Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
10. mar 2012

@kosska3003 no tak u nas na sedadle spolujazdca sedava Kika,takze Babula tam ma este dost miesta 😀...urcite bude lepsia sedacka este 🙂

kosska3003
10. mar 2012

@luba142 a to akoze sedi na mieste spolujazdca ved este nemoze

luba142
10. mar 2012

@kosska3003 moze, podla vyhlasky sediet aj dieta na prednom sedadle, aj policajti uz nas tak videli a nic sa nestalo

zuzkaprofant
10. mar 2012

@kosska3003 20kg ma vasa mala? Nas kiko tak 13kg aj stopankami:=9

hoogy
10. mar 2012

@kosska3003 podla vyhlasky nie je napisane kde ma byt umiestnena sedacka v aute. takze moze byt aj na sedadle spolujazdca.

@luba142 ale prepac nikdy by som tam svoje dieta neposadila. je to sedadlo smrti pri zrazke. 🤐

hoogy
10. mar 2012

@zuzkaprofant zuzi nas maly ma 15,5. a to teraz za rok tak pribral,ale veru aj riadne narastol. dnes som mu dala rifle 104 a su mu iba tak dlhsie ze ked ma topanku tak su mu akurat.

luba142
10. mar 2012

@hoogy bohuzial ked mas 2 deti a jedno si vyzaduje pozornost, tak som sedavala púri Barbi vzadu a Kika musela tym padom prejst na sedadlo spolujazdca....nechala by si radsej 2 decka vzadu a jedno z toho je babo a reve, alebo by som sa stale mala za nou z predu dozadu otacat a podavat jej co potrebuje?

hoogy
10. mar 2012

@luba142 prepac,ale radsej by som to spravila tak. a nehovor mi ze doteraz je taka ze musis pri nej vzadu sediet ja uz pri matkovi nesedim vyse roka a to je tam sam a spokojny oni by boli dve spolu. ako ja nechcem byt zla,ale je to najhorsie riesenie.

luba142
10. mar 2012

@hoogy tak nemusim pri nej uz sediet a uz ani nesedavam, ja osobne som v tom problem nevidela, ze sedi na sedadle spolujazdca. Nejazdime na nejake dlhe trasy a na dialniciach a tak, skorej len tak rekreacne par krat najdalej na chatu 40km daleko,...

hoogy
10. mar 2012

@luba142 tak nie je to problem pokutu za to nedostanes.ale ked si citas statistiky jednoducho by mi to svedomie nedalo a narazit do teba mozu aj par metrou od domu.... 😒

luba142
10. mar 2012

@hoogy tak ja viem a uz je to teraz ine ako pred 3rokmi ked bola babo, teda teraz sme uz neboli tak,ze cela rodina, vacsinou Kika bola doma ked sme sli niekam azutom, lebo akurat u nasich, nerada toptiz ide autom ked nemusi 🙂...ale na margo koskinej malej ,ze sa neda s nohami vzadu uz, tak nasa problem nema ani ked sedim ja pred nou,lebo som mala a nemusim byt vzydu posunuta, takze este jej to nevadi a ma tam nejake to miesto na nohy 🙂 Jasne ked mas brucho tak aj inak sedis a mozes byt viac posunuta dozadu

hoogy
10. mar 2012

@luba142 prepac ja som ta nechcela nejak urazit alebo tak len ma to troska nahnevalo 😉 no zavisi aj od auta matko tiez nema ziaden problem s nohami skor sa musi este natiahnut ked chce naschval kopnut 😠 ale neviem ci v tom sedacka pomoze ci potom sedia deti inak ako na tym mensich sedackach?

luba142
10. mar 2012

@hoogy vies co ono je to riziko v celom aute, lebo neviem k akej zrazke dojde. My mame male auto , fabiu . Tiez si nemyslim,ze je to nejaky rozdiel, lebo mame aj sedacku 9-18kg a aj 9-36kg, z ktorej ma Kika teraz podsedak uz, ale na vysku sa mi zdaju rovnake, len tak do 36 ma ten spodok trochu sirsi, ale tie nohy si myslim budu rovnako, pokial to nebude mat tak,ze tu nohu zohne dolu ked bude starsi

luba142
10. mar 2012

@hoogy mozno zalezi aj od typov a znaciek a su aj nizsie, pozrem sa zajtra naschval, lebo pojdeme autom, aky je tam rozdiel vo vyske

hoogy
10. mar 2012

@luba142 presne to ma napadlo,ze ked nema nohy este zohnute asi to nebude rozdiel.

