Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
20. aug 2010

@ladywitch26 😀 Pravdu máš 😀 Ja idem radšej spať. Dobrúúúúúú

mystery7
20. aug 2010

@ladywitch26 aj ja 🙂 maly sem tam mrnci, ale snad mi dovoli dokukat. aj tak sa mi chce spat,pochybujem ze vydrzim dokonca 🙄

mystery7
20. aug 2010

napchavam sa kolacikmi - domace rafaelo 🙄

ludmilabb
20. aug 2010

@mystery7 co ten prispaty smajl? 😀 isto su fajne

jamaat
20. aug 2010

Ahojte, ešte som vás ani neprečítala. Emka má dnes blbý deň. Doobeda ju Deny s navinovacím vodítkom tak obišiel, že sa jej to zachytilo na krku a ako to ťahal, tak jej to urobilo červený pásik na krku. No ale to je v pohode. Ibaže večer som došla z prechádzky so psom, Emka bola s tatom von, už boli doma a chlap mi vraví, že odkedy došli domov, tak len plače. Mysleli sme, že ju zuby navečer drapsli. Ibaže keď som ju vyzliekala a vyťahovala jej rúčku z rukáva, tak začala veľmi plakať. Potom sme si všimli, že sa ani oprieť o ňu nemôže a že ju drží len spustenú, vôbec nepoužíva. Ale vraj nikde ani nespadla, vôbec nevie, kde a čo sa jej mohlo stať. 😖

dm1
20. aug 2010

@jamaat chuda Emka ☹ . A nemohlo ju na nu nieco postipat? ale to by ste asi videli...

rybca
20. aug 2010

@jamaat chyba pokracovanie. Co s tym idete robit? Nejdete na pohotovost? A je to ta ruka kde jem po krku presiel voditkom? nemohol pritlacit na nejaky nerv?

mystery7
20. aug 2010

@ludmilabb chcem chudnut, ale mama mi ich tu nechala na ociach 😠

@jamaat radsej poriadne skontroluj. ja ked som bola dieta, udrela som si tak silno ruku, ze som musela mat sadru

jamaat
20. aug 2010

S tým vodítkom to nemôže mať súvis, nepritlačil jej to silno, len sa jej to ošuchlo o krk. Ak nebude mať zajtra rúčku úplne v poriadku, pôjdeme na pohotovosť, nech jej to zrontgenujú alebo čo, aby som bola kľudnejšia na dovolenke. Dúfam, že to nebude nič také, že nebudeme môcť ísť. 😕

rybca
20. aug 2010

@jamaat dufam aj ja, mozno jej to do rana polavi..🙂)))

jamaat
20. aug 2010

Prehmatávala som jej postupne celú ruku aj ohýnala, vyzerá to, že je to buď palec alebo zápästie. Ale nevidno na nej vôbec nič. Ani opuchnuté.

rybca
20. aug 2010

@jamaat opuchnute ani nemusi byt, ja mam tiez nieco s palcom, ked nim pritlacim, napr. pri zapinani bodynka, tak ma od nechta v prvom clanku zastipe, mam to asi mesiac a netusim ci som sa niekde buchla ci co, a tiez to nemam opuchnute, mohla si len narazit, buchnut do niecoho co ste si ani nevsimli, vsak aj Matko hockedy tak rozhodi rukami

jamaat
20. aug 2010

Vraj keď odparkovali trojkolku vo vchode, tak sa s plačom posadila na zem a odvtedy plakala. Tak možno pri tom parkovaní sa nejako udrela alebo zachytila. No vidím to tak, že na 90% zájdeme na tú pohotovosť.

rybca
20. aug 2010

NO idem spat, uz mi oci klipkaju, dobru noc..🙂)) aj ked uz asi secke spite..🙂))

rybca
20. aug 2010

@jamaat to bude najlepsie, co budete patrat a lamentovat, takto budete mat istotu, hlavne na dovolenke

jamaat
20. aug 2010

@rybca No veď. Idem aj ja spať. A to som si chcela ešte hudbu do MP3 naládovať, ale nejako nevydalo.

mystery7
20. aug 2010

s pohotovostou radsej nevahajte. istota je istota.

aj ja idem uz spat. paa

mimi21
21. aug 2010

ahojte
tak my mame za sebou desnu noc...mala uz od pol 10 stale mrnkala zol spanku, cca kazdych 10 minut, o polnoci som ju dala k nam a vyslala mm spat do vedlajsej izby, lebo 3 by sme sa na posteli nevyspali a mala spala so mnou cel noc
no ale stale pomrnkavala, neviem ci to moze mat suvis s tymi poobednymi hnackami, mozno ju bolelo brusko
na zuby to nevidim, nema nic navrete
my sme tu asi najmenej zubati 😅 stale len 6 😒

