Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
25. sep 2009

nika nam sa dnes pokazil vytah a akurat tu bola kamoska s malou tak som nasho drobca musela nechat sameho doma a pomoct jej zniest kocik dole... byvame na 7,poschodi. Samozrejme ked prisla este isiel takze sme neratali ze sa pokazi...

ja najviac vyuzivam na doba tiez body a polodupky alebo overaly. Dupacky vynimocne. A co som skoro vobec nevyuzila su kosielky ktore som nakupila.... inak na von normalka frajersky rifle, botasky a tak 😉

dm1
25. sep 2009

ja idem dnes do pondelka nasim aj sestra pride s dcerou. Dufam ze bude pekny vikend a este naposledy pogrilujeme

zuzkaprofant
25. sep 2009

dievcata co je dobre na vypadavanie vlasov terza mi taka bunca vypadla ze hruza ved jamam dost riedke vlasy a este aj toto

iinuska
25. sep 2009

my mame doma oslavu, manzelik mal minuly tt narodky,tak vsetci pridu k nam. Bude nas12+3 deti, tak sa tesim. Mohlo by byt pekne pocasie, aby sme mohli sediet vonku.

ladywitch26
25. sep 2009

inus, mam teraz nasivin a v stredu uz aj tak cestujeme nazad do irska,takze morsky vzduch urobi svoje. inak moj muz od maleho decka maval problemy s prieduskami, stale zapaly a aj herpesy maval skoro nonstop.odkedy sme tam, tak nic.zdravy ako repa.takze ta morska voda fakt bude mat nieco do seba.

iinuska
25. sep 2009

zuzka, to neries, aj mne poriadne vypadavaju, ono sa to vrati do normalu. Pri Petkovi mi tiez hrozne padali a casom sa to napravilo a neuzivala som ziadne vitaminy ani sampony. Podla mna su ro zbytocne vyhodene peniaze.

zuzkaprofant
25. sep 2009

inuska a kedy to prestane bo mne zacali vypadavat vlasy az 3mesiace po porode ale teraz sa dako rozbehli.ixixiix...ja ze sa idem zajtra dat na kratko ostrihat budem jak moncici vyzerat okruhlo 😀

iinuska
25. sep 2009

lady, no ja si tiez myslim, za morska klima je super. Aj moj manzel maval casto herpesy a ako sme zacali pravidelne v lete chodit k moru s vobec ich nemava. Tiez nebyvame casto chory.klop, klop

iinuska
25. sep 2009

zuzi, aj mne tak zacali vypadavat. Ked si umyvam, no plne sitko. Manzel nechapal. Tak to si uz nepamatam, vies, to je 13 rokov dozadu 😀

ludmilabb
25. sep 2009

nevyzeras len sa to musis naucit, hore na liste si klikni fotoalbumy

ludmilabb
25. sep 2009

ups nevsimla som si novu stranu 😀

mimi21
25. sep 2009

sssimi aj moja ma nausnicky zafarbene, aj vsetky kamosky co maju dievcatka to maj...

k vlasom sa radsej nevyjadrujem, buduci mesiac sa tiez chystam pod noznice, ale ja nechcem velmi skracovat, len tak upravit, nech som k svetu (no hadam sa to podari)

lady ja mojej sople inac neodsajem, len ked nastriekam tu morsku vodu (ja mam physiomer baby)

jamaat
25. sep 2009

Jaaaaj, šikovnica som ja šikovná! Práve som si zablokovala internetbanking, chcela som aukciu zaplatiť. Zle som zadala PIN. Teraz som zistila, že som mala asi CAPS LOCK zapnutý. Takže máme na pondelok ďalší bod na programe.

jamaat
25. sep 2009

A vlasy mne nepadajú. Mne ich Emka vytrháva. Tak sa zakvačí, že vidím všetkých svätých!

sssimi
25. sep 2009

Jaj inus, mimi ste ma upokojili s tými naušničkami.

Mne teda vlasy padajú a to som sa už aj vystrihať dala... Teraz som si kúpila šampón čo je v DM poukážkach-Dr. Hoting Active F či ako sa volá??? 😀 Zatial som si umývala len raz, tak zatiaľ len dúfam... A inak tiež sa na mojej ubudajúcej hrive podiela aj Sarah....

sssimi
25. sep 2009

Šušniky aj ja zatiaľ vyberám iba vatovými tyčinkami.

