Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
15. okt 2009

chcela som napisat jamat

mimi21
15. okt 2009

sssimi to sa dohodnes s tou pani, lebo oni to maju tak po skupinkach, aj podla veku aj podla toho ci si zaciatocnik a tak

francuzske su uz v rure a este som drhla okolo sporaku co som mala olejom zaplieskane 😝 a mala na mna kukala zo stolicky
mohla by si trochu pospat, lebo okolo pol2 uz vyrazame, tak nech nie je potom mrzuta

mimi21
15. okt 2009

a uz spinka 😵

ladywitch26
15. okt 2009

baby, zajtra ma moja stanka 5.mesiacov a v ten den mi konci materska.... este si cerpam tri tyzdne dovolenku a potom nazad do prace... 😢

mimi21
15. okt 2009

lady a ved ty si uz chodievala do prace? ci si to mylim?

ladywitch26
15. okt 2009

mimi, to iba co si privyrabam v hranolkaci. len v nedelu vecer. od siedmej do jedenastej a to mi je jedno,lebo mala vtedy uz spinka vacsinou. ale teraz uz musim do obchodu a kazdy den rano... ☹

mimi21
15. okt 2009

a co s malou , bude mm strazit?

ladywitch26
15. okt 2009

hej, zatial bude s nou on, ale nie je nadseny. zacina mat depky z toho,ze nema robotu. 😒 radsej by bol,keby siel on do roboty a ja som zostala s malou doma

nikuska19
15. okt 2009

Ahojte.Tak u nas snezi aj prsi ale aj tak som musela ist s drobcom von,lebo mi nechcel doma zaspinkat.uz konecne buva.Ja som vymrzla,ale nevadi... 😎

nikuska19
15. okt 2009

Pzerala som od kedy je u nas ten kurz plavania.Novy zacina az od Januara.... ☹
Som chcela chodit co najskor.....ale co uz.
Plati sa 65eur

ladywitch26
15. okt 2009

a u nas nadhernych 15stupnov a krasne slnecno... 😀 😎 cele leto nam lialo,tak aspon teraz nejaka satisfakcia... 😀

mimi21
15. okt 2009

ja chodim po byte v plavkach 😀 ake paradoxy

lady, tak tvojho mm uplne chapem, chlapi to tazko nesu, ale cisla nepustia, mne sa tiez velmi nechce do mojej byvalej roboty, ale ked si pomyslim, ze inde ma v nasom regione nezaplatia tak ako tu, tak je rozhodnute...

ladywitch26
15. okt 2009

mimi, najhorsie je,ze jeho nebavi sediet doma na zadku.doma uz vsetko porobil,vymaloval vsetky izby,kazdy den navari,ale aj tak sa nudi. aj by chodil na ryby, ale mame leniveho suseda,jemu sa nechce. a sameho sa ho bojim pustit na utesy.nie je tam ani signal na mobil a nahodou ho zmetie nejaka vlna do mora a nik mu tam samemu nepomoze. kedysi sme chodili spolu,ale kde sa tam teraz s kocikom vyskriabem... 😖

ladywitch26
15. okt 2009

konecne sa mi nazbieralo zopar flasticiek od detskej vyzivy, tak mozem malej nejaku vlastnu domacu zeleninku pozavarat...neviete,kolko to mam nechat sterilizovat? staci 10minut?

nikuska19
15. okt 2009

lady aj ja chcem slniecko!Ja som toho nazoru,pokial nesvieti slnko alebo krasne snezi tak mam po nalade.nenavidim skarede pocasie.

ladywitch26
15. okt 2009

nikus, teraz pekne cuskajte, vy ste mali od aprila krasne pocasie... 😀 my sme tu mrzli, leto sme mali len dva tyzdne zaciatkom juna, potom bolo dazdivo,tak aspon teraz si to uzivame...aj ked na plavky to sotva bude... 😀

nikuska19
15. okt 2009

no vidis na leto si mala byt tu a teraz si mala ist tam....vybavene 😎

ladywitch26
15. okt 2009

nikus, vsak som aj chcela na leto domov prist,ale tym byrokratom v blave trvalo tri mesiace rodny list vybavit.tak sme mohli cestovat s malou az v septembri. ale aj tak bolo cez den horuco, na september az moc.

nikuska19
15. okt 2009

Ked chodite s detmi na to plavanie,ako to tam prebieha.....vobec si to nedokazem predstavit.

luba142
15. okt 2009

lady ja ked som predvcerom robila tak som to po 10minutach vypla tak to staci si myslim

ladywitch26
15. okt 2009

lubka, diky. uvarim asi mrkvu,zemiak,hrasok,sladky zemiak a petrzlenu trosku. to jej chuti.