@jamaat drzte sa, teda hlavne Emka, nech je OK a daj potom vediet co na pohotovosti

zuzkaprofant
21. aug 2010

cafte v noci som nic nespala az ad ranom tak 3 hodky tak som ko ale maly uz tancuje zjavne mu je dobre co som rada uvidime co dnes
lady to by som malaho pol roka nedala ockovat lebo nam vkuse daky zuby isiel takze to je take a mi vazne uz vsetky skoro mame len 4 stolicky musia vyjst a mame 20zubov

jamaat
21. aug 2010

Tak sme v noci absolvovali pohotovosť, strávili sme tam 2 a pol hodiny. Emka sa o jednej zobudila a začala tak plakať, že som ju tak hádam ešte ani nepočula. Nedala sa utíšiť, tak sme teda šli. Ale už kým sme sa obliekali a držali ju na striedačku na rukách, tak stíchla a aj potom už bola OK. Prešli sme detskou pohotovosťou, rontgenom, neurológiou, traumatológiou. Vyzerá to, že má natiahnutý alebo podvrtnutý lakeť. Kvôli debilnému neurológovi, ktorý trepal odborne piate cez deviate a bol náramne vtipný, si nás tam skoro nechali na pozorovanie. Najskôr začal tvrdiť, že ju bolí plece, potom ju poklopkal, pomedzi to trepal chobotiny, potom sa spýtal, či by sme zostali na pozorovanie, potom povedal, že s mozgom to nebude mať nič, ale že on nevie, lebo nie je detský lekár. V správe od neho som sa potom dočítala, napríklad že chrbtice v ľahu je OK, pritom ju vôbec poležiačky nevyšetroval, a bolo tam viac takých blbostí. No ale napísal, že odporúča hospitalizáciu kvôli pozorovaniu, takže keď sme prišli naspäť k detskému, poslali nás hore na príjem. To som však zaprotestovala, dala som si zavolať detského lekára, povedala som, že sa mi to zdá byť zbytočné a že ten neurológ bol nejaký čudný. Tak si pozrel papiere, dal mi podpísať reverz a vysvetlil, že keď kolega napísal to odporúčanie a on by nás pustil domov, tak ak by sa náhodou niečo stalo, budú brať jeho na zodpovednosť, preto potrebuje ten reverz. Ale vyjadril sa, že ten kolega je idiot a alibista, potvrdil, že je nemiestne vtipný a že mávajú s ním problémy aj inokedy. No a tak sme šli domov. Mám jej len dávať brufen. Doma potom v pohode zaspala (o štvrtej) a spala do ôsmej.

ladywitch26
21. aug 2010

@jamaat no to fakt potesi, ked clovek nadabi na takeho lekara. a nebol nahodou pripity?

jamaat
21. aug 2010

@ladywitch26 Nie, nebol.

ladywitch26
21. aug 2010

@jamaat tak to je potom ozaj len magor.
inak vsetko naj k meninam. 🙂

jamaat
21. aug 2010

@ladywitch26 ďakujem 🙂

rybca
21. aug 2010

@jamaat vsetko najlepsie k meninam a dobre ze ste isli na tu pohotovost, takto sa to aspon trosku vylieci kym odidete...🙂

mystery7
21. aug 2010

ahojky
Jamaat prajem vsetko njlepsie a havne vela zdravia, drzim palce.

U as otrasna noc. Nadranom zacal Mirko mrncat zo sna, mrncal a potom plakal, potom zadriemol a cele dookola. O 4:30 bol prebudeny, oci dokoran a mrvil sa. Nedarilo sa mu zaspat, stale bol nespokojny. Nakoniec som ho o 5 polozila na seba a to nejako zaspal. Pritom na noc dostal nurofen. Spali sme potom do 9, ale minimalne 2hodiny sme boli hore.

Ped chvilou nam stali pod oknom nejaki debili a hudbu v aute mali na aximalne maximum. Mirko mi teraz spi asi hodku.

zuzkad
21. aug 2010

@jamaat ☹ ☹ ☹ tak taketo starosti mate pred dovolenkou ☹ ☹ mojenko male...dufam, ze v tomto momente je to uz dobre a nebude ju nic boliet. O lekaroch by som aj ja mohla pisat...ved si mozno pamatate ako ma zjazdil jeden na pohotovosti a pomaly chcel na mna kontrolu zaslat 😠 😠 😠 😠 to je bohuzial asi caste v dnesnej dobe 😝 😝 Je mi ale divne, ze nic nezistili, co vlastne Emku boli...mojenko male, mozno si narazila nejak ruku, resp. vyklbila, hlavne, nech ju uz nic neboli. Ti teda nezavidim..teraz dufam, ze buude vsetko ok, popritom sa balit...no ale ty si sikovna zienka, zvlaaadnes vsetko 😉 😉 ozaj a kam davate hafana ? Zeby som ho zobrala k tej nasej krasavici na strazenie 😅 😅
Mame doma uz maly stolik a stolicku, taky stary tip, co sa da zlozit aj na stojaka a mozem ho prilozit k velkemu stolu...je to super, maly je hotovy z toho, lebo na spodu su koliecka a da sa pocuvat kade tade...tak sa citi akoby bol v auticku 😅 😅 Dnes mi pojedol strasne velaaa na ranajky, co som az nechapala a uz som aj chlopa mojho upodozrievala, ze zjedol z toho nieco....tanier s chlob a maslom, kapiu nakrajanu, pradajky a natrhanu sunku, syr a na dalsiom tanieri mal vianocku s maslom a lekvarom...a on fakt vsetko zjedol, nechal len supku z paradajky a 2 ks z vianocky 😅 😅 sa tesiiiim 😉 😉

jamaat
21. aug 2010

No zdá sa, že je trošku lepšie, síce je na sirupe, ale už aspoň začína používať tú rúčku. Doteraz ju len zvesenú nosila.

jamaat
21. aug 2010

A aby som len nenadávala na lekárov, tak musím skonštatovať, že detský lekár bol fakt zlatý, mladý a aj celkom pekný 🙂

jamaat
21. aug 2010

A ďakujem za gratulácie. 🙂

jamaat
21. aug 2010

@zuzkad Hafan ide k mojej mame. Keby som vedela, tak ti ho donesiem, to by si iné rošošo doma mala 😀

Odpovedám po čiastkach ako dilino. 😅