Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
4. sep 2009

no ja vahu nemienim vobec rozoberat ani komentovat.... 😠 😀 😀 😀
Sladkeho sa neviem dozrat...nechapem... 😝

zuzkad
4. sep 2009

bambi ...lady neprovokuuuuuj 😝 😝 ja mam este co chudnut a mam depky riadne ... 😔 😔 😔 😔

najhorsie je, ze moja svokra ma vie riadne strapnit ...ked nahodou si dam cokoladu, alebo kolac...ironicky sa na mna usmeje a povie mi, ze tebe tak treba sladke...ved mas co chudnut 😠 😠 😠 potom sa citim fakt ako prasa 😔 😔

zuzkaprofant
4. sep 2009

zuzkad ta to preco?Ty si kolko pribrala cez tehu

ladywitch26
4. sep 2009

zuzka, kasli na svokru, ona urcite nema tiez postavu ako fotomodelka. 😠 a neboj, ked nam zacnu nasi drobci behat, tak kila pojdu dolu, to budeme behat za nimi... 😀 ale mala by som aj ja zacat nieco cvicit, lebo absolutne ziadnu kondicku nemam. prejdem trosku do kopca s kocikom a skoro odpadavam. a to od novembra idem do prace, budem tam musiet dvihat tazke krabice. tak to vidim, ze prve tyzdne budem doslova trpiet. muz bude masirovat vsetky svaly povinne kazdy vecer... 😝

zuzkaprofant
4. sep 2009

Ja uz som zacala cvicit len 15min denne ale vam poviem ze makacka 😀 😀 kondicka ziadna 😀 😀

sssimi
4. sep 2009

Baby ja som ostala stáť na +5kg ☹ ... Ale neviem sa dožrať sladkostí... Bambi obdivujem tvoju pevnú vôlu... Najhoršie je, že keď idem do obchodu tak nechcem kúpiť nič sladké... Potom ma doma mm zdrbe, že prečo som žiadne sladkosti nekúpila a on ich potom dokúpi 😠 😠 😠 😠 A chudni!!!

Zuzkad nič si zo svokri nerob... Ona si už nepamätá ako sa chudlo po pôrode??? 😠

Zuzkaprof ja cvičím len na brucho a aj to máličko.... Sedím na gauči a dviham nohy.... Kokos stačí 10 a trase sa mi celé telo 😀 ...

jamaat
4. sep 2009

zuzkad, svokre vyplaz jazyk. 🙂

Ja ešte 2 kilá, ale pol kila sú prsia, takže už len 1,5kg. 🙂 ........ Ale tak ako aj lady, slaninu na páse mám stále. A aj koža je ešte taká voľnejšia.
Inak bola som prekvapená po pôrode, že som brušáky v pohode zvládala. (Ale to som len pár cvičiacich pokusov urobila) Po prvom mi tiež až triaslo bruchom, čo bolo také oslabené, hoci som cvičila aj v tehu brušáky.

jamaat
4. sep 2009

Prišli mi tie veľké fotozošity, tak sa vytešujem, sú perfektné.

A aj bundička s tričkom, čo som na MMB kúpila. A ďalšie 2 zásielky čakám. A keby som namiesto snorenia po MMB a vypisovania na koňa cvičila, tak už aj na súťaž fitness sa môžem prihlásiť. 😀

mimi21
4. sep 2009

baby snad sa pri kojeni mozu gastany...
kedze sa zjesenieva a ja si jesen neviem predstavit bez vone pecenych gastanov a ich vyjedania pred telkou, pod dekou 😵 😵 😵

mimi21
4. sep 2009

a k tej vahe, ja som este 6+, ale aj 10 by bolo dobre dole dat

minule mm nasiel fotky spred 10 a viac rokov, tak tam som bola uplna vyzla, a teraz... no predsa krasna mamicka 3 mesiace po porode 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
4. sep 2009

ja tiez mam niekedy hroznu chut na sladke hlavne po kojeni 😀 😀

mimi21
4. sep 2009

zuzi a ja si to sladke s radostou aj dam, kaslem na vsetkych, hlavna vec ze mam mliecko pre malu
inac aj moja svokra minule zapisala, ze ci by mi nestacilo jest len polievky, ze druhe nemusim, aby som schudla a ze skoda ze pri kojeni sa nemozu ziadne tie blbosti na chudnutie, ze ona by mi nieco dala

zuzkaprofant
4. sep 2009

mimi dobra svokra 😀 😀 ja som schudla take 18kg este tak 10by bodlo dat dole, ale ide to pomalicky uz
ja jem na co mam chut , aj ked niekedy nestiham sa ani naobedovat ale ranajkujem stale to stiham 😀

ivamera
4. sep 2009

Jééj teraz som objavila túto tému, tak sem občas nakuknem ak sa dá k vám pridať. Pozdravujem lasenku a lubu. Naša Ivanečka je tiež májové bábatko, spokojná a kludnučká po maminke 😅 .
S tou váhou je to u mna tak, že pomaličky to ide dole aj bez diétovania. Priberala som 9 mesiacov, tolko bude trvať kým to odíde všetko preč. Takú mám skúsenosť so staršou dcérkou.

