Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
12. aug 2010

ahojte.
Teraz som si konecne od rana sadla. Rezniky vysmazene, zemiakovy salatik hotovy, Adamko zaspinkal. Este som si hlavu umyla, odepilovala sa, nejake veci som uz nechystala. uz len nahadzat do tasiek

ladywitch26
12. aug 2010
https://www.youtube.com/watch?v=-iiFB58bBsM

takto vcera ocko staval hrady a stanka usilovne burala 😀

zuzkaprofant
12. aug 2010

rybca mozno mas pravdu ja nejem to by som nic nepochudla 😀 😀skoro som uz na poodnej vahe takze 30kg suuuuprec 😀 😀 😀

ladywitch26
12. aug 2010

@iinuska jaaaj, neprovokuj s tymi reznami a salatom. taaak by som si dala... 😝 😝 😝

rybca
12. aug 2010

@zuzkaprofant hm a co bude, ked zacnes normalne jest? Ci uz nebudes normalne jest? No mne nejedenie nepomaha, to este viac priberiem a od porodu som este neschudla ani kilo, teda na cm aj hej, ale na vahu nie

ladywitch26
12. aug 2010

@zuzkaprofant no neviem, ci je nejest prave najstastnejsie riesenie. ak chces chudnut, tak treba jest 5x denne, ale po malych mnozstvach a bez tuku, a vela pohybu. ale ked nejes, tak akurat ti po case dojdu vitaminy, stopove prvky a potom sa nediv, ked ti zacnu padat vlasy a o zuboch ani nevravim.

zuzkaprofant
12. aug 2010

ale ja jem ale nie tolko vela ale efekt to u mna ma 30kg je prec ja som skoro na povodnej vahe a ovbleciem aj s veci🙂)
A pohyb lady ten mam ja pri malom ze az on je stelesnena duracelka mi stale behame hore dole
ja keby som tak jedla ako moja kamoska ze po porode etse nabrala 10kg 😀 tak by ma asi slahlo

to znamena ze nejem stale ked malemu davam a kedze som snim sama doma tak nevidi nikoho ako papa jedine ked sa ideme vonku najest a v nedelu ked je muz doma peto niekktore deticky dobre papaju ked mate doma kazdeho a chodia ku babkam a vydia ako ostatny papaju ale aj tak moj nie je taky najedlo velmi odmala malo mi jedol

ladywitch26
12. aug 2010

@zuzkaprofant zuzka, tak mne tu stanka asi sotva vidi babky.... som s nou doma sama, ale vzdy ked ju idem krmit, tak ochutnam pred nou, aby videla,ze aj ja jem. a je rozdiel pohyb a pohyb. sice sa pri stanke clovek niekedy aj zapoti, ale rozhodne to nie je ako ked sa clovek spoti pri behu. chod si zabehat kazdy vecer pol hodinu a mozes jest uplne normalne a aj kila pojdu dolu.

zuzkaprofant
12. aug 2010

lady ze zabehat 🙂) ja som spokojna stym co robim a ma to efekt lebo by som za rok nechsudla 30kg a nemam nic ovisnute moj muz je ex trener takze viem ze to robim dobre🙂) Ja mam dost pohybu cez den nebudem tu rozpisovat 😀
jasne ze ja tiez ochdutnam a poveim ake dobre to je alebonieco zebem pri nom ale myslela som to ze nap ked tu boli nasi maly videl kopu ludi co jedia pri nom a robia mu chute tak to bolo myslene a zase kazde dieta je ine jedno zje vsetko a druhe prebera lebo mu nechuti a pod ale co uz narobime 😉

sssimi
12. aug 2010

@ladywitch26 ja keby si na obed 2x naložím rizoto a potom si lahnem alebo pospím, tak mám hneď kilo hore 😖 Nuž niekto má fakt šťastie...

zuzkaprofant
12. aug 2010

simi musis si len raz nalozit jednu varesku a jest pomalicky a hotovo🙂)

iinuska
12. aug 2010

@sssimi a co ty chces zhadzovat? 🙂

ladywitch26
12. aug 2010

@zuzkaprofant o priebercivych detoch mi nemusis hovorit, sama som bola jedno z nich. predo mnou mohla jest aj cela skolka a hovorit, ze ake je to vyborne, proste som sa zatala a hotovo. dostali do mna jedlo len nasilim. ale ked decko nema problem jest v spolocnosti inych ludi, tak podla mna priebercive nie je. len nema motivaciu.
a pohybu mame dost myslim vsetky, akurat chudne sa iba pri takom, ktory ti aj tep zvysi nad urcitu hranicu, a to pochybujem, ze pri malych detoch niektora tak sprintuje. 😀
no a moj svagor tiez drzal hladovku, ze cely den nic nejedol a potom si dal akurat na veceru, ale pribral behom roka 20kil. telo sa nastavi na rezim hladovky, vie, ze zajtra zasa nic az do vecere nebude, tak cokolvek zjedol, telo si robilo zasoby, proste ukladalo na tie horsie casy. takze radsej jest, ale dietne, ako vobec

sssimi
12. aug 2010

@ladywitch26 mám pocit, že tatina to dosť bavilo-pekne video 😀 A perfektný piesok je tam. Stanka sa až vyžívala.

