• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
lenka, drzkaj sa :wink:
17. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka drzime ti palceky,a tesime sa na Oliho :dizzy_face:
17. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka tešime sa ked sa vrátiš ako dvojmama...a myslíme na teba :slight_smile:
17. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj ja silno drzim paste :wink:
17. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,betatka mate krasne babenka v brusku :slight_smile:
facovka aj my na teba myslime drzkaj sa a skoro napis pa
17. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky?
18. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laniiii, tak uz si cochvilku dvoj mama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech to vsetko ide hladko a oliverkovi sa na tomto svete paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ako,Oliverko uz uzrel svetlo sveta?som taka zvedava,od rana na to myslim,podajte niekto hlasenie :slight_smile:
18. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este Lenka nepisala, asi je este KO po tom cisarskom. hned vam pisem ked mi pride sms. aj ja som zvedava a napäta od rana :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka mi predchvilou pisala :slight_smile: Oliverko sa narodil 12,45h - 3910g a 52cm. maly ze je ok, mamka zatial ko.
gratulujeme :dizzy_face:
18. aug 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, moni ma predbehla :grinning: oliverkovi a lenke gratulujeme :dizzy_face: rychle zotavenie, pevne nervy a vela energie :wink:
18. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeej,gratulujem stastnej maminke a Olimu zelam do zivota hlavne zdravicko a spokojnu usmiatu mamicku...cmuk :wink:
18. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj a zabudla som,JANKApo si na rade,o ou :grinning: a potom tusim ja,ze?o ou....
18. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, gratulujem stastnej mamine, oliverko je poriadny valibuk :dizzy_face: rychle zotavenie a obom veeela zdravicka
18. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem maminke a oliverkovi ze to uspesne zvladli nech sa im dari :grinning:
18. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem, Oliverkovi aj mamičke veľa zdravia a všetko dobré
18. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa pripajeme ku gratulacii prestastnej maminke k Oliverkovi, nech ste zdravy a cim skor doma so surodencom a ocinkom :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja k vam uz neprispievam ale rada vas aspon citam.....

obdivujem vas ako vsetko zvladate,deticky,aj tehotenstvo nove......klobuk dole pred vami

a samozrejme gratulujem Lenke a Oliverkovi ze to zvladli a prajem im vela zdravicka,vela stastia :dizzy_face: :dizzy_face:

majte sa a vela stastia vam novym tehulkam :slight_smile:
18. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame ku gratulacii Lenka rýchle zotavenie a Oliverkovi veľa veľa šťastíčka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam ku gratulantom, maminke skore zotavenie a Oliverkovi nech sa mu na tomto svete paci a dobre dari :wink:
19. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej leni aj ja srdecne gratulujem a Oliverkovi zelam vsetko naj nech je zdravucky a nech sa mu tu paci :dizzy_face:
jankapo si na rade a potom slyecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tretia je betatka ze?
19. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss a stvrta ty, ci sa mylim? :wink:

baby, boli ste uz s drobcami na ockovaniach? davali ste aj proti ovcim kiahnam?
19. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, aj ja gratulujem k novemu prirastku. Nech je Oliverko aj s Filipkom zdravucky a nech Vam obidvom robia len radost. Leni a Tebe skore zotavenie sa.
Tesime sa na fotos :slight_smile:
19. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neviem asi som stvrta :grinning:
ja som malu nedala zaockovat tou vakcinou co sa doplaca okolo 70eur podla nas tie kiahne nie su take hnustne
a co vy?Idete ockovat?
19. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuska,maminka, vela siiiiiiiiiiiil....Som namakko (uz cely den). :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Oli, ty bud zdravucke babatko a veeeela spinkaj, nech mamka vsetko stihne okolo teba.
Filipko, davaj na brasku obrovskyy pozor... :wink:

Tak maminky, sme na rade, veru tak. :confused:
Balime tasku do porodky, cele divneeeee. Mam pocit ze som sa odtial len pred mesiacom vratila... :slight_smile:
Chyta ma strach jak svet,bleee. Uz nech su Vianoceee. :sweat_smile:
19. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
V prvom rade prajeme Lenke a Oliverkovi-valibukovi vela zdravicka a stasticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nech sa o Vas ocino s Filipkom dobre staraju, aby mamina mala kopec sil :dizzy_face:
Jani,si na rade, uz to mas za par :wink: A po Slny pred Loss sme tu este Gurti a ja :sweat_smile:
dobru nocku vsetkym
19. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss na ninku sme zabudli :sweat_smile: a gurti... no teeeeeda :sweat_smile:

my sme boli ockovat v utorok, dali sme mu aj proti ovcim, predsa len - budeme mat druhe babo, Deniska by som chcela dat do skolky buduci rok a v skolke to hned deti chytia ked to ma jedno, no a druhe babo bude este malinke, toho sa najviac bojim. doplacalo sa 23€ aj nejake centy, asi mesiac je to znizene, takze sa da celkom.

janka ale to uletelo, ze? :unamused:

my po poradni - ok, drobca som videla, vyzera ze sa mu u mna paci, tak som spokojna :slight_smile: 17. dalsia poradna + UTZ. tak tak.
20. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka vsetko naj k meninkam :wink:
21. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, dakujem krasne. :dizzy_face:

Dnes som mrtva, a smutna, nevyspata a roboty kopec a pohov v nedohladne. Tak o 3 roky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Umriem dovtedy, verte mi. :zipper_mouth:

Moni,som rada, ze poradne su ok. Nech budu az do konca. :wink: Leti to teda, ale sak chvalabohu. Ja uz to mam za par, aj ked myslim ze teraz to bude najvacsi zaberak na psychiku. Clovek ma pocit ze je v cieli a to este min. mesiac prezit, to je celkom dost v takom fyzicne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A najhorsie, ze strach je tu jaksi stale. Ato viem ze sMatulom nebolo take,teraz sami zda,ze to ze viemdo coho idem je trosinku horsie. :unamused: Nebudem moc pisat, lebo som v zlej nalade a nechcem tak negativne. :wink:

Myslim na vas tehulky.
21. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka dik. a drzte sa. zlu naladu mame obcas vsetci, kludne sa z toho mozes vypisat, my radi pocitame, poradime, povzbudime :wink:

ja dnes od rana upratujem, teraz som si sadla, mam pocit ze sa dnes uz ani nepohnem :unamused:
no nic, idem, pekny vikend vam prajem. asi sa zastavim az v pondelok, zajtra mame na kupku nejaky bigfest a vecer mam stretavku zo ZS, no a v nedelu ideme k svokrovcom, ktori tu budu spat, tak vikend zabity. drzte sa vsetky.
21. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok