• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
Slny, super spravy, si sa tu dlho nezastavila :slight_smile: Gratulujem novym a potencialnym tehulkam, krasne sa to tu rozrasta :dizzy_face: Mne cez vikend pisala kamoska, narodili sa jej chlapci v 34tt :dizzy_face: ale som stastna, ze su v pohode...
Aj mna pomaly obchadzaju stresy, aby som nahodou neporodila predcasne :dizzy_face: Kocik uz mam zajednany, jazdeny, tak do 2tyzdnov by som ho mohla prevziat :dizzy_face: Pekny dnik vsetkym :dizzy_face:
21. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slny super ze cukor ok.. :slight_smile: ja uz fakt ledva fucim v tomto teple, je to des, vonku len zrana s krpcom a vecer, cez den proste nejdem :confused:
baby v dobrom zavidim tym co rodite a finisujete nie v letnych mesiacoch, fakt vyhra.....toto sa naozaj ze neda :sweat_smile: ze janipo, slny?? :wink: my take v pokrocilejsom tehu stave.--..ciste peklo.... :slight_smile:
22. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak aj ja mám po cukre OK už nech je 6.augsta to idem aj na poradnu a aj na to 3D...neviem sa dočkať :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nam drzte palce na pondelok, mame 4D... dufam, ze budu krpci v poriadku a ukazu "vybavu" :grinning:
Aj u vas je take uprsane pocasie? Ja som total ospala a leniva :unamused: Tak ostatnym prajem krasny vikend :dizzy_face:
25. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betat,ninka, tesime sa na vase utz :slight_smile:
chvalabohu sa trochen ochladilo tak sa da aj existovat.....my sme s krpcom (prvorodenym) mali aj poradnu, tak mame 82cm a 9120g :wink:
26. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo moni sa neozvala?? mala mat v piatok utz.....moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :wink: :grinning:
26. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beti 4D, idete nakoniec sem k nam, nie? tak tam je 4D :wink:

facovka som ti posielala udaje do majovky_again..... sla som vysmiata odtial, s tehotenskym preukazom :slight_smile: :dizzy_face: takze zatial vyzera vsetko ok :slight_smile:
ty ako?
26. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moni ideme k vám do BN ja viem že je tam 4D. Škoda len že sa tam nedá dať hudba
26. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ked si pisala 3D :sweat_smile: tak to uz neviem, s tou hudbou... :unamused: ale zazitok to bude skvely, uvidis. bola si pre prvom?
27. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj moni, som sa neprihlasovala, tak super, blahozelam, dohodim di tabulecky, cmuki... :slight_smile:
no ja este ako tak dycham :wink:
27. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, dik :slight_smile: :dizzy_face:
ty by si uz mala teraz len oddychovat s vylozenymi nohami, dievca :wink:
27. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj moni, rada by som,ale sak najlepsie vy pochopite ze nedááá še :slight_smile: ale spim ked aj maly, jak babenko uz :slight_smile: ..este dake 2-3tt vydrzime hadam, stale je najlepsie babu tam kde je :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ODPADNEM!!!! :astonished: :grinning:

Tehulaaaa Monulaaaa vitaaaaj!!!

Nic ti nezelam tak ako NErizikove tehulkovanie. :wink: Fakt. (No a tiez dievcatko. :grinning: )

My sa mame fyzicky ok (mama-jankapo), psychicky na prasky (mama aj Matulo) Dnes som vravela muzovi, ze mam ocistec na zemi a ze som musela byt brutal hriesna (aj som asi) lebo tak jak toto dieta skusa moje nervy, to je cosi neuveritelne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Snad je to o zuboch a nie o povahe.Joj,ale ma cely den dlane svrbia. :fearful: Ach jo.

Aspon nemam cas riesit tehu,no. Resp. nemam sil na to, vsetka energy ide na Matula. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze pozitivum. :grinning:
Facovka, to akoze fakt ma drobec 9kg???? Tebe sa zijeeeee!!!! Ten moj ma cez 13. :frowning2: To je na mna sila uplnaaa, o drzku. :confounded:

