Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
22. sep 2011

@hoogy no ja uz mam spievankovo dva objednane hadam dojde buduci tyzden mne mala spi od pol 9 a aj ja pojdem dnes skor asi lebo som k.o boli ma inac hlava cely den

sirinka
22. sep 2011

@ladywitch26 no, nehcem ti kazit naladu, ale podla mna u stanky este len teraz zacina riadne obdobie vzdoru 😅 a skusania hranic....

ladywitch26
22. sep 2011

@sirinka luci, stanka vzdoruje nonstop od narodenia, ale ja som ju pri akomkolvek naznaku hned usmernovala...len toto fakt zacalo ako prisla mlada...a ani nie od prveho dna, ale az po nejakom tyzdni. tie prve dni si ju asi otukavala a ked zistila, co je zac,tak to rozbehla naplno. lebo napr. co som si vsimla, tak zacala mladu aj bit. len tak z nicoho nic ku nej prisla a plesla jej. nikomu inemu to nerobi, teda ak neratam este niekedy fabiho, ked jej zoberie hracky

ludmilabb
22. sep 2011

@hoogy dobry postreh, hned som si nejake videjka uz kukla, bude na Vianoce 😉
@jamaat stastnu cestu ti prajem do Slovinska, bude pekny vikend tak snad predpoved pocasia nesklame

sssimi
22. sep 2011

@kosska3003 a ty ako snažilka? Ako pokračujete?

@hoogy Sarah je tiež lepšia ak nie som v jej blízkosti. Ak som tam aj ja, tak sa rada ukazuje, ale skôr v tom horšom svetle 😒

sssimi
22. sep 2011

@ladywitch26 deti sú totálne inteligentné. Veľmi rýchlo pochopia čo si môžu dovoliť. Vycítia toho viac ako niektorí dospelí.

kosska3003
22. sep 2011

@sssimi ja uz snazilkovanie neriesim lebo aj tak to nejde teraz som mala ovulku a chlap v robote tak asi tak vyzera nase snazenie tak uz tomu nechavam volny priebeh lebo som len nervy mala z toho uz mam upraveny cyklus tak hadam coskoro to pride kym porodis budem dufam tehu 😀 😀 😀

sirinka
22. sep 2011

@ladywitch26 no ved uvidis, ako bude, aj ja som to tak robila s klarkou a pekne pocuvala, ale prisiel vek okolo troch rokov a nestihala som sa cudovat.
ale tak klarka ma velmi tazku povahu a mam to uz aj potvrdene zo skolky, prvy tyzden kazda jedna ucitelka, co s nou prisla do kontaktu nam oznamila, ze nase dieta je najtvrdohlavejsie a dnes na rodicku som bola jedina matka, ktorej bolo slusnou formou oznamene, ze jej dieta vytrca z radu....no co narobim...ja ju nechcem lamat, to by velmi naburalo jej sebavedomie a ona ma velmi krehku, citlivu dusicku, musime ju len usmernovat, aby sa naucila zit s ludmi....

ladywitch26
22. sep 2011

@sirinka tak to bude cosi podobne, ako stanka. ja som jej hned pri narodeni spravila numerologiu a povedala som muzovi, ze on je u nej bez sance.ked sa stanka zatne, tak ma smolu, s nou nepohne nikto.na nu treba len sakra prespekulovane.a nerozmaznavat velmi, lebo by nam vsetkym po hlavach skakala.ale viem, ako na nu, lebo ja som bola taka ista 😀

sirinka
22. sep 2011

@ladywitch26 no, mne tiez nedavno robila jedna pani numerologiu a tiez mi to potvrdila...akurat pri klarke je skutocne tazke s nou bojovat, kedze je tak extremne citliva, aby sa pred nami neuzavrela uplne....

ladywitch26
22. sep 2011

@sirinka a aky ma datum narodenia?

sirinka
22. sep 2011

@ladywitch26 11.07.2007

ladywitch26
22. sep 2011

@sirinka tak neviem, ale tvrdohlavost tam nema vobec...ale fakt extremnu citlivost. a berte to tak, ze ona je najvyssie zivotne cislo, takze ona je vasim ucitelom, ona vas ma ucit, nie vy ju 😉 a co sa tyka tarotu, tak karta cislo 9 (co je jej zivotne cislo) je pustovnik, takze ozaj tam su tie sklony k introvertnosti, ale s tym nic nespravis. ona proste potrebuje obcas svoj klud.
u stanky mam iny problem, ona je zivotne cislo 5, cize sloboda a vola.vzdy si bude presadzovat svoje, taky vodcovsky typ a este sa mi aj v blby den pytala na svet.16ka je podla tarotu veza, cize veeela zivotnych skusok bude potrebnych, kym pochopi, o com je zivot. a tou jej tvrdohlavou 5kou sa to este zhorsuje, lebo sa nepouci z jednej skusky, ale tvrdohlavo pojde hlavou proti muru, ze co keby naaahodou predsa...este si s nou uzijeme. 🙄

borocka
23. sep 2011

@ladywitch26 a nasla by si si chvilku mi takto vypocitat pata? prosim 😔 21.5.2009 a keby si napisala aj podla coho to ide, pretoze napriklad s @kosska3003 marikou su narodeni ten isty den, ale povahou zatial co zachytavam tak sa mi nezdaju podobni.

