Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
7. feb 2010

pekne ranko, aj my sme uz hore
Nina sa dnes prvykrat zobudila az pred 6 😕 a potom potiahla do 7:15 - v poslednom case sa takto budi 😅
no ale je to fajn, lebo potom bez problemov zvladame 2 spanky za den
teraz sedi vedla mna v stolicke a morduje sa korkou od chleba - ale aspon je klud 😀

jamaat
7. feb 2010

Ja som Emku uložila, ale sa tam na striedačku zabáva a mrnčí. A keď bola dlho ticho, tak som šla pozrieť, či spí, a ona stála v postieľke, šlohla si z poličky lyžičku a s tou sa zabávala. Prvý krát sa postavila v postieľke, takže nám začína ešte väčšia zaspávacia katastrofa. 😒

mimi21
7. feb 2010

no jani, veru hej, u nas je to hotova katastrofa, je jedno ci cez den alebo vecer, najlepsie je ked mi zaspi pri kojeni, ale ak sa to nepodari, tak je to katastrofa, beham tam ako na klavir, aj sa jej snazim hracku strcit do ruky, nech sa zabava ale nie vzdy to zaberie
aj rano leda oci otvori, uz sa hned postavi, aj v noci ked sa preberie na kojenie 😒

sirinka
7. feb 2010

nika tak ta milka nevysla alebo je este snca, ze ho vyradia? si sa stazovala? my sme osmi 😀

mimi21
7. feb 2010

iinuska presne viem o com hovoris, to tulenie, je uplne uzasne
mala ked sa prituli uplne tak ze sa celym telickom na mna tlaci, tak som uplne hotova 😵 😵 😵

jamaat
7. feb 2010

No tak som zvedavá, čo spravia s tými hlasmi. Podľa správnosti by ho mali úplne vyradiť. Tak neviem, čo mysleli tým, že mu budú hlasy odobraté.

nikanika28
7. feb 2010

ahojte...u nas posledne noci zase uplne v pohode..bez zobudenia..tak ja uz teda neviem..ale nestazujem sa 😅 😀 😀
Jani, no pozerala som na tu fialovu kravu milku...neviem, som teda zvedava, ci vobec odoberu hlasu...pochybujem, ze ma poctivych aspon 200hlasov 😠 😠
A vsimli ste si odkaz na tretom mieste? "milujem ta VECNOU LASKOU... Tvoj Boh" ... 😕 😕 😕 😕 a tato dievcina to ma asi na 10tich miestach ...a tiez hlasy naskakovali divnym sposobom

ludmilabb
7. feb 2010

a čo sa deje s hlasmi nejako nemám prehľad, chlapík podvádzal?

my sme od siedmej hore, umrnčaná je mama mi zostala pomáhať ale zabávať ju vkuse musíme aby nerevela, jeden človek nestačí

Sofia sa stavia veľmi málo čiže keď ju uložím nemá tendencie vstať a v posteli sa aj tak nemá o čo zachytiť

a keď ju idem chovať tak v stoličke mi jačí, minule som ju k počítaču zobrala, pustila Horehronie a tak pchala výživu do nej

ludmilabb
7. feb 2010

mimi dávaš niečo na zapitie malej keď dožuje chlebík, ja som začala tiež dávať kôrku aspoň na chvíľku sa s tým prebaví aj keď si ju furt pchá celú do úst...tak len sledujem a vyberám aby jej nezabehlo

nechcem aby ju zapieklo lenže ona mi veľa toho nevypije v poslednom čase

nikanika28
7. feb 2010

svieti slnieckooooo
prajem vam pekny dniiiik 😵 😵 😵 idem cosik oneeee...akoze...robit .. 😅 😀 😀

ladywitch26
7. feb 2010

caute zeny, tak ja uz neviem,co robit so stankou. vcera od obeda vymysla. vobec nechce pit mlieko. vecer sme do nej dostali 30ml, potom zaspala a ani delobuchy by ju nezobudili. rano sme jej dali flasu, stvrt hodiny ten cumel omielala v ustach, ale nic netahala. tak som ju skusila krmit lyzickou. no dostala som do nej asi 50ml, viac ani zaboha. potom som jej to skusila dat do pohara so sosacikom, neexistuje. tak som uz zacala rozmyslat, ci to nie je mliekom, akurat sme vecer novu krabicu otvorili. tak som jej dala aspon caj z pohara, vypila asi 100ml a dost. ovocie, zeleninu, piskoty, s tym nema najmensi problem, ale fakt nechapem, co stvara. teraz som jej kupila ine mlieko a to iste. 15minut len omielala cumel a nevypila ani kvapku. potom zrazu zacala tahat ako diva, v priebehu par sekund stiahla polku flasky a potom zasa stop. zasa sa len hrala.ale ked jej ten cumel vyberiem z ust, tak jaci ako besna. po dalsej 15minutovej prestavke este cosi sosla a potom zaspala. dovcera jedla bez najmensich problemov a teraz zrazu toto....a este aj ten caj, aj by bola vypila viac, ale potom ju s kazdym hltom zacalo dusit, kaslala, zabiehalo jej, ako keby to nemohla prehltat. 😖

ludmilabb
7. feb 2010

lady u nas sa tiez strajkuje aj s psrnikom aj s jedenim ☹

ladywitch26
7. feb 2010

ludka, doteraz jedla priam ukazkovo, tak ja neviem,co tak zrazu. vlastne v priebehu jedneho dna. sa bojim, aby sa mi nedehydrovala. uz teraz mala zapchu, co menej pila, normalne take tvrde bobky. aj som myslela, ci jej zasa zuby nejdu, lebo vecer aj jacala, ale dala som jej sirup a aj tak nic nechcela. a zasa nemozem ju krmit mliekom lyzickou. to mi za pol hodinu toho vela nezje a dlhsie ju pri tom neudrzim.

ludmilabb
7. feb 2010

ja som vcera uz aj lyzickou mlieko davala aspon par lyziciek tiez som sa bala dehydratacie....ale plienky mala dost pocikane tak ok, prevcerom mala aj za dve hodiny suchu plienku 😒

ludmilabb
7. feb 2010

Sofia spi dve hodiny 😕 😕 😕

juska3
7. feb 2010

ludka, to mas super, Alex este nespal vobec , teraz je v postielke a vykrikuje, uvidime dokedy... aaaa prave stichol 🤐

jamaat
7. feb 2010

Emka spí už druhý raz a už sa blíži k hodine spánku. A my sme sa objedli, tak teraz zdýmame. Nedeľné menu - franský cibuľový osúch 🙂 ....skromní sme. 🙂

ludmilabb
7. feb 2010

juska dve hodiny spania je u nas zazrak 😵

jamaat
7. feb 2010

ludka, vidíš, aj zázraky sa dejú na svete 🙂

mimi21
7. feb 2010

ahojte
kua uz som napisala prispevok, zmagoril sa comp a prispevku niet, tak este raz:
ludka po chlebiku som dala zapit caj, uz zase tak skoro nedam, lebo omrvinky mala aj v plienke

boli sme na tej skalke, do toho bazena asi nikdy viac, hygienou to tam moc nepachlo a pritom to postavili len minuly rok - zase asi typicki slovenski podnikatelia, hura system, len aby sme sa dobre nabalili

no a ake prekvapko nas cakalo doma 😠 😠 😠 😠 pred vchodom sme stretli suseda ako o dusu vylieva vedra s vodou...roztrhlo nejake potrubie, takze mame v pivnici tak 10cm vody, nikto nevie kedy to pridu opravit, lebo to treba rozkopat a najst kde je chyba a kedze sme na slovensku a dnes je nedela tak predpokladam, ze dnes to teda nebude...tak teraz neviem ci pojdeme k nasim, alebo ku ssvokrovcom, kedze u nas netecie voda 😠 😠 😠

jamaat
7. feb 2010

mimi, nejaký potok poblíž nemáte? 🙂 ..............Zdá sa, že vydarená nedeľa.

mimi21
7. feb 2010

ti poviem jamaat, najradsej by som uz ani nos nevystrcila, ale ako sa zda, tak budem musiet 😖

mimi21
7. feb 2010

doslo k najhorsiemu, odchadzame k svokrovcom 😀 😀 😀 😀

kosska3003
7. feb 2010

ahojte tak Marika druhy krat spinka super je akasi ukaslana tak jej davam Hedelix a ver jej dam hadam aj Fenistil a teraz jej varim kamilky ked spinka teda spinkala uz je hore opica stacila jej pol hodinka tak idem sa jej venovat pa

zuzkaprofant
7. feb 2010

Cafte

lady to aj nas nechce nic jest ani pit ja uz sa nestresujem nema zmysel 5lyz spapa potom konie usta neotvori tak je na mleicku tak 60vypije cely den mi nechce velmi jest a v noci som kazde 2 hod hore a pije mi po 80ml no co snim narobim nic snad ho to prejde

ludmilabb
7. feb 2010

mne cez den ako prsnik nemusi a v noci sa aj 5x kojime

ladywitch26
7. feb 2010

zuzka, tvoj pije mlieko hlavne v noci, tak potom cez den uz nechce, ale mne zacala mlieko bojkotovat uplne. a neviem preco, vcera rano este pohoda a poobede uz vymyslala. teraz sme jej spravili kasu, nakrmili ju lyzickou, tak to bude jest, aj caj cez sosacik vypije, ale mlieko ani bohovi. ani z flasky, ani cez sosacik a lyzickou tak 50ml maximalne.dnes za cely den vypila 250, co bezne vypije tak 700.ale aspon ju cajom stopem, nech nie je dehydrovana. len teraz neviem, v tych mliekach je kopu vitaminov a pochybujem, ze ked ho uplne prestane pit, ze jej ich nahradim beznou stravou len tak.hlavne tolko vapnika neviem, kde zoberiem.

zuzkaprofant
7. feb 2010

Lady mozno nie je hladna ze jej staci to co spapa si myslim ved uvidis par dni ci tak bude ti menej jest
moj celkovo malo je takze ja sanestresujem pribera mi dobre aj ked neviem scoho asi bude po mne 😀

dm1
7. feb 2010

vcera sme boli na tom plese a maly vycitil ze som bola vecer prec a mama mala teda s nim co robit.... o pol noci mi mama volala ze maly sa zobudil hned ako sme odisli a ze celu dobu je hore a hra sa. tak som bezala domov dala prso a zaspal . som si myslela ze do rana uz bude v pohode. ked sme sa chystali z plesu domov o pol 4 tak akurat mama volala ze maly sa budi kazdych 20 min.... tak som prisla zase dala prso a spal az do rana.... citil ze niesom pri nom. dnes je uplne rozbity sak moc nespal - no ja tiez

bola som na zumbe zase aj ked unavena a bolo super som sa odreagovala

mne maly zase bojkotuje uplne ovocie. ani nahodou nezje vobec nic a to papal 200g.... nechce ani jogurt. vecer kasu zjedol aj ked nie celu ale skoro celu. obed tiez bez problemov

jamaat
7. feb 2010

Po dlhom čase som čosi vyhrala, bude na budúcu zimu 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1771122