mimi21
4. sep 2009

zuzi pridala som si ta na FB

inac my mame dnes nejaky umrncany den, neviem ci je to tym pocasim, alebo co...

mimi21
4. sep 2009

ivamera vitaj medzi nami 😉 😉 😉

naty132
4. sep 2009

ahojte, ja tiez este nemam povodnu vahu, ale ukludnim sa ked vidim mlade slecinky, ktore este nerodili, ako im previsa sadielko cez nohavice, tak mi je lepsie.Malej ocko to co slzilo uz sa mi zda, ze je to lepsie, uvidime na poradni

mimi21
4. sep 2009

naty, svata pravda co si napisala 😀 😀 😀

lasenka
4. sep 2009

ivka - 😉

tak ja som nieco schudla od porodu, ale brucho ovisa stale... no som rada, ze mam vacsie prsia 😉 😅

mimi21
4. sep 2009

las ako francuzske???
ja som si tiez prave dala a teraz si asi nieco sladke doprajem 😝 😝 😝

ladywitch26
4. sep 2009

inak baby, keby ste zili tu v irsku,tak nemate absolutne ziadne komplexy z vahy.tu je vacsina mladych bab riadne macata a aj zopar kuskov rozmerov hrocha nie je problem najst 😀

lasenka
4. sep 2009

mimi - jaaaaaj uz som aj zabudla, ze som ich papala 😉 teraz tlacim Margot 😀

lady - ty sa teda mas 😉

zuzkaprofant
4. sep 2009

lady 😀 😀

mimi21
4. sep 2009

la sMargot aj ja mozem, samozrejme tu vacsiu 😉 😉 😉
a potom ze mam este stale 6kil navyse 😀 😀 😀

luba142
4. sep 2009

ivamera - ahoj aj ja ta zdravim 🙂

caute baby- u nas je tiez uprsano mala spinka uz od 12 a s tymi kilami ja som asi jedina co ma uz povodnu vahu ale slatkeho zjem pozehnane a ja mam opacny problem ze neviem pribrat asi musim byt stale tehu 😀

mimi21
4. sep 2009

baby inac sledujete reklamy na skolky, co tu bezia na boku???
vsade tak 350 eur mesacny poplatok 😨 😨 😨

zuzkaprofant
4. sep 2009

😀 jooj luba ja kebny som len 12kg pribrala tak mam podvahu uz 😀 😀 ja som tu na koniku robila asi vo vahe rehordy mojich 26kg co som sa vazila potom som sa prestala lebo depresia velka skoda ze som sa pred podorom nepostavila na vahu mozno by aj 30tka padla 😀
mimi aj u nas sa tolko zhruba plati ale ja radsej budem doma lebo co zarobim dam na skolku to sa neoplati 😀

jamaat
4. sep 2009

mimi, ja už som sa pozastavovala nad tým, koľko môže byť mesačný poplatok za škôlku, ktorá si dovolí dať reklamu do celoslovenskej televízie. Keby to bol reťazec škôlok, to by som ešte chápala. Ale bratislavskú do celoslovenského média? A ešte robiť SMS súťaž. Je mi jasné, že v blave sa nájde dosť bohatých exotov, ktorí si takú škôlku zaplatia, ale ja by som už len z princípu takú škôlku nechcela.

nikanika28
4. sep 2009

mimi.... 😀 joj baby, co keby sme si dali zavazok, ze odo dnes ziadne sladke/....? Teda najprv dojem este, co mam, az potom... 😅 😀 😀 😀 Tak od zajtra.. 😀 . Margotku aj ja mozem.....a videli ste tu novu..teda neviem, ci je nova, ja som si ju vsimla az teraz...jablko-skorica.. 😝 😀

zuzkad
4. sep 2009

Zuzka a ako cvicis ?? ja mam na sebe dost este 13kg musi ist dole...ja som schudla nieco a teraz som zostala stat na jednej vahe a nie a nie schudnut ani kg na stastie ani nepriberam, ale nedrzim dietu...poradte mi ako sa stravujete a ako cvicite ?? Ja by som chcela zacat cvicit ale samej sa mi nechce ☹ ☹ ☹ a neviem si zohnat partacku, ktora by so mnou chodila cvcit 😒 😒

svokra nema vobec postavu je malicka a gulata vsade a tiez ma rada sa prepchavat....ale navaz sa do mna, lebo je pravda, ze stonem ako vyzeram tak vzdy ked si idem nieco dat tak mi to hovori a smeje sa na mne ako vyzeram 😔 😔