Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
9. sep 2009

tanulik a ako vies ze su to zubky ja som magor ja tam nic nevidim kamoska vravela ze mu idu dole ale ja tam nevidim nic 😀

emode
9. sep 2009

ahojte
tak prevracanie na brusko nam uz ide ... maju rodicia po chlebe 😀 uz ani plienku nedam poriadne stale sa pretoci no a dnes vecer v postielke ... su za nami tie pokojne casy zaspavanie ... pretoci sa a potom reve lebo sa nevie pohnut 😝

tanulik21
9. sep 2009

zuzka- nadvihni spodnu/vrchnu peru a ak to su fakt zubky tak na dasienkach (z tej prednej strany) budes vidiet take male biele ostrovceky...zubky, ja som to tiez videla prvy krat teraz pri malom, takze urcite ked zbadas budes vediet ze to su ony 😉 ...a myslim ze stale su bielsie a bielsie a samozrejme sa posuvaju nizsie a nizsie... len som zvedava ako sa budu prerezavat...u nas je najoblubenejsie hryzatko plienka... ostatne nechce ani vidiet 😒

nikanika28
9. sep 2009

ahoj bambi

zuzkad
9. sep 2009

Bambiiii ahoooj...pridaj sa k nam na FB 😉 😉 😉 tam chybas ☹ ☹

nikanika28
9. sep 2009

Saskarisko..suhlasim s tebou...jedno dieta === >>> pohodicka...dve deti.....riadna nahanacka...uff
Nam tiem vysiel zubok u Lukaska az po roku 😅 ...ale nic neboj, teraz ich ma Lukas take krasne...snad aj do puberty vydrzia... 😀 😀 😀
Fiiiiha, az teraz som si vsimla, ze vo futbale vyhravame 1:0...MM samozrejme vonku 😀

nikanika28
9. sep 2009

no zuzi, ze sa tu aj ukazes.. 😀

nikanika28
9. sep 2009

gooooooooooooooooooool 2:0 😀 😀
ale inac mi je to akurat jedno.... 😀 😀 😀

nikanika28
9. sep 2009

som sa nechala uniest, ked som toho moderatora pocula, hucal jak voda v hajzli.. 😀 😀 😀 😀

zuzkad
9. sep 2009

nika 😀 😀 saaak ja sa tu ukazujem, ale ja vam nestiham...raz pisem na FB a zrazu zistim, ze pisete tu na MK....a potom kym vas precitam....uz aj idete spat ☹ ☹ cez den som pri pC malo ja som skoro cely den vonku s malym ....este si vychutnavam posledne teple dni 😉 😉

zuzkad
9. sep 2009

vam sa uz deticky pretacaju na brusko ?? 😕 😕 mne sa maly pekne prevaluje na bok ...ale na brusko sa este neprevaluje...to este ee 😉 😉

ladywitch26
9. sep 2009

nika, mala ma presne 7kg... 😀

zuzka, ja som mala zub uz v 4.mesiaci, tak si nemyslim,ze skoro.mam kamosku, ktorej sa dcera uz s jednym zubom narodila. inak fakt odporucam ten sudocrem.

mimi, ja malej najnovsie davam bodiky 62ky, ma to sice ako tristvrtove rukaviky, ale aspon jej ich nemusim vyhrnat, lebo inak by si ich aj tak doslintala. 😀

nikanika28
9. sep 2009

zuzi, sak ja tiez nestiham citat...ale vcul mam pokoj....nikde nikoho...a za chvilu nebude asi ani mna...zalezem do pelechu asi...dnes som akasi otrepana.. 😀 zrovna som sa ti starala o farmu...zanedbavas ju 😀 😀 😀
Klarka sa tiez este nepretaca...zidnu paniku, deti nie su naprogramovane podla tabuliek.. 😀

nikanika28
9. sep 2009

lady, ja som dnes dala malej body a mala trosku dlhsi rukav....koksoooo, co ta s tym porobilaaaaaa 😀 😀 😀

nikanika28
9. sep 2009

dobru nocku, idem spinkat...