ladywitch26
12. aug 2010

@sssimi vsak cele leto o nicom nehovoril, len ako pojde na plaz stavat hrad so stankou. a vcera sa konecne dalo. sice bolo zamracene, ale dost teplo, tak bolo prijemne. no a ani nemusim spominat, ze ten piesok som stanke vysypala este aj z plienky 😀

sssimi
12. aug 2010

@iinuska ja mám + 9kg ako pred pôrodom.Veru mám čo zhadzovať 😀 Ale idem sa dať na boj a začať jesť pravidelne. Lebo to je môj najväčší hriech. Potom telo nevie čo uložiť a čo spáliť a to moje tuším len ukladá 😀

iinuska
12. aug 2010

@sssimi a kde mas tie kila navyse? To si musela byt dobra trieska 😀

ladywitch26
12. aug 2010

@sssimi 9 kil navyse? a to si bola anorekticka predtym? len nic nezhadzuj. ja som bola dlhe roky lata a vsade som len pocuvala, ved sa najedz konecne. a pritom som sa vedela teda riadne nadlabat. a potom po 25ke sa to same zacalo zbierat. metabolizmus sa spomaluje, tak som nabrala 5kil behom roka. a prisla som na sr na dovolenku a zrazu vsetci,ze ako dobre vyzeram. 😀 tak teraz uz ani neplanujem zhadzovat, budem len spevnovat, nech neovisa 😎

rybca
12. aug 2010

@ladywitch26
@sssimi tak ja som uz skusila vsetko mozne a o nezdravom jedle odkedy sme tu nemoze byt reci, teda oproti pobytu na SK, aj sport som zapojila a stale nic, vzdy na zaciatku nejake to kilo dole ale potom to hned nabehlo naspat a este aj pridalo, tak som teraz stavila na tabletky, citim sa jak geriatrik, len odratavam, tam dve, tam jedna..🙂 ale len prirodne veci - kyselina listova a vytaminy pre zwanger worden (snaziace sa otehotniet) a na metabolizmus chlorelu a to co si, lady, spominala - psyllium, tak dufam, ze ma to aspon precisti

luba142
12. aug 2010

ahojte
@sssimi prosim ta ty chudnut nepotrebujes sak sme ta videli na vlastne oci 😀 😀 😀

juska3
12. aug 2010

@rybca a co holandstina? spominala si, ze by si sa chcela ucit, aj si sa zacala alebo ako ja (anglinu) len na to myslis?

juska3
12. aug 2010

Velakrat, ked Ajko spi, tak rozmyslam, ze vytiahnem knihy....a pri tom aj ostanem 😵 😕 bud stvrdnem tu alebo varim ci upratujem, no a vecer som k.o.

mystery7
12. aug 2010

ahojte
Chudnutie........aj ja sa snazim. Ked uz nekojim, tak trochu obmedzujem. Inac vcera som sa okukovala v zrkadle, mam teda riadne ovisnute prsia. Ked som este mala mlieko, boli pevnejsie. Teraz ako ponozky, visia mi az po pupok 🙄 co uz, snad sa este daju dokopy. Co robite s natiahnutou kozou na bruchu??

ladywitch26
12. aug 2010

@mystery7 no s tymi ponozkami si to presne vystihla. akurat, ze neviem, ci sa daju dokopy, lebo mne hned potom zacali znova rast kvoli tehu. a koza na bruchu tiez. takze ja si pockam na vase rady, kym vyskusate,co zabera 😀

luba142
12. aug 2010

@mystery7
@ladywitch26 no tak to chcem vediet aj ja co zabera???? 😀 😀 😀

mystery7
12. aug 2010

pozerala som nejake spevnujuce telove mlieko, asi nivea, cena 10€. Dost drahe sa mi zdalo. Zvazujem ci vyskusat, alebo sa popytat v lekarni. Ale tam bude asi este drahsie.

juska3
12. aug 2010

@luba142 😀

juska3
12. aug 2010

@mystery7 nechcem ta odradzat, ale podla mna ziadne mlieko nepomoze, ak je ovisnuta koza na bruchu, to len cvicit

rybca
12. aug 2010

@juska3 no ucim, chodim na holandstinu pre cudzincov, na zabyvanie sa v krajine, ale ma nas taky panko, ktory vyzera ako keby si to tam chcel len odsediet a este je zle pre mna, ze su tam same take, co su tu uz roky - 20 rokov, jedna co je tu tak dlho ako ja uz vie omnoho lepsie ako ja, ale ta pracuje a frajera ma echt holandana, no a tie co su tu uz dlhsie nie su z EU a po novom si musia urobit tieto skusky, ked nie, tak im hrozi vyhostenie, ci take nieco
Co sa tyka mna, tak ked potrebujem, dohovorim sa, cak uz som si aj ucet zalozila, aj cez e-mail komunikujem, ked kupujem cez bazar, dokonca jednej pani som prekladala ako sa robi fondan doma, ale nepochopila, tak chce prist to kuknut..🙂 aj v obchodoch nakupujem, nie len v supermarketoch a ked ma nieco zaujima, spytam sa..🙂))) Keby ste ma vcera poculi ako mam natankovat v Belgicku na pumpe, nechcelo mi vynulovat stojan, nech si nemyslis, ze som tak lava..🙂))) Ale pochopili sme sa a netrvalo to ani tak dlho..🙂)) A aj suseda ma minule pochvalila, ze mi to ide celkom fajn, na ten cas co som tu..🙂 Asi chcela byt len mila..🙂))) No nejak to pojde hadam, ale tazko, niekedy nepoviem ani vetu po NL za den. Nemam s kym.

iinuska
12. aug 2010

zienky, ja sa s vami lucim, uz sa sem nedostanem, majte sa tu pekne 🙂 🙂 🙂