Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
23. máj 2010

ahojte,
manzel isiel o druhej s Adamkom von, ja som si super pospala, teraz ich cakam, dame bananik a ideme na trojkolku este kamosom vratit oblek, co al Petko pozicany na birmovku.

ludka, no tak snad sa to uz nezopakuje. Inak ja sa tak citim kazdu noc 🙄

zuzkaprofant
23. máj 2010

cafte dlho som tu dako nebola

chcem sa spytat co uz davate vsetko deturencom papat a ci aj prisolujete jedlo
moj stale papa take iste veci ako ked mal pol roka 😀 chlebik s malom nechce sunku ako kedy je vymyselnik len banan by jedol v kuse a mliecko co snim narobim 😅

christianko uz pekne vie vsetko ukazat aj ze nie je tak pekne rucky posklada, vie si povedat ked je hladny pekne mama mi povie meme je mliecko potom teta nein nein, a jaja to po nemecky znamena ze nie a ano a take srandicky blaboce vie dat najavo ze ta lubi t da pekne hlavicku na celo moje a zaslinta ma 😀

ale neviem ako vy ale ja kazdy den zistujem co sa vsetko nauci opakuje ked ja si zakaslem alebo kychnem tak isto nos kruti ked nechce jest ako ja a hadze grimasi a tancuje pri kazdej pesnicke a vonku ide uz ako dospelak sam pekne bez pomoci si vykracuje a mava na ludi takze mame stale o zabavu postarane 😀

inac vsetkym gratulujeme ku rociku 😵 😵

ladywitch26
23. máj 2010

zuzka caves, no stanka prave naopak, ta by len chlebik dlabala do seba. a hlavne maso. 😀 aj ked dnes som jej davala masko a zeleninku, tak som jej to striedala, a ona zrazu ze nie, ked som jej davala maso a ukazovala na mrkvu a brokolicu. 😀 inak ja davam trosku soli do vody, ked jej varim, ale nie vela.

zuzkaprofant
23. máj 2010

lady kedy nahodis foto bruska 😉

rybca
23. máj 2010

Ahojte, tak nas nechce hovorit nasou recou, len takou tou svojou a len vcera zatapkal ruckou o rucku, ale za to, ked tato nedotiahne poriadne srobik, tak matko ho odsrobuje..🙂 a uz pekne chodi za jednu ruku, ale drzi sa on mna, ja ho nedrzim,ale ked si vyprostim prst, tak ide hned na styri...:( a uz triafa geometricke tvary do dier, obcas sa aj trafi..🙂

A dnes sme skusili jahody, prvy hryz ho striasol, ale potom kusal veselo..🙂 uvidime, ci bude nejaka reakcia

iinuska
23. máj 2010

rybca, ta kocka s geometrickymi tvarmi je super vec. Adamko potrebuje sice pomoc, ale bavi ho 😵

iinuska
23. máj 2010

rozmyslam, ze sa presuniem do vedlajsej izby, lebo chcem pozerat tanecky, no a manzel pozera samozrejme finale hokeja

jamaat
23. máj 2010

Aj u nás hučí hokej.

ladywitch26
23. máj 2010

no esteze nasi maju doma tri televizory. mama v spalni sleduje tanecky, ja v segrinej izbe kralovstvo nebeske (mozem si to dovolit, sla na prax na tri tyzdne 😀 ) a v izbe dalsej segry sedi muz s otcom a sleduju hokej. segra je s priatelom u jeho rodicov, takze dufam, ze tam este zostanu, lebo ked pridu a budu chciet ist spat, nasackuju sa mi tu muz s otcom a mam po filme

sssimi
23. máj 2010

Ahojte!
No druhá, teda vlastne tretia etapa oslavy za nami a úspešne 😀

Zuzkaprofant Sarah zje všetko. Pekne mäso, ryžu, zemiaky, chlieb s maslom, syrom, šunkou už aj salámu jedla, rajčiny. Miluje jahody, banány, jablká, mandarinky. Dnes mala 1x kivi a na večeru som jej spravila kakao z normálneho kravského prevareného mlieka, ale nechcela. Bola prejedená kaše. No a dnes jedla aj cukrovú vatu-máme hody, tak sme boli na kolotočoch.

