Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. feb 2010

juska, no my sa uz zlepsujeme, Adamkovi som ani teraz vecer neodsavala, zatial spinuska, tak uvidime...Dala si vyssie postielku?Alebo zvlhcit vzduch tiez pomaha

mimi21
28. feb 2010

ja by som aj na depeche mode isla, robbie williams tiez moze byt

lady GM je aj moj velky oblubenec, po koncerte zo mna baby v robote saleli, lebo som furt len jeho CD pocuvala

inak my mame za sebou uplne fasa vecer 😝 s kasami som nadobro skoncila, hned ako ju zjedla, tak ostala nekludna, pri kupani trochu ozila ale ppotom bola zase placliva no a nakoniec ju vsetku vygrcala 😝 😝 😝

tak som ju znova sprchovala a prezliekala 😒

ludmilabb
28. feb 2010

zuzkapr Sofia sa posladny tyzden vytiahne do stoja pri gauci, kresle atd takze to momentalne trenujeme a dufam, ze sa coskoro nauci aj aj sa ma zo stoja dole dostat, chodenie este momentalne v nedohladne

ludmilabb
28. feb 2010

mimi instantnu si jej robila? zeby jej to zaludok zatazilo, joj ☹

zuzkaprofant
28. feb 2010

mne sa tak maly v piatok povrackal aj mna celu ked som ho niesla do kupelne cely obedik mi povrackal ja musim etse stale mixovat mesko ked je len tak troska mixnute ho napina ☹

iinuska
28. feb 2010

mimi, prvy x si davala Ninke kasu? No ako pise ludka, asi jej nesadla. Ale lepsie takto, akokeby ju mala tlacit v zaludku 😒

iinuska
28. feb 2010

mne sa takto povrackal Adamko, ked som mu asi 3x davala zltok

mimi21
28. feb 2010

uz som kase skusala viackrat, velmi nechcela, parkrat som jej primiesala niekolko lyziciek do bananu a tak to jedla
uz som ju vysmarila do kosa...

kosska3003
28. feb 2010

zuzka no moja sa ani neplazi ta len sediet a sediet ked ju dam na brucho sa pretoci na chrbat a fajront a vazi mi 10,8 kg baba riadna 😀

emode
28. feb 2010

mimi naozaj tak nedavaj radsej ovocie vecer alebo jogurt ... ludka U2 ja velmi mozem 😀 😀 😀 aj robbieho w. ale vidiet ho nemusim 😀

my nam to trvalo mesiac kym sa jej tie styri horne neprerezali a uz vidim ze jej ide osmy zub rezak dole ... my zjeme kase zo 150ml len tak hvizdne v podstate ma kasu najradsej zo vsetkeho ... tou sme aj zacinali zeleninu sa naucila neskor a aj ovocie bez problemov, my sme sa tazsie rozbiehali ale teraz uz papa pekne ...

mystery7
28. feb 2010

ani moj nechce hocaku kasu. Teraz kupujeme tesca bio kasu hero. Maju 4 druhy: na dobre rano, na dobru noc, ovocnu a ryzovu. Ine som kusala asi 3 druhy a vsetky vyvracal.
Moj Mirko este nechodi, sem tam sa mu podari jedem krok v postielke, pri stoliku, alebo stolicke.

ludmilabb
28. feb 2010

ja mam iba jednu instantnu mliecnu ryzovu od Nestle, ostatne jej zarabam sama zatial jej vyslovene zle nebolo zo ziadnej, mozno skor ci ju niektora zasytila viac alebo menej...kase zje do 200 ml podla stupna unavy aj menej

emode a ty jej ake kase davas?

mystery7
28. feb 2010

tak to ma caka perne obdobie, kym vyjdu tie zuby. No uvidime

dm1
28. feb 2010

ludka ja som tiez chcela robit sama a maly sa mi na to vykaslal..... tak robim tu zakladnu nemliecnu ryzovu a ochucujem ju ovockom

zuzkaprofant - nas chodi ale len popri nabytku uz pekne prejde po celej obyvacke dokola - opiera sa o stol, potom fotelu, ohradku, stenu... a uz sa zacal aj len dlanami o skrine opierat a presiel tak z obyvacky cez celu chodbu. ale ked sa neopiera tak nie. musi sa drzat oboma ruckami.

emode
28. feb 2010

ludka ja jej miesam od babylove trojzrnnu, lebo vobec nie je ochutena, s viaczrnnou od hami a niekedy aj jablkovu alebo hruskovu ... skusim aj malinovu ... ale celkovo jej najviac isla ta viaczrnna aj ked som ju robila samostatne, len som raz kupila jablkovu s kuskami a tu nechcela tak som primiesavala aby sme ju zjedli ...

