Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
20. mar 2010

mne minule mala ked som vysavala tak chodila za vysavacom, plakala akokeby sa ho bala (nikdy predtym sa ho nebala) ale furt za nim lozila a revala 😅 😅 😅

ani ja som diazepam nedala, a asi ani nebudem, to uz neviem co by muselo byt 😖
a zabalov sa bojim, neviem ako by som to zvladla, ked aj teraz mala tak srdcervuco plakala
a ani vlastne neviem, ako sa spravne maju robit a kam davat, kto vie ??? 😕

mimi21
20. mar 2010

dakujem iinuska, prestudovane 😉

idem ja asi do postele, bru nocku a dufam, ze zajtra uz bude lepsi den ako ten dnesny , ktory stal za prd 😲

dm1
20. mar 2010

my sme boli v TN na navsteve Matko bol zlatucky ani som mu tam nechybala len z ruk do ruk chodil a nas si nevsimal. potom sme sa boli v tn prejst v novom kocariku na pizzu matko cestou zaspal a zobudil sa az ked sme dojedali. Kocarik chvalim som spokojna. Super ze sa nam tam zmestil fusak a aj kapsa od velkeho kocika farebne celkom ladi . A Matkovi sa asi tiez paci ked si v nom aj pospinkal

mimi nech sa mala rychlo vyzdravi!!!

emode
21. mar 2010

ahoj, mala strasi uz od siestej a tatino mal sluzbu vcera 😀
mimi drzte sa, diazepan ... to musela byt stara skola ta doky 😒
noc len 2x hore

jamaat
21. mar 2010

Ahojte. Aj Emka od šiestej hore, ale to ona teraz stále tak. Ja som stále chorá. Kukám jedným okom dobu ľadovú a druhým som teraz sem nakukla.

ludmilabb
21. mar 2010

no a my sme od tristvrte na sest hore to by mi az tak nevadilo ale vyse troch hodin ju ukludnovat od revu tak to mi pekne adrenalin dvihalo a zliepat sa chce po mne stale, nanasat a ked ju vezmem na ruky tak sa zase odtlaca a taha sa dole a reve tak ju polozim reve 😠 teraz som ju ulozila ale sa musim ukludnit lebo okrem bolestri krizov ma aj hlava boli

mimi mne ked sa Sofia bala lopty tak tiez za nou lozila a plakala 😅

jaaaj baby sa liecte sa to na nas nejako lepi aj deticky ☹

ludmilabb
21. mar 2010

emode my sme boli v noci aj 5x hore a to mi z toho 2x revala na prsniku ja uz neviem co to moje dieta od mna chce,, niekedy

mimi21
21. mar 2010

no ahojte
noc taka ako ked je mala chora, mala aj horucku 38,5, uz som dala aj fenistil
aspon jej uz tak netecu sopliky, uz ich ma take hustejsie, lebo to bola katastrofa, lebo nos zapchaty a nevedela dychat, tak jej aj z ust tiekli sliny, tak vyzerala ako take male ciganca 😅

u nas je tak trochu pod mrakom, ale super jarny vzduch, vybehla som na nakup, jaaaaaaaaaaaj, tak by som sa sla prejst...

inac ta dokina na pohotovosti mi poradila celkom zaujimavu vec, co som doteraz nepocula, ze treba kvapkat kvapky do nosa tak, ze to kvapkatko sa oprie o stenu nosteka a nie ho strcit rovno do nosa, lebo ze takto potom ta kvapka pekne tecie celou dutinou a nie len niekde od polovice 😕

zuzkaprofant
21. mar 2010

ahojte ako mate nam idu zubky maly dako mal teplotku v noci dnes uz 2 krat kakat a taky nedobry je poplackaval mi celu noc tak snad uz tie zuby vpojdu vonku lebo v nedelu ideme na sk tak aby tu cestu sme zvladli v pohode

inac dievcata kolko stoja na sk caje od hipp chcem to nosit na sk a predavat ak by mal niekto zaujem v okoli ke , bardejova

iinuska
21. mar 2010

ahojte, my sme hore od 5.15 🙄 . Ze paradicka. Adamko spal od rana dokopy 20 min. teraz som ho dala do postielky a placuuuu. No nic. Chvilku ho necham, a uvidime, co z toho bude.

