Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
30. sep 2009
dm1
30. sep 2009

ludka mozes drazit ak poziadas predavajucu

dm1
30. sep 2009

mimi tak to je krasne!

jamaat
30. sep 2009

ludka, to hviezdičkavé je plienka. Do kočíka bude.

mimi, pekné. Ale ja už nemôôôôôžem!!!! 🙂

dm1
30. sep 2009
mimi21
30. sep 2009

jamaat, ale ja heeeej 😀 😀 😀

jamaat
30. sep 2009

mimi, tak sa realizuj. A kukla si, čo som nakúpila?

nikanika28
30. sep 2009

no...som straaasne rada, ze nie som sama, co nakupujem stale ako z retaze utrhnuta.... 😀 😀
tak mrknite sem..moj najposlednejsi ulovok
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikanika28
30. sep 2009

+ fotky za tym co su...

dm1
30. sep 2009

nika tak to je krasne!!! mne sa to zda ale vsetko akesi velke to je 74?

dm1
30. sep 2009

ta deka je pekna co stala?

nikanika28
30. sep 2009

gate 80, ostatne 74...ale aj tak su tie veci ovela mensie ako podla cislovania, musela som menit 74gate za 80..lebo by boli za chvilku male..hlavne na brusku. Dlska je v pohode, lebo je dolu gumicka, tak to nevadi, ked su aj dlhsie.. ALe je to naozaj krasne..skusim odfotit cez den, teraz to nie je dobre vidno..

rybca
30. sep 2009

Tak vam zavidim, ja som si dala zakaz drazit, zatial co potrebujeme mame a viac sa mi ani nezmesti do policky, no ale ja si to v NL vynahradim, su tam kringloop, to su obchody, do ktorych ludia odnasaju veci a ciastky z predaja idu na charitu a tam su uzasne veci pre male deti, uz som tam kupila dva overaly, zateplene teplaciky, svetrik MEXX a kopec topanociek..🙂

jamaat
30. sep 2009

nika, krásne! V Takko majú pekné vecičky. Emka má vestu odtiaľ takú fialovú ako vy vetrovku.

kosska3003
30. sep 2009

inac mne sa stalo na aukcii ze sa mi niekto hekol na moje meno a prihadzoval pritom ja som vobec nebola za PC lebo som bola v tedy v nemocnici a cakala kedy uz konecne porodim este ze som vydrazila parfem u mojej svagriny a nie u niekoho cudzieho ale aj tak mi to nejde do hlavy

dm1
30. sep 2009

kosska tak to je fakt divne... a neprihlasovala si sa niekedy v inter.kaviarni alebo niekde verejne? Zeby tam zostalo posledne prihlasenie...

jamaat
30. sep 2009

nika, Emke som musela gate stiahnuť okolo pása tou šatkou, inak jej boli veľké. Kukala som teraz aj tvoje fotky na FB, že Klárka je o dosť väčšia bucľoška ako Emka.

jamaat
30. sep 2009

kosska, divné je, že akurát u tvojej švagrinej. Neurobil si niekto známy srandu z teba?

jamaat
30. sep 2009

Práve som zistila, že som vyhrala ďalšiu aukciu, čo som už pred 5 dňami prihodila...a som aj zabudla sledovať koniec. 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1353993

mimi21
30. sep 2009

ja som bola vcera v Taku v Europe a sa mi zdalo ze je vsetko velke, tak od 86

dnes som kupila vodove farby, idem malej nozicku a rucicku odtalcit do knizky, to bude srandy kopec 😀

jamaat
30. sep 2009

mimi, vaše zvolenské Takko má lepší výber. V BB je hneď vykúpené.

mimi21
30. sep 2009

no ja do toho nasho malo chodim, lebo mi je od ruky, vobec na ten smer nechodime, byvame na uplne opacnom konci zvolena

nikanika28
30. sep 2009

no idem ja spat, mam to dnes akurat tak...
Jani, topanocky su machrovske 😵 😵
PA

mimi21
30. sep 2009

nika, tak si hlavne oddychni, zelam pokojnu noc 😉

mimi21
1. okt 2009

no som dopadla, zatvaram to tu a aj otvaram...
noc nic moc, o 1, o4 a o stvrt na 7 uz hore 😒
kruhy pod ocami uz ani radsej riesit nejdem

mimi21
1. okt 2009

zlepšite si náladu, dievčatá:

https://www.youtube.com/watch?v=6rwdeSlbM_w
nikanika28
1. okt 2009

ahojky, akosi mi to tu blbne...nemohla som sa prihlasit 😕
No dnesna noc o cosi lepsia, Lukasko konecne bez horucky, Klarka sa yobudila nad ranom az..tak docela fajn. A dokonca sa rano usmievala a blabotala a teraz spi 😕 😕 😕 Ale je pravda, ze mliecko uz lepsie tecie...tak je asi spokojnejsia.
Dnes ma k nam prist navstva...resp. za hodinu...a bordeeeeeeeeeeeel..jak hovado vsade. Idem upratovat 😒 😀

jamaat
1. okt 2009

Dobré ránko.
Aj mne Emka spí. Musela som zase zmeniť taktiku na uspávanie. Doteraz som pri nej nemohla byť, lebo začala kecať, alebo len tak v povzdálí. Ale dnes som si doniesla k postieľke stoličku, jednou rukou som jej cumel pridržiavala, druhou ritku natriasala a zaspala bez revov asi za 5 minút.

jamaat
1. okt 2009

chudera tá v Teleráne. Len nechápem, prečo si mobil brala so sebou.

Na dcérin príkaz sa vám musím pochváliť, že sme vyhrali túto aukciu. Dokonca na to obetovala z vreckového 1 euro, lebo ja už som nechcela prihodiť. 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1353967

zuzkaprofant
1. okt 2009

cafte no aka bola u vas noc u na hrozna maly vkuse bol hore ja som opuchnuta nevyspata necladzem dobre ze nasi su uz na ceste knam tak okolo vecera uz tu budu joj sa tesim konecne mi niekto pomoze a ja si pospim

moj maly je taky vrrtky jak husenka ja ho popostielke vkuse hladam keb ymame 2metrovu postielku tak sa mi tam kruti celu noc a vykecava bude rapotacka asi po mne 😀 😀