Mame nejake nove odhalene pohlavie? :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa hlasim po 4D :wink: Mame 1+1 :dizzy_face: pipika aj susku :sweat_smile: Spokojnost prevelka, takmer 200 foto - tento tyzden sa k nim dufam dostanem - na pretriedenie a nejake videa... krpci sa stuchaju a kopu odusu, parametre su v norme, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku... :dizzy_face:
Dobru nocku vsetkym prajeme :dizzy_face:
27. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, gratulujem velice :wink: priebezne to tu sledujem, som zvedava, ako sa mate :slight_smile: pozdrav od nas maminku :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, dakujeme velmi pekne :dizzy_face: pozdravujeme maminu aj Barborku :dizzy_face:
27. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ninka, paraaaada :slight_smile: mate uz aj navrhy na mena?? ak ano supni mi IP, ak nie nahodim aspon pohlavia do tabulecky :slight_smile:
jani, no 9kg, on stale tak pomenej mal, teraz az vidim vyhody stale ma to stvalo :wink:
mna niekedy ani nestihne svrbiet ruka, uprimne.......bacnem ho po riti hned ako spravi vedome zlobu, normalne mi chce vratit,ale sa mu ruka zastavi ked ma vidi :grinning: no zly zacal byt dost,ale to ako si sami seba uvedomuju, normalne sa vie aj urazit, skrivi ustocka, vyplazi jazycek a otoci sa mi chrbtom, rucky spolu a kuka z okna, akoze sa so mnou nebavi....normalne mi je dosmiechu níekedy,ale drzim sa :slight_smile:
tak drzte bruskane :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
ninka, gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, neboj nic, cochvilka sme pri vas a odpocinies si...ja dvoch certov zvladnem :grinning: i ked uvidime, kto bude viac rozky vystrkovat :wink: no a stymi 13kg...vsak v oktobri nebude ani + 1 :wink:
leni ,ked sa vratim v ke, tak budem este chvilku jednodetna, tak snad konecne dojdeme ku vam na kuk :wink:
28. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, takze chces rozsirit rady tehuliek? tak nech sa chytro zadari :dizzy_face:
28. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka :dizzy_face: :dizzy_face: jooj, to ti krasne vyslo, normalne ma to dojalo :dizzy_face: srdecna gratulka, nech sa pariku v brusku dari, mamicke tiez a nech ti tyzdniky ubiehaju v pohodicke :wink:
leni - facovka, ty uz ides do finale, drzom moc paste, chodim vas sem priebezne kontrolovat.
Samozrejme drzim palce a myslim na vsetky :wink:
moni a jasne, ze ta tehu knizka, sak som hovorila :wink:
28. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, s ytmi kilami sme myslela kila nasich uz narodenych deti, nie nase pribrate pocas tehu...sa mi zda ze si to tak pochopila...to keby som mala +9kg tak som happy.. :slight_smile: ja mam teraz +12kg, a dufam ze do 15kg sa vopcham :grinning:
28. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ninka gratulujem, bola som zvedava, co cakas, ked u nas sa nepochvalis :sweat_smile: tak to super vyslo, ako ma byt :wink:
jani no teba si musim aspon sem prist precitat, ked do majoviek ani nezavitas :frowning2:
cmuk drobcom a na vsetky bruska :dizzy_face:
28. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za gratulky :dizzy_face: drzte sa vsetky :dizzy_face:
28. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka no teda, krasne, gratulujem :dizzy_face: tesim sa na fotky :wink:

janka hehe dakujem velmi pekne :dizzy_face: dufam ze to budem znasat aspon tak ako ty toto druhe tehu :unamused:
9kg? wow.... my mame tiez okolo tych 13kg a ze zaberacka :confounded: a odkedy je Denisko zdravy, tak cely den pocuvame len HAM :grinning:

miska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my zajtra odchadzame do aquacity popradu.. tak sa ukazem v pondelok, utorok :slight_smile: majte sa zatial krasne. papa :dizzy_face:
28. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni bud rada ze papa...s nasim je to stale na dlhe lakte keby som ho nenutila, aj pol dna by´sa hral a nepytal by jest, nerozumiem tomu :confused: takto je kazde jedlo stale "boj",neobsedi, len lietal by, tak kopa hraciek na stole ,no zabava :grinning:
uzite dovcu :slight_smile: my uz mame "vybavene" s dovcou na tento rok, ze janipo?? :grinning:
28. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, no ja truba nechapava :sweat_smile: n onic, farba vlasov sa nezaprie :grinning:
29. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode verul.. :grinning:
29. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nepiiiise???? :confused:
tak ja som po poradni, moc ok, tlak ok, vaha +12kg :sweat_smile: utz a prietoky ok, maly ma cca 3100g....dalsia poradna 5.8...a ak si to matka priroda nerozmysli, mam planovanu sekciu 18.8. :wink:
30. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme vcera boli cely den na kupku... Veru po mne pozerali, ked som vyliezala z plav.bazena :sweat_smile: :grinning: Ale neviem preco, kopec chlapov tam mala este vacsie bandero :sunglasses: Facovka, prajem aby si do toho augusta vydrzala :dizzy_face: Vsetkym pekny den prajeme :slight_smile:
31. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule, neboijte vydrzim do toho 18.eho vari :slight_smile: len tie teplááááááááááááá, hnus :confused:
3. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok