Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
1. jún 2010

@nikanika28 gratulujem 😉 Mirko sa zatial pusta tak, ze sam stoji a rehoce sa z toho, ale ked ho zavolam, tak sa da na 4 a ide 🙂

zuzkaprofant
1. jún 2010

@juska3 Roztoce su v madracoch aj ja sa nam to alergicka preto stale menime a vsetko vysavame moj maly ze vraj ma tiez nabeh na alegiu ze po mne to bude mat tak uz neriesime naco dnes alergia je choroba co ma asi kazdy a stym sa da v poho zit

ja som dnes s muzom bola na ockovani tak sme dostali az 2 dafky aby sa nam nemalilo zajtra ideme aj s maly k zubaovi tak to bude veselo

jamaat
1. jún 2010

juska, existuje aj názor, že práveže je dobré mať závesy, záclony a koberce, lebo potom sa prach a roztoče držia v nich, no a treba ich často prať. Keď nie sú, tak to všetko víri v byte vo vzduchu.

Tak pekné darčeky ste dostali. Emka už tak pekne nekvakoce, ako keď sme sa vrátili, už zase viacej hmká a huláka.

luba142
1. jún 2010

jamat 🙂 potrebovala by kvakotavu kamosku 😀, zato nasa cim dalej tym viac a uz aj Kiku oslovuje ked videla dnes fotku tak kricala tita tita 😅

martinaxyz
1. jún 2010

toto počasie je strašné...nič sa mi nechce...malý je nervný z toho, že musí byť doma 😢 😢 😢 asi sa presťahujeme do teplých krajín 😀 😀 😀 😀 😀

iinuska
1. jún 2010

nika, a dokedy ste bez Lukaska?

nikanika28
1. jún 2010

No Klara kvakoce stale viac a viac 😀 😀 ...ved dojdite na skolenie 😀 😀 . Musim sa smiat na nej, ked zacne tou svojou hatlaninou blabotat 😀 ..bde-bde-bde-abde-abde... 😀

nikanika28
1. jún 2010

inuska, asi az do pondelka lebo cez vikend mame ist na velku oslavu, tak az v pondelok pojdeme pre neho. Klarka sa vzdy tak potesi, ked kluce zastrngocu, aj dnes, ked dosiel mm na obed, letela na chodbu, Peto ju zobral na ruky a ona sa stale obzerala na dvere a hladala Lukaska...vykrikala tutiiii tutiiii, de jeeeee 😵 😀

martinaxyz
1. jún 2010

práve som objednala malému tento kompletík: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8587672&tab..., že mu bude dobrý...

martinaxyz
1. jún 2010

náš malý včera povedal ahoj...ale ináč blaboce a my mu nič nerozumieme okrem klasiky ako cica, žiža, bac, ma

iinuska
1. jún 2010

nika, jaaaj, viem si ju predstavit 🙂

jamaat
1. jún 2010

martina, presne tento komplet, ale dievčenský v sivo-fialovej farbe som doniesla na stretko lube a ja si ho pre Emku tiež ešte objednám 🙂....keď takéto niečo zháňaš, treba sa ozvať, viem ti to objednať.

juska3
1. jún 2010

mala musi byt zlata, a s tou jej hatlaninou na zjedenie 🙂

ja som si dnes vsimla, ze ked som nieco povedala Alexovi ako napr. nehadz tu ovladacku na zem, tak mi takou hatlaninou odpovedal "preco", tak som vysvetlila preco a drbol ju aj tak 😀 asi nestacilo, on kecal aj predtym dost, ale teraz sa mi zda, ze este viac, pozera nieco v telke a potom sa otoci ku mne a tara ako keby mi nieco vysvetloval 🙂

lubi, ja som si tiez myslela, ze ked kojim, tak sa nam alergie vyhnu, ze je "chraneny", ale trt barani
jani, tak asi idem kupit hned zaclony aj zavesy 😵....aj by som to urobila, keby som vedela, ze to pomoze, ale figu, je to vsade, a ked aj povysavam matrace, ako zuzkaprofant pise, aj tak ak to pomoze, tak len na chvilu, ale dalo sa to cakat lebo ja mam atopicky ekzem

iinuska
1. jún 2010

juska, tak uz vieme, kde je pes zakopany. Ked mas atopicky ekzem, tak necudo

nikanika28
1. jún 2010

zuzi, jaaj, som sa zasmiala .. s tym ovladacom 😀 😀 😀 😀 ...presne ako u nas 😀

mystery7
1. jún 2010

tak u nas sa spi, po 45min zufaleho placu a nervacenia. Ja som z neho uz uplne mimo 🙄 🙄 u nas sa to zhorsuje zo dna na den 🙄
Teraz prave prestalo prsat, uz len sem-tam kropi, ale stale fuci. Ideme sa prevetrat k svokrovcom.
U nas sme zatial bez alergii, snad sa nieco neobjavi neskor.

mirka_mt
1. jún 2010

Ahojte 😉
Už ste dávali niekde foto zo stretnutia?
Mna dnes Linda potešila - prvykrat spala v postieľke 2 hodky 🙂 urobila si rekord

ludmilabb
1. jún 2010

mystery budu aj lepsie dni ono niekedy aj mna ide porazit ale co clovek narobi ako nas vedia tie nase deturence potesit tak aj nazlostit

ludmilabb
1. jún 2010

mirka davali sme fotky na facebook

sssimi
1. jún 2010

Nika Klárka rozpráva ešte viac? A to ešte ide? 😀 Veď ak nemala dudlík, alebo nepapala, či nespala, tak rozprávala stále 😀 . Normálne mi to chýba 😀

Mirka všetky foto sú na facebooku.

mirka_mt
1. jún 2010

Ups, na facebook nechodím. Je to pod vaším nickom či ako? Idem to mrknúť...

mirka_mt
1. jún 2010

Hmm, asi z toho nič nebude 😒 Linda chce len so mnou chodiť

mirka_mt
1. jún 2010

A skoré uzdravenie chorým detičkám 😉

dm1
1. jún 2010

ja som dnes tiez asi 100x vravela nono a maly sa len nervacil a ziapal a aj tak stale liezol k dividicku a stlacal tam gombiky. boze uz nech je dobre pocasie lebo toto ma ubija a aj maleho

super darky k MDD! deturencom pobyt evidentne prospel treba zopakovat 😉

mirka_mt
1. jún 2010

Aj ja chcem pekné počasie. Dnes sme aspon zbehli k rodičom, ked je materské centrum zatvorené...

iinuska
1. jún 2010

simi, tusim si dala aktualnu fotku 🙂

mirka_mt
1. jún 2010

Podarila sa mi registrácia na FB. Kde nájdem foto? Poradte prosím 😉

ludmilabb
1. jún 2010

mirka musis si nas co sme na FB pridat do priatelov
daj si vyhladat napriklad mna Ľudmila Černecká a pošli mi pozvánku alebo mi napis tvoje meno

mirka_mt
1. jún 2010

Dik, Ludmila 😉 Už na to prichádzam. Idem ťa pozvať...

ludmilabb
1. jún 2010

nika super darcek 😵