Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. okt 2009

ludka, na Staré Hory, lebo tam je aj sauna pre detičky. Je to 8 krát za 66 eur. Nechceš skúsiť? Myslím, že by sa dalo s tetou dohodnúť, že by si skúsila tú úvodnú hodinu a potom sa rozhodla podľa toho, ako Sofia zareaguje. Môžeme chodiť naším autom. Cestou by si aspoň schrupli v aute, ak ich dovtedy doma neuspíme.

jamaat
13. okt 2009

lady, doobedie bola pohodička. Emka celé prespala a ja som tým pádom mala tiež veget. 🙂

ladywitch26
13. okt 2009

ci to nebude aj pocasim. nasa lepsie spi,ked prsi. a tento tyzden je kraaasne, teplucko, ani oblacika...

ladywitch26
13. okt 2009

inak vcera som prestala jest tabletky, tak uvidim, za kolko sa zadari. stanku sme skusali pol roka 😀

zuzkaprofant
13. okt 2009

😀 no jamat super den 😠
ja skoro cely den stirikujem moj maly spinka mi cely den skoro ,som zvedava co bude v noci
aj som dnes pekne upratala cely bytik navarila gulasovu polievku tak som spokojna 😀
pocuvajte vase deti placu casto ,moj ked nieco chce alebo sa nudi tak placka chce aby som sa troska aspon venovala kamoska mi vravela ze je zaplakany tak ja neviem nasi vravia ze place min. ako normalne deculo ale ked ideme ku znamym tak kukaju na maleho ze je rozmazmaznany mi to pripada

no co on je mojkos on by sa len bozkaval na ruckach bol aby vsetko vydel je zvedavi po mne 😀

ladywitch26
13. okt 2009

zuzka, podla mojho nazoru este 5mesacne decko nemoze byt rozmaznane. je normalne,ze chce byt pri mame a vyzaduje pozornost.

iinuska
13. okt 2009

lady, tak teda idete na to? Tak drzim palceky 🙂

dm1
13. okt 2009

suhlasim s lady. take male dietko ma predsa pravo byt pri mame a chyba mu jej pozornost. nas maly place tiez minimalne

ludmilabb
13. okt 2009

Janka a ty chces uz teraz saunovat Emku?no ved to ze ja by som musela vidiet Sofiinu reakciu nerada by som dala prasule na nieco z coho bude mat este aj stres pretoze este stale citim ze je taka nesvoja. Hlavna vec ze som jej kupila plavky 😖

zuzka preco si myslis ze je rozmaznany? ja som pri malej furt teda okrem casu ked je pod kolotocom alebo pod hrazdickou...vsak je uplne normalne ze si vyzaduje pozornost kto by chcel byt sam
a znamy nech len dalej kukaju 😝

dm1
13. okt 2009

ked sa tu uz spomina snazenie sa o dalsie mimi - tie co kojite ako ste na tom mate uz menzes? lady ty odsavas nie? a mas uz menzes ked sa chcete snazit? inak da sa aj bez toho ale si to nejako neviem predstavit ved to musi byt nie?

sssimi
13. okt 2009

Zuzkaprofant aj moja plačká keď sa jej nevenujeme... Nudí sa... Veď je to normálne. Ani nám sa nechce celý deň sedieť alebo ležať niekde... Môžeš byť rada, že je zvedaví....

Dnes bol u susedy jeden kupca na autosedačku... Narodil sa im postihnutý synček. Už teraz je na ňom vidieť že má Downov syndróm a má 6týždňov a za sebou už 2 operácie.... Počas celeho tehotenstva bola mamička zdravá a nič jej nezistili... Vraj to aj dosť zanedbali z dôvodu, že prvé dieťatko ma úplne zdravé... Chlapček je vraj veľmi dobručky, ani neplačká... Budme rady za to, že naše detičky plaču a vyžadujú pozornosť...

Tak už druhý človek po Pohode zomrel ☹

Ja som dnes riadne vonku vymrzla.... Zajtra zimná bunda a rukavice...

iinuska
13. okt 2009

zuzi, ved kazdemu je dobre na rukach. Aj ja by som sa nechala roznasat 😀

ludmilabb
13. okt 2009

dm nasa place dost ale je dost jedovita, najnovsie sa bije ako King Kong sice nie do prs ale po bruchu a dost silno. Len to tak duni a nohami tiez silno kope. Najradsej by z vlastnej koze vyskocila. Skriekanie pokracuje uz aj video chystam na FB, uz je sice starsieho data ale nevadi

dm1
13. okt 2009

ja neznasam reci typu - len si ho nauc zaspavat v lehatku, na fit lopte a pod.... /inak aj ja som to vravela ked som nemala drobca 😀 / ale to nie je take jednoduche. su deti ktore si nosenie vobec nevyzaduju a su naopak take ktore treba nosit stale lebo inak by boli mrzute. s tym spanim je to rovnako. ja som do 3m nevedela co je uspavanie maly zaspal sam v postielke ale potom sa to zlomilo a cez den iba kocik alebo lehatko - ale neriesim to lebo prvorade pre mna je aby bol spokojny. hlavne je ze som prisla na to co ho uspi 😉 .

ladywitch26
13. okt 2009

dm, no ja som dostala mrchu 5 tyzdnov po porode a potom som zacala brat antiku.odvtedy som nemala, ale vraj niekde kvoli tej antike nie je. vsak uvidim. vraj kojenie je ako antika len ked nie je vacsi interval medzi kojeniami ako 4 hodiny,vratane noci. a ja uz teraz odsavam len 2x denne

sssimi
13. okt 2009

Lady tak držíme palce... Ja ešte na to nemám a ni po psychickej stránke a ani po časovej pri malinkej 😀

Dm ja som ešte krámy nedostala.... A sa teším z tohoooooooo.... Inak poznám viac báb ktoré otehotneli počas kojenia a ešte krámy nemali.

ludmilabb
13. okt 2009

dm a ako maleho uspavas, na rukach?