hoogy
10. mar 2012

@luba142 no my sme uz objednali novu lebo sme neboli spokojny s tou co mame teraz. tak som zvedava

hoogy
10. mar 2012

baby ja teraz uplne od veci,ale tu su baby,ktore mate uz aj viac deti mozno mi poradite. ja som mala pri malom vajicko peg perego a bola so s nim nespokojna lebo ako babo proste skor to bol sed ako lah v nom. a teraz chcem nieco viac lezate. viete mi niektora nieco poradit.

luba142
10. mar 2012

@hoogy my mame tu mensiu Maxi cosi, a tu vacsiu z Dema ,ale su to niekolkorocne, lebo to vlastne mala Kika 🙂

sirinka
10. mar 2012

@hoogy ja som mala pri klarke maxi cosi a potom romer baby safe a bola som velmi spokojna s oboma...

hoogy
10. mar 2012

@sirinka no mne sa paci ta romer baby safe,ale zda sa mi ze to nie je az taky lah. maxi cosi som tiez rozmyslala,ale nevychadza velmi dobre v testoch v poslednom case
@luba142

sirinka
10. mar 2012

@luba142 ja som vozila na mieeste spolujazdca vo vajicku magdu a janku, klarku nie, lebo to som este mala fabiu a tam sa nedal vypnut airbag...ale ako nahle mohli ist do vacsej sedacky, sli dozadu a aj ked daktora vystrajala, tak co, musela vydrzat...
a ked sme sli na dlhsiu cestu mojim autom, tak tam v pohode dame dozadu vsetky tri sedacky, v muzovom uz je to horsie, ale aj tam sa da natrepat...

inak ja teraz velmi zvazujem, aku sedacku kupim janulke, lebo uz z vajicka vyrastla...ale neviem si vybrat...vyhrava cybex pallas...ale chcela by som ju najprv kvoli tomu pultiku vyskusat, no nikde som ju zatial neobjavila nazivo...len internetovy obchod...

sirinka
10. mar 2012

@hoogy no vacsi lah nedosiahnes v ziandom vajicku, ja ju mam bez zakladne, iba pasom sa prichytava a tak som si ju naklonila podla potreby...

sirinka
10. mar 2012

a dnes som bola s janulou v Ba, len tak, na obed a prejst sa a dosla som s dvoma parmi topanok pre magdusku, jarne zo zlavu 70% a tenisky pumy 50%....no nekup 😝

luba142
10. mar 2012

@hoogy teraz uz si neviem spomenut ake sme mali my vajicko, ale nejako to nebolo do sedu, skorej lezala aked som ju v tom doma krmila ked sme zaciunali sprikrmom tak som si ju musela pridrzat, alebo dat rucku tak aby bola viacej sede

hoogy
10. mar 2012

@sirinka no super to kde si tak dobre nakupila. veru cybex som aj ja hladala v obchodoch,ale nenasla som.skus najst kiddy aj tie maju tusim pult vyskusat na nej a ked sa jej to bude pacit tak kup cybex palas.

sirinka
10. mar 2012

@hoogy jedny v littlefood a druhe v humanicu v eurovei...

hoogy
10. mar 2012

@sirinka teda musim aj ja malemu nieco popozerat chcela som ist dnes,ale radsej sme islil na prechadzku kym bolo pekne a obchody o 6 zatvaraju.

sirinka
10. mar 2012

@hoogy no ved my sme tam boli cez den vonku pri dunaji...a potom sme zaliezli do obchodov...inak pozri v mojom bazari mam nase vajicko, zda sa ti, ze je to velmi v sede? lebo mne nie...

hoogy
10. mar 2012

@sirinka boze ako sa dostanem do tvojho bazara 😒 matko je spachtos on spal na obe do pol 5 😀