Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
25. máj 2010

mys - gratulujem k rociku, nech vam vyjde oslava min. tak ako nam..🙂)))

mna svokra nemohla ani citit, uplne ma vylucila z ich rodinneho zivota, teda lepsie povedane, ze ma tam ani neprijala, cele tie roky sa nas snazila rozdelit. az v 5 mesiaci tehotenstva sa otocila o 180 stupnov, a to mi asi vadi este viac, tak ako sa predtym nemohla na mna pozriet, tak teraz by sa len vtierala, je mi z toho nagrc

sssimi
25. máj 2010

Ahojte!
Ja mám svokrušku dobrú. Nemôžem na ňu nič zlé... A veru ako Lady píše nechcela by som chlapa jedináčika 😀 Len tu u nás v dedine padlo niekoľko manželstiev len z dôvodu, že jedináčik sa nedokázal rozlúčiť so svojou mamičkou. Ja mám manžela zo 7mych detí. Jedinou podmienkou, keď som si ho brala bolo, aby on nechcel tiež 7 detí 😀 😀 😀 Našťastie sme sa zhodli na 2och 😀

nikanika28
25. máj 2010

Cafte...no dnes je docela veselo 😝 ..Klara sa doobeda zobudila po 30min a hucala jak na hory..tak som bola od 10 do 12,30hod vonku..pri jedeni zase nervy, milion hraciek okolo, ani jedna nebola ta prava samozrejme...tak ale zjedla..suchla som ju na balkon, vypila este mlieko a do minuty spala.....
Zuzi, tak drzim palce, aby cena moc vysoko nenabehla za tu trojkolku 😉

zuzkad
25. máj 2010

cafteee

aaa tema svkora juuuj to by som vedela pisat a pisat ...ale to by som zaplnila strany 😀 😀 nie je priamo na mna zla...ale nepomaha mi ani financne ani v domacnosti a s malym minimalne...jednym slovom je leniva 😝 😝 😝 ale kedze spolu byvame nejak to musime zvladnut 😉 😉
ja som prave doupratovala cely byt...este periem, navarene mam uz a zehlit budem asi az vecer, nemam toho moc 😉 😉
maly spinka a ja som si pustila telenovelu 😅 😅 😅 ...mame uz aj po dazdi a burkach...slniecko svieti aj teplucko mame tak pojdeme von ked sa zobudi..poflakame sa troska 🙂 🙂 🙂

ja som takaaa truuba 😢 😢 ako som drhla kupelnu robila som so savom a frkla som na mikinu, co som objednala z UK "american eagle" znacku ...bola to oblubena mikina mojho Peta...tak ma to mrzi 😢 😢 😢 aj som mu uz volala a priznala sa, co som poserkala, tak sa smial, ze co sa trapim, hlavne, ze sa malemu nic nestalo..lebo sa zlakol, ked som zacala hovorit, ze sa stala strasna vec atd...uz som aj pozerala mikiny ale teraz si nemozem dovolit objednat novu, lebo stoji 40$ a to este postovne a prepocitat na € ☹ ☹ noo tiez som mohla frknut savom na teplaky z burzy ako na drahu mikinu ☹ ☹ bola pripravena pred prackou na pranie 😠 😠 😠

Nika dakujeeeem...uz sledujem a sem tam prihodim uvidime ako cena pojde hore svokra povedala, ze mozem ist do 30€ tak uvidime ..ak pojde viac, co je samozrejme lepsie pre teba tak ja uz mam zakaz 😀 😀 😀 ale cena je naozaj suprovaaa viem, ze nova je draha a o dost 😝 😝

nikanika28
25. máj 2010

zuzi, ale sak to nieje odo mna trojkolka 😉 ...to som sem len hodila link, lebo som vedela, ze zhanas aj ty nieco podobne 😉 ...

mystery7
25. máj 2010

vdaka za blahozelania 🙂 oslavenec opat spinka, po mensom boji. Boli sme vonku na hodku, svietilo nam slnko ale mraky sa tocili okolo.
Ja sa na svokru stazovat nemozem a to je moj mm jedinacik 😀 ale on nie je taky maznacik, takze je to v pohode.
No a konecne obedujem 🙂 kuracie masko na smotane a cestoviny. Mam oprate a povesane a balkone, ale riadne sa zatiahlo, asi mi to zmokne.

nikanika28
25. máj 2010

mys, Mirkovi vsetko najlepsie k narodeninkam 😵
No u nas zase riadna tma...zase sa asi burka dotrepe 🙄 🙄 🙄

sssimi
25. máj 2010

Ja som tiež bola práve povešať no dúfam, že zas nebudem musieť utekať zvesovať. Ešte mám jednu pračku zapnutú nech mi to tu nezostane tuchnúť na víkend.

