Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
29. jan 2010

iinuska tak tak aj ja to tak mam

zahlasovane

zuzkad
29. jan 2010

mimi mame podobny vecer...aj ja mam chipsy a vinko, ale este aj dru tycinky tie milujeeeem 😝 😝 😝 😝

nika zahlasovanee 😉 😉

mne maly dnes nejako nechce spinkat...keca si v postielke ...a hra sa s plienkou 😀 😀

jamaat mas doma zive striebro 😉 😉 ..ozaj a kedy zajtra mate ten sobas ?? Budem na teba mysliet...keby si nebola tak dalekooo aj kvetinku by som ti priniesla 😉 😉 😉

juska3
29. jan 2010

ahojte,
nika, mas uz 620 hlasov, to pokrocilooo 😉

jamaat, Alex robi presne to iste, ked nechce spat, kolkokrat sme este o pol9 boli este hore lebo bol roztatareny a nemohol zaspat, teraz sme sa zacali kupat o siedmej a od pol8 sa blazni na posteli, potom sa napapa a kludne zaspi, samozrejme nie vzdy to ide tak lahko, to mu zhasnem svetlo, este sa take 3-4 min vykruca, potom sa uklada a nakoniec zaspi 🙂
Tento tyzden spaval cez den jedenkrat, dufam, ze sa to nestane pravidlo 😒

ladywitch26
29. jan 2010

caute zeny, ani som sem nestihla dnes, mam pootvarany pokec, facebook, sledujem maily, skypujem a nahanam hlasy. no proste nemam kedy 😀 😀 uz my chyba len par hlasov na prve miesto. a potom to len udrzat, lebo nejaka teta stefania petrekova je dost aktivna 😝 kto ste este neposlali, tak prosiiiim
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e...

zuzkaprofant
29. jan 2010

lady dala som uz daky kod pytalo 😀 😀

juska3
29. jan 2010

lady, zahlasovala som 🙂

zuzkaprofant
29. jan 2010

kde ste kto ja sa tu chipsami napchavam som neodolala v obchode a to som ich dlho dlho nejedla a zapijam colou to bude noc 😀 😀 😀

dm1
29. jan 2010

zuzkaprof. to len musis opisat ten kod co je vedla v ramceku

kosska3003
29. jan 2010

no aj ja som zahlasovala akurat som kukala len tak zo srandy na moj ucet ci mi nahodou neposlali konecne rodinne pridavky z belgicka lebo to museli schvalit a to trvalo im to 8 mesiacov teraz mi poslali 609eur tak hned sa mi bude lepsie zaspavat 😀 😀 ked som zbohatla
dobru noc

zuzkaprofant
29. jan 2010

hej uz som na ti prisla lebo pred tym mi to neukazalo uz saom dala asi kazdemu hlas ekd nie tak mi napiste na fc a dam

mimi21
29. jan 2010

ja uz mozem zodpovedne prehlasit, ze mam na dnes odhlasovane 😀
mala spi asi 5 minut, uspala som ju na ciciku 😒

zuzkaprofant
29. jan 2010

naas maly sa etse tu pri nas hraje sa mi dnes vvydrichmal v aute ked sme isli na a z nakupu ale o pol hodky si idem ja snim lahnut tak snad zaspinka hned lebo najrp ho musim pokricat ze vsetci baabtka spinkaju a ze co on vyvadza a potom az zaspinka pri mne inac sa santi uz vie ze ked poviem no no christianko je nieco zle 😉

ladywitch26
29. jan 2010

diky za hlasy.

kosska, mne urady ani nespominaj. ja na prispevok pri narodeni dietata cakam od oktobra. 😠 chceli odo mna potvrdenie, ze som on neziadala v irsku. no a ako mozem ziadat, ked tu take nic neexistuje? a najlepsie je, ze som sa vcera dozvedela,ze to odo mna uz ani nemozu chciet, lebo mam kamosku na ambasade a ta uz bola rozculena z toho, ze jej tam vyvolavali maminy z irska, ze od kazdej jednej pytaju ten papier, ale iri im ho nechcu dat. vsak sa im ani nedivim, lebo ich to muselo riadne otravovat, vypisovat zakazdym papier, ze mamicka nic nedostala,ked ani nevedia,co to je.no a volala nastvata do blavy a tam jej povedali, ze teda vydaju internu smernicu, aby to uz okresne urady prestali od nas ziadat. no ale z blavy do martina je asi strasne daleko, lebo tam o nicom nevedia. 😠

zuzkad
29. jan 2010

no mne pokladik spinka kraasne uz...tak mam cas pre seba...

