamaat tu chyba...kdeze je ??

lady ja som straaasne poverciva a verim, ze sa take nieco mohlo stat..mne sa toto stalo, ale vhorsiom...v autobuse ma sledovala jedna zena dost neprijemnym pohladom...aj ked som sa snazila nepozerat tak som citila jej pohlad...potom ked som prisla domov tak som aj zabudla na to, ale asi o dve hodky som mala strasne stavy..bolo mi zle, vracala som, mala som zavrate atd atd...a spat som nemohla ani nahodou...nakoniec som zaspala od vycerpanosti...v noci sa mi snivalo o tej zene, normalne som ju videla ..ten jej pohlad...na druhy den som sa dopovala liekom a cajom, aby som sa dala do poriadku a nic nepomahalo dokonca ani doki, co mi predpisala nejake pliagy na zaludok mi nepomohli, potom som volala kamoske jej mamina je "liecitelka" ...a isla som k nej, hned mi povedala nejaky divny vyraz ..ze ma niekto..ale uz neviem presne co...a lahla som si, pretrela mi oci s nejakou vodou a zakryla mi tvar s handrou namocenou v nejakom jej vyvare...a po 10 minutach lezania som citila strasnu ulavu a dostatok energie...nic mi nebolo...citila som sa vyborne...mozno vedome som to sama potlacila...ale to co som mala pred tym bol naozaj des...ja verim, ze mi to pomohlo 😉 😉

ladywitch26
6. apr 2010

no idem ja spat, kym sa da. stanka uz mrncala zo spania, museli sme odsavat, ale uz ma zasa plny nos, takze nas asi caka rusnejsia noc. 😝

mimi21
7. apr 2010

bre ranecko
u nas slniecko, ale zimaaaaaa, snad sa to zlepsi, chcela by som ist s malou trochu von

no ale naozaj je to tu v poslednej dobe mrtve, kde ste vsetky??? 😕

emode
7. apr 2010

ahoj mimi 😀
dobre ranko vsetkym
sme so sofiou po ranajkach zda sa bez teploty ale asi odmeriam ...
malej som kupila bio uhorku tak drvi ... ani neviem ci by som jej uz mohla davat ale chuti jej velmi ... aj bio paradajky ... mali ich v akcii a este vyskusam sladke zemiaky 😀

sofinka si cita knizky a ja idem asi zehlit

mimi je fakt zima ale ja som fusak este neodlozila resp. mame len tu vrchnu cast ako jarny fusak

vcera som v tescu ukoristila este par suprav a triciek na leto