Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
6. sep 2009

zuzi ani ja ju 2krat nemusim lebo to je suche ja lubim take stavnate veci vcera som si robila do misky kyslu smotanu s cukrom, kakaom a piskotami je to lepsie ako z toho robit velku tortu

zuzkaprofant
6. sep 2009

luba to ja mam velmi rada asi to tiez urobim cez tt
inac mojho dako asi prehana cez den sa mi pokaka aj 3 krat a to aj za sebou rucky nozky ma jak lad a tvaricku cervenu ako matrioska tak neviem co je snim, idem ho prebalit lebo uz zavan taha smradika 😀

luba142
6. sep 2009

zuzi a nema teplotu nebude chory?

ladywitch26
6. sep 2009

zuzka a nemozu to byt uz zubky? inak kamoska mi odporucila prikrm nezacinat s mrkvou. ze dost deti malo z toho problemy. ona zacala radsej so zemiakom a az potom do toho pridavala mrkvu.

zuzkad
6. sep 2009

ahojte...tak dnes maly zacal zase dost soplikovat a az ho chuda napinalo ako mu to stekalo dole...ja som mu sice soplik odsala, ale o hodinku som pocula ako zo spanku kasle a drhne sa 😝 😝 chuda moje...dala som mu aj sirup na kasel a z toho je asi otapeny viac ...spinkal mi dnes od 10 - 13,00 potom bol hore asi do 14,00 a teraz spinka zase ...ale hlavne nech je zdravy drobcek moj

Zuzka s tou hnackou som aj ja zvedava--ak maly bude po tatkovi, bude serkat jedna radost...on bol tisko ked mu isli zubky ale zato serkal az az...ja som zas vrieskala ako pavian tak uvidime...inak mojej znamej maly mal uz v 3 mesiacoch 2 zubky a rastli mu kazdym mesiacikom...sa smialy,ze ich maly mal tolko zubkov kolko mesiacov 😀 😀 😀

jamaat
6. sep 2009

Včera bola reč o pančuškách http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6583742
Ani neviem, po čom som kúpila tie lidlácke.

luba142
6. sep 2009

jamat tieto pancusky som objednala 🙂

luba142
6. sep 2009

a bola som s malou vonku a spala asi tak pol hodiny takze sa mi ani asi neoplati chodit von ona potiahne vzdy dlho po obede a potom ma take spanky uz od 30min. po 1hodinu 😒

jamaat
6. sep 2009

Už som pozrela cenu za tie lidlácke, tak 1,99eur. TAk som spokojná. 🙂
Luba, aj keď nespí, aspoň sa vyvetrá na čerstvom vzduchu.
U nás bol problém so spánkom, hodinu som ju uspávala, zobudila sa po pol hodine. Chlap s dcérou už ju chceli vyťahovať z postieľky, ale som nedovolila a nakoniec zaspala znovu a potiahla takmer 3 hodiny. Tak chvalabohu, lebo bola omrnčaná.

ludmilabb
6. sep 2009

jamaat nasa detto, uspavanie dlheee a spanie kratke, dnes revala ako tur, mali sme tu svokrovcov a moju sestru tak sa ukazala aka je "ukecana" potom mi na prsniku odkvecla. necudujem po takych hlasovych vykonoch by som aj ja odpadla ako taska 😝
no len tie tri hodky u nas su uz davno minulostou, ja si dokonca neviem vybavit kedy spala sama celu hodinu, myslite ze je to normalne???

jamaat
6. sep 2009

ludka, u nás sú 3 hodiny tiež výnimočné. Občas potiahne 2 hodiny, ale väčšinou len hodinu. Ale ak hodinu, tak zvykne poobede spať 2x, takže je to OK. Podľa mňa sa to aj u vás zlepší. Minule si spomínala, že má ešte Moorov reflex. To s tým podľa mňa súvisí. Vydrž ešte nejaký ten týždeň.
Teraz, keď sú väčšie, tak je to aspoň v tom lepšie, že keď aj nespí, tak sa nejako prebaví. Ale predtým to bolo o hubu, keď pol dňa prerevala. Ja som už bola ozaj na prášky.

