Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
20. dec 2010

@ladywitch26 Nám lekárka vždy kázala probiotiká dávať zároveň s antibiotikami. Takže podľa mňa mu daj.

@emode Niektorí lekári sú totálne zaostalí a neinformovaní. A dovolím si tvrdiť, že väčšina.

jamaat
20. dec 2010

Raz našu doktorku zastupovala taká staršia a tá nevedela ani to, čo je Nutriton. A keď som jej vysvetľovala, čo to je, tak aj tak nepochopila.

dm1
20. dec 2010

@jamaat to nemyslis vazne s tym nutritonom? to akoze potom naco tam ti doktori su????? des a hroza

borocka
20. dec 2010

@dm1 stara skola

emode, vies, my mozno nerozumieme preco ta na to upozornovala, mozno sa mylila, sa jej len volaco poplietlo.......a mozno, nevies co vsetko s cim suvisi...........

kosska3003
20. dec 2010

@jamaat no tak to uz dovidenia ked nepozna niekoto nurofen ved aj male dieta vie na co je to este je to aj reklama ved je to strasne znamy liek asi idem za dr prisaham ved raz ked som dr tak sa musim informovat o novych liekoch a nie to este ked nurofen nepozna

mna mala vola mama a niekedy aj baba a rozpravaat moc nerozprava mama baba tata kaka a potom pouziva ee ze je posrata šššš vlak zvuky zvieratiek vie skoro vsetkych krava ovca pes macka tiger ryba konik a potom na ostatne ukazuje prstom a hmka stale a este vie kde je ale to uz dlho vie a lezie mi to aj na nervy lebo zacne kde je a hovory to kym nezistim co chce a nedam jej to alebo to nenajdeme 😀

jamaat
20. dec 2010

@kosska3003 Nutriton, nie Nurofen 🙂

emode
20. dec 2010

@jamaat tu bobovacku vam uprimne zavidime 😀 sofii sa tiez pacilo sankovanie a z tohto by mala tiez radost, viem si ju predstavit, ako sa smeje na plne gule 😉 ... ale si pockame, kym budeme zdravi ... preto borocka, bud spokojna s tym, co pato dokaze a ze je zdravucky 😀

jamaat
20. dec 2010

@emode Veď už by sme potom mohli aj nejakú spoločnú bobovačku dohodnúť aj s Ludkou.

ladywitch26
21. dec 2010

zeby dnes prva? stanka je zavislak na seriali balamory. este ani poriadne oci neotvorila rano a uz kricala, bala bala.
no len vonku je minus 8, tak sotva dnes pojdeme na prechadzku. fabien ma este antibiotika, tak do takej zimy ani nahodou. takze zasa to isti balamory.
inak vcera letisko uzavrete, dialnica zaviata v dubline, navalalo im tam 20cm snehu. u nas ani len jedina vlocka nespadla. v noci na severe az minus 16 malo byt, ale akurat na vianoce sa ma oteplit na 10stupnov nad nulou, zacne sa to rapidne topit, tak zasa budu mat vsade zaplavy.

borocka
21. dec 2010

dobre ranko,
ja mam dnes volno 😅 . patkova krstna si ho zobrala so sebou na vylet ku svojej kamaratke, ktora ma tiez krstnu dceru o rok starsiu od pata......takze sa mi vrati az okolo piatej domov. aj mam trochu obavy, ako to zvladnu......ci bude spat a jest,......ale aj si uzivam to ticho a klud...ani si neviete predstavit 😅 😝
idem si zabalit zvysne darceky, upratat dom, prezliect postele a kuknem aj nejaky dobry film......

sirinka
21. dec 2010

caute...ako sa mate? a neviete ako je na tom mimi?

sssimi
21. dec 2010

@ladywitch26 s tým počasím je to aj u nás. Na štvrtok hlásia +10 ☹ To bude otras! Dúfam, že nestrávi polka Slovenska Vianoce vylievaním vody z domov.... To bude úplná hrúza... Kam tento svet speje.

@sirinka aj ja som na ňu zvedavá. Koľko tu už nebola?

iinuska
21. dec 2010

ahojte
my sme mali doobeda na navsteve kamosku s dcerkou, deti sa pekne prhrali.