ladywitch26
9. sep 2009

tak, neviem,ci tu este niekto je, ale toto sa musim pochvalit. malu sme okupali, nakrmila som ju,hned som musela aj prebalit,lebo si riadne poprdela, dala som ju do sedacky,zapla vibraciu a ona okamzite zavrela oci a spi. ziadne vreskoty,mrncanie,suchanie si oci...no som na nu hrda... 😀

inak som sa pred chvilou riadne vytocila. volam na osobitnu matriku do blavy, ze ci mi uz nahodou nevystavili rodny list pre malu. maju na to 12 tyzdnov,tak ze to je akurat tento tyzden,ci to je ok. a zenska na druhom konci linky mi povie, ze vsak im skratili cakacie doby, ze to musia mat hotove do 9tyzdnov a uz mi to posielali 24.augusta. no len nasim nic nedoslo.tak som poslala segru na postu sa spytat.a postarka,ze hej,maju to tam uz od 28.8., ze asi sa niekde vytratil listok,co nechala v schranke. hovno a nie nechala.nie je prvykrat,co sa jej nechcelo tu rit zdvihnut a zazvonit pri dverach. segra mala ten tyzden poobednu,cize bola doma a dalsi tyzden bola zasa druha segra.no nech sa tam nejde spytat,tak ani ten rodny list nedostanem.a ani ju to netrkne,ze pomaly dva tyzdne skladuju uradnu zasielku, doporucenu. no ale sa tam zastavim a spravim s nou bordel. uz sa vela ludi na nu stazuje... 😠 😠 😠

emode
9. sep 2009

lady poradim Ti nech oficialne niekto z tvojej rodiny poda staznost na poste tie sa setria riadne a budu z toho mat dobry pruser mm donedavna robil na GR SP tak vieme o com piseme 😀

sssimi
9. sep 2009

No ja som práve douspávala malú. Od 21 sa do teraz na nás vyškierala 😀 ... Snáď už pospí do rána...

ludmilabb
10. sep 2009

ahojte, dobre rano
sami paci ako sa striedame, ja pisem hlavne doobeda a poobede a potom tu mame aj nocne vtaky 😀

ja som straaaasne zvedava aka bude dnes mala po tych vcerajsich revoch tak drzte palce nech sa nam to dnes nezopakuje 😉

mimi21
10. sep 2009

bre ranko
ja sa dnes chystam k mamci, vyzera ze bude celkom pekny den
ale teraz 10stupnov a cez den 25 no a to mam ako seba a malu obliect 😒 😒 😒

ludmilabb
10. sep 2009

ahoj mimi, ja davam malej dupky a kabatik a deku, potom len zhadzujem vrstvy a prikryvky ked sa otepli 😝

mimi21
10. sep 2009

no ved hej, aj ja vrstvim 🙂 len je to otrava, ze aj pre seba musim este nejake kratke veci niest - hlavne nohavice

baby coraz neskor koncime a coraz skor zaciname 😵 😵 😵

nikanika28
10. sep 2009

ahojte ranne vtacatka.. 😉 ..... no ja sa chystam...ranajkovat..len este neviem, co by som si od radosti dala...asi zacnem kavou..potom sa uvidi 😀 😀

nikanika28
10. sep 2009

co variiiiiiiiiteeeeee???????

luba142
10. sep 2009

ahojte

niki ja mam vianocku a Caro a o 10si spravim kavicku

a na obed bude zemiakova omacka s volskym okom a chlebom pridavam aj troska kopru

martinaxyz
10. sep 2009

Čaute 😎
no ja dnes vyprážam syr so šunkou+hranolky....

nikanika28
10. sep 2009

lubi, ja som mala presne taketo ranajky vcera 😀
Ja asi robim ten perklelt..

nikanika28
10. sep 2009

v telerane ako veselo maju 😀

nikanika28
10. sep 2009

do tanca ma bere 😀 😀

nikanika28
10. sep 2009

Lubi.....
BARBORKE GRATULUJEM K 4-TEMU VYYYYMESACNIIIIKU 😵 😵 😵 😵 😵 ....VELA ZDRAVICKA HLAVNE 😵