Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
7. feb 2011

@borocka ja ked mam si to natieram takym ruzovym vajickom z oriflemu ci ako sa to pise to mi pomaha

jamaat
7. feb 2011

Aha, tu sme na Šachtičkách nawebkamerované...tie dva fľaky vľavo 🙂 http://www.holidayinfo.sk/sk-sk/summer/gallery/...

luba142
7. feb 2011

@jamaat 😀 ste slavne

iinuska
7. feb 2011

@mystery7 tak ste si cestu patricne vychutnavali 🙂

@borocka ja som este opar nemala, ale vraj na uvod pomaha aj potriet zubnou pastou

mystery7
7. feb 2011

@borocka najlepsi hned si vziat B-komplex forte, megacecko alebo zjest citron. Ja pouzivam aj napaste na opar, ale len cez den, v noci ho nechavam susit. Ked hnisa potieram alpou a ked je uz chrasta tak ruzove vajicko z oriflame.
Co som mala naposledy opar tak po 3tt mam stale chrasty a cakam na uplne vyhojenie. Ale tento bol brutalny.
Asi ho mas z nervov, vcera si mala tazky den ☹

borocka
7. feb 2011

@kosska3003 hmm, ten nemam. pouzivala som to ako balzam ale nepacil sa mi, tak letel...........odvtedy nekupujem. a neprejde mi to len tak same 😅

sirinka
7. feb 2011

@borocka no isteze prejde...len si to hlavne vela neolizuj a nechytaj...

sirinka
7. feb 2011

@jamaat dobre tam vyzeras 😀

mystery7
7. feb 2011

@jamaat krasna fotka, ste tam 😉 kocky,
@iinuska vychutnali sme si ju-samozrejme

Inac vcera na navsteve u svokry Mirko "varil", potom s vareskou v ruke isiel za svokrou, chcela mu dat pusu a sklonila sa k nemu. On sa zahnal a taku jej s tou vareskou strelil (medzi korenom nosa a okom), ze sme nevedeli ci ma nos zlomeny, ci oko rozbite ☹ od bolesti jej slzy tiekli. To bola zase nalada.
Mirko mal uz 20 mesiacov a svokru stale prekvapuje, ze neposedi 😅

iinuska
7. feb 2011

@mystery7 mne zase minule Adamko klepol rovno po stavci s drevenym kladivkom. No bolelo to riadne

mystery7
7. feb 2011

@borocka najprv to opuchne, potom sa robi hnis. Bud opatrna, tym hnisom-vodou co vyteka sa to rozsiruje. Tak nie ze si ho posuchas a potom si potries inu cast tela (oko, nos).
Ak nemas b-komplex, vypi pivo, alebo zjedz drozdie. A vela C vit.zjedz. Mne to pomaha.

mystery7
7. feb 2011

@iinuska mne sa napr ta zubna pasta vobec neosvedcila, kazdy organizmus je iny

soffi
7. feb 2011

@borocka na opary pomaha ak si das nieco studene z mraznicky, ja ich mavam dost casto, velmi neprijemne 🙄

soffi
7. feb 2011

@sirinka ninke sa robil opar vcerA, uz som mala z toho mindraky ze aka bude rano , a rano nic-tiez zmizol,

pocujte baby, ake velkosti oblecenia nosia vase deticky? ninka ma sotva 86, a na jar neviem aku velkost jej kupiovat

borocka
7. feb 2011

no, dakuje za rady. tak ja neico vyskusam........boze, fuj, uz len opar mi chybal ku stastiu.
a tie naplaste compeed co furt bezia v reklame zaberaju??? kolko to stoji?

borocka
7. feb 2011

@soffi zasa oblecko?? tak my sme teraz presli na 86 ale na jar kupujem 92, podla toho ake velke sa mi to zda. hoci mnoho nohavic a teplakov mu ostane zo zimi...a mikiny radsej kup vacsie, rukav sa vyhne, nech je chrbatik pekne skryty.

mystery7
7. feb 2011

@borocka ano ja pouzivam compeed, je tam asi 15naplasti a stoji to okolo 300sk

@soffi my mame teraz 98 a na leto asi 104. Uvidim, do leta daleko.

jamaat
7. feb 2011

Ano, sme nádherné a slávne 😀 ....Joooj, ale ako fajne bolo. Zavesím aj nejaké fotky a video na FB.

mystery7
7. feb 2011

super, az zavidim. U nas je cely den len sedo ☹

sirinka
7. feb 2011

@mystery7 104 mi nosi klarka 😝
magda tiez 86 az 92....podla strihu....

mystery7
7. feb 2011

@sirinka my sme mali 86 na leto, 92 na zaciatok zimy a 98 uz teraz. Nechapem, ze tak rychlo rastie, mne sa zda byt stale take babatko 😉

soffi
7. feb 2011

@mystery7 tak ninke je aj 86 este velke....kupila som jej teplacku na jar 92 a nohavice je jeste 2x podhnem....

zuzkaprofant
7. feb 2011

@mystery7 ty chodis smalym do tesca bez kociara ? Ja stale s kociarom lebo bez nemam nervy ho tahat davat pozor aby mi pod auto nevletel tak ho dam do kociara pecivo do ruky a ideme 😀
moj nosi 86 92 ako kedy ale zimnu bundu mame na 3, 4roky ale aj do 80sa zmestime len je to kratke ale na trup sirku mu je akurat lebo maly ma len 12 kg necelych

soffi
7. feb 2011

@zuzkaprofant aj ninka ma 11,25kg 🙂

iinuska
7. feb 2011

ahojte, my sme sa pred chvilkou vratili z vonku, cez den bolo velmi pekne, svietilo slnko, ale veru, teraz navecer uz bolo cerstvo. Ale Adamko si pobehal, teraz chrume mrkvu

sirinka
7. feb 2011

joooj, dnes nadherny den...vecer som bola s klarkou na cviceni v pezinku, napodiv bola uplne super, ale po prichode domov zase vystrajala...uz aby zaspala dnes 😝

kosska3003
7. feb 2011

@zuzkaprofant
@soffi ze aka vaha vasich deti moja ma 14,5 uz ma ide urvat ked chce ist na ruky tazke je strasne ja radsej preto beriem kocik vzdy ju vytiahnem a ked nechce behat tak ju dam donho lebo by som prisla o chrbat keby ju mam nosit stale na rukach pre dnes uz tiez spime huraaaaaaaaaaa

soffi
7. feb 2011

@kosska3003 no my tiez chodime s kocikom, a ci je to na hanmu alebo nie, pred tyzdnom som kupovala kocik...taky lahunky uz len, lebo este aj 10 kilovy kocik vlacit ziadna slava

sirinka
7. feb 2011

@kosska3003 ale neboj sa...uz nebude az tak vela priberat...klarka mala v roku uz 12 kil a teraz ma 3 a pol roka a nieco cez 18 kil...uz sa zacina zaradovat medzi priemernych rovesnikov 😝

sirinka
7. feb 2011

@soffi ja vacsinou bez kocika...ale dnes som vytiahla dokonca surodenecky...lebo som vedela, ze budeme vela chodit...tak aby sme nemali zbytocne sceny v meste... 😅