Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
8. jan 2012

@mystery7 no ho reklamuj alebo riadne vycisti mozno je tou solou zaneseni ja som chcela dnes malej pustit a som zabudla som k.o nevyspata celu noc som nemohla riadne spat hruza mam taketo noci niekedy tak dopijem caj a idem som akasi nachladnuta
@sssimi to bude isto voda nem plesnie stena teda roh v spalni ale len trozku a je to cierne vzdy to savom striekam

kosska3003
8. jan 2012

@sssimi posli mi prosim ta este raz ten mail na tu socialku a to cislo diky moc

sssimi
8. jan 2012

@kosska3003 naklikaj si v googli soc. poisťovna a hneĎ na uvodnej strane to hore premieta. Nejde to skopčiť.

kosska3003
9. jan 2012

@sssimi ok diky musim najst papiere a napisem tam

dm1
9. jan 2012

juj baby skolka sa nekonala vecer vracal 3x tak sme to neriskovali ☹ . Neviem ci nervozita ci nieco nezapasovalo. ALe naposledy vracal o 11 vecer a uz ani nehovori ze ho brusko boli. boli sme u dokiho a ze to tazko povedat kazal dietu sledovat a podla toho sa uvidi ci zajtra do skolky

kosska3003
9. jan 2012

@dm1 no krasne tak ak mu uz nic neni dnes mozno to bola aj nervozita alebo niaky virus tak nech je Matko rychlo fit

ludmilabb
9. jan 2012

@dm1 hmm tak ste mali rusno, a ty si zostala doma, ci dnes nemas este nastup? snad Matkovi len nieco jednorazovo nezapasovalo a bude rychlo fit

dm1
9. jan 2012

@ludmilabb ja mam ist az od pondelka do prace. ma dietu a uz vyzera fit budeme sledovat dufam ze uz to bude ok som chcela aby si apson trosicku zvykol na skolku kym ja nastupim do prace 😖

janurka1
9. jan 2012

ahoj maminky, ak sa vám páčia háčkované čiapočky skúste mrknúť sem : https://www.modrykonik-pro.sk/katalog/firma/jan...

jamaat
9. jan 2012

@dm1 Monika pred pár dňami pregrcala celú noc, ale cez deň jej už potom bolo dobre. Tak možno aj u vás nejaký rýchly bacil.

dm1
9. jan 2012

@jamaat aj my sme tak minule mali ze len jeden den a vystriedali sme sa vsetci ale to vracal ovela viac aj na pohotovosti sme skoncili. Teraz uz vyzera ok tak snad uz aj bude

jamaat
9. jan 2012

@dm1 U nás nik iný, len Monika. Najskôr vygrcala a potom ju furt nadrapovalo, ale len sliny pľula. A ráno už v pohode, začala jesť, len bola trochu zoslabnutá.

borocka
9. jan 2012

@dm1 s patom mame teraz rovnako, zo stredy na stvrtok v noci sa rozgrcal,ale ze o prietrh, tak isto aj stvrtok doobedu. potom akoby utalo,pohoda klidek a k veceru sa to zasa strhlo, potom v noci este raz a odvtedy je OK. akurat ze nic, ale fakt nic neje. len trochu sucharov. ale aspon teda negrca. a tak sme sa u nas prestriedali vsetci 8i a aj sestra s neterami to schytala. takze je to divne. crevna chripka trva par dni, ale toto ako prislo tak odislo.
tak nech to matkovi rychlop rejde a nech sa rozje.

dm1
10. jan 2012

dobre ranko uz to mame za sebou . Maly v skolke a ja sama doma . Uz mu vcera cely den nic nebolo tak siel do skolky. Najskor v pohode aj v satni len potom zostal taky zarazeny ked som sa s ucitelkou rozpravala a pootom uz nechcel ist dovnutra. Zacal plackat tak ho ucitelka rychlo zobrala dnu

@borocka nas uz vcera ok bez problemov tak snad uz je to za nami. aj tusim 2-3 mesiace dozadu sme to mali vsetci take jednodnovky dokonca aj nasi vzdy obden

emode
10. jan 2012

@dm1 drzim palce, neboj, prekonate tieto zaciatky a uz potom bude dobre 😅 budes ho tahat poobede z tade a nebude chciet ist domov ...