obed sa uz pecie, Adamkovi varim masko, cestovinky a zeleninku.No mam uz na dnes dost. Od rana som si az teraz sadla. 😝

Inak Adamko sa dnes 1x rano sam postavil v postielke. 😀 😀 😀 Vcera sa mu to uz podarilo pri stole a sedacke, tak odteraz sa uz len vsade stavia. No tak mozem davat na neho este vasci pozor 😕

iinuska
21. mar 2010

zuzka, netusim, nekupujem caje

mimi21
21. mar 2010

iinuska sikovný malý 😉

zuzka tu stoja okolo 4e, v akcii sa dajú kúpit aj okolo 2,5

zuzkad
21. mar 2010

ahojte kocky,

tak ja som si konecne sadla od rana 😝 😝 ale keby ste ma videli ako vyzeram hroooza 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 mastne vlasy ako slak, strapate len tak v sponke drzia celenka drzi hroznuuu ofinu a nehovorim, ze som sa este nesprchovala a neumyvala 😠 😠 od rana najskor s malym..nedalo sa odist od neho, lebo veelmi spekuluje a dnes ma dost uplakany dnik, ale nevadi na to som tu ja maminkaaa 😅 😅 este popritom som cistila klietku prasiatkam, upratovala a este varila samozrejme, ale mam v sebe jed, lebo moja svokruska si sedi a lusti od rana krizovky 😠 😠 😠 😠 😠 naozaj pomoc ako hovado 😠 😠 Peto mi pomahal s malym, ale ten u kazdeho mrnci, tak len mama este si ma aj pytal, ked ho vzal na ruky tak sa taha ku mne a len mrnka mama mama mama 😅 😅 cize mama v akcii...aj som vylozila kura a zemiaky, ze snad svokra pochopi, zeby mohla osupat a nasolit kura aspon kym ja makam, ale kdeze prisla do kuchyne s kludom americana si uvarila kavicku a isla do obyvacky lustit krizovky 😠 😠 a teraz uz chodi nakukat do kuchyne, ci to este nie je hotove, lebo by jedla 😠 😠 a samozrejme mi medzi tym maly vyhladol a chcel uz spinkat, tak samozrejme som este od varenia isla prebalovat, krmit a uspavat ..lebo kazdu chvilku mi svokra chodila hlasit, ze uz je strasne unaveny a place v postielke ..asi bude aj hladny...akoby som to nevedela, ale bohuzial nie som naklonovana 😠 😠 😠

no som sa vyrozpravala tak som troska kludnejsia, idem si ja zafarbit vlasy a osprchovat sa, lebo som momentalne vhodna niekde na pole ako strasiak..alebo este nejaku rolu na mrtvolu, bezdomovca by som sa hodila 😀 😀

Zuzka u nas hipp cajik fici jedna radost, maly miluje hlavne tie ovocne za aku cenu budes predavat, ja by som si rada objednala, ale ty asi nebudes posielat postou ☹ ☹ inak keby si mala moznost aj take rozne prikrmy predavat, viem, ze v Nemecku ich maju za lepsie ceny aku u nas 😉 😉

zuzkad
21. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?cat... inak tu je dost na popozeranie v akej cene ich niektore predavaju 😉 😉

sirinka
21. mar 2010

zuzka no niekedy sa najde taky dnik...ked clovek nevie kam skor skocit...len ma tak napadlo, ty nemozes svokre povedat, alebo ju poprosit, aby ti napr. s niecim pomohla, ked sa sama nevie dovtipit?

mystery7
21. mar 2010

ahojky
My sme mali vcera akcny den. doobeda sme testovali trojkolku, stratili a nasli topanku a zabavili sme sa na detskom ihrisku. Potom si doma zdriemol 45m a isli sme do mesta. Poobede nas super vyfucalo, boli sme vonku 3h a tiez si len kratko zdriemolv kociari. Tak v noci bol uplne odkvacnuty. Lenze aj ja 😝
Boli sme aj na kolaciku a zmrzke s nasou kamoskou Karolinkou.
Dnes je hore od 6:30 a az teraz zaspinkal. A je aj celkom dobry 😉
Ja mam dnes veget, svokra nas pozvala na obed. Napiekla aj kolaciky, dam si aj kavicku, tak sa tesim 🙂 konecne relax

zuzkad
21. mar 2010

sirinka len skoda, ze v poslednej dobe sa take dni opakuju casto, svokra mi vobec nepomaha, nevari a ani neupratuje a je na hambu, aby sa nicoho nechytila, ked ma zdrave ruky aj nohy, cele dni len sedi pri krizovkach, potom spi a potom pozera telenovely, maleho mi nezoberie vobec von. Caka pohotovo na jedlo. teraz som nemala naozaj cas ani pripravovat velkonocne upratovanie a naozaj uz klope na dvere velka noc, do teraz neurobila ani preto nieco caka na mna aby som velke upratovanie celeho bytu spravila ja ale ja to tento krat neurobim, lebo v prvom rade sa mam venovat malemu a nie jej okolo zadku skakat nie som na materskej s nou 😠 😠 ked som jej povedala, ci by nemohla urobit napr. len ryzu tak sa cinu nemala a ked bolo vsetko hotove tak sa zberala, ze tu ryzu ide urobit, ale ja som si ju uz davno spravila sama. a tak to je bohuzial stale ☹ ☹

zuzkaprofant
21. mar 2010

ja idem nieco nahodit na konika aj dake oblecko po malom a aj moje velkosti s 😀 lebo sa musim pozbavovat lebo toho je velke kvantum co som povyradovala a ked sa nepreda tak to povyhadzujem len mi je to luto lebo to bolo dost drahe tak uvidim

caje tu stoja hipp400ml okolo 3 az 4 eura zalezi aky uvidime ci sa mi niekto ohlasi kedze ideme autom da sa toho nabalit musim si dako privirobit kedze matersku nemam zadnu 🙂)))

Zuzkad ja mam tu svokru a som taka dorobena ze nevladzem tak ta viem pochopit bud kuka telku lusti krizovky alebo sa hraje s malym ze to az prehana lebo amly sa mi aj sam vie zahrat

dievcata neporadite dake net stranky kde sa daju popredat veci ale aby som za to nemusela platit

sirinka
21. mar 2010

tak je ine, ked je svokra iba na navsteve ako ked spolu byvate...ja od mojej ked pride na navstevu tiez necakam, aby mi daco doma robila...ale ked spolu byvate, mali by ste si asi trosku rozdelit ulohy...co keby sa s nou porozpraval tvoj muz? ved je to jeho mama...
a ked to nezaberie, tak co...rob iba co chces, kvoli neporiadku sa nestresuj, to ja uz ani neriesim radsej hehe...ked nestihnes navarit, odporuc jej nech si ide kupit oblozenu bagetu... 😉 a ked sa to stane 2-3x do tyzdna, mozno radsej zacne viac pomahat...

ladywitch26
21. mar 2010

zuzka, ja by som chytala infarktove stavy pri takej svokre. moja mama vyvara pomaly este aj pre jej surodencov, ked pridu cez vikend na navstevu, nieto aby sa nechala obskakovat..

