Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
1. aug 2009

no tak drzim palce , vies to uz babatka 4 mesacne tak vela nespia ako spinkaju teraz ale ved uvidis mne stacilo ti poviem tak skoro sa nikam nejde a to bol maly zlaty len ja som mala stoho max stres
ale ked nakupis hracky aby si malu zabavila sa to da

ladywitch26
1. aug 2009

no jej staci nejaka hrajuca hracka, ma na hrazdicke taku macku,co hra, ked do nej udrie a pri tom sa mi zabavi aj hodinu v kuse. tak hadam vydrzi aj v aute.

inak neviem, ako jej budeme zaobstaravat surodenca. v noci nic,lebo hulakala 3hodiny v kuse a teraz sa mi ju podarilo uspat a ked sme si s muzom chceli spravit chvilku pre seba, tak akurat ked islo do "tuheho", tak zasa spustila. ona nam to fakt nedopraje.... 😖 😀

zuzkaprofant
1. aug 2009

no lady ja na take veci ani nemyslim ..xixiix..........inac uz si mala menzes ja este nie tka ani tehu nemozem byt
moj maly zaspal sa pohadal s hrackami dal si deku na oci a spi

ladywitch26
1. aug 2009

zuzu, ja som dostala menzes uz v 5.tyzdni po porode.uz som mesiac na tabletkach, lebo druhe tak zavcasu nechceme

zuzkaprofant
1. aug 2009

ja este nic ta som zvedava kedy pride menzes lebo mne vobec nechyba 😀 😀

ladywitch26
1. aug 2009

no mne tiez nechybal 😀 ale po tych liekoch sa vraj zvykne do troch mesiacov vytratit, takze hadam to tak bude

mystery7
1. aug 2009

ahojte kocky

vitaj zuzka, skoda, ze nam nevyslo to stretko sme sa minuli o 1 den. Ja som MS tiez este nemala, snad ani tak skoro nic nepride 😉

nas maly je kludnejsi v sedacke, skusame vselico aby bol kludny.

Siri: on place pred spanim z toho, ze je unaveny a chce spat, podla mna nie je chyba v uspavani. Lebo cez den ho takym sposobom uspim za par minut.

jete nektarinky? supete ich predtym?

zuzkaprofant
1. aug 2009

ahoj mys ja jem skoro vsetko akurat nejem papriku a strukoviny lebo to potom christianka boli brusko

mystery7
1. aug 2009

si tu?
jes aj paradajky? pod na skype

kosska3003
1. aug 2009

ahojte a co vsetky vikendujete ked ste tu ani jedna neni
mne uz mala spinka tak idem sa tu pokukat

mimi21
1. aug 2009

kossska ja tu som 🙂
aj mne uz mala spinka, toto teplo jej nerobi dobre, cez den vela toho nenaspala, tak mi zaspala hned ako som ju dala do postielky 😔
som sama doma, mm je na chate, boli sme aj my cez den, ale mala bola nespokojna, vela ludi a tak, tak sme radsej isli domov

kosska3003
1. aug 2009

mimi no moja aj cez den pospala zase take teplo nebolo dneska ale zajtra hlasia viac
ja som tiez sama mm je v prasi dojde az 19.8tak si vegetime aj ked veget to moc neni strasne ma boli chrbat idem umret ani malu nemozem riadne zdvyhnut z kocika a postielky dneska mi ju mama musela podavat na kojenie strasne uz nech je streda pojdem na masaz uz sa tesim a dufam ze mi to pomoze

mimi21
1. aug 2009

kosska a uz si bola na masazi? jasa bojim ze by mi mlieko tieklo 😀
lebo ja si len sprchu dam a uz mi tecie 🙂 🙂 🙂

u nas bolo dost teplo aj dnes, zajtra nikam nejdem nech je malicka kludna, len tak na vecer pojdeme na prechadzku

ladywitch26
1. aug 2009

kosska, ja som bola na masazi v pondelok, ale dnes som uz na tom rovnako ako predtym 😖 to nie je sranda dvihat skoro 7kilove dieta a mala sa teraz stale chce nosit na rukach, aby vsetko naokolo videla.
inak ja som si tesne pred masazou odstriekala, tak mi nic netieklo. 😉

zuzkad
1. aug 2009

Ahojte kocky,

tak sa hlasim po nejakej dobe....dnes som dostala prvy krat mrchu od porodu...dost neprijemne prekvapenie to bolo, ked som sa rano zobudila a zistila som, ze mam komplet vsetko spinave ...paplon, plachtu aj madrac...tak sup hned do sprchy a potom vsetko stiahnut a poprat...na nervy, ale zas som sa potesila, lebo som zistila, ze uz nemam take bolesti co som mala pred tehu...ani som netusila, ze mam mrchu...

Inak so spinkanim aj u nas su dni, kedy mi spinka dlhoooo a zase teraz dva dni po sebe mi spinka malinko cez den, ale teraz ked som ho okupala a tatino nakrmil tak len som ho vzala na ruky a spinkal 😉 😉 tak bol unaveny chudatko moje.