kosska3003
23. sep 2011

@ladywitch26 ako to by aj mna zaujmalo ako to malej numerologicky vychadza lebo je tvdohlava riadne ale niekedy je ako anjelik ale ked si nieco zaumjeni za chce bude skusat na mna vsetko mozne len aby to dosiala ale niekedy ma proste smolu

zuzkaprofant
23. sep 2011

@ladywitch26 a mne kedy vypocitas maleho 2.5.2009

borocka
23. sep 2011

@kosska3003 aj patotak, podla nalady, obcas velmi tvrdohlavy, obcas az moc lahostajny. ale zasa je velmi citlivy, najvacsie krivdy ho rozplacu viac ako 2nasobne rozbite kolena.
mam pocit ze u neho sa povaha miesa, vela podelil po lukasovi, ale tu precitlivelost az vztahovacnost ma po mne

sirinka
23. sep 2011

@ladywitch26 no mozno klarka nie je az taka tvrdohlava, ako je to jej obrana voci vonkajsiemu svetu....iba my to nevieme spravne pomenovat, lebo ja uz som tiez zitila, ako sa s nou da vychadzat v pohode, ale ona potrebuje mat nie jednu istotu lasky a bezpecia ale aspon desat.... 😀 a potom je ochotna pristupit na hocico...

sirinka
23. sep 2011

@ladywitch26 inak ta moja homeopatka sa zaobera aj numerologiou, tak ona to pocitala z datumu narodenia s tym, ze nam to krizila nejako aj s datumom narodenia obidvoch rodicov....

ladywitch26
23. sep 2011

@sirinka no klarka je 11ka a o tom sa vravi ako o anielskom cisle. oni celkovo dost tazko znasaju krivdu. aj ked sa blizi niekomu inemu, tak su to vacsinou tieto deti,co placu tiez. inak ked bude starsia, tak jej dopraj aj tu samotu. ked sa proste zavrie do izby, tak ju tam nechaj, ona si bude potrebovat stravit niektore veci osamote. 😉

idem mrknut teda aj tie ostatne deti...muz ma dnes nastastie volno, tak mam cas 😉

kosska3003
23. sep 2011

@ladywitch26 diky si zlata budem cakat na ten vysledok 😀 😀 😀

iinuska
23. sep 2011

@ladywitch26 keby si pozrela aj Adamka, bola by som Ti vdacna 😉

borocka
23. sep 2011

@ladywitch26 tak o program sme sa ti postarali 😕 😝

ludmilabb
23. sep 2011

hehe uz to tu raz bolo ked lady musela makat na cislach 😀 😀 😀

ludmilabb
23. sep 2011

@kosska3003 vdaka za info o tych obaloch 😉

kosska3003
23. sep 2011

@ludmilabb neni zac som to zahliadla a musela som to tu dat ked sa to tu minule rozoberalo

borocka
23. sep 2011

ozaj zeny, mam uz len tyzden zohnat neterke darcek k narodkam, sestra pre nu chce svetrik - maximalne dvojfarebny a ak jednofarebny tak sytejsi,aby nebola nudna. a ten sveter ma byt bez kapucne a na gombiky.
neviete o niecom? tu v lc sa mi nepodarilo zohnat nic, teda aj ano,len 16eur za sveter pre dieta ktore ani nie je moje nedam.

ladywitch26
23. sep 2011

inak este k tym obalom...my ked mame v obchode mlieko po zaruke, tak to vsetko pootvarame, povylievame do kanalu a vraciame len obaly vyrobcovi 😉

ok, maly spi, stanka "pomaha" muzovi vonku, tak sup na tu numerologiu...

@borocka
@kosska3003 takze obidvaja su zivotne cisla 19ky, v tarote karta slnko. je na nej vzdy zobrazene male vysmiate dieta, a taki su aj oni. ale 19ka sa redukuje na 1ku,co je individualita, cize oni nikdy nepojdu s davom. ak oni nieco nechcu, tak ich proste neprinutite.niekedy mozu byt az egoisticki. zo dna su cislo 3, cize maju velku predstavivost, ale chyba im 4ka v zivote, cize vacsinou to zostane len pri planoch. a cislo 3 je aj o priatelstve, takze rozhodne to nebudu samotari. 😉 mozu si obcas vymyslat, nie ze by chceli klamat, ale fakt maju velku predstavivost 😉

@iinuska ktoreho sa narodil adamko?

sirinka
23. sep 2011

@borocka si mala ustrikovat hehe...ja mam svetre od mamy...