Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
13. nov 2009

kosska: aj cibulovy sirup by si mohla snad .... ten super pomaha na hrdlo, aspon nam teda 😅

mimi21
13. nov 2009

baby taka mozno trochu dementna otazka, ale ked varite cuketu pre drobce, ten stred s jadierkami date von??? 🤐
ja som v tomto taky amater, tak sa radsej pytam... 😅

iinuska
13. nov 2009

lady, no pekne si si to nastudovala 😀

mimi, ano jadierka vyrezat.Ja davam prave teraz 3 den malemu cuketu a chuti mu.Ja som zase nevedela, ze cuketa a cukina je to iste 😅

borocka
13. nov 2009

Lady, takze aj ty davas malej lepok v kasi?? moj manzel je do tohto velmi hrr, ze ziadne diety, nech si zvyka. ja mam trochu strach, ze co ak nas to neskor najde. ale malemu chuti (kupoujem kase od hipp, teraz tato je ovocna) aj ked je to ina gebuzina.

ladywitch26
13. nov 2009

borocka, ja som davala vcera prvykrat a zatial ok. inak veeelmi jej chutila. vraj sa ma davat skor, nech si dieta zvyka, lebo podla najnovsich studii, co su deti vylucne len kojene az do 6.mesiaca, tak su castejsie z nich celiatici, lebo neprisli do kontaktu s lepkom zavcasu. ja som malej kupila aj piskotky pred mesiacom,ale bezlepkove, tak teraz jej kupim uz aj tie normalne.

inak co mi mala teraz vyparatila...isla som ju krmit, posadila som ju do sedacky,prikryla plienkou,aby sa nezababrala a kym som sa spamatala,tak mala sa vysvihla do sedu,nadvihla sa na rukach a jednou mi taaak capla do misky, ze mi ju skoro celu prevratila. polka kase v tahu, mala spinava,sedacka spinava a do toho jakooot, lebo ona chce papat.

borocka
13. nov 2009

lady, tak co...deti su sikovnejsie ako my:D

a detska doky ti nepovedala nic za lepok?? lebo ten moj....ze na kysle polievky mam do roka pockat (ale ja uz teraz neviem co mu mam dat jest ked on zje vsetko co mu neujde)

ladywitch26
13. nov 2009

ok, idem ja uz zasa do roboty, malu prenechavam ocinkovi, nech sa stara... mne sa doobeda uz aj pokadila az za usami, vykydla tu misku s kasou, psa vytahala za ucho,ze az zaknucal a bezal do pelechu, tak vela zle co spavit mu uz nema...

sssimi
13. nov 2009

Ahojteeee!

Ja si práve smažím hranolky-zase jeden z mojich zdravých obedov 😅 Dnes som od 8mej zjedla len pár piškot a pásik čokolády 😝 ... Potom sa čuduj svete, že malej akosi mlieko nestačí...

Kočky zajtra ráno o 8mej na mňa myslite. Budem sa potiť na skúške... Juj už ma z toho žalúdok bolí-šlaka.... Máme vraj nejakého maskristu, tak som si neni istá či som dostatočne pripravená aj keď to už drvým skoro 2 týždne...

mimi21
13. nov 2009

no ja som si smalou pospala 1,5 hodiny, dobre mi padlo, kedze noc bola divoka

bola som v meste, kupila som malej na zajtrajsie uvitanie satocky a pancusky, v sekaci 😀 pancusky nextky - cisto nove a saticky su take chlpatkove ako sssimi chcela z nextu objednavat, ale su mothercare, bude aj na stedry den 😉

kosska3003
13. nov 2009

ahojte aj mne kazala dr tad malej lepok ked je len kojena a neviem v com jej ho mam dat ci kasu krupicovu alebo piskotku jej rozdrvim v MM uvidim pol roka mame az za tyzden dovtedy nieco vymyslim ale nech ja uz som zdrava vidim to na anginu mam napuchnute mandle tak uvidime ci nepojdem zajtra na pohotovost lebo uz ma to 3 dni boli a nepomaha nic 😝

mimi21
13. nov 2009

kosska ja som kupila take sunarka detske keksy, nie je v nich vajce, lebo v klas. piskotach je a do 1 roka by sa nemal davat bielok
som niekde citala ze su dobre, lebo rychlo zmaknu, buduci tyzden ich dam malej do vyzivy 😝

mimi21
13. nov 2009

no a kde ste dnes vsetky????

jamaat
13. nov 2009

Ja som napríklad tu. Ale o chvíľku idem kúpať malú.

iinuska
13. nov 2009

ahojte, tak maly je uz v postielke, dnes poobede vobec nespal. 😒

ludmilabb
13. nov 2009

sssimi držím palce zajtra 😉 😉 😉

malá pred chvíľkou zaspala na fitlopte tak dúfam, že nezistí že je už v posteli 😀

ludmilabb
13. nov 2009

mne o lepku nič doki nehovorila zatiaľ zelenina, ovocie mäsko, takže ak dieťa nepríde včas do kontaktu s ním, môže dostať celiakiu, hmmm tak to aby som si dala pozor ale piškótu jej len sotva dám, ledva mi pár lyžičiek zemiaku s mrkvou zje

jamaat
13. nov 2009

Aj Emka už spí, ale nejako sa rozkokošila po kúpaní, myslela som, že odkväcne. Večer to však nevadí, pokváka si chvíľu v postieľke a zaspí.

mimi21
13. nov 2009

no tak keby ste poculi ake zvuky idu od nas z postielky 😅 😅 😅
nezabrala ani kasa od hami, dokonca s mm - ono to uz ale nie je ono, lebo rozmrazene uz je take ine...

kosska3003
13. nov 2009

no tak aj Marika uz spinka hura mam veget lebo mam hlavu ako melon
mimi a kde kupim take keksi v lekarni ci aj v obchode v tescu by ich mohli mat

zuzkaprofant
13. nov 2009

dievcata nemze maly mi jest slovenske piskoty

kosska3003
13. nov 2009

zuzka zevraj nie lebo je tam vajco ja uz som z toho chora a to som este nezacala s prikrmami no ty kokso mam sa na ca tesit 😒

iinuska
13. nov 2009

baby, aj tak sa mi to zda vsetko prehnane...lepok, nelepok, piskoty az odvtedy, a ja neviem co este....Pri Petkovi som davala veselo obycajne piskoty, ked bol vacsi rozok do ruky a bolo. Je tu a zdravy.klop, klop....

mimi21
13. nov 2009

no ved jasne, ze je to podla mna prehnane, aj vsetci dr. nech idu do kelu, teraz ked s tym mm tak trochu robi a vidim do toho viac tak mi je na grc
dr. ti odporuci liek alebo pomocku z kt, ma najvacsiu proviziu, svine su to a nie chudaci

kosska maju to aj napriklad v DM, aj v tescu, vsade tam kde je detske jedlo, kase, mlieka a tak, su v takom ruzovom sacku, stoji to okolo 1,7e

kosska3003
13. nov 2009

kto mi poradi ako sa robi ten cibulovi sirup co ste hu tu uz spominali diky

mimi21
13. nov 2009

kosska, ja e-e, ja nepoznam, ale ak ti to uz par dni neprechadza chod radsej ku dr.

iinuska
13. nov 2009

dosska, mas aj teplotu?

kosska3003
13. nov 2009

mimi diky

ved vcera som to tu pisala mm jedol v 5 mesiacoch kapustnicu a ja v 3 mesiacoch barani gulas ved ked date piskotu tak nanajvys sa s toho babo pokaka podla mna lebo ked pocuvam svokru co ona davala detom tak mne to je cudne ale mm je tu zivy a zdravy a nemal ziadne problemy

kosska3003
13. nov 2009

mimi neprechadza ved ja krava som dneska mohla ist ale som nesla a ide vikend tak zase az v pondelok no uvidime
iinusko dobre s tou dosskou 😀 😀 nie nemam neviem nemerala som si

iinuska
13. nov 2009

kosska, jej, prepac.To bude asi unavou 😉

kosska3003
13. nov 2009

iinuska nic aspon som sa pobavila hihihihihi