zuzkaprofant
15. okt 2009

uz sme tu boli sme sa prejst uz v sportovom kocari maly velmi mrcal lebo som ho musel atam priviazat a on take nema rad ale nakoniec zapsinkal som bola mu kupit vlnu na salik a spat bo som enmala fusak len do overala som ho dala a chudak ani hybat sa nemohol tak nervozny bol 😀 😀
sme papali mrkvicku , inac vase deti slintaju ? nemaju od toho take cervene vyrazticky okolo pusi moj take ma neviem ci z jedla albeo od slintanie lebo len okolo ust to ma

ludmilabb
15. okt 2009

Erika juj to ma mrzi, ze ste nemali dobru noc. Sofia bola tiez daka umrncana, zaplakala a ked som ku nej prisla tak spala 😕 no neviem...v noci 4x kojenie

inak sme boli s mm v Europe, som bola vytocenaaaaaa 😠 😠 😠 😠

najprv sme nemali kde zaparkovat a to sme isli doobeda ze nebude vela ludi a prd
a potom ma vytocil mm no uz sme si to vydiskutovali a teraz je klud

zuzkaprofant
15. okt 2009

lady to ste dobry mi este rodny list nemame hlavne ze sme zacvakali a uz 4 mesiac cakame 😠

ladywitch26
15. okt 2009

A MY UZ MAME SELMU ZUBATUUUUU 😀 😀 😀 krmili sme teraz zeleninkou a muzovi sa zdalo,ze o nieco tam klepe lyzickou. a to jednotka vlavo dolu. 😅 este nie je vonku uplne cela,ale dozajtra uz bude.tak dufam,ze uz bude klud, lebo posledne dva dni je nervna ako sto certov.vecer revala ako keby sme ju z koze drali hodinu v kuse.

inak baby, mne sa najnovsie uprostred krmenia kasickou vzdy pokaka.v polovici zacne tlacit, tak musime pockat,prebalit a az potom dokrmime.

zuzu, a to co tak dlho? poslali ste im vsetky podklady? ved podla zakona na to maju 12tyzdnov.

jamaat
15. okt 2009

Tak sme späť z plávania. Bolo fajn a aj sa mi tam páči prostredie. Len to je blbé, že po plávaní mi Emka zaspala a určite aj zakaždým zaspí v aute cestou domov, no a to je len také 15 minútové spanie. Nuž uvidíme, ako to budem riešiť. Teoreticky keď bude pekné počasie, tak sa môžeme ísť s kočíkom prechádzať, nech si pospí aspoň tú svoju 3/4 hodinku. Alebo bude mať za odmenu po plávaní telku, aj teraz kuká. A o polhodinku môžeme skúsiť spať.
Aj tá sauna je super, dobre to padne po bazéne. Emka sa tešila, aj v saune bola OK, nejakých 5 minút sme tam boli. Potom už začala mrnkať, lebo bola unavená a hladná.
Chcem raz zobrať Moniku so sebou, aby nás natočila a nafotila.

jamaat
15. okt 2009

ludka, ja som sa tiež čudovala, koľko ľudí v Európe. Buď je to tým, že sa ochladilo, tak namiesto kávičkovania na terasách chodia ľudia do Európy. Alebo už začína vianočný ošiaľ. Parkovať sa dá lepšie hore, býva voľnejšie. A dole sa kľudne postaviť aj mimo vyznačených miest, pokiaľ nezavadziaš.
A kúpila si tú hrkálku na kočík?

luba142
15. okt 2009

lady my uz mame jeden asi tak pol cm vonku a druhy uz vycnieva a kuse ako diva ale do prs nastastie nie 😀 😉

ludmilabb
15. okt 2009

Janka strecha bola uzatvorena a ludia na seba trubili z aut ako sprosti. ked sme vychadzali tak uz na nase miesto cakali tri auta.

Do Dracika sme nesli (ak by som mohla isla by som tam s tebou ked mas tu karticku so zlavou a prohodila by si si aj nejake bodiky ci ako to tam funguje 😉 ), boli sme v banke,v potravinach na velkom nakupe a potom sme sa rozhodli najest tak som si dala vzorovy obed pre dojciace matky v KFC menu...heh som zvedava co Sofia na to. Dnes kakci od rana tak bohvie co nas este caka.

tak super ze si s plavanim spokojna, ja som sa tiez o nom s Erikou bavila....uvidimo 🙂
idem ja malu ukladat aaaaa pochvalim sa Sofia sa dnes sama pretocila z chrbatika na brusko som oci pucila zlata bola...dnes ju len pusinkujem 😀

luba142
15. okt 2009

ludka aj nasa kaka uz mesiac v jednom kuse az na chrbat niekedy a teraz sa mi zda ze to ustava no aj tvojej mozno pojdu zuby lebo nasa uz ma obidva tak snad ked uz vysli tak uz sa nebude btolko nervacit a ani kakat. Prvy vysiel ked mala 4,5 mesiaca