Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
29. aug 2010

@zuzkad no uz sme doprepinali skoncilo ale teraz nic ine ani nebude v telke no super ja sa moc nedivam ja som skoro stale tu vecer tak mi je to aj jedno vlastne
mi tu mame 10 stupnou no je po lete uz sme sa dopotili teraz sa len obliekat joj uz sa tesim ako budem malu banbusit do zimnych veci to bude reeeeeeeeeeeeeeevu och joj 😒 ☹

rybca
29. aug 2010

@zuzkad aj u nas je 13 stupnov, tesili sme sa, ze pojdeme kuknut nas prvy festival, mal byt aj trh, co ja zboznujem, ale prd z toho, kazdu pol hodinu sa spusti taky lejak, ze az, obcas aj s krupami a vietor fuka, ze nam az mladu vysnu na zem ohyba, aspon ze mame tu zahradu, ze mozem Matka aspon tam vypustit na chvilocku

sssimi
29. aug 2010

Aj z ich mániamy. Robia z toho už mesiac vedu a pri tom to bolo fajne trapne-celé.... A mm niečo hovoril, že to má byť každí deň? To si akože riť robia???

Dnes sme boli na kolotočoch a sme sa s mužom smiali, že budúci rok sa im budeme asi vyhýbať, lebo sa nedoplatíme, keď nebude chcieť malá zliezť dole, tak že tento rok nech sa ešte malá povozí. Tak si vybrala autíčko, točila volantom a nakoniec musel ísť mm kúpiť ešte 3 lístky čo sme ju nemohli od tiaľ dostať 😀 A aj potom sme ju až na psíka prehovorili, inak by nešla 😀

zuzkad
29. aug 2010

no ja nie som na taketo talentmanie...mozno raz za cas ano...ale skoro kazdy den 😕 😕 to je moooc, ved naozaj ma nebavi pozerat to stale, to maly mat cisto TV stanicu len na to urcenu a hotovo, ale nie ze teraz nemam co pozerat, lebo co tv stanica to nejaka zabavka o talent manie...ved ja chcem pekne filmyyyyy komedie, romantikuuus 😅 😅
No ja by som aj sla na kolotoce, ale tu siroko daleko nic nemame...cize nic z toho, ale aj tak je zima, cize by som ani maleho nezobrala v tomto pocasi.
Maly je nejaky nekludny, uz sa mi dva krat zobudil v priebehu hodiny, co spinka, teraz som mu dala gel na dasna, tak uvidime, ci uz bude spinkat. Inak vcera nam dost svietil mesiac do izby a normalne maly zle spinkal...budil sa mi casto...noo aj teraz mrnka 😖 😖 idem za nim 😖 😖

mimi21
30. aug 2010

ahojte
neviem ci je to tym pocasim, ale volaka som dnes podrazdena 😝
kosa je u nas ako v rusku, mala plakala pri dverach, ze ona chce ist ta-ta, este aj mrholilo, ale aspon sme vybehli do masiarne
robim prvykrat maso s paradajkovou omackou, tak som zvedava ako sa mi podari, resp nepodari, mam krasnu falosnu svieckovu tak by jej skoda bola 😝

kosska3003
30. aug 2010

no ale tu ti inac mre mi uz spime ja obedujem a idem cosi robit lebo mam doma bordel ako v tanku

zuzkaprofant
30. aug 2010

cafte ake mate pocko u na hruza fuka ako besne a zima je 10stup tak sedime doma, a vymyslam program uz k
reslia vase deticky moj maly uz skusa tak muz ide tento tt kupit mu stolcek a stol s ikey aby mal kde si prekne kreslit a nenarobit pri tom vela skody, vcera u nas bola jedno dievca ma ostrihat velmi mila a este ktomu ma rada teti tak uz aj ja mam o operku postarane ked budem potrebovat len som pozerala ako sa s malym pekne hrala krmila ho mam tu vela kamosiek ale asi nik nemam taky az velky vztah k detickam ako ona a to mam len 22rokov tak som rada 🙂

Neviete kdy zacina serial ordinacia , panelak?

kosska3003
30. aug 2010

@zuzkaprofant tu je take iste pocasie moja a ordinacia neviem ci uz zajtra nezacina a panelak od 6 septembra

mimi21
30. aug 2010

mne mala spi uz skoro 3 hodiny 😕 😕 😕

no a teraz to sem napisem a ona sa isto zobudi 😝

ludmilabb
30. aug 2010

ahojte, ja som prechladnuta 😠 ako budem pusinkovat moju babulu ☹

@mimi21 tak riadne Ninka potiahla s dennym spankom to sa nam nemoze stat, ja ked spi dve hodiny skacem od radosti

zuzkaprofant
30. aug 2010

@mimi21 aj moj tak spinka som rada ale to stoho pocasia vonku ani snim nejdem bo nas odfukne a ja zapal ucha nehodlam mat tak fuka ze este tak nefukalo toho roku

@ludmilabb mozes pusinkovat neboj aj tak sa prechladi od teba ked sa ma , bo ste stale spolu tak bacily preskocia🙂
Co dnes varite dobreho , neviete daky dobry recept z cukety

nikanika28
30. aug 2010

ahojte, tak u nas prsi a zimaaaa 🙄 . Skolka je do stredy zavreta, tak mam Lukaska doma....keby sa aspon von dalo ist 😝 .
@zuzkaprofant tak to viem uplne presne, 6.-teho ...uz sa tesiiiim 😅 😵 😀 😀
Jaj baby, citali ste, co sa zase v Bratislave udialo? To je fakt hrozne 😢 😔 http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/prave-teraz-v-d...

mimi21
30. aug 2010

@ludmilabb ved ak kojis malu, tak by nemala ochoriet

no aj u nas je dnesny trojhodinovy spanok vynimkou

mala sa natlacila tej hovadzinky s knedlou a omackou, len mna teraz nejako presla chut

inak poriadne so mnou biju tie tehu hormony 😒 vcera som sa rozplakala pri telke, ked bol ten chlapcek na voziku co imitoval Jacksona, mm bol taky hotovy, ze sa skoro rozplakala zo mna tiez 😅
znie to pateticky ale zdrave dietatko je ten najvacsi dar 😔

sssimi
30. aug 2010

@zuzkaprofant ja cuketu len vysmážam.

@nikanika28 ja len teraz čučím na noviny keď sa niečo deje či tam mm nevyslali. Šľak aby to trafil. Musím si na to zvyknúť....

@mimi21 len si poplač. Ja som už tááák dlho neplakala 😀 Asi som sa počas tehu vyšťavila čo som za všetko revala 😀

zuzkad
30. aug 2010

ahojte herecky 🙂 🙂

aj tu je zimaaa prsiiii brrrr, von sa neda ist, tak sa doma nudime...vsetko nas bavi len chvilku a koniec, potom je jedovity, ze chce ist von ale kedze nejdeme tak je zle ☹ ☹ a tak rada by som si ho este uzila vonku na prechadzke a na slniecku kym nenastupim do prace...ale asi z toho nic nebude 😝 😝 uzijem si ho doma 😅 😅

@nikanika28 no mame to tu v BA akcne riadne...divocina to tu bola, ale na stastie je uz klud, aj ked clovek uz nemoze vediet, kedy aky magor zas zacne strielat a zabijat ludi, len preto, ze mu to v hlave preplo....to je sila, ze ides niekam, napriklad aj von kocikovat a nahodou prides do rany debilovi, ktory sa asi zblaznil...nadrogovany, ci opity a zastreli teba aj dieta 😢 😢 😢 strasneee, je to cim dalej tym horsie.....

Ja dnes nevarim, lebo svokra robila fazulovicu, ktoru sice ja nejem, lebo mi nechuti, ale aspon bude mat ona a Peto moj, ja spravim cestoviny so syrom a to ma rad aj maly 😅 😅

mystery7
30. aug 2010

ahojte kocky
Cez vikend sme boli a jarmoku u mamy v bj, tak som vas ani nestihala citat. Maly sa poriadne vykolotocval, foto je na FB 🙂
Ale cez vikend bol Mirko riadne nervozny a zo soboty na nedelu buntosil 2,5hodiny. V nedelu som mala paradne kruhy pod ocami ☹ Dnes opat nervozita, ani vonku nebol spokojny a nervacil, tak dostal nurofen a spi. Idu nam 4zuby naraz. To zas bude boj kym sa poprerezavaju.
Asi budem varit tekvicu pre Mirka a my mame este pecene maso z vikendu.
V BA to bol riadny masaker, skoro som odpadla, ked som to videla.

ludmilabb
30. aug 2010

@mimi21 ja som rucala cez vikend ked davali film s Tomom Hanksom Stroskotanec, ten koniec ako sa stretne s jeho zivotnou laskou jaaaaj
videli ste?
to co sa uz deje na SK, sama vrazda, samovrazda ☹ a ten 14 chlapec co sa obesil lebo zil v hroznych soc.pomeroch, matka alkoholicka 🤐

emode
30. aug 2010

Ahojte, rano sme dosli z HR, pocasie nam nastastie vyslo, bolo super, podla mna, mm az tak neziaril 😅 😅 😅 😅 po tej ceste ... mala ju ale zvladla perfektne aj tam aj naspat 10 hodin mrnkanie len na konci ked uz jej bolo dlho v jednej polohe ... fotky dam neskor na FB

ked sme odchadzali mali sme 38 teplotu, asi z toho MMR ockovania, lebo mala aj taky jemny vysyp okolo hrudnika a bolo to na 8 den od ockovania a nato sa nam este prerezali 2 ocaky, takze uplne 100% na nebola ale uzila si to 😀 najviac sa jej pacil dvor domaceho kde chodila trhat este nedozrete mandarinky, rozhadzovala skalky a kazdy den si oberala hrozienko fantasticke 😀 😀

no a na SR horory, samovrazdy, vrazdy, kosa a dazd ☹ ☹ ☹

kvetinkaaa
30. aug 2010

@ladywitch26 blahozelam k miminku, som tu nakukla (som v nemocnici tak sa nudim, ale zajtra uz idem domov)

maly je krasny a mal pekne miery. ktory tydzen si rodila, asi 39tt sa mi zdá?
este raz blahozelko!!

ladywitch26
30. aug 2010

caute zeny, tak aby sa nepovedalo, este ma vcera vecer viezla sanitka do nemocky. o siedmej som zacala nenormalne krvacat, tak ma odviezli do spitala. jasne, ze nie do tej, v ktorej som rodila, lebo to je iny okres, ale do regionalnej. doktorka indka, svina hnusna, to uz masiar by ma hadam setrnejsie prehliadal a ze vsak to je normalne, ze krvacam po porode. koza sprosta, dva dni uz len po kvapkach, aj to len po kojeni a zrazu horsie ako tesne po porode je podla nej normalne? tak som si tam celu noc polezala, muz so susedov mi na noc viezli za sanitkou maleho a na obed ma pustili domov s antibiotikami. ze to moze byt infekcia. ale uz asi zaberaju, lebo mi je lepsie.

kosska3003
30. aug 2010

@ladywitch26 tak hadam to uz bude lepsie no a viem si predstavit tu bolest tak ti po porode a ona ta tak drasticky inac toto nepochopim zena ktora raz rodila vie aka je to bolest po porode a aka drastacka aj gynekologicky su horsie ako muzi viem z vlastnej skusenosti mala som zensku a uz mam chlapa no iny rozdiel

rybca
30. aug 2010

@mimi21 ja ani tehotna nemusim byt a revem pre kazdu sprostost, alebo len sedim na gauci a je mi do placu, maly spi na poschodi a mne je uzko, ze nie som s nim a podobne, asi som zrela na Cajlu..🙂)))

