Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. nov 2009

my sme prave postupili do dalsieho papacieho levelu, k mrkve a zemiaku sme pridali brokolicu, to bolo otvaranie ust 😉
akokeby nikdy nejedla, tak jej to chutilo a samozrejme kedze sme prechladnuti, tak bolo aj kychnutie s plnymi ustami

jamaat kedy teraz pojdete plavat??? ja zajtra urcite nie, ale nad stvrtkom som uz uvazovala, no uvidim ako bude

inac dnes sa mi stalo co uz dlho nie, rano ( o pol 11 ) 😀 sa zobudim cicik ako skala a kosela mokraaaaaaaaaa, ked sa mala castejsie v noci budi, tak to ma aspon to pozitivum, ze mam dost mliecka

martina mne sa ten doki zdal dost mlady... jaaaaj ale ved aj my sme este mlade 😉 😉 😉

sirinka
2. nov 2009

ahojte...nam sa dnes pokazil ani nie rok stary televizor.... 😠 kvalita za rozumnu cenu....

ladywitch26
2. nov 2009

ludka 😀 😀

mimi, aj mojej chuti brokolica velmi, ale najradsej ma sladke zemiaky. a pravdupovediac, aj ja som prvykrat okostovala a fakt je to dobre 😀

iinuska
2. nov 2009

mimi, ja chcem pridat brokolicu v stredu.Som zvedava.

siri, to vyreklamujete,nie?

ladywitch26
2. nov 2009

siri, noooo, idu dlhe zimne vecery, a este aj bez televizora.... kedyze chcete to tretie babo? 😀 😀

mimi21
2. nov 2009

sir to nastve, a ked dojdes s reklamaciou, tak sa tvaria ako bohovsky obtazujes a ako keby ti oni tu vec ani nepredali, ale ja som v tomto velmi neprijemna....

jamaat
2. nov 2009

mimi, aj ja som tak rozmýšľala, že zajtra nie, vo štvrtok už ano. Emka má len trošku sople, už ani nekašle. Teplotu nemala vôbec.

zuzkaprofant
2. nov 2009

moj zaspal snad vydrzi ale musi mu hrat team boli sme raz milovany uz mi 4krat pri tej pesnicke zaspal asi si musim kupit ich cd.xiixix

ladywitch26
2. nov 2009

zuzka, vidis, mam doma vyberovky teamu, ale este som jej neskusala pustat ako uspavanky 😀 skor sa mi zda,ze preferuje bryana adamsa, ale ten na spanie velmi nie je 😉

luba142
2. nov 2009

ahojte baby 😅

nasa sa hrava na zemi na hracej deke ( skorej na plavacke 😀 ), bavi ju to zahra sa aj sama nikopho nepotrebuje pokial neni hladna alebo uz mrzuta pred spanim, tiez sa stale pri pretacani z bruska tuka do hlavy niekedy su to take rany ze az ale malokedy zaplace to uz musi byt moc

my sme zatiali papali len mrkvu+ zemiacik+ cuketu a pridala som raz aj petrzlen- tiez nam chuti uz zjedla viac ako 150g.

oslavencom k 5 a 6 mesiacikom gratulujeme my budeme oslavovat za 8 dni 😉

zuzkaprofant
2. nov 2009

kolko davte detom papat moj si pyta tak mu davam ale sa bojim aby mu zle nebolo neviem kolk omu mam dat ml

ludmilabb
2. nov 2009

lubi petrzlen sa uz tiez moze davat?

Sofii staci ze sa len tukne a už aj reve, cintloška

sirinka
2. nov 2009

iinuska no isteze vyreklamujeme...len kym to vybavia...presne ako mimi pise... 😒 uz ma to nebavi, minuly rok chladnicka, teraz telka....

veronika1982
2. nov 2009

ahojte.. dlho som tu nebola.. byvame uz sami tak nestiham nejako vsetko...citam ze uz ste zacali aj vy prikrmovat.. tak aj my uz mame za sebou mrkvicku a zemiacik a teraz sme to skombinovali a ide nam to..

