Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
9. sep 2009

martinka ta fialova vodicka je gencianova violet, ale vraj sa to uz dnes nepouziva. mne na zabu doporucili candibene sprej, dat na gazu a vytriet pusu. ono to v podstate dezinfikuje pusu, ci to pomoze aj na afty neviem

stija
9. sep 2009

ok, idem pozriet ip a pojdem to poslat

stija
9. sep 2009

mala je uz hore, necham to na neskor

ludmilabb
9. sep 2009

nika to nie ja som pisala ale Lubka 😉

nikanika28
9. sep 2009

ludka, co? vculeky neviem... 😀 😀 😀

zuzkaprofant
9. sep 2009

dievcata asi mu idu zubky , vam poviem ked tak budeme vrestat ked pojde vonku kazdy zub mna slahne dnes som skoro odkvacla na prechadzke tak mi zle prislo , uz viem preco niektore mamicky tak hrozne vyzeraju 😀 😀 😀 mna az normalne zaludok boli idem bo zase mi placka chudacik moj

stija
9. sep 2009

vdaka, nieco som poslala a snad u vas najdem ostatne 🙂

jamaat
9. sep 2009

Hlásim, že u nás sú dnes mrachtanice ešte aj v babyvaku.

mimi21
9. sep 2009

cawte
ja mam dnes taliansku domacnost 😀 😀 😀 , nie preto ze by sme sa s mm hadali, ale na obed som robila paradajkovu polievku a cestovinky 😝 😝 😝

mala bola od pol 6 do pol 8 rano hore, tak som aj ja s nou potom do 10 zalomila 😵 😵 😵

no som sa napapala, dam este nieco sladke, kavicku k tomu a mozem ist upratovat 😅 😅 😅

jamaat
9. sep 2009

mimi, ja obed nemám. Ešte len plánujem zbehnúť do mesta a okrem iného kúpiť buchty na pare. Tak budem mať rýchle jedlo a sladké na jeden šup. 🙂

nikanika28
9. sep 2009

mimi, no vitaj... a ja ze, kde si sa nam zatulala .. 😀 😀 Nechces dojst aj k nam poupratovat?
Vyhlasujem konkurz na zehlenie, kto sa hlasi???
Jamaat... 😀 a co sa jej herecke nepaci? Moja zalomila na balkone, tak cchvilku klud.. 😵

zuzkaprofant
9. sep 2009

uz som tu moj maly lezi s holou ritkou vetrame 😢

nikanika28
9. sep 2009

chudatko... ☹ ...natri sudokremom..ak mas

jamaat
9. sep 2009

nika, neviem, čo sa jej nepáčilo. Doteraz bola vždy spokojná. Teraz sa pučila, rozťahovala, aj som sa snažila polohu jej zmeniť, ale nepomohlo. Tak keď sme sa vrátili domov, praskla som ju do postieľky, reku tu máš miesta habadej na rozťahovanie...a takmer hneď zaspala (samozrejme nejaké tie revy v postieľke musia byť aspoň chvíľku, to už nerátam 🙂 )

jamaat
9. sep 2009

zuzka, ak to má už veľmi vyštípané, nielen červené, ale aj zhrubnuté, pomáha Imazol.

mimi21
9. sep 2009

joooj nika, zehlenie ja nemusim, zehlim len to co naozaj nutne treba
teraz idem pradlo pozbierat, dalsie vyvesit, pozmyvat, vysavala som uz a este prach by mi bolo treba utriet

no ale neviem ako to vsetko stihnem popri konikovi a FB a hlavne malej 😉

sssimi
9. sep 2009

Ludmila moja malá chodí od 1 mesiaca spať až okolo polnoci... Do 1 mesiaca chodila až o 3tej....

Zuzkaprofant to budú asi zúbky... Neskúšala si?

sssimi
9. sep 2009

Kočky čo kojíte hryzú vás deti? Mna malá neskutočne kuše 😢 A bolí to... čo mám spraviť aby ma nehrýzla

zuzkaprofant
9. sep 2009

neviem ci to su zubky predpokladam bo taky nikdy zly nebol a ked mu dap lalec ja to neviem rozoznat , sami cely pocural ale komplet az na cele bol mokry 😀

ladywitch26
9. sep 2009

baby,prave som zazila sok. sedim pri stole s muzom,rozpravame sa.mala mi na kolenach,opreta chrbtom o mna,skoro lezala.nie uplne,ale nebol to ani celkom polosed. a zrazu sa v sekunde tak vymrstila dopredu, ze mi az dych vyrazilo. normalne sa posadila a naciahla za mobilom na stole. my s muzom len kukali na nu. tak som ju polozila na mna a ona sa znova tak vymrstila. a uz ani bohovi lezat. len sediet.ani by som ju drzat nemohla, normalne sa jej ani hlava nekyve,nic. ale to si ju netrufam nechat len tak sediet samu. nie je to nejako skoro? potvoru uz asi budem musiet privazovat do kocika,lebo mi z neho vylezie... 😀 aj sme to hned nafilmovali, lebo to by nam asi ani babka neuverila...

mystery7
9. sep 2009

ahojky,
moj spevak to teraz zalomil, tak som hned sadla ku kompu 😀 na prechadzke spal len pol hodinky, zvysnu hodinu a nieco len tak pomrnkaval,hundral.
bola som sa prejst v tescu a na detskom oddeleni som urobila super ulovok 😀 😀 musim sa pochvalit 😎 kupila som overal za 1/3 povodnej ceny z 32€ na 10€ idem prihodit fotecku a este aj super body.

mimi21
9. sep 2009

lady aj moja sa strasne uz dviha do sedu, niekedy tak napne brusne svaly ze az 😀 😀 😀
no urcite ich nema tymto padom po mne 😅

ladywitch26
9. sep 2009

mimi,co mam kamosku, ich syn je o 3tyzdne starsi od nasej, a jeho musia tahat za rucky do sedu a este sa tak knise a hlavou pohupuje ako tie hracky,co byvaju na palubovke v aute. a nasa sa tak vymrstila sama od seba,ze ja mam problem sa tak zdvihnut.ale rozmyslam, ze ju vlastne od 4.tyzdna krmim v polosede kvoli tomu refluxu, tak si mozno za ten cas potrenovala brusne svaly tak ze sediet pre nu teraz ziadny problem

mystery7
9. sep 2009

moj milacik sa uz zobudil a uz sa gula po posteli, som zvedava kedy si bude sadat.

nikanika28
9. sep 2009

mimi... 😀 😀 😀 si to zaklincovala... 😀 😀
Mne toto tiez robi klarka, taha sa sama do sedu ked ju drzim...no co, sikulky su tie nase detuchy 😵

ladywitch26
9. sep 2009

inak nasa stanka mala dnes dost burlivu noc. trikrat zo seba skopala prikryvku a dokonca aj ponozky,co mala na nohach. ale potiahla od desiatej vecer do osmej rano, tak az na to odkopavanie super 😀

nikanika28
9. sep 2009

lady, supni ju do spacieho vaku .. 😉

mystery7
9. sep 2009

foto prihodene

ladywitch26
9. sep 2009

nika, uz mi z dvoch vyrastla... 😀

nikanika28
9. sep 2009

to fakt? Kolko meria?
Mys...krasne.... 😵 😵 😵