Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
3. sep 2009

veru jani, cas balit 🙂
verul..no kats by veru mohla toho 23.4., nech mame trojnarodky s nasimi krpcami 🙂
my po starom, ziaden rezim, imrpovizacia 🙂 ,kojenie boj, musela som zase na noc dokrmit...no nejako to k lepsiemu s papanim nejde,,,aj ked hlta jak divy, takze chutit mu chuti 🙂 starsiemu idu zuby-ocaky, dva horne prerezane, dolny uz uz+ stolicka dolna...... 😕 tak aby sme sa nenudili...

slnyecko
autor
3. sep 2009

Ahojteee 🙂
Tak my sme tiez este v kope,drzim sa zatial ale sa citim na rozpadnutie.Mam nove infosky-uz viem ze to bude na sto percent sekcia-koli tomu ze to mam tak po sebe.17-teho idem na prietoky do nemocky a 18-teho na predoperacne vysetrenia.Dalsia poradna az 5-teho oktobra,to uz bude asi posledna u mojej doktorky.No nabera to rychly spad 🙂
Inak krpcovi idu zuby tiez,tak nespi,neje,zaveseny na nohe a reveeee 😖

galanta
4. sep 2009

slniecko.nevies mi povedat,kolko je idealne mat medzi porodmi,pokial prvy bol sekciou?mna by totiz zaujimalo ako ma nechaju rodit.rozdiel bude 23 mesiacov.....dakujem za radu

facovka
4. sep 2009

slny, gal aj vy ste mali sekciu?? to sme tu same take?? 🙂
u mna bol rozdiel 16mes. takze dr. hned bol za seckiu, teda ten co som zazmluvnila, ja som spokojna, vyrezal mi tu hnusnu spaggatovu jazvu, a vyzera ze sa mi to teraz pekne zahoji, a bude len tenka ciarka, tesim.. 🙂 a celkovo som teraz znasala sekciu uplne lepsie ako pri filipkovi,mala som spinal, tak celkom oki, ale sak prve vstavanie aj tak peklo 😅 ale od druheho dna pohoda..no ale uz do tretice sa na to nedam, tie stavy tehu a poporodne...ach jo...ale tak dve nam stacia, princeznicky vyzenia synatori 🙂

jankapo
4. sep 2009

leni, fuh,aj ja mam pocit, ze som jedina,co rodila susulou.... 😒 no teda, sak vy ste sa mali najviac setrit! 😀 ste ale neopatrne 😅

zavidim vam ale len to ze viete, kedy to bude, ze vas usetria toho cakania na godota... 😝 lebo si myslim ze boli to rovnako 😨

citim sa ok, len matulo zacina byt coraz viac mamamamammaamamama.... 😖 moj zlaty. tak sa bojim ze mi srdce pukne za nim v porodnici.
pocujte, ja mam z tej porodnicovej depky co som minule zazila taky stres, ze fakt neviem co s tym... 😢 nie su na to nejake homeopatika? vy ste take nemali? lebo ja som nonstop fnukala...so mnou sa nedalo ani rozpravat... 😔 tak sa fakt bojim. uz som aj vravela muzovi ze nech radsej nechodi s malym na navstevy a on kukal jak puk, ze ci mi harasi (uz teraz)...jaaaaaa neviem.
akonahle som dosla domov, bola som v siedmom nebi, pohoda, spokojnost, vsetko ok...ale ta porodnica,to bol des 😨

ninka123
4. sep 2009

Jani, ja som tiez rodila klasika... a sakra pohodovo a rychlo 😅
Takze ja bojim sekcie ako cert kriza 😉
V porodnicovej depke nepomozem, ja som si to tam uzila, boli sme sami na izbe, doslova som si to vychutnala...
Nestihacka nastala az doma...
Pridavame sa k ostatnym zubovym-dnes sme boli pichnut Prevenar a doki hovori, ze sa mam na co tesit-ocaky aj stolicky totalne naliate... A to cez vikend vyliezli este len spodne dvojky-samozrejme s teplotou 😅 tak tesim 😅
Pekny dnik vsetkym 😵

facovka
4. sep 2009

jani, ja som pri filipkovi prefnukala cely tyzden v porodke, teraz to bolo lepsie, aj ked za nim mi teraz bolo brutal smuttno, a som nedovolila mm aby siel s nim za mnou na navstevy tak ho vzdy dole niekto strazil....ale ti poviem, olutovala som to, pretoze maly ma skoro nepoznal ked som po 6dnoch sla domov, stale sa tahal k mm, na mna pozeral tak neveriacky...no revala som potom az doma..radsej nech ide za tebou kazdy den, nech pofnuka, ale aspon ta ma v hlave..ono sa to za cca 2-3dni zlepsiloa teraz je to super ako predtym,ale ti poviem, normalne ma to polozilo 😕

moni1412
4. sep 2009

gal my budeme mat tak rovnako...tiez 23 mesiacov po prvej sekcii... u mna je len problem kvoli tej hlupej ocnej indikacii, preto mi chcu urobit aj druhy. ale myslim ze sa nedam. ak to inak nepojde, asi im budem musiet podpisat vlastnu zodpovednost, ale chcem aspon skusi prirodzene rodit..... caka ma to na najblizsej poradni, som zvedava na com sa dohodneme s dr. 😒

ninka my sme mali minuly tyzden uplne hrozny, 2 alebo 3 stolicky vonku - teplota 39, nechcel papat..... 😒 ale tak snad to nebude az take zle u vas 😒

galanta
4. sep 2009

moni...no ja som posero a otvorene priznavam,ze by som radsej prijala tu sekciu. 😕

galanta
4. sep 2009

facovka,tak to ma tesi,ze tentokrat to boo lepsie....no ja mam faaakt krasnu jazvu,ak by sa dalo vobec o jazve hovorit.myslim,ze len malokto by si ju vysimol a po slepaku mam horsiu...teraz mam len ciarku....a aj to v ochlpeni.

galanta
4. sep 2009

facovka,ja uz som is davno vsimla,ze sme tu tehu same sekcie.no a to som sa bala,ze uz neotehotniem. 😀

galanta
4. sep 2009

jani.....konecne niekto pozna GODOTA.... 😀 😵 😵 😵 moj manzel ma stale obvinoval,ze nadacvam a ja som len chcela podotknut,ze cakame na nic.hihi

no a s tou porodnicou ti fakt neporadim.aj ja som tot tam videla na kolegynkach,ale ja som boal taka stasna ze je mala konecne vonku,ze mna by vtedy ani rusen neprevalcoval......ale mozno sa to u teba nezopakuje.... 😉

verulka
4. sep 2009

babulky, stav po 2.porode sa so stavom po 1. neda porovnat..je to cele menej stresujuce, vela veci uz viete. Ja som si doslova uzivala ten full servis co som mala( teda nemala som ziadne problemy, cize sa to dalo)
jani, matulo citi, ze sa mu cochvila skonci jedinacikovske obdobie a uz navzdy sa bude musiet o teba delit. Deti vzdy vycitia tieto veci. Co sa pobytu v porodke tyka- ja vrelo odporucam navstevy aj s detulkom, ono uvidite ako to bude zvladat, halvne ma sancu nejako stravit prichod surodenca- jo vrelo odporucam, nech na 