Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
3. nov 2009

ked spominate rozhlas, svokra mi rozpravala ako raz horko tazko uspala mladsieho syna, zmorena si sadla na nejaku lavicku a zrazu sa nad jej hlavou spustila cvicna sirena 😉

ludmilabb
3. nov 2009

ja kocikujem rada len keby Sofia nerobila tolko cirkusu, napr. dnes som bola s nou na poste a cestou naspak revala ako svihnuta 😝

iinuska
3. nov 2009

siri, no mne sa to stava pravidelne
moj maly sa najradsej prechadza popod stromy, to sa mu paci, len ked listy opadaju, tak neviem na co sa bude pozerat 😵

sssimi
3. nov 2009

Ahojte. Malá sa mi práve prvý krát pretočila na bruško, ale ruku si nechala pod sebou a hneď ako dočiahla na hračky, tak sa vrátila na chrbátik 😀 Pasia ju sledovať ako sa trápi 😀

sssimi
3. nov 2009

Keď spomínate to kočíkovanie-my sme boli dnes hodinu a pol vonku a hodinu z toho prespala, tak som rada... Ja si teraz vynahrádzam kočíkovanie za prvé 4 mesiace. Už mesiac a 2 týždne chodíme každučký deň von minimálne 1x aj keď leje 🙂

iinuska
3. nov 2009

simi, tak si ju potrapila? 😀 Adamko sa uz dlho pretaca z chrbatika na brusko.

sssimi
3. nov 2009

inuska mojej sa nechce. Vie sa tak vykrútiť na bok, že jej to stačí aby dovidela na čo potrebuje a tak sa nepregulí. Ale teraz si poodtláčala hračky a keďže som jej ich nepodala, tak sa pekne pregúlila

ladywitch26
3. nov 2009

mne sa stanka prevratila na brusko este koncom tretieho mesiaca, ale potom dlho dlho nic.ale minuly tyzden sme jej spravili lezovisko na deke v obyvacke a akonahle je tam, hracky pohadzane okolo nej, tak je len na brusku. a pretoci sa aj niekolkokrat.

iinuska
3. nov 2009

simi, ja ked prsi von nechodim, lebo ked sa malemu prestane pacit v kociku, zacne plakat a chce ist na ruky.Raz sa mi to stalo, bola som daleko od domu, a kym sme prisli domov, to bolo kriku.No a ked leje na ruky ho zobrat nemozem

mimi21
3. nov 2009

no ja som poutierala prach v celom byte, mm povasaval, zajtra ma caka kupelka
este ak bude pekne tak by som aj trochu s malou sla von
ja rada kocikujem, prejdeme sa do mesta, mam to tak 20 minut jedna cesta, v meste co to vybavime, ked bolo pekne tak som dala s kamoskou kavicku na teraske, ale teraz uz e-e

jamaat
3. nov 2009

Aj ja som bola usilovná. Dá sa to, keď dítko spí. A Emka ešte stále na tom balkóne spí. Už je to vyše 2 hodín čistého času. A vonku smraaaaad! Ja neviem, čím to tí ľudia kúria. Katastrofa! Všade samý dym.

zuzkad
3. nov 2009

sssimi to kocikovanie aj ja poctivo dodrziavam...vlastne aj pred chvilkou som prisla z vyletu...kocikovala som aj ked pada nieco ako sneh...nevadi...naobliekala som sa a mam kludok..pocuvam pri tom mp3 😉 😉

emode citala som, ze mas problem s krmenim malej...ja som sa troska trapila na zaciatku, maly moc nechcel jest a tak som po par lyzickach dala vzdy zapit cajik a zacal mi pekne papat...v jeho pripade mu niekedy robilo problem prhltnut, tak s cajikom to ide a to mam do dnes spapame cca 10 lyziciek a dame cajik... 😉 😉 a zase lyzicky jedla 😉 😉

zuzkaprofant
3. nov 2009

cafte mna dako posledne dni boli hala a poriadne taku akoby migrenu som mala ze az na grc mi je
akurat som dojedla obedik co som si navarila maly sa tiez napraskal poplackal si troska a spinka nam uz idu asi von zuby bo uz su poriadne vidiet v dasienku a obe naraz asi idu mam taky dojem ale vonku este nie su tak to este budeme plackat

ludmilabb
3. nov 2009

uf Sofia nam blbo zaspala pred polhodinou 😖

Janka takze to od vas z Nemiec dorazil ten kudol sem ku nam!!!! som bola so psom a smradek fajny 😝
Emka ti kedy vstala?

mimi no aki ste vy sikovnici 😉

jamaat
3. nov 2009

ludka, volako často teraz so psom chodíš. 🙂 ........Emka vstala o 17,15, spala vyše 2 hodín. Mohol by ten kočár na balkóne aj častejšie takto fungovať.

A absolvovali sme už aj my krumplík. Strúhala ksichty, nadrapovalo ju, ale žula statočne. A nakoniec sa aj zgrcla.

mimi21
3. nov 2009

ja som zase zaspala aj s malou 😅 mala este spi, som zvedava, kedy pojde spat vecer 😕

jamaat
3. nov 2009

Jaaaaj, to je dobre, keď dieťa aj pospí čosi. Aj som si porobila, aj nervózna nie som, ba priam dobrú náladu mám, energie ešte mám... No, mala by som sa pripraviť, že zajtra bude horšie. 🙂

sirinka
3. nov 2009

juj ja mam novy nastup laktacie...zas mi tece z oboch prs ako pre dvojicky... 😒

dm1
3. nov 2009

siri tak nech sa to co najskor ustali. ja to nechapem preco je raz toho mlieka vela potom zase malo... no nemoze to byt vzdy tak akurat... no zle to ta priroda naprogramovala 😉

jamat - caj kupeny a dufam ze spravny 😀 tak hadam budem spat lepsie.

nika - ten macko to som stahovala este normalne ako pre scrap ale uz neviem kde 😕 ale nakolko sme po 3 dnoch stahovania veci do gimpu presvihli limit 2x tak musim koncit..... no hroza a tak ma to bavilo. musim robit uz len s tym co uz mam. Tu kittynku som normalne na nete nasla obrazok a to ide aj s takych obyc.obrazkov nemusia byt speci pre to

sirinka
3. nov 2009

dm ale dobre...mlieko je podla dopytu...a kedze vcera vecer a v noci mala tahala ako o zivot, telo zvysilo davky...v noci je najviac mlieckoveho hormonu....

jamaat
3. nov 2009

dm a nedá sa, že ti to stiahnem ja a pošlem? Ak budeš niečo chcieť. Ja mám neobmedzený net.

ladywitch26
3. nov 2009

baby, ked tak nad tym rozmyslam, tak co ked to nie je tvorbou mlieka,ale tym,ze decka inak papaju? lebo vy si nemozete overit, kolko vam drobci vytiahli z prsnika. ale ja krmim stanku z flasky a jej sa striedaju take obdobia,ze raz spapa naraz 170ml a este by pila, za den aj 800ml a potom ma zas take obdobia, ked jej je aj 150ml vela a za den tak 550-600ml spapa. ja si od zaciatku zapisujem,kolko a kedy spapala,tak som mrkla na tom a zhruba raz za tri tyzdne ma take obdobie,ze papa,ako keby z nej vlci vyberali a potom zasa malo.no a vy si myslite, ze to mate malo mlieka a pritom ho mozete mat stale rovnako,len drobci chcu viac

sirinka
3. nov 2009

lady presne tak je to... 🙂

mimi21
3. nov 2009

no tak mala spala do 7, som zvedava kedy vecer zaspi
teraz sa tu vala na brusku a robi lietadlo, alebo sa posuva ako taky tulen, len rukami, nohy taha za sebou 🙂
no a uz je definitivne prec z deky...

inak aj ja som mala pred 2 dnami tolko mliecka ze az...normalne som uz ani necakala ze to take bude

monkap
autor
3. nov 2009

lenka uz spinka .... zaspala pri uspavankach 😉

keby som tak ja mohla o sebe povedat, ze mam vela, vela mliecka 😒

monkap
autor
3. nov 2009

dnes sme skusili jablcko, chutilo 😵

dm1
3. nov 2009

jamaat islo by to aj tak. a chcelo by sa ti?

siri ja viem ze to je o dopyte a tak ale lepsie by bolo vzdy kolko treba aktualne ale to by som asi moc chcela

jamaat
3. nov 2009

dm, to nie je problém. Kľudne. Len mi pošli link, veď robotu urobí PC, nie ja. 🙂

nikanika28
3. nov 2009

baby, ale zabudli ste pri tom stahovani a posielani....ked to bude Danka stahovat z mailu, takisto to ubera data..

jamaat
3. nov 2009

nika, vlastne hej 🙂