kosska3003
1. aug 2009

mimi no este som nebola ale skusit musim lebo uz kapem
lady no aj ja si odsajem a mna uz tiez boleli krize som si nato svietila takou lampou biopron ci ako sa to vola pomohlo ale zase sa to vratilo no nieje je to sranda dvihat ako pises ale co ked musime moja uz si odvikla na kuky lebo ju moc nedviham teraz ked nemozem niekedy normalne place ked ju vezmem ze ona chce lezat tak aspon ze je taka dobra na mna anjelik moj

zuzka ako mliecko sa ti spusta

ladywitch26
1. aug 2009

zuzka, ja mam mrchu tiez teraz uplne bezbolestnu. co ma celkom aj tesi, ked uz to musi byt, tak aspon takto 🙂
inak my sme dnes kupali prvykrat vo velkej vani, lebo do vanicky sa nam uz nezmesti. ani na dlzku a ani na sirku uz 😀 ale ocko jej robil vlny, mala kopala a spliechala a strasne sa jej to pacilo. az ked sme ju z vane vybrali, tak reeeev, asi tam chcela byt dlhsie 😀

ladywitch26
1. aug 2009

kosska, moja sa na tie ruky teraz pyta strasne casto, lebo rada vsetko obzera. a najnovsie sa stale smeje na svoj obraz v zrkadle. asi ho zvesim a postavim jej ho pred sedacku, nech sa pozera tak a nemusim ju mat na rukach pred nim.

zuzkad
1. aug 2009

lady aj ja maleho uz dlhsie kupem vo velkej vani, lebo ako aj ty pises uz sa tam krcil chudatko a on sa chcel clapotat vo vode, tak teraz ked ho poumyvam dopustim este vodu a clapoceme sa ...maly plava ako zabka ..pritiahne nozky a potom vystre a odraza sa..no je zlatucky...moreplavec moj 😅 😅 😅 ...aj sa smeje na hlas ked sa jasime vo vodicke...keby ma krize neboleli tak ho tam necham dlhsie, ale mam potom problem sa narovnat ...stonem ako stara babka 😖 😖

kosska kojim kojim, ale mliecko mam tak vselijak...niekedy mam troska viac a niekedy nejde skoro nic...dufam, ze to bude lepsie...aj maly niekedy mi pekne vydrzi na prsniku a niekedy sa jeduje a nechce pit...je to o nervy, ale stale si hovorim, ze aj ked nie plne dostava MM ...som vdacna aj za 100ml denne 🙂 🙂

kosska3003
1. aug 2009

lady no ja som rada ze sa nepyta ked tak si ju dam na kolena a tak lebo aj moja sa rada kuka a hlavne po obrazoch s nimi keca a rehoce sa na nich zrkadlao zatial nic lebo aj tam ju davam mozno neskor
zuzka jasne lepsie nieco ako nic sa vravi nie

ladywitch26
1. aug 2009

zuzka, ja som rozmyslala, ze do tej vane vleziem s malou, aby som sa nemusela krcit.
inak pijes pocas kojenia? ja ked som malu kojila este tie prve tyzdne,tak stale pohar pri posteli so slamkou a ako mala tahala,aj ja som tahala zo slamky. a vacsinou hned ako som sa napila,tak do par minut sa mi zasa zacali plnit prsia.

zuzkad
1. aug 2009

kosska moj maly zboznuje lustre...dokaze sa dlho pozerat nanho a rozprava sa s nim 😀 😀 a este miluje, ked mu otvorim velku gala skrinu a potom sleduje policky s vecami a farby 😉 😉

lady pijem aj pri kojenie, lebo ked maly zacne pit, hned citim ako som smadna strasne..niekedy ked nemam po ruke pit tak nepijem...asi si aj na to budem davat pozor... 😒 😒 a co pijes najcastejsie ?

ladywitch26
1. aug 2009

baby nemate skusenosti s mimibazarom? chcem tam cosi pridat a stale mi vyhlasuje,ze fotka ma viac ako 640pixelov. ako ju mam zmensit?

ladywitch26
1. aug 2009

zuzka,ja uz teraz nepijem vobec, lebo mna to strasne boli,ked sa mi nalievaju prsia. pijem len tesne po odstriekani, lebo mam vela mlieka. ale co si pamatam,tak v nemocnici nam davali horuci silny cierny caj s mliekom. a po nom to tieklooooo

kosska3003
1. aug 2009

zuzka to aj moja a ked som u mamy tak kuka po zavesnych muskatoch co ma kuka a keca s nimi a my sa rehoceme na nej no zlata je a potom od kecania zaspi mne pomahala vinea ale vybublinkuj

atima
2. aug 2009

cierny caj neobsahuje kofein? To je dobre pre drobčeka?

zuzkaprofant
2. aug 2009

cafte ja pijem vsetko aj kofolu aj kolu akurat som raz vypila pohar pomarancoveho dzusu a maleho bolelo brusko inac ho neboli tak si dam na co mam chut 😀 😀 a nic pijem aj s bublinkami som si nevsimla ze ked to vybublinkujem ci to ma ten isty efekt pre maleho on aj tak prdka 😉

ladywitch26
2. aug 2009

zuzu, u mna je velky rozdiel, ci s bublinkami alebo bez. mala sice prdka, ale kym sa k tomu dopracuje,tak ma pekne bolesti 😖 tak aj mineralku radsej len jemne perlivu.

atima, tak vela kofeinu v tom zas nie je, vsak ho netreba pit na litre, staci salka a ked to zriedis s mliekom, tak to zas az take zle nie je.

ladywitch26
2. aug 2009

tak to uz nechapem,co su to dneska za ludia. rano prisla k nasim kamoska mojej sestry,ze akurat ide z kostola a ze nasa starka ma kompletne rozmlateny hrob. aj pomnik zvaleny a rozbity, aj platna na nom uplne rozbita... ☹

sssimi
2. aug 2009

Ahojte!

Lady už som si spomenula 😅 ... Ako rozmrazuješ mliečko? Ja mám namrazené v poháriku tak 280ml-to ma malá na 3x, ale neviem ako na to aby sa pri rozmrazovaní nepokazil ten zvyšok dávky. Ako to robíš?