mystery7
23. máj 2010

ahojky
Tak u nas den katastrofa 🙄 Doobedu bolo v pohode, ale potom.....
N obed sme boli u svokry. Mirko robil divadlo a napinlo ho po kazdej lyzicke, ako keby prvy krat jedol (z tej celej navarenej varky mi ostali posledne 2 sklicka). Ja som opat vyzerala ako debil, ktory nevie navarit a ani nakrmit dieta 🙄 Potom sa rozhodol kvalitne vykricat. Nasledovalo bojkotovanie spanku a hysak, ktory zakoncil 2 poriadnymi kusancami bradavky. Tak ma vytocil...nasadila som ho do kocika a davaj vonku. Reval od unavy az bol bordovy, ale zaspal az po 1,5hodine kocikovania. Spal 35 (!!!!!!!!) minut.
Pri rezani torty sa rozhodol odmenit nas smechom. Ale vecer doma opat hysaky pri veceri aj zaspavani. Opat ma super pokusal, tak som nanho zvysila hlas...nasledoval lutostivo hystericky zachvat placu. Nakoniec nejako zaspal. Som zvedava dokedy 🙄 🙄

zuzkad
23. máj 2010

ahojte

my sme boli s malym skoro cely den vonku...najskor svokra ho zobrala krmit labute, potom ked si pospal sme isli von s tatom a s malym a na ihrisko a potom este ja som na vecer bola s nim prechadzat sa aj so psikom, tak teraz spieva u svokry zobrala si ho k sebe, ze ho uspi, tak som zvedava ako dlho ju to bude bavit 😝 😝
Nicolas tiez brbloce vselico, mama vie povedat pekne, ale nejak prestal hovorit tata, de je ( kde je ) ...teraz na vsetko hovori "ba" aj na svetlo, na auto, na hracky len BA ...tak som zvedava, kedy sa zase rozkeca. Ale jest si vie pytat aj bez slov 😅 😅 dava papa, steka ako havo, vrci ako tiger, kycha po mne aj kasle ...aj ked privonia ku kvietku tak akoze kycha z toho 😅 😅 a ozaj na pesnicku kukulienka reaguje "KKKKK" akoze spieva so mnou, a jedine co kraaasne povie je Kiaka to ako Kiarka sesternicka to vie povedat rozkosne 😅 😅
s jedlom nemame problem vobec....zatial vsetko co zjedol tak aj pekne stravil, nemal hnacky, nevracal a ani ziadne reakcie alergicke nemal, cize sa moc netrapim ci to dat alebo nedat.samozrejme nehovorim o ziadnej slanine, klobase atd ..je to maly zrut nas a strasne chce papat to co my....tak vzdy nieco dostane...ak mame polievku tak z nej mu dam mrkvu, ak spagety tak dostane trochen kostnut, jogurty mu ponukame stale od nas...aj rohlik alebo co prave jeme...dostane od nas vzdy nieco co moze 😉 😉 ale inak ak mu spravim jeho papanie...tak vzdy pekne zje vsetko 🙂 🙂

jamaat
23. máj 2010

mys, no asi by ma švihlo! 🙂

mystery7
23. máj 2010

@jamaat- dnes sa citim ako zbity pes, idem spat, lebo sa nervovo zrutim.
@zuzkad - mas stastie, uzivaj si ho 😉 ja ti len ticho zavidim.
Boli casy ked som bolest hlavy poznala len z pocutia, teraz je to kazdodenna sucast mojho zivota 🙄

zuzkad
23. máj 2010

mys ver tomu, ze aj Nicolas mi vie dat riadne zabrat 😝 😝 v poslednej dobe sa prejavuje ako riadny byk...znamenie sedi ako uliate 😀 😀 ked mu nie je po nom...tak sa vie riadne nervacit a kriciiiii a najnovsie zacal skusat falosny plac ...tak spusti rev a po ocku nakukne ci ho sledujeme 😀 😀 😀

od rana sa pripravujem, ze idem kupat svojho psika a do teraz som ju neokupala..nechcelo sa mi 😝 😝 zajtra musiiiim uz, lebo to odkladam dva dni 😅 😅 😅

ako pripravujete rybku pre deti ? Ja mam v mrazaku rybku a a chcem ju zajtra robit, len pre maleho ju nechcem smazit ...dajte nejaký tip 😉 😉

jamaat
23. máj 2010

@mystery7 Ani sa ti nečudujem, tak dobrú noc.