kackabrcka
10. jan 2012

@dm1 prekonate to, my sme chodili na zaucanie na 2tyzdne ten druhy tam uz zostavala sama. potom bola jednotyzdnova faza kedy trosku rano poprmcala a od vtedy utalo, vzdy poviem ze mamina ide do prace a pridem ju zobrat a fungujeme aj ked len na pol dna (nakolko na celodennu skolku nemam narok +ani miesto)

dm1
10. jan 2012

my sme sli rovno na cely den a teda musim povedat ze som bola milo prekvapena ako to zvladol. ked sme prisli pekne sa hral a s usmevom prisiel za mnou. Ucitelka hovori ze tak striedavo plackal a hral sa ale on hned povedal ze zajtra pride. nechcel cikat ked ho davala az o pol 1 sa sam vypytal. nechcel spat ale pootm nakoniec zaspal. ale tesi sa zajtra do skolky tak som rada. Cely den aj pred spanim hovoril ze sa tesi do skolky a uz nebude plackat 😵

@kackabrcka
@emode

jamaat
10. jan 2012

A Emka dva poldni v škôlke a už má sople. Zajtra chcem ísť so susedom do Blavy, tak asi bude mať svokra skúšku ohňom za celý deň s Emkou 😅

emode
10. jan 2012

@jamaat ups s tymi soplami 😒 no sofia vcera dobrala ATB, este ju nechala doma do konca tyzdna, cize cele 2 tyzdne v skolke nebola, takmer nikde sme s nou neboli, az pomaly fakt neviem, co s nou doma robit ... a sople akoby sa jej len teraz pustali 😖

iinuska
10. jan 2012

jaj baby, ja som teraz taka spokojna, ze Adamko nebyva chory. klop, klop. No ale od septembra sa to asi zmeni. Co uz. Kazde dieta si tym asi prejde. Skor, ci neskor...

ludmilabb
11. jan 2012

@dm1 jej tak Matko to zvladol v pohodicke 😉 😉 😉

mystery7
11. jan 2012

@iinuska ani Mirko nebyval chory 🙂 v kolektive sa to inac siri 🙂

U nas dnes rano plac v skolke ☹ snad sa rychlo znormalizuje.
Vcera sme boli na poradni so Slavkom, ma 11kg a 72cm 🙂 dnes sme prvykrat skusali nocnik, v pohode si tam posedel.

U nas doobedu svietilo slnko a na teplomeri hned bolo 20'C, ale teraz sa hnusne zamracili a sama sivota.

sssimi
11. jan 2012

Kočky tak na 100% budeme mať druhé dievčatko 😀

sirinka
11. jan 2012

@sssimi tak teda gratulujem.... 😵

sssimi
11. jan 2012

@sirinka Ďakujem 😀

mystery7
11. jan 2012

@sssimi gratulkooo 🙂 teraz ma vela ludi take jednodruhove deti 😀 bud dievcata, alebo chlapcov. Aj tu v okoli ma malokto parik.

sssimi
11. jan 2012

@mystery7 Aj ja to veru sledujem 😀 Mirovi spolužiaci z VŠ čo sa najviac stretávame majú samé baby, takže 3ja spolužiaci a 6 báb 😀 Len jednému sa podarilo splodiť chlapca, tak dúfame, že aj druhý bude chlap nech to nie je také monotónne 😀. Ale ja sa veľmi teším, že to takto dopadlo. Panbožko vidí aká je kríza, treba šetriť aspoň na oblečku 😀

mystery7
12. jan 2012

@sssimi ja som bola tiez rada, ze mam druheho chlapca 😉 nemusim kupovat oblecko, sem tam nejaku drobnost

luba142
12. jan 2012

@mystery7 ty to mas uplne super ked su obaja v maji 🙂

zuzkaprofant
12. jan 2012

@mystery7 tvoj slavko ma tolko kg ako kiko🙂