zuzkad
30. aug 2010

ahojte,

tak ja som si uspesne objednala nejake nove veci do prace podla kodexu 😅 😅 😅 kuk sem ...co budem mat...nebolo to najlacnejsie, ale pocitala som tak do 100€ a boty dostanem k narodeninam 😀 😀 😀

http://www.modalux.sk/modalux/eshop/4-1-Kosele-... fialovu farbu
http://www.modalux.sk/modalux/eshop/3-1-Kosele-... bordovu
http://www.modalux.sk/modalux/eshop/4-1-Kosele-... biela
http://www.modalux.sk/modalux/eshop/6-1-Sukne-s... cierna 😅 😅 😅 😅 riadna zmena pre mna, ked som v teplakoch behala do teraz 😝 😝 😝

mna priserne boli hlava, ale to z toho pocasia...ale aspon dve hodiny som bola s malym vonku dnes ked neprsalo, ale poviem vam riadne mi bola zima uz pri konci...to aby som fusak dala do cistiarne radsej uz.

@ladywitch26 drzim paste, aby si bola coskoro ok, uz ani kvapku 😉 😉 😉

kosska3003
30. aug 2010

@zuzkad tak ale budes kocka riadna isto 😉 ja zatial stale len teplaky 😀

zuzkad
30. aug 2010

@kosska3003 😀 😀 kocky su tie chrdasky na fotkach 😀 😀 ja budem troska oblejsia v tom, ale aspon budem splnat kodex obliekania v banke 😀 😀 😀
cervik moj uz spinka, dala som mu dnes fenistil, lebo nejak moc sa mu soplik pustil a este aj okolo pusinky ma vyhadzane tak to bude mat na viac ucelov..najskor spekulovat so spanim, ale na koniec zaspinkal ...zatial je tisko, uvidime, dostal aj gel na dasna, mliecko cele zbastil, tak snad bude dobre hajat 😅 😅

mystery7
30. aug 2010

@ladywitch26 uff, to bolo strasne, ani si to nechcem predstavit. Drzim palce, aby si bola rychlo fit.

U nas zaspavanie horor, hodinu trvalo kym zaspal ☹
Poobede sme boli vonku 2hodky, tiez bola u nas nenormalna kosa. Tak velmi sa ochladilo ☹

sirinka
30. aug 2010

@zuzkad ta bordova je fakt pekna...v akej to budes banke?
@ladywitch26 aj ti brali krv? mas zvysenu teplotu? alebo ti bolo na odpadnutie? ono to krvacanie takto skoro po porode byva este silne, skor je cudne, ze si mala uz iba po kvapkach...tak nech to je ok, drzim palce!

zuzkad
30. aug 2010

@mystery7 vsetky deticky su teraz nejake nekludne, maly mi vcera dlho zaspaval a mrnkal casto, dokonca na chvilku som ho nosila na rukach a mojkala, lebo sa ma chmatol ako kliest a len na rukach chcel byt, akoby ho nieco vylakalo 😝 😝 mojenko asi mal zly sen...teraz stonal chvilku, ale stichol, tak cakam ci sa mi zobudi...

@sirinka ja som VUBkarka 😉 😉
mna priiiserne ta hlava boli 😝 😝 pozeram malemu ciapky nejake, lebo mame len letne a teraz sa taak ochladilo, ze musim rychlo nieco kupit 😒 😒 tak na nete nieco hladam a zajtra asi skusim tesco, ci tam nieco nebude, lebo musi mat hrubsiu ciapocku a hlavne uska nech ma schovane 😝 😝

sirinka
30. aug 2010

@zuzkad tak to som potom vasa... 🙂

emode
30. aug 2010

@zuzkad ja som tiez robila pre VUBku 😅 myslela som ze kodex mame oranzovo, zeleno, biele, cierne alebo tmavomodre farby 😕
ja som sice nemusela byt vo farbach ... 😅