Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
27. okt 2009

mne bola hore o tretej a o siestej sa tvarila veelmo vyspato ale nakojila som ju a potiahla aaaz hodinku 😀

ludmilabb
27. okt 2009

vera bol mm na kontrole so psom. veterinarka jej chytila labku, dvakrat potiahla a povedala ze jej vsetko ok. za to odborne vysetrenie zaplatil 5 eur 😠

jamaat
27. okt 2009

ludka, to na Slovensku máme ešte lacných veterinárov. Trebárs v Rakúsku by si zaplatila 3x toľko, možno aj viac. Ale zase aj platy majú vyššie. No aspoň v tomto je to trochen spravodlivé 🙂

iinuska
27. okt 2009

dobre ranko, my mame za sebou pohodovu noc.Maly zaspinkal o 20.15, bol hore o 0.30 a 5. Potom spinkal este do 7.Takze pohodka.

dnes pojdeme urcite na prechadzku, vyzera ze bude pekne.Slniecko svieti uz od rana a je 12 stupnov 😎

ludmilabb
27. okt 2009

minuly tyzden tam nechal 30 euro tak uz toho bolo fakt dost!

jamaat
27. okt 2009

No paráda! 20-minútový spánok. Ani osprchovať som sa nestihla ísť. 😖

ludmilabb
27. okt 2009

Emka tromfla Sofiu 😝

nikanika28
27. okt 2009

Jani, ako zvladate plavanie a nasledne obliekanie a vsetko okolo toho?? Chcela by som zacat chodit aj ja s malou, len to este zvazujem, je to asi 40km od nas, ale cesta po dialnici, takze v pohode...

iinuska
27. okt 2009

ta zima a obliekanie hore dole odrtadza aj nma.I ked ja nemam so riesit, lebo nemam kazdy den auto.Moje sme na jar predali, ale buduci rok si urcite nejake kupim, aby sme boli pojazdni.Zimu uz nejako prezijeme 😅

ludmilabb
27. okt 2009

ja pouzivam vv Popolini je to jednoduchsie skladanie ako klasicke stvorce, len ich nemam dost tak ich striedam s jednorazovkami

ludmilabb
27. okt 2009

aha som si prehodila stranku 😀 😀 😀

kristiniatko
27. okt 2009

caute baby, som tu len naskok, lebo mala ma teraz nejake blbe obdobie. malo spime a tak. dala som inzerat. Next maniacky, ak mate zaujem. sestra kupila malej tieto satky, ale neodhadla velkost. tak ak by ste mali zaujem, tu su. inak su velmi krasne. material taky teplucky, hrejivy. daju sa nosit aj neskor ako tunika.
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ozaj kto mate tu knihu o spani? poslite mi ju prosim na kristiniatko@hotmail.com

jammat - mozes mi poslat cez IP cislo uctu? este som ti neposlala peniazky za dadu. diky
papa zatial

iinuska
27. okt 2009

ludka 😀 😀 aj to sa stava

ludmilabb
27. okt 2009

tak moja spala 10 minut, ma fakt nahnevala idem s nou von tam hadam zaspi

sssimi
27. okt 2009

Ahojte!

Kočky moc ďakujem za hlasy.

Lubka to chodítko už nižšie nejde, ale veď malá ešte nemá 6 mesiacov, tak je to aj dobre. Aspoň ju tam nepchám 😀 Uvidím kedy dorastie do neho 😀 Možno už aj sama bude chodiť 😀 Ale občas ju tam šupnem a vozím ju po obývačke a je z toho hotová 😀

iinuska
27. okt 2009

maly pekne spinka, ja by som mala okna poumyvat, ale straaaasne sa mi nechce 😔

nikanika28
27. okt 2009

simi, ake choditko si nakoniec kupila? Mozno si to uz pisala, len sa mi to nechce hladat 😅

nikanika28
27. okt 2009

kristiniatko, tie saty su krasne, ale u nas 74-ka LTT ... Len Tak Tak...cize by sme moc neponosili uz 😉

kosska3003
27. okt 2009

ahojte tak mi sme mali noc v pohode od pol 8 hore a teraz mi uz 40 minut spi v postielke co sa jej malo kedy podary lebo cez den spava v takom starom kociku ale musim ju ucit na postielku lebo ta vanicka jej bude mala zachvilku 😀 😀

iinuska
27. okt 2009

no, maly sa uz hlasi.po hodinke a pol.Dala som varit mrkvicku, asi vycitil, ze sa nieco chysta 😀

kosska, no veru, tie nase detusky rastu ako z vody 🙂

kosska3003
27. okt 2009

iinuska no ked ju vidim aka je uz velka a len pred 5 mesiacmi mala o 20 cm a o 5kil menej tak sa mi az rozum pozastavi ale hlavne ze su zdravucke mne este spinka normalne som v soku 😲

iinuska
27. okt 2009

kosska, no vidis.Zmena jej prospela 🙂

dm1
27. okt 2009

boze ja uz tretiu noc po sebe neviem zaspat 😠 😠 😠 dve-tri hodiny rano a ja cumakujem do stropu a prehadzujem sa!!! nervy som nevyspapa az az

dm1
27. okt 2009

na vysetrenie k neurologovi nas poslali lebo dokimu na poradni sa nezdalo ked ho chytal vraj napinal stale svaly a neuvolnoval ich poriadne

monkap
autor
27. okt 2009

dm: ja som tiez asi do tretej nemohla spat ... to je o nervy ...

iinuska
27. okt 2009

dm, s tym spanim-nespanim to mam aj ja.A cim viac chcem zaspat, tym som nervoznejsia 😒

monkap
autor
27. okt 2009

prave som sa vratila s detmi z vonku ... fajne sme sa prevetrali 🙂

dm1
27. okt 2009

inuska presne - cim viac sa snazim a som unavena tak tym viac kukuckujem 😠

ja idem dnes kamoske do nemsovej ma tiez babo ale uz 9m tak sa tesim ze sa odreagujem. potom sa este stavim u svokry lebo tam tiez byva

dm1
27. okt 2009

baby ako sa tak kukam na tuto aukciu tak by som normalne chcela vyhrat listky na superstar... biznis jak slak je to http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1456124

zuzkaprofant
27. okt 2009

cafte co mate nove ako babatka
moj maly ma uz daky uplne iny rezim vdaka tomu posunu tak sme uz 2 den hore o 7hodky ale nevadi aspon mam uz vsetko urobene

inac kupujete chodak mna tu kazdy odradza ze to nie je dobre pre babatka tak ja neviem

a jedna otazocka kedy sa moze dat babtku ovocicko mylsim vyzivka jablckova alebo cerstve ovocie