nikanika28
25. máj 2010

u nas uz prsi 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzkad
25. máj 2010

nika jaaaaaaj 😀 😀 😀 a ja som bola v tom, ze to je od teba 😀 😀 😀 😀 ale dakujem za tip 😉 😉 😉 😉

ako vidim majovky peru o sto sest 😀 😀 ja uz perem poslednu varku a potom len koberce z kuchyne a kupelne a koneeeeec 🙂 🙂 tu mame kraaasne pocko tepluucko a slnecno 😅 😅 😅 svokra sa rozhodla, ze ide von s malym, tak som si uvarila kafco a popritom periem ale chcem ist do sprchy, lebo je tu faaakt teplo a potim sa ako v lete uz 😝 😝 ale to nie je provokacia 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 mame cca 23C vonku 😉 😉

no idem ja kuk pracku a do sprchy 🙂 🙂

ludmilabb
25. máj 2010

aj tu je hic len sa bojim tych prichadzajucich mrakov chceme ist von ale ktovie

sssimi
25. máj 2010

U nás sa to tiež rozbehlo vo veľkom. Nestihla mi ani druhá pračka oprať a už začalo pršať 🙄 A tak bolo krásne. Sárkine veci som len zakryla pršiplášťom od kočíka, lebo som ich mala navešané len na tom malom prenosnom vešiaku, ale ostatné som musela povešať do vnútra.

A prechádzka nehrozí 🙄

iinuska
25. máj 2010

ahojte,
dnes Adamko zaspinkal teraz vecer pri kojeni, lebo spal cez den len 1x. Poobede sa mu vonku nejako nechcelo zaspinkat, tak sme isli na zmrzku a potom domov, ze pojdeme s manzelom na pivko, ale tak sa zatiahlo, a lejaaaak. Aj krupy padali.

mimi21
25. máj 2010

no u nas bolo cely den pekne, boli sme vonku od jednej skoro do siedmej 😎 😎 😎

mimi21
25. máj 2010

a prave talcim fantasticky cerveny melon 😝 😝 😝

iinuska
25. máj 2010

mimi, kde si kupila melon? My sme mali minule z tesca, ale nic moc. A tak by som si dalaaaa 😝

jamaat
25. máj 2010

My sme boli po dlhom čase v Tescu a vrátili sme sa až o pol siedmej. Dnes spala len hodinu, tak bola unavená, lenže ona keď sa vráti domov, tak sa začne blázniť, takže bol ešte o ôsmej problém ju uspať.

mimi21
25. máj 2010

iinuska kupila som u nas na trznici, fakt je fajnovy, aj jahody su take chutne, stavnate a hlavne chutia po jahodach 😝 😝 😝

jamaat
25. máj 2010

mimi, a čo vlastne povedali na tvoje tehotenstvo rodičia? Tešia sa?

kosska3003
25. máj 2010

ahojte tak som sa sem dostala dneska sme boli v Bojniciach v ZOO tak nahravam fotecky na FB a kukame euroviziu nasa Kristina uz zaspievala no celkom dobre hihihi mala mi uz spinka dnes spala len v aute cestou tam aj naspat tak zaspala len s malimi problemam tak v pohode mala aj kopec zazitkov tak chcela kecat ale dlho jej to nevydrzalo

zuzkad
25. máj 2010

mnaaaam meloon..mimi nerob chute 😝 😝 ale ja si prave davam jahody s cukrom 😝 😝 mnaaaam ale dala by som si zmrzku, ale tu nemame doma ☹ ☹

maly este nespinka...aj ked je uz unaveny, ale spekuluje, teraz si ho zobrala svokra, ale davam tomu par minut a vrati ho do postielky, lebo ona nervy na to nema 😅 😅

u nas sa prehnala burka, ale aj rychlo odisla a zase bolo teplo, tak sme boli vonku do osmej...a potom suup rovno do vane 😉 😉

mystery7
25. máj 2010

no ja mam opat super zazitok. Poobede sme boli na skok u svokry, chcela Mirkovi pogratulovat. Krmila som ho tam sabinacikom. Inac zje za 2-3minuty, dnes ho len raz naplo a vsetko islo vonku, aj obed. Samozrejme sme to obaja schytali v plnej sile 🙄 ja som proste hviezda 🙄 a dariiiii sa mi 🙄

ludmilabb
25. máj 2010

mys nemoze mu nieco byt? ja teda neviem mne Sofia nezvracieva jedlo aj ked stane sa ze ju napne z vlociek alebo z kase ale to az ked je najedena 😖

mystery7
25. máj 2010

no podla mna je to tak, ze ma tam viacej ludi, okukuje, neprehlta, len si jedlo nechava v ustach, ale usta otvara dalej. A kedze sa pri jedle stale vykruca, nemam sancu mu vidiet do ust. Takze tak......

