Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
11. sep 2009

no moja bola strasne rozblaznena, uplne sa nahlas rehotala a bláznila sa 😵 😵 😵
ale už konečne spinká, snáď potiahne dlhšie
dnes sme tak s mm sedeli pri stole a skonštatovali sme, že máme doma strašne veľa alkoholu, čo nám návštevy ponosili, mm mal narodky tak aj on veľa podostávala a hodil to na FB jednému kamošovi, ten sa toho chytil a už je u nás večer žúrka 😉

siri ale také pečené prase tiež nie je na zahodenie, len neviem či zreovna namiesto kávy 😀 😀 😀

monkap
autor
11. sep 2009

a s tym otacanim ... pred mesiacom sa otocila z chrbatika na brusko - asi 5krat v jeden den a odvtedy nic ... iba na bok sa otoci ale pretocit sa uplne to eeeee .....

mimi21
11. sep 2009

monka to príde, aj moja po prvom raze dlhšie nič a teraz už fičí jedna radosť

ináč baby pozerali ste včera ordináciu??? ako až také detailné zábery tam byť nemuseli, ja hrča v hrdle, slzy na krajíčku a schovaná pod dekou ☹ ☹ ☹

monkap
autor
11. sep 2009

mimi: ale toto mi urobil aj patko ... raz sa otocil a potom dlho, dho nic a zacal sa otacat az v 6 mesaicoch 😝

ludmilabb
11. sep 2009

nasa tiez spi ale bol to boj spi iba 15 minut a mam obavu ze to dlho nepotrva 😒

mimi21
11. sep 2009

no ludka aspon ty si tu...
mala spi, uz mam poriadene tak surfujem

ludmilabb
11. sep 2009

ja sice upratane nemam aaaaa
uz je hore

mimi21
11. sep 2009

ludka 😅 😅 😅 nesklamala mala zase 😉

ludmilabb
11. sep 2009

som jej dala prsnik, polezkala som s nou a este si schrupla

mimi21
11. sep 2009

aj mne sa mala pomrvila, som ju vzala na ruky a teraz spinká zase
cez deň toho moc nenaspala...

ludmilabb
11. sep 2009

a ako dlho ti teraz spi, dve hodky?

mimi21
11. sep 2009

ludka spi asi o stvrtej, ale cez den sme sa stale niekde motali tak spala asi tak dvakrat po polhodke

ludmilabb
11. sep 2009

dvakrat po polhodine je u mna doobeda uspech, ja sa aj teraz tesim ze tak dlho spinka! 🙂
uvidime ako bude vecerne zaspavanie 😝 lebo to ju zvyknem o siedmej ukladat, pred osmou uz spi, teda to chcem ja aby som mohla co to aj porobit pre spanim, napr. pozriet telku atd

mimi21
11. sep 2009

ja kupem tak okolo stvrt na osem a okolo osmej uz vacsinou spinkame

ludmilabb
11. sep 2009

no dnes piatok, vsetci flaaaamuju 🙂

mimi21
11. sep 2009

no len ja ani nepijem a na druhy den sa citim ako keby som tahala do stvrtej minimalne ... 😅

ludmilabb
11. sep 2009

ona este spi 😕

ludmilabb
11. sep 2009

mimi aj tvoja?

mimi21
11. sep 2009

no my uz sme hore...
no vidis ludka, mozno sa tvoja nauci dlhsie spinkavat 😉 prajem ti to, lebo je to veget ked mozes dat nohy na stol, kavicku do ruky a nieco sladke k tomuuuuuuuuu 😝 😝 😝

mimi21
11. sep 2009

baby maniacky, uz na tu je tema farm ville 😀 😀 😀

luba142
11. sep 2009

mimi- 😀
aku rdinaciu poizeras? ja cesku

zuzkaprofant
11. sep 2009

cafte mi sme boli u doky s malym tak bud nam idu zubky alebo sme dostali od kamosky infekciu si mozeme vybrat 😠 ked sa to prehananie nezlepsi tak mame prist ta cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😖

kodada
11. sep 2009

babenky, tak uz aj vy kralujete na facebooku, a na farmwille ???

mimi21
11. sep 2009

lubi ja pozeram na markize a vcera tam ozivovali chlapceka co sa narodil SC v 7mesiaci a boli tam dost detailne zabery

no ja odkedy mam malu tak som na toto moooc citliva

Dadka vitaj 😉 dlho si tu nebola

kodada
11. sep 2009

no trochu vas zanedbavam, priznavam 😉

mimi21
11. sep 2009

uz sa ti to ale pomalicky krati 😵 😵 😵
zachvilu si budes tulit drobca
a kde ides rodit, zv?

kodada
11. sep 2009

krati, krati, vcera som bola u dokyho, maly je hlavickou dole uz dlhsie, len vraj je uz dost nizko,tak som zvedava do kedy to potiahneme ... rodit budem v ZV ... ty si bola spokojna s nemockou? bola som na kurze, takze porodnu salu uz mam obkukanu 😀

mimi21
11. sep 2009

ja som bola max. spokojna, aj ked na mna na nadstandardke obcas zabudali, ani malu mi neprisli odfotit 😠

jamaat
11. sep 2009

čaute

Boli sme kuknúť na jarmoku, ľudí ako naonéé...a malá teraz nevie zaspať, asi má jarmočnú náladu. 🙂

mimi21
11. sep 2009

jamaat aj ste si niečo dobré dali??,
my máme jarmok o zýždeň, dala by som si klobásku alebo cigánsku, mňamky 😝 😝 😝