ludmilabb
6. sep 2009

predtym to bolo fakt o hubu vsak ona iba revala aj hodinu vkuse ale potom zase tri, styri hodinky spinkala ale teraz ked spi polhodinku a potom dve hodiny hore tiez nie je ziadna vyhra, nereve uz sice hodinu vkuse (bohate mi staci polhodinka) ale ked spusti idem ohluchnut, fakt stupla na intenzite ak to takto pojde dalej tak ani vonku nebudem chodit lebo budem uz totalne stredobodom pozornosti 😝
ja mam pocit ze uz nikdy nebudem mat cas pre seba
ked spi cez den musim lezat s nou inak sa budi, dnes som pri nej lezala skoro dve hodiny a furt prsnik, cumel a tutuli mutuli len aby este spinkala
mam pocit ze som s nou este stale pupocnikovou snurou spojena 😀

bambi7
6. sep 2009

cafte
nasa mala tiez spi cez den malo tak hodinku niekedy dve za den....a zajtre ideme na plavanie je to kurz od 4mes tak sa tesimmmmmmmmm 😵 😵 😵 mala miluje vodu velmi neplace stale sa smeje aj ked ide von z vane tak uvidime 😵

ludmilabb
6. sep 2009

ja som tiez uvazovala lebo chcem pre nas nejaku zmenu, len mala dake nadsenie pre vodu zatial neprejavila...skor sa tvari ze je poriadne v soku...a to ju kupem kazdy vecer 😕

luba142
6. sep 2009

cafte my uz spime 🙂

ludmilabb
6. sep 2009

my uz od siedmej ale uz som ju bola dvakrat ukludnovat, raz prsnik raz cumel

jamaat
6. sep 2009

Emka ešte mrnká a tvári sa, že by si ešte pokecala. 😒

ludmilabb
6. sep 2009

ako prikryvate deticky na noc? moja na sebe nic neznesie ziadnu prikryvku, deku nic, odkope si to, preto ju na noc davam do zavinovacky jednou snutkou zaviazem, prehodim deku a modlim sa aby si to nevsimla

jamaat
6. sep 2009

No tak teraz už reve.

jamaat
6. sep 2009

Ja som zakrývala tenkou dečkou v lete, väčšinou si to odkopala. Teraz som ju už dala do spacieho vaku.

luba142
6. sep 2009

ludka ja prikryvam uz som dala paplonik troska hrubsi lebo sa schladilo 🙂

jamaat
6. sep 2009

Zavinovačku sme tiež dlho na spanie používali.

monkap
autor
6. sep 2009

ahojte,
ja som dnes dala druhy-krat uz spaci vak 😵

ludmilabb
6. sep 2009

lenze moja neznesie nic na nohach, ten spaci vak by som musela vyskusat lebo ona najprv nervacila aj v dupackach kym si ako tak po tych horucich nociach zvykla. Bude zrejme kopat odusu.
Aky by ste mi odporucili?

jamaat
6. sep 2009

Inak to som si aj ja všimla, že keď mala holé nôžky, nechcela byť veľmi zakrytá, mala z toho nervy. Keď je oblečená, tak je to OK.

Ja mám viaceré, teraz používame z Tesca. Hlavne aby sa ti dal dostatočne rozopnúť, nech ju do toho ľahko dáš.

luba142
6. sep 2009

my pouzivame overaly a nemame nastastie problem s prikryvanim aj ked uz sa v noci odkope ako sa mrvi ale to ju vzdy nakrmim a zakryjem a spi tak dalej

ludmilabb
6. sep 2009

jamaat dala som fotku na FB konecne sme tam aj s nasou Blazikou aj ked ju nevidno velmi dobre, segra ju pri foteni odsekla

jamaat
6. sep 2009

No veď Emka je v overale a ešte ju šupnem do vaku, keď je chladnejšie.

monkap
autor
6. sep 2009

mne ma nohy tiez oblecene ... ma overal na spinkanie a este je v tenuckom spacom vaku - z tesca ...

luba142
6. sep 2009

ja uz vak nedavam ked je zakryta a este sa tak neodkopava zatial