zuzkaprofant
25. máj 2010

mys nerob si stoo nic moj maly tak grca stale vcera si nadzgal banan do ust a potom ho naplno a bolo a dnes to iste s pecivom 😀 😀 inac gratulujeme k roku 😵

sssimi
25. máj 2010

Ahojte!
No mne malá spí ešte len nejakých 20 minút.... Od kedy sa vie postaviť v postieľke je to zo dňa na deň horšie a horšie ju uspať. A to si človek myslí, že keď celý deň behá bude na noc unavená, ale tuším ju to viac a viac dobíja.

Zajtra začíname 2 kurz plávania, tak už budeme chodiť na 10tu a nie na 11:30 čo malej nevyhovovalo, tak som rada. Len dúfam, že práve zajtra nebude vyspávať.

Ale už sa nám naplno robí spálňa. Ak pôjde zajtra všetko ako má, tak zajtra sa dokončia omietky a po štátniciach budem muža hnať nakúpiť plávajúcu podlahu a aj ju položiť. Jaj sa tešikujem.

stija
25. máj 2010

ahojte, nebola som tu straaaaasne dlho. akosi sa mi nedari. ked uz aj som doma a sadnem si k PC, pozrem maily, FB a potom ma obvykle uz palia oci a vypinam to. ani som vsetko necitala, nie je sanca. iba nieco.
melon, jahody,... vy tu ale robite chute. i ked ja si pockam na leto, hlavne s tymi jahodami. vlani som nejedla, koli malej, ale teraz uz budem mocz. a kupovane o takomto case sa takym zo zahrady nevyrovnajuahojte, nebola som tu straaaaasne dlho. akosi sa mi nedari. ked uz aj som doma a sadnem si k PC, pozrem maily, FB a potom ma obvykle uz palia oci a vypinam to. ani som vsetko necitala, nie je sanca. iba nieco.
melon, jahody,... vy tu ale robite chute. i ked ja si pockam na leto, hlavne s tymi jahodami. vlani som nejedla, koli malej, ale teraz uz budem mocz. a kupovane o takomto case sa takym zo zahrady nevyrovnaju

mimi gratulujem k tehu. to ste si naplanovali, alebo sa podarilo? nech je ako chce, budete mat vesele vianoce, nie?

my sme dnes vobec neboli vonku, jedine cez obed a chvilku po nom bolo pekne, ale to mala spala. a ked sa zobudila, len co som ju prebalila, zase sa pustil lejak. zajtra ideme do CVCka, tak snad aspon po ceste bude fajn, potom uz nech aj prsi 😉

mimi gratulujem k tehu. to ste si naplanovali, alebo sa podarilo? nech je ako chce, budete mat vesele vianoce, nie?

my sme dnes vobec neboli vonku, jedine cez obed a chvilku po nom bolo pekne, ale to mala spala. a ked sa zobudila, len co som ju prebalila, zase sa pustil lejak. zajtra ideme do CVCka, tak snad aspon po ceste bude fajn, potom uz nech aj prsi 😉

stija
25. máj 2010

mys gratulujeme k rociku a posielame boztek na nostek 🙂

zuzkad
25. máj 2010

simi toto poznaame maly mi takto stoji uz dlho v postielke a od vtedy skoncilo samozaspavanie 😖 😖 teraz ako sa naucil chodit tak chodi aj po postielke a kriciiii mamaaaa proste pri zaspavani uz chce spolocnost 😅 😅

ja na stastie nemam problem pri krmeni, maly si neda do ust dalsie susto pokial neprehltne to co ma v puse, to od malicka nechcel dalsie pokial neprehltol 🙂 🙂 ale ked ho krmim mam nahanacku, lebo vzdy si pride po susto a pokracuje v behani 🙂 🙂

stija
25. máj 2010

zuzkad my sme na tom podobne, my asi polku zjeme v stolicke, potom sa tam jeduje a kruti, ale ked ju dam von, este pokracuje, len popri tom musi mat volnost. tiez pride, da do pusy a odbehne 🙂 a tiez sme sa s muzom smiali, ze casto sa od uspavania prechadza k samozaspavaniu a u nas to asi bude naopak 🙂 🙂