Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
16. okt 2009

no presne toto kukam mna by slahlo, ti brutalita to je inac nechapem to ved kazdy si plati poistenie a aj tak su dlhy ☹

iinuska
16. okt 2009

uz mi s tym futbalom lezu na nervy. Ako keby sme uz boli majstri sveta

dubacik sa stale pretaca na brusko.Otocim ho na chrbatik, co uz nevladze, otocim sa a uz je na brusku 😀 .A ze ede, ede, ede

jamaat
16. okt 2009

No ja mám celý deň FM rádio, tam o futbale nič nie je. 🙂

A s dcérou sme sa už pomerili.

sssimi
16. okt 2009

Inuska tuším Levice to sú bez tepla a elektriny

iinuska
16. okt 2009

simi, som ti pisala, str.408 🙂

sssimi
16. okt 2009

Inuska o tom hlase? ďakujem moc.... Len moja málá je Sára nie Sofia 😀 😀 😀 , ale v pohode 😀 😀 😀

sssimi
16. okt 2009

Jaj vás spätne dočítať to katastrofa 😀 ...

Dnes už prišla hojdačka.... Malú som tam hneď šupla a tak sa rehnila 😀 Oškrabotala ju, tak je dobre 😀

iinuska
16. okt 2009

jeej simi, prepac, ale hlas som poslala 😀

iinuska
16. okt 2009

no to som si dala, som sa registrovala na FB, a vobec sa tam neviem orientovat.To uz osprostievam, ci co??????????

jamaat
16. okt 2009

iinuska, mne FB musela tiež dcéra ukázať a vysvetliť 🙂

luba142
16. okt 2009

inuskA napis ako tam si najdewme si ta

sssimi
16. okt 2009

inuska z toho si nič nerob aj mne trvalo nejaký čas kým som sa tam zorientovala.... Je to taký riadny bordel, kým nepochopíš systém...

bambi7
16. okt 2009

cafte babulky no hlasi sa konecne

vcera sme boli na ockovani a mame teplotku ale da sa tak sa nosime cely den a tak je spokojna a uz spinka tato uspal 😉
a musim sa pochvalit uz dnes papala 1X kasickuuuuuu tak sa tesim celkom jej chutilo,a co tu nove ako sa mate?

ladywitch26
16. okt 2009

ahoj bambi, a co za kasicku papala? nasa papa miesanu zeleninovu a straaasne jej to chuti. no si spomeniem o desat rokov, ked nam budu ohrnat nosy,ked najdu na tanieri varenu brokolicu alebo kel 😀

bambi7
16. okt 2009

my sme mali taku mliecnu co sa dava od 4m bezlepkovu to nam povedala lekarka a bez cukru ale aj ja som ochutnala a dobra je od nestleeee 😉

a ako sa mate?

ladywitch26
16. okt 2009

no my na kasickach uz 2tyzdne, bola stale hladna, tak uz obedik papame zeleninku. a dnes mame akurat 5.mesiacov 😵 a posledny den materskej ☹

ludmilabb
16. okt 2009

no ako tu citam o kasickach, prikrmoch zeleninkovych tak sa aj tesim ze budeme mat novu aktivitu 😀

ludmilabb
16. okt 2009

iinuska tak si nas zvysne daj do priatelov na FB

ladywitch26
16. okt 2009

ludka, to budes mat mnoho novych aktivit s tym spojenych. 😀 nielen pripravit tie zeleninove kasicky,ale aj nakrmit nie je jednoduche,hlavne kedy sa bude snazit sama nakrmit, ako moja a capne ti do toho ruckou a potom to rychlo utrie o svoje gate,,, 😀

kosska3003
16. okt 2009

ahojte konecne som vas docitala ja sa na to moc netesim na kasicky a tak je to vyhoda kojit vytiahnes cecok a mas navarene 😀 😀 ale aj nas to caka a zvykneme si 🙂

bambi7
16. okt 2009

lady popis co davas cely den nech mam predstavu my len zaciname a zajtra mame mrkvu

bambi7
16. okt 2009

a dakujemmm

ladywitch26
16. okt 2009

bambi, ja davam uz hotove od hipp, ale teraz idem navarit svoje.konecne mam dost malych flasticiek,tak mozem pozavarat. my sme zacinali zemiacikom,potom mrkvou a vzdy som jej to zmiesala s mlieckom,bez mliecka mi nad tym najskor ohrnala nosom,ale staci lyzicka materskeho mlieka a uz sa zalyzuje.a spapa mi aj polku kompotovej misky bez problemov. teraz idem uvarit mrkvu,petrzlen,zemiak,sladky zemiak a brokolicu dokopy a pomixujem. v tych hipp kasickach je este aj hrasok a tekvica pridana a niekedy jej pridam aj s kuracim maskom alebo jahnacinou.

ludmilabb
16. okt 2009

kosska tak teraz som sa dost dobre pobavila, veru ake jednoduche to my zatial mame 😀 😀 😀

dm1
16. okt 2009

lady neviem ako u vas v irsku ale tu co su tie hotove vyzivy tak baby na fore tusim pisali ze pri zavarani nedrzia na tom dobre vicka ze nechytaju lebo to je taky iny patent. preto ja mrazim.

bambi my davame vzdy na obec zeleninku - ja davam doma varene okrem spenatu ten kupovany od hami. Podusim mrkvicku, zemiacik potom pomixujem pridam trosku MM a papa. teraz papa tak 100 gr a potom este kojim do hodinky. vecer ryzovu kasu od hami ale nie moc len tak 60ml s MM.

bambi7
16. okt 2009

jej dakujem bbule ale da sa zeleninka aj bez mlieka nie?ja skusim zajtra tak no uvidime

dm1
16. okt 2009

kosska ale zase ked uz bude papat obedik tak mozeme ist na dlhsie prec nieco si vybavit a nakrmit moze aj mm alebo niekdo iny.... ma to svoje vyhody. alebo aj ked idete niekde na vylet - ved v takejto kose kojit niekde na lavicke sa neda 😉

dm1
16. okt 2009

bambi da sa aj bez mlieka len ide o to aby si zvykli na chute a mozno ti to nebude chciet ochutnat bez toho.... a mliecko pozna tak vtedy skor skusaju drobci. inak sa nezlakni ak sa nebude tvarit nadsene, musi si len zvyknut.

ladywitch26
16. okt 2009

dm, kojit v takej kose sa neda, ale vsak moze olizovat cencul... 😀 😀 😀
bambi,kludne aj bez mlieka, moja to uz papa bez neho.

kosska3003
16. okt 2009

dm no jasne ma to svoje vyhody aj nevyhody to je jasne a ja mozem ist aj teraz mam mlieko v mrazaku ale akosi sa mi nechce ani nikde chodit maximalne ju necham mame aj s mliekom a idem na nakupy