ludmilabb
25. sep 2009

Sofia ma tiez vie fajne vytahat za vlasy hned hadzem vysoke toniny 😀

vlasy som si dala ostrihat tesne pred porodom tak teraz si ich necham dorast

mimi21
25. sep 2009

no my uz skoro pol hodinu spime, lebo cez den sme vela toho nenaspali
tak som teda zvedava aka bude noc 😕 😕 😕

mimi21
25. sep 2009

inac dnes mi mala parkrat fajne capla po okuliaroch a aj mi ich stiahla
uvazujem o sosovkach, asi to bude praktickejsie...hmmmmmm

silviamt
25. sep 2009

sssimi, aj moja mala nausnicky zafarbene do medena, som si tiez precitala ze moze to byt chorobou, ja si myslim, ze je to reakcia na prepichnutie usiek a ze uska hnisali a nausnicky sa nedali poriadne pretacat. Ja som jej ich po kupkani dala dole a vycistila fluorovou pastou a zubnou kefkou pekne zislo az som sa cudovala. Zatial sa jej to nespravilo, este raz jej ich ale preventivne vycistim. Moja skusenost o tej paste som sa dozvedela tu z konika

kosska3003
25. sep 2009

ahojte
ludka mazanec to je nieco ako vianočka to mama robila v domacej pekarni akurat som ho dotlacila do seba
a to DVD mi doslo a aj to od sunaru ale tycinky som dala svokre ja to nemam rada

emode
25. sep 2009

cafte baby
zla sprava, spadla som zo schodov (teda minula som posledne dva schody) a malu som mala v ruke v skrupinke nastastie, mam vyron jak hovado, skackam na jednej nohe, boli jak slak ☹ ... nastastie to nie je zlomene 😝
slzy mam v ociach ale skor kvoli malej, zmobilizovali sme rodinu, ale aj tak ☹
tak a mame tu aj nevyhodu rodinneho domu, spalen aj kupelnu mame samozrejme na poschodi ...
mala nastastie zaspala pri kojeni dole v obyvacke a manzel ju preniesol hore ... no neviem si to normalne velmi predstavit .... 😢

mimi21
25. sep 2009

fuuu, emode tak sa drzte
a boli ste aj s malou na pohotovosti?
neboj nic, urcite bude vsetko OK

ja som spadla na schodoch, este ako tehotna, ked sme boli pre kocik a tiez som mala vajicko v rukach 😖
na toto som ja dost nesika, stale sa mi noha nejako zvrtne 😖

jamaat
25. sep 2009

emode, ejha, dávaj si pozor!! Výron sa zle hojí. A malá ak bola v škrupinke, tak by mala byť OK. Plakala?
Bude ťa mangel do postele na rukách nosiť. 🙂

pančušky a aj pekné čiapky má http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=106084

kosska3003
25. sep 2009

emode tak si mala stastie v nestasti myslim pre malu ze je ok a noha sa zahoji neboj ani sa nenazdas vela zdravia ti prajem

emode
25. sep 2009

vdaka babenky,
ved tak si hovorime, ze nastastie len vyron, na horsie ani pomysliet no a malinka ani nemukla, ona je ok, skrupinka len tak mierne dopadla na zem, som sa tam zvijala od bolesti a slzy mi tiekli a ona chuda bola uplne ticho akoby citila, ze teraz nemoze plakat
boli sme na pohotovosti, chceli mi dat sadru, ale to sme s mm pokrutili hlavou, pred 11 rokmi som mala v anglicku podobny vyron, az na to, ze tam sa mi vtedy z kosticiek odstiepilo a zostalo to v svale, doteraz mam taku hrcu na nohe, teda teraz je to riadne napuchnute, ale aj bez toho ... trvalo rok, kym som mohla uplne fungovat myslim v sporte a tak. Vtedy mi to dali len do elastaku a francuzske barle na tyzden a po tyzdni mi ich zobrali s tym, ze 4 nurofeny denne a musim na to chodit inak to bude trvat ovela dlhsie ...
myslite ze mozem nejake lieky proti bolesti??

jamaat
25. sep 2009

Annag na zápal prsníka odporúča ibalgin, tak hádam môžeš aj na nohu.

sssimi
25. sep 2009

Bože keď vidím tie pálky za pančuchy je mi na zaplakanie... Ja som teraz kupovala čisto biele na tu svadbu a stáli 169sk... 😠

emode
25. sep 2009

ani som si neuvedomila ze im pancusky budeme davat na jesen a v zime 😝 uz teraz nema rada obliekanie ...

mimi21
25. sep 2009

ja uz pancusky davam aj teraz niekedy, hlavne skoro rano ked niekam ideme, ale ked je cez den tak teplo tak nosim so sebou aj ponozky alebo podkolienky

no tak z tych zimnych ciapok by som malej vedela vybrat 😉