Lady tak teda drzim palce 😉 😉 😉

ladywitch26
13. okt 2009

dm, moja mi tiez do 3mesiaca zaspala v lehatku aj sama,teraz ak nezaspi pri krmeni,tak sa s nou musim natriasat na fitlopte. sme este tak s muzom uvazovali,ze esteze je doma,lebo keby som ju musela dat do skolky,tak neviem,kto by tam s nou hopkal na lopte.

iinuska
13. okt 2009

moj maly zaspava najcastejsie pri kojeni, ak sa nepodari, tak na rukach a teraz treti den u nas funguje kocik 😵

dm1
13. okt 2009

ludmila - cez den len kocik alebo lehatko - to je dane skoro uplne na lezanie. Vecer zaspi po kojeni sam v postielke - co nechapem preco nie aj cez den 😕 - niekedy len parkrat zbehnem do izby a pohladkam po licku dam cumlik a idem prec a on zaspi. teraz tiez zaspal uplne sam a bez problemov. V kociku tiez hned zaspava. len doma cez den je problem. ked uz nepomaha ani lehatko tak fit lopta zaberie na 99%. potom ho prelozim do lehatka a trochu pohupem a je to.

dm1
13. okt 2009

ja tiez menzes nemam este a tiez mi nechyba.

prave som vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1401042. som rada lebo maly teraz v tom spava len mame len do 6m a uz mu je maly a v tescu u nas ani v TN uz ich nemavaju.

mimi21
13. okt 2009

dm aj unas je to tak, ze vecerne zaspavanie bez dudky sama, a cez den musi byt dudka a tuli si decku
podla mna to uz maju tak zafixovane, ze je tma, ideme dlho spat, nie su hlupucke tie nase babatka

zuzkaprofant
13. okt 2009

ja mam nervy kazdy ze jaka vychova a pod ze preco zaspava na ruckach a preco ho nosim ta naco mam deculo aby som ho zalozila dakde v kute a dala mu 3 krat do dna jest ci co niekedy nechapem 😖

inac niektorym nevysvetlis ze kazde deculo je ine a ma inu svoju povahu a to moze rodic robit co chce ked moj maly zacne revat ze chce ist na rucky ta musim ho zobrat lebo neprestane ale stupnuje vreskoty, no ale co by som ho neponosila raz mi to vrati v starobe ma da do domova dochodcov.xiix

dievcata doslo nam mliecko a ja som mala chut na latte 😠
moj maly je jaky vybity uz vie mama a meme a to ked je hladny tak krici memeeeeeeeeeeeee a ja uz letim s flaskou .xixiixi...to dite je cele ja 😀

iinuska
13. okt 2009

dm, aj ja chcem malemu kupit taky vak.Spava pod deckou a stale sa odkopava

ja som mala menzes uz tri krat

dm1
13. okt 2009

mimi ale teraz je tma aj o 5 poobede a nechce zaspat. dnes mi poobede spal dokopi 30 min v kocari vonku ale bola strasna zima a zacalo fukat tak som sla domov. potom az teraz vecer a to som aj na fitke skakala, hupala v lehatku a nic. proste nechcel spat.

dm1
13. okt 2009

inuska zevraj nie kazde dieta v tom chce spat. nas tak spava asi 2 m lebo sa strasne odkopaval tiez a toto je super vobec mu to nevadi tak som rada

iinuska
13. okt 2009

zuzi, najviac sa mi pacia ti co mudruju a nemaju deti 😠

sssimi
13. okt 2009

Ja momentálne najlepšie zabavím malú tým, že jej dám preč plienku a malá sa zoskladá a aj polhodinu si oblizuje a dočahuje nožičky 😀

zuzkaprofant
13. okt 2009

moj tiez spavaa vo vaku lebo inac by bol holucky odkopany a zimny ako cenculik v noci ale ja mam taky tensi bo su rozne dobre su take kozusinkove co maju vnutro take na zimu ale ja taky nemam ale ja pre istotu nasho este s deckou zakryjem aby neprechladol kedze je uz teraz vonku max zima zajtra u nas hlasia 0stupnov tak riadna kosa teraz siom dala overal malemu vyprat snad do raba vyschne ked nie tak vonku sa nejde lebo nemam este fusak kupeny 😖

iinuska
13. okt 2009

dm, no ved prave, teraz musim dat malemu o vrstvu viac, lebo ked sa odkope je studeny.Tak to chcem vyskusat. Uvidime