dnes je tu naaaadherne. rano sice prsalo a obloha bola siva, ze to vyzeralo na celodenny dazd, ale pred obedom sa vyjasnilo a 17st je. boli sme so stankou na dlhej prechadzke, no som teda riadne ustvata.a to este vecer do roboty. asi si predtym pojdem zdriemnut, lebo neviem, ci zvladam.

inak v noci sme od tretej boli kazdu chvilu hore, pomrnkavala, lebo mala upchaty nostek, tak sme asi 3x odsavali. a budem si musiet davat bacha, lebo ako som ju v noci zdvihla z postielky, tak ma tak hnusne pichlo v bruchu, ze si ju muz musel zobrat na ruky, normalne ma sklatilo dolu. no co, 11kil je 11kil...

kosska3003
21. mar 2010

ahojte no dneska sa nam pokazil den som sa tesila na viked ze bude pekne a prd nebolo dneska je zamracene cely den aj prsalo ☹ ☹ co mi ale mala vyviedla volala som so spoluziackou cez skype a isla som si dat malu na kolena lebo aj ona mala svoju a Marika teke revy spustila nie a nie utisit tak som musela zrusit hovor a dala som ju spat a teraz uz hodinu spinka dufam ze bude v pohode lebo dnes mrni cely den

zuzkaprofant
21. mar 2010

dievcata tu na koniku bazar sa spoplatnuje bo nahadzujem tam veci tak neviem ale nic nepyta odomna tak asi je to zadara ze?

kosska3003
21. mar 2010

a ku svokram no ja tiez byvam zo svokrou ale chvaaaaaaaaaala bohu mam svoju kuchynu lebo inac by ma urvalo lebo ona strasne vari ako dam si ked navari ale kolko kecov okolo toho a co budem furt varit a mna to nebavy a taketo staci no bla bla bla aona je taka len setrit setrit setrit ona je schopna s pol kilecka masa spravi gulas pre 10 ludi a povie este ze ako im dopriala a to neznasam a este ked s nou kukam na markize pez servitky tak sa mi nozik vo vrecku otvara ked ju pocuval ale pre pokoj v rodine jednym uchom dnu druhym von

lady to poznam tych jedenast kil aj marika ma a fucim a co ty este ked si tehu musis obmedzit nosenie aj ked niekedy je to tazke

kosska3003
21. mar 2010

zuzka tu je to zadarmo a mozes mat 100 inzeratov tak to bolo neviem po novom ci su niake zmeny

mimi21
21. mar 2010

baby ked som bola na pohotovosti, tak by som zajtra mala ist aj k nasej dokine???
malej to zacina stekat do hrdla a bojim sa aby jej to nesadlo na priedusky, tak ci nahodou netreba upravit lieky...

mimi21
21. mar 2010

inak som bola na balkone pozbierat pradlo a ze sa aspon nadycham cerstveho vzduchu, tak samozrejme, ze niekto z nasich skvelych susedov zacal fajcit... 😠 😠 😠 😠
normalne si tym smrdim 😠

zuzkaprofant
21. mar 2010

mna zmojej svokri je...e je uz kolko hodin a moj maly len ranajkoval a ona mi povie ved nedavaj mu jest nie je este hladny ju vyhodim zbytu dnes len ma nase ,...este raz

dik koska nahadzujem uz dake veci

kosska3003
21. mar 2010

mimi ja ked som bola na pohotovosti tak som sla v pondelok zaniest dr papier co mi dali tam ale mala uz bola ok tak som len sestricke povedala ze sme boli a ona mi povedala ze ked uz je dobre nemusim chodit s malou ale papier som dala ale ked sa to nelepsi tak radsej chod aj s malou pre istotu a pokoj v dusi taketo strachy som aj ja mala tak skore uzdravenie prajem

mimi21
21. mar 2010

no a inak malu dnes 2krat prehnalo, a este raz to uz bol potom len taky zvysok, a potom aj vygrcla cajik s brumikom, asi ju drazdia tie hlieny...
baby uz davate brumika?