boli sme teraz chory.. minuly pondelok som bola rano u dr s tym ze maly kasle nech sa na neho pozrie ale nic nepocula a hrdielko bolo v poriadku tak sme sli domov len so sirupcekom..poobede mi uz zacal kaslat riadne a vecer to uz bol stekot tak sme sli na pohotovost. odtial nas poslali na krcne a tam povedali ze je to zapal hrtanu. takze sme celu noc sledovali ci sa to nezhorsuje lebo inac by sme museli ist do nemocnice. na druhy den nam na krcnom nepotvrdili laringitidu takze to bolo super..maly sa uz z toho dostava. akurat zajtra ideme na kontrolu.. a behame uz v pavuku dookolo po byte..zubky zatial nemame ale hryzieme kazdeho do ruky ako psik. a naucil sa nas stipat tak ked ma nervy tak nas stipe. ja uz mam par modrin od neho. ha ha

ladywitch26
2. nov 2009

veronika, no chori sme tu viaceri, take blbe pocasie, tak vsetci pochoreli hned. 😖 inak nasa mala tiez stipe a teda riadne. by clovek az neveril, kolko ma taky drobec sily. 😨

luba142
2. nov 2009

ludka- ano aj petrzlen aj pastrnak len zeler sa do roka nemoze koli alergiam

zuzkaprofant
2. nov 2009

luba ja malemu davam pasternak prave ze tu kazu
inac nas kamos ma 7mesacneho chlapca a ziju v uk a oni normalen malemu davaju vsetko chleba s maslom prazenicku na ranajky vsetko je co mu navaria ziadne ze alergia a pod nehrozi 😀 😀

mimi21
2. nov 2009

lubi mne doki povedala ze ani petrzlen nemam davat
ten ani ja nemam rada...

aj moja stipe, pluje a ked ju mam na rukach tak ako keby mi chcela pusu dat na lice, tak sa na mna cape s otvorenou pusou, no bohovska je
a strasne rada chyta mm po tvari, on nosi strnisko tak sa jej to paci

ladywitch26
2. nov 2009

zuzka, v uk nie su normalni ludia. oni sa nevedia starat o deti. na ribeene, to je sirup z ciernych ribezli, dost oblubeny, je jasne napisane, ze nevhodny pre deti do troch rokov a oni ho pomaly kojencom davaju. a nie je tam nic nezvycajne, ze vidis v obchode matku s dietatom vo voziku. zatial co ona nakupuje, decko dlabe do seba cibulove cipsy s octom. parmesacne dieta !!!

zuzkaprofant
2. nov 2009

mimi mj do ocka mi picha a ked spime spolu tak ma chyta za pyzamo tak pod krkom jendou ruckou a druhom ma fackuje aby som nespala 😀 😀
preco nemas davat petrzlen

monkap
autor
2. nov 2009

ahojte,
boli sme dnes na poradni ... vazime 6450g -... za 3 tyzdne pribrala lenka len 50g ☹

ladywitch26
2. nov 2009

inak uz som tu videla kadeco, dvojtyzdnove dieta akoze sediace v golfaci. chudatko poskrucane ako paragraf,ale matke to bolo zrejme jedno. ciapky ani nepoznaju, to musi uz riadne fukat, ked vidno mimino v ciapke a dalsi gol, prisla mamicka s asi rocnym dievcatkom ku chladnicke s mliekom, vytiahla mlieko,otvorila a dala malej napit. v tej chladnicke ma to mlieko max. 6-7 stupnov. niekedy aj menej, lebo vo velkom chladiaku mame chladnejsie a ak bolo akurat cerstvo vylozene vonku, tak bolo ladove.

zuzkaprofant
2. nov 2009

nieco mi vrav poslali nam foto zima jak viete kde a maly len kapusenku bez capice a nose nozky zadne pancusky a som sa pytala a kamos ved ma backorky hunate to mu nebola zima len nohavice vyhrnute na hombalke po kolena a jeho zena vetrofka zima a bose nohy v balerinkach a kapri nohavice mna slahlo 😀

mimi21
2. nov 2009

no mala mi zaspala az teraz od tej pol11 co sme sa spolu zobudili, som zvedava kolko potiahne

ladywitch26
2. nov 2009

moja mama ked tu bola v maji, tak som bola rada,ze jej nerozumeju po slovensky, lebo ta v kuse nadavala,ked to videla. sli sme po plazi, zenska na sebe sveter,bo riadne fucalo, ale dcera jej len tenucke letne satocky a magala sa v studenom mori,nohy fialove az.

sirinka
2. nov 2009

monkap a co ti odporucila dr?

ludmilabb
2. nov 2009

monkap 😒

ludmilabb
2. nov 2009

mimi ti riadne dlho vydrzala byt hore a nebola mrzuta?

mimi21
2. nov 2009

ludka no nebola, ona sa blaznila v postielke
a potom mi zaspala a spala hodinku a stvrt - no ale teraz nema dobru naladu...
este aj ckat zacala

iinuska
2. nov 2009

ahojte, maly je nejaky zachripnuty, dufam, ze na neho nieco neleze.