@zuzkad Ja som mala Moniku takúto bezproblémovú, ako je tvoj Nico. Teraz už viem, že som si to mala bohovo veľmi vážiť a užívať 🙂

zuzkad
23. máj 2010

jamaat ved aj mam strach, ze mi da zabrat ked ho chmatne puberta ...potom si to uzijem 😝 😝

sssimi
23. máj 2010

Zuzkad osmaž na masle rybku.

sssimi
23. máj 2010

Mys Mirko ťa veru ohýba riadne. U neho sa tuším ten býk prejavuje najviac ako ťa tak čítavam. Ale nervy máš teda statočné. Ja neviem ako by som ho zvládla. Hlavne teraz keď potrebujem aj kľud pred štátnicami. Drž sa!

ladywitch26
23. máj 2010

zuzkad, ja rybu dam normalne varit na troche vody a pridam zeleninku, mrkvu, brokolicu, kalerab. polku ryby potom vyberiem, tu spapa so zemiakmi a zvysok rozmixujem a ma to ako polievocku.

mys, moja stanka je tiez riadny zataty byk, tiez skusa kadeco na nas, aj hysaky riadne.

zuzkad
23. máj 2010

simi dakujem...aj to nasolis troska, alebo nieco na to das ? alebo len tak bez vsetkeho iba osmazis na masle ??

zuzkad
23. máj 2010

lady aj to znie dobre a prakticky ten tvoj sposob , mam doma prave brokolku cerstvu aj mrazenu zeleninku, tak by som to mohla veru takto skusit 😉 😉 aspon budem vediet do buducna, lebo do teraz papal rybu len od hami a ked som smazila tak bez obalu som mu dala, ale nebola som spokojna, te smazene mu davam, tak to chcem spravit inak 🙂 🙂

jamaat
23. máj 2010

Ja som rybu podusila tak, že som dala trochu vody a trochu masla.

rybca
24. máj 2010

Dobre ranko..🙂)) Tak dnes ma Matko 1 rok..🙂))

mimi21
24. máj 2010

dobre ranko

rybca gratulko, matkovi vsetko najlepsie 😉

a k tym rybam, ja som minule kupila rybie prsty, neboli mlete a boli na pecenie v rure, tak som dala malej a chutilo jej to velmi 😝

jamaat
24. máj 2010

Ahojte. Emka buntoší od piatej ☹

rybca, všetko najlepšie.

nikanika28
24. máj 2010

Dobre ranko...
Jani, my tiez tak 😝 ..a to nehovorim, ze sa v noci zobudila a bola asi hodinu hore...neplakala, ale spekulovala stale, trikrat preliezla z postielky za mnou 😝
Rybca, gratulko Matkovi k prvemu rociku 😵
No a ja robim rybu bud na masle oprazit a podliat potom trosku vodou, alebo zapiect do rury, tiez s maslom

mimi21
24. máj 2010

no a nasu dovolenku sme vyriesili asi takto:
http://zajazd.invia.sk/chorvatsko/san-marino/sa...

odporucila nam to znama v cestovke, je to vhodne pre deti, pieskova plaz, budeme mat len polpenziu, obedy budeme asi chodit do restiky, pripadne malej dam zo sklicka
ten hotel co som si ja vyhliadla bol sice pekny ale z hotela na plaz bolo 146schodov a v dedine to bol jediny hotel anic ine tam nebolo, takze by sme sa tam asi nudili
a toto je predsa vacsie, plaz ma tu modru vlajku za cistotu, ci za co sa to vlastne dava 😅

nikanika28
24. máj 2010

no, tu je taka tma, co je tak zamracene... 🙄

mystery7
24. máj 2010

ahojky
Noc sme nejako prezili a teraz sa uz tesime na cvicenie 🙂 aj tu je nejako zatiahnute, snad nam to chvilu vydrzi.
Simi moj Mirko je uz blizenec. Ale je riadne tvrdohlavy a svoje si chce presadit za kazdu cenu.
Lady vdaka za tip na rybu, vyskusam.
Na ranajky som dotlacila mufiny z oslavy, zapila kavou a o chvilu sa ideme chystat.