@sssimi
@sirinka aj ja som uz na nu myslela, bud este stahuju alebo rodi 😅

jamaat
21. dec 2010

Aj ja som akurát dnes rozmýšľala, či sťahuje, alebo rodí. Zavolám jej.

jamaat
21. dec 2010

Takže čerstvá info - mimi ešte nerodí a vraj to zatiaľ na pôrod ani nevyzerá. Pozdravuje vás.

sirinka
21. dec 2010

@jamaat dik za info.... 🙂

sssimi
21. dec 2010

@jamaat Jej super, tak snáď si užije Vianoce doma.

mystery7
21. dec 2010

ahojky
My sme mali zase super noc 🙄 od 3:30 Mirko mrncal a prevaloval sa, tak som ho zacala hladkat po chrbatiku a on sa precural, bol mokry. Prezliekla som ho, prebalila, ale uz sa viacej prebral. Do 5:30 sa dalej prevaloval, stuchal ma, pusinkoval. Nastastie rano potiahol do 7:30, on sa zobudil absolutne cerstvy, raz pretrel oci a uz isiel sadat na motorku. Ja som sa nijako nemohla prebrat, cely den som spomalena. Cesta do obchodu a spat nam trvala hodinu a nakup 10 minut ☹

nikanika28
21. dec 2010

Ahojte
Tak ja som prave dovesala oprate zaclony 😝 a pozlepovala coko kolecka...mnaam 😵 ...Akosi som v casovom sklze, ale taaak sa mi nic nechce ..ach jaj 😅
Jaaj, mimi to uz ma za par 😵 ..drzime palce 🙂
Ja stale rozmyslam, co by som este upiekla, len akosi neviem..dajte baby daky dobry typ, mam medovniky, tieto moje oblubene coko kolecka a suhajdy, este budem robit kolac s citronovou polevou...ale este by som nieco mnamkove spravila 😅

iinuska
21. dec 2010

ahojte, my sme pobehali po vonku, Adamko este stihol ponaberat sneh, kym sa roztopi

@nikanika28 nika, Ty si aka sikulka, ako to stihas?

emode
21. dec 2010

@nikanika28 suhajdy si robila salkove??

nikanika28
21. dec 2010

@iinuska neviem, skor mam pocit, ze nestiham 😅 ...este treba toho tooolko porobit 😝 🤐
@emode ano, salkove, ale klasicke salko neuvarene davam...mnam 😵
No asi spravim vanilkove rozky, zostala mi este plnka cokoladova, tak miesto rozkov spravim par vykrajovanych a zlepim touto plnkou 😎

ludmilabb
21. dec 2010

@emode drzim palce nech sa rychlo uska vyliecia aby sme mohli dat stretko 😉
@borocka a mas pekny den za sebou
@sirinka spravila som kokosove gulky teda"cesto" ale s mensej davky, v hrnci dokopy ni nie je, supla som tam ale iny liker aj mliecnu cokoladu som tam dala bo bielu som mala iba jednu

ludmilabb
21. dec 2010

idete robit detvakom specialny zemiakovy salat na Vianoce?

zuzkaprofant
21. dec 2010

@ludmilabb ja urobim ako nam len nedam majonezku a cibulu ale tak dako prisposobim ktomu co mam rad ale ostatne mu vsetko dam
inac nam asi idu tie posledne stolicky maly dako zacina slintat a rucky ma vpuse , inac sam spinka v postielke v deckej, sam sa pyta spinkat zamava nam a zaspinka zatial bez problemov len v noci ku nemu este vstavam vela krat bo je hladny ale aj to sa snad upravy 😀
ja uz mam vsetko uropbene zajtra len stromcek ozdobim , napecene mam vo stvrtok priprvavym salatik , kapustinucu a mozeme odchovat aj ked ja uz od pondelka odychujem 😀 😀

sirinka
21. dec 2010

@ludmilabb ja nie...kedysi som nahradila majonezu kyslou smotanou, teraz davam pol na pol aj cibulku davam, ved ju nakrajam uplne na jemno, maju to radi....

kosska3003
21. dec 2010

ahojte aj nam idu stolicke horne dve kolko ma mat decky chrup mliecnych zubov lebo ked sa jej prederu co uz trcia skoro cele tak bude mat 20 zubov to su aj vsetky nie dufam uz chcem mat pokoj

ja malej spravim zemiakovu kasu na vianoce

a piekla som vanilkove rozky medvedie labky gulky s bebe pudingu a zajtra idem puncovy rez robit a medovniky uzz mam ozaj

iinuska
21. dec 2010

@ludmilabb ja nerobievam salat s majonezou, takze v pohode si moze dat aj Adamko

ladywitch26
21. dec 2010

tu sa vo velkom uz vypeka 😅 my sme chceli dnes zacat, ale nehrozi. muz musel ist do ineho mesta, cesta trva tri hodiny a este sa musi zastavit nakrmit znamemu psa, lebo sli na dovolenku. tak pred deviatou ho ani necakam. a to som vstavala o siestej, po 5tich hodinach spanku. hlavu mi ide roztrhnut 😖

iinuska
21. dec 2010

baby, ja vas obdivujem. Ja niesom zrovna vypekaci typ, u nas vypeka svokra pre celu rodinu. A rada 😅 . Takze tohoto som usetrena