Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
11. júl 2011

Dám aj sem 🙂

luba142
11. júl 2011

@jamaat aj emka take urcite chce ,alebo sa chce postavit ako ty? 🙂

sirinka
11. júl 2011

@jamaat tak toto ja nemusim mat...ale vyzeraju inac dobre... 😀

jamaat
11. júl 2011

@sirinka Ja som tiež na ne najskôr nenabrala odvahu. Ale tam ich malo plno dievčat, tak som si nejako zvykla na tú myšlienku, že by som si aj ja také obliekla. 🙂

sirinka
11. júl 2011

@jamaat podla mna musia byt aj vcelku prijemne, ked je teplo...prakticke...

jamaat
11. júl 2011

@sirinka Sú skvelé. Už ich mám druhý deň doma na sebe a vytešujem sa z nich a luftujem 🙂

zuzkaprofant
11. júl 2011

@jamaat nomozno aj to ze zmena ale nozkmy ho boleli lebo to je aj doma ked sme cely den vonku a beha ako nepricetny noc hruza priklad vcerajsok
a stym kociarom ja uz sa nevyjadrujem kto ma pozna tak vie a pozna maleho 😀

inac nohavice super moj styl ja mam take riflove asi 2a ine farby tiez super su moj svokor mi minule povedal ze ci sa nejdem prezliect ja ze si nevie co je mooooooooda 😀 😠

jamaat
11. júl 2011

@zuzkaprofant To zase môže byť, ak je už príliš unavený. Vtedy ani dospelý niekedy nespí poriadne. Ale keď je dieťa trénované ako napríklad mysterin Mirko, tak toho také behanie už proste nepoloží, to by musel na Kriváň vyšlapať 😅

zuzkaprofant
11. júl 2011

@jamaatved aj moj je trenovany to neznamena ze som pisala ze nosim stale kociar ze maly vkuse len sedi ale kedze ja byvam vo vacsom meste tak tu sa inac neda chodit, ale maly beha poprimne a sem tam sadne ked ideme okolo cesty hlavnej a pod, ale nema problem behat 3hodky vkuse v pohode pri presiel skoro celu zoo v ke kto tam bol tak vie ze aka je velka 😉 a kedze asi ste vsetci moji kamosi na fc tak podla fotiek viete usudit co a ako 😀

borocka
11. júl 2011

@jamaat
@sirinka ja som si tiez taketo haremky, samozrejme jednofarebne pozhanala. moc sa mi pacili na fotkach aj k opatkom........proste taky sexy ulet. ale nesedia mi, na lytkach, teda pod kolenami su mi volne v gumicke tak ich sestra v jednom kuse nosi. teraz sa to moc nosi, aj sa mi to paci,ale na mne to bohvie ako nevyznie 😠

inak dnes sme zasa dvohc kliestov vyberali 🙄 je to priserne, tento letny hmyz 😠 a dosla neterka akoze na prazdniny na par dni, tak sa tesime 😝 aj sa decka vedia pekne zahrat, zabavit, aj sa motivuju obcas k lepsiemu jedeniu, spaniu, atd.....ale aj sa dost hadaju a biju o kazdu prkotinu 😠

kackabrcka
11. júl 2011

@borocka mate sprej na klieste ?

kackabrcka
11. júl 2011

kocky spavaju vam deticky pod paplonikom ci v spacom vaku ?

borocka
11. júl 2011

@kackabrcka nie,nemam sprej, ale mam taky krem.......ani neviem ako sa vola, vseobecne proti komarom a kliestom a inemu bodavemu hmyzu. ne som si ista ci zrovna zabera. ale minule leto sme mavali kliestov omnoho viac. ale teraz leto iba zacina,tak uvidime. ja ako mala som tiez bola oblubena korist....

borocka
11. júl 2011

@borocka my spime pod paplonom. teda uplne najtensim aky sa da zohnat a len v tielku. a ked sa este otepli tak zrejme bude spavat holy a len pod takym prehozom na postel.neviem co vymyslim,lebo uz teraz sa spoti ako kon

borocka
11. júl 2011

@kackabrcka my spime pod paplonom. teda uplne najtensim aky sa da zohnat a len v tielku. a ked sa este otepli tak zrejme bude spavat holy a len pod takym prehozom na postel.neviem co vymyslim,lebo uz teraz sa spoti ako kon

dualcore
11. júl 2011

@kackabrcka moje dieta spi uplne bez paplona a do vaku by som ho ani obuvakom nenatlacila.uz som to prestala skusat a kori spi uplne v pohode.

dualcore
11. júl 2011

@kackabrcka ano ale je uplne na nic.uz mal 2klieste takze uz sa spolieham len na krem priamo na pokozku.hlavne ked sme v horach na chate trpnem lebo ich je vela a vsade☹

kackabrcka
11. júl 2011

@dualcore lebo ja mam sprej no klieste mame v zahradke ☹

dualcore
11. júl 2011

@kackabrcka no u nas sprej nezabral.maly mal uz dvoch kliestov.tiez mam z toho hruzu ☹

sirinka
11. júl 2011

@kackabrcka nase teraz spia iba pod prazdnymi oblieckami, aj ja s jankou a aj to sa prykrijeme niekedy az nadranom...

jamaat
11. júl 2011

@zuzkaprofant Jasné, veď som pochopila. 🙂

@dualcore Dnes alebo včera som si na teba spomenula, že si sa dááávno neukázala. A gratulujem k očakávanému prírastku 🙂

iinuska
11. júl 2011

@dualcore gratulujem k tehulkovaniu 😉

jamaat
11. júl 2011

Emke som obliekla deku do posteľného prádla, takže to má tenké. Ak bude ešte sparnejšie, tak dám tiež len čisto obliečku.

@kackabrcka Ja sprej proti kliešťom nepoužívam. Pes má kliešťov dosť, ale nás zatiaľ obchádzajú. Klop, klop.

sirinka
11. júl 2011

boze teraz som si vsimla moju uzasnu gramatiku...nejako mi usli pismenka.. 😝

@dualcore aj ja gratulujem k tehu...

jamaat
11. júl 2011

@sirinka Môže byť. A už má aj dvoch záujemcov. Či aj ty si medzi nimi? 😀

sirinka
11. júl 2011

@jamaat tha....na toto som este vilu nepostavila....my kus poskromnejsie xixi....

sirinka
11. júl 2011

no nieco taketo zhanam... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10367202&tab=0
ale ta cena, neviem...je to v pohode?