ludmilabb
28. feb 2010

zuby mame len tie spodne dva a nist, a ja uz tak cakaaaam na dalsie

dm zarabas s mm?
aku kasu spravim taku zje, len niektorej viacej inej menej ale zje a to som poskusala kadeco 😀

dm1
28. feb 2010

ludka ano zarabam s MM ale ja robim tak ze 100ml MM+100g ovocia a kasa. niekedy ked sa nedari odstriekat tolko tak dam aj vody trosku. Doma som robila ryzovu, ovsennu a pohankovu kasu a dal si jednu lyzicku a uz ani za nic. a tiez som tam dala trochu MM aj ovocie ale aj tak voobec nechcel

ludmilabb
28. feb 2010

dm to az takto ze len jednu lyzicu a dost a si to zmixovala? ja jej kasu vzdy zmixujem teda pohanku, proso, ovsene vlocky, ryzu, spaldovu mucku nemusim

dnes som jej dala na obed aj sosovicu zatial ziadne strelby alebo ine nebolo tak dufam, ze bude ok...aj supky som dala dole

mystery7
28. feb 2010

aku sosovicu robite detom? Akoi dala dole supky???

mystery7
1. mar 2010

dobre ranko,
Vcera posledna dnes prva???
U nas choroba pokracuje. Kycha, sopli uz aj kasle, nastastie bez teploty. Mozem mu dat osciloccocsinum??

zuzkad
1. mar 2010

dobre ranko 😅 😅 😅

od siedmej hore...vstavala som aj v noci k malemu, ale dala som len dudlik a spinkal dalej...ale mal nejaku nekludnu noc 😝 😝 rano som bola uuuuplne mimo 😝 😝 este aj som, tak pocuckavam kavu....snad troska pomoze.

mys tak to aby ste sa coskoro uzdravili ☹ ☹

juuuj u nas od rana mame slnieckoooooooooo sa tesim, milujem take pocasie 😅 😅 😅 uz aj spekulujem kam pojdem s malym lebo je kraaasne 🙂 🙂 🙂

prajem vam krasny dnik 😉 😉 😉

jamaat
1. mar 2010

Dobré ráno.
My sme si o štvrtej trochen porevali, ale potom už spala do siedmej. Aj u nás svieti slnko, pôjdeme sa s Denym prejsť. Len na lúkach je blato, blee!

Dala som na FB fotky vecí, čo mám na predaj, tentoraz skôr pre väčšie deti.

mystery7
1. mar 2010

u nas pocko nic moc, zatiahute, sivo. My pojdeme asi len do lekarne a spat. A to som sa tesila na cvicenie. Lenze ked kasle, nepojdem tam, nechcem ine deti nakazit on aj tak potrebuje sily na boj s chorobou a nie cvicit.

ladywitch26
1. mar 2010

neuveritelneeeee, dnes sme vstavali o stvrt na osem!!! 😀 sice sa prvykrat zobudila tradicne 5.40, aj sa postavila v postielke a zapla si kolotoc, ale nereagovala som, lebo som bola hrozne unavena a ked som sa potom prebrala, tak pozeram a nasa stanka opacne otocena v postielke a spi na perine. a taaaak dobre sa jej spalo, ze potiahla do 7.15. 😀 no uz nech len z toho spravi tradiciu, a som maximalne spokojna 🙂

mystery7
1. mar 2010

my sme hore od 5:54 ☹ a o 8:10 uz zalomil. Som zvedava dokedy bude spat.
Nemate skusenosti tym oscillococsinom?? Mne pomaha, ale ci ho mozem dat aj malemu??

mimi21
1. mar 2010

ahojte
mys, ja s ytm skusenosti nemam, takze ti nepomozem,
u nas je krasne tak za chvilu vyrazame do mesta 😎 😎 😎

ludmilabb
1. mar 2010

ahojte, ked som mame povedala, ze som dala Sofii sosovicu tak mi len pokrutila hlavou ze je to priskoro, v noci bola taka umrncana ale to je ona stale, tak teraz neviem ci ju bolelo brusko, ktovie

zuzkad no nie si na nocne stvavanie trenovana 😀

juska3
1. mar 2010

ahojte 🙂
Alex spi, mm isiel dnes prvykrat do prace, tak je tu nenormalne ticho, az na auta na krizovatkei, ale to ako keby ani neboli, na to som si uz zvykla, ale konecne nejde televizor, mam pocit, ze ked bol mm doma, tak isiel takmer nonstop, az na par hodin v noci 😉

iinuska, to som rada, ze je uz drobcovi lepsie, dufam, ze aj tebe...nakoniec som vecer musela ist uspat Alexa ja, stale mu tiekli sopliky, tak sme mu dali nasivin a zodvihli matrac, a pomohlo, rano uz nebolo po soplikoch ani stopy, tak uvidime ci to bude aj vecer ok

tu tiez slnko svieti, som sa tesila, ze pojdeme von, ale zacal fukat vietor, tak uvidim ako bude o dve hodiny

dupinka
1. mar 2010

Ahojte!

baby, ktore dojcite: ako casto sa vam v noci budia drobci? Dojcite alebo date len vodicku ci cumlik?

Nas sa budi po 4 -5 hodinach od uspatia, cumlik ci napoj odmieta, len prsnik, aj ked niekedy len pocucka. No a potom je o 2,5 hodky opat hore... 😒

ludmilabb
1. mar 2010

dupinka mne sa budi okolo 23:00 podam jej rucku a zaspi niekedy ale nezaberie a kojime sa a potom aj kazde dve hodiny, niekedy len trikrat za noc fakt je to rozne do dneska rana sme boli hadam aj 5x hore