• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
a ozaj skoro som zabudla skola je ukoncena hura :dizzy_face:
12. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss super, gratulacia ku skole... :slight_smile:
aj k rastucej fazulke :slight_smile:
13. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a ako sa mas?
13. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, v ramci moznosti...vecer padam do postele, a spat ani za toho, to aj to teplo,aj tie tyzdne, asi :grinning: dako uz doklepeme...
13. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ti mas toho dost teplo je ozaj hrozne len sa opatruj a davaj si pozor
14. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Loss, blahozelam ku skole :dizzy_face: Babatka nam rastu ako z vody, o chvilu to budeme mat vsetky za par ako Facovka :wink: Ja idem na poradnu zajtra, tak uvidim, ako dopadneme... Uz som sa aj objednala na 4D sono, na 27.7.... Pekny dnik vsetkym prajeme :dizzy_face: Ozaj, nikto novy nepribudol?? :sweat_smile:
14. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka zatial sa nik nepriznal ak aj pribudol :grinning: ja dnesmeliem z posledneho, nieje mi celkovo dobre, uz nech je zajtra :unamused:
juuuj ninka, pri dobrej konstelacii hviezdaj babenka vybavu ukazu..ak aj nie, neva, hlavne nech je vsetko oki, hned inforrmuj
:slight_smile:
14. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte,

Leni,uz nech je zajtra? Ufff...Uz nech je september!!! :unamused: Najlepsie taka druha polovica. Ja som tiez grogy, toto letne tehu ma zabiiija. :zipper_mouth: Zajtra mam kontrolu, tak drzte palce, snad to drzi aj ked nelezim (okrem nocneho spania,teda)Jo, ja zatial spavam v noci ako dudok, ked praveMatulko nebuntosi.

Loss,a skolicka ako skoncila,tento rocnik? Ci uz definitiiivo? Tesim sa ze drobcek rastie, uz je to velke babo! :sweat_smile: Mne by teraz tych 10cm celkom stacilo...ale o par tyzdnov sa budem tesit, ze to mam za sebou. :slight_smile: No uvidime.

Kamoska mi koncom juna porodila babo, maju 19mes.rozdiel medzi chlapcami, tak teda ma vooobec nepovzbudila. :confounded: Normalne ma depka strasna chytila jak to zvladnem. Mama ma zvozila jak malu holku, ze nech nerobim dramu z toho, tak no, ma pravdu. Ale....Reci typu- moja sestra mala 3 deti male (2+1), prala plienky a o kravy sa starala a drevo rubala mi na nalade nepridali. :zipper_mouth:

Ninka, no ja som straasne zvedava na tie 2 cikule. Take baby to budu ze az. :grinning: Mam taky citak, ze budete babinec. Stastny tvoj muz. :sunglasses:

Inak, majovky sa dako prestali snazit, ci co. Alebo je to tym teplom ze sa nikomu nechce? :grinning: Mozno len cakaju na prve dojmy z dvojmaterstvaa potom sa to opat rozbehne. :wink:
14. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, jankapo, podajte potom spravy z poradni... :slight_smile: ja idem zajtra po 4tej, tak sa ozvem hned :slight_smile: cmuk brusenam
15. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, po poradni hlasim vsetko OK. Krcok super, normalne dokina povedala, ze je velmi spokojna s nalezom :slight_smile: sono tiez v pohode, hlavy a stehenne kosti v ramci normy, srdiecka tlkli odusu :dizzy_face:
Pohlavie-ani nehladala, tak pockame na na 4D... Inak aj ja tipujem baby, muz sa s tym pomaly zmieruje :grinning: :grinning:
Len s menami by to bol problem, ledva sme vybrali Lucku :sweat_smile: Ved uvidime...
Ja priberam ako taka slonica, teplo znasam vcelku v poho, von chodime len dopoludnia a podvecer.. Lucka je este na ATB, takze ani bazenik nehrozi :unamused:
Jani nestras s depkou-ze 19mes :sweat_smile: Ty budes mat nejakych 16, ja zhruba 18... sme na tom lepsie :dizzy_face: Ja mam par znamych, co maju deti do roka, prip. 13 mes. a prezili bez ujmy.. aj deti :confused:
Janka, ty si ako dopadla po kontrole? Facovka, drzim palce, ohlas vysledky :dizzy_face:
Majte sa vsetky krasne :dizzy_face:
15. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, tak super..hlavne ze je vsetko oki, pohlavie pocka...ja stale nucham parik :slight_smile:
jani ty sa nam ozvi ako si dopadla, nenervuuuuuuj nas :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja som uz trochen nervozko pred tou dnesnou kontrolou, vecer pisem co a ako :slight_smile:
16. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, super spravy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A inak,super si ma povzbudila, budem stale na teba mysliet, ze ty budes mat 1+2, tak este som na tom uplne super. :wink: Inak mena, to ti poradim- Janka a Katka :grinning: (ja a segra) no a tiez Lenka :sweat_smile:, proste krasne slowakische :sunglasses: Sak Lucka, to uz mate uplne fajn k tomu.

Leni, ty sa nenervuj,cosi sa. Mna vcera ale tiez 3x prehnalo, no hadajte preco. :grinning:
16. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak mam po cukre... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj...dufam že výsledky budú ok lebo sa mi nechce teraz držať ešte aj dietu.