nas maly dnes stiahol zo stolika taniere...chvala bohu nie na seba ale na koberec vedla...mastne kosti z kurata hmmm ale lepsie akoby to padlo na maleho 😝 😝 😝

kosska sa maas..ja sa radsej na moj ucet ani nepozriem ☹ ☹ ☹

jamaat
29. jan 2010

zuzkad, o 16,00 to máme.

iinuska
29. jan 2010

dakujem za hlasyyy 🙂

emode
29. jan 2010

aj my sme dnes vybehli konecne na sanky, mala sa nevedela vynacudovat tak aj zaspavanie trvalo dlhsie a aj sa skoro zobudila, ale schrupla si este v aute do tristvrtenasedem, ked sme isli domov ... no a na pocudovanie bola zlatucka potom a okolo deviatej zaspala bez jedneho mrnknutia

zvlastne, ked chcem hodit smila v texte tak mi ho prida na zaciatok prispevku to co je ...

a to som sa este isla blaznit s malou skoro stvorrocnou neterkou ... som sa bobovala 🙂 a bola som mokrejsia ako mala, sme sa valali v snehu ... si neviete predstavit ako to pomaha 🙂

ladywitch26
29. jan 2010

inak co sa nam dnes rano stalo. muz o pol siestej pustil psa vonku vyvencit a ten v momente sprinty. muz chvilu cakal,ze sa vrati, ale tej svine nikde.tak ho siel hladat, najskor peso, potom na aute obehol celu dedinu, no psa nikde. muz ho uz aj oplakal pomaly, a ten blb si pride ako keby nic o dve hodiny. no skoro som ho zabila. zasa sa asi nejake suky haraju dookola, tak je jak vysinuty. 😠

luba142
29. jan 2010

mimi takze nam asi ani Humana netreba lebo aj to pre nu je kysle jednoducho to neoblubuje 😒 , a kase mi zje asi polko z toho co zarobim zo 130ml vody

iinuska
29. jan 2010

jaaaaj, som zabudla napisat, Adamko bol dnes podareny, naucil sa robit indiana 😀 Zacne hovorit AAAAA a ja mu robim po pusinke, hrozne sa mu to paci 😀

emode, to valanie sa v snehu ti normalne zavidim. Ja nemam s kym, Petko by len nadomnou s hlavou pokrutil 😀

ladywitch26
29. jan 2010

inus, ten indian sa aj stanke paci, ale ked ho ja robim. 😀 jej sa celkovo paci, ked zo seba robim blba 😀

iinuska
29. jan 2010

lady 😀

no nic dievcata, idem si ja lahnut, kym sa da

emode
29. jan 2010

iinus aj ja padam ... kazde dve hodiny ...sa tesim

jamaat
30. jan 2010

Čaute. Ohromne som vyspatá, od tretej furt hore, asi 10 krát, z toho 3x kojila. Oči mám ako angorák.

mimi21
30. jan 2010

no dobre rano, a tu nikoho niet??? 😕
ja sa mam uplne super, seknute krize takze ledva zijem 😠 😠 😠

emode
30. jan 2010

jamaat to si si nezariadila velmi dobre ... 😒

mimi a co lyze???

mimi21
30. jan 2010

aj mne mala strasne nekludne spala, furt sebou metala a lozila po postielke, od pol 6 bola v posteli s nami, ja som sa tiez bohovsky vyspala, krize ma tak boleli, ze som sa ani pohnut nemohla 😠
u nas furt snezi, dnes lyzovat nejdeme, snad zajtra ...

ladywitch26
30. jan 2010

jamaat, co sa emca rozhodla,ze vam to osladi? 😖

mimi,je spln, takze ani nasa nespala kludne. a rano sa nam uz sama posadila v postielke a stverala sa vonku. no asi uz pojde na najnizsiu polohu postielka

iinuska
30. jan 2010

dobre ranko,

u nas noc klasika, kazde 2 hodiny prso 😒
lady, u nas je spln stale 😀

mimi, daj si nejaky ibalgin, aspon nech ti to trosku uvolni.

dupinka
30. jan 2010

Ahojte!

nas Adamko ma zase plny nos soplikov, tak dufam, ze to nebude ten nestastny zlaty stafylokok, co nas trapil pred piatimi mesiacmi 😖
idem pokukat nejaky olej, ze vraj ucinkuje na toto. Lebo nadcha to nie je a zuby tiez..