Na 4d ideme 6.8. tak hádam už aj ukáže to malé výbavu :grinning: .

Janipo aj ja mam depky niekedy ako to zvládnem ale ked vidím moju mamu ona mala 3 chalanov všetkých rok po roku a sú všetci v poho a zdraví a moja mama tiež tak hádam to zvládneme aj my :wink: a skôr sa obávam ako to zvládneme finančne nie fyzicky a psychicky :zipper_mouth:

teplo mne moc nerobi dobre von chodíme až poobede...doobeda moc nie len ked treba nakupiť.
16. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hĺasim sa po kontrole u porodnika,takze ma celkom ukludnil, ze by to tak tragicky nevidel, a ze sice krcok dost skrateny,ale ze drzi :slight_smile: :wink: spravili monitor, ten bol oki, kontrola o 2tt :wink:
inak mam choreho maleho, hnackuje a 39st, horucky, zajtra rano palime s nim k dr. :frowning2: chudatenko...som viac z toho hotova jak on, tie hromony ma uplne zmohli, len by som plakala ked kukam nanho ako bojuje :pensive:
16. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Facovka, super po poradni, nech sa Filipko z toho rychlo dostane :slight_smile: My presne takto pred tyzdnom 40...tak viem, ako sa citis :unamused: Lula bola ale bez hnaciek, doki vsak hovoril, ze teraz ma toho plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
16. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak hlasim ze malemu v ordinacii urobili CRP a ma 50 :frowning2: tak mame ATB, horuckuje stale, hrozna noc za a asi aj pred nami :pensive: ze zacinajuca angina,alebo mocaky, este musime teraz moc zaniest bo mi nacikal pomimo sacku :sweat_smile:
tak sa drzte bruskane :wink:
17. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky
facovka zelam nech sa maly rychlo vylieci a Oliverko nech v brusku este poslucha
jankapo skola skoncena len rocnik v oktobri dalsie kolo
ninka ja mam par riadnych tyzdnov pred sebou tak v dobrom vam zavidim tu polovicu tehu za sebou a aj viac ja si velke brusko len uzijem :sweat_smile:
vsetkym zelam krasny den :slight_smile:
17. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, hlasim po 2dnoch dnes rano maly bez teploty,uf..len aby nam to zostale ATB papame poctivo, v pondelok kontrola rano,aj CRP...drzte palce...papa :wink:
18. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super sprava moja, drzte sa :dizzy_face: A co to teda bolo, angina? Pekny vikend vsetkym :slight_smile:
18. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa pridavam :dizzy_face: super tema, koho to napadlo? :slight_smile: :wink:
20. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni gratulujeme k tehulkovaniu...super Vám to vyšlo :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej moni, supeeeeer :slight_smile: vitaj zase .....posli potom do IP udaje,hodim ta do nasej tabulecky, kukni pod nickom majovky_again....oki??? a podla toho posli....
ninka, ze angina....dnesne CRP bolo 12, tak klesa, ATb berieme este 3dni :wink:
20. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facovka vitaj zase????? :grinning:
ja udaje poslem az po piatku, dobre? budem vediet aj presne ako mi vypocita TP a ci je vobec vsetko ok. zatial budem tu tak viac-menej pasivne :wink:
ty uz to mas za par, ubehlo to...
my mame od dnes ATB, uz ma ta teplota stve. chuda maly :unamused:
20. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,akoze vitaj zase v teme tehuliek :grinning: :grinning: :grinning: oki, jasne daj v piatok vediet ako sa s fazulkou mate :slight_smile:
20. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte majovky, tak vam moc drzim palceky....citam ze sa vam dari a deticky v bruskach rastu ako z "vody" :grinning:
mna caka testovanie, tak mi drzte palceky, nech nezazijem sklamanie. Baby v julovkach su uz nedockave, ci som alebo niesom tehu, ale mne sa zda na test este prilis skoro. Len dneska som mala dostat MS, ale zatial nastastie nic neprislo :slight_smile:

Inak ako budete riesit deticky a kociky? uz viete niektora co kupite?

prajem vam vela zdravicka a facovka, tebe velku vydrz v tychto poslednych tyzdnoch tehu, uz to pomaly tahas do dnika D :slight_smile:))
20. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellit,testuuuuj...v den meskania MS by uz malo byt daco na teste :slight_smile:
a kuk moj album Oliver.... tam mam kocik aky sme my kupili,jazdeny ,ale v super stave :slight_smile:
20. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elit ja som radsej pockala par dni ked mi meskala ms.... lebo som nechcela byt zbytocne nervozna keby tam nic nie je .... a vidis.... dr. tam este nic nevidel a to som tam bola skoro tyzden po vynechani ms....... :wink: drzim palce, nech testik vyjde :wink:
20. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky, tak sa k vam pridavam aj ja :grinning:
20. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Kacenka :slight_smile: :wink: inak aby ste ostatne vedeli, my sme byvale kolegyne a kamosky :wink: :slight_smile:
20. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeej moni gratulacia velka,konecne dalsia tehula :slight_smile:
No,ja som bola na cukor,vseto v poriadku,aj krcok drzi takze vsetko po starom.O mesiac idem na sono tak snad sa konecne dozvieme co to bude.
Facovka drz sa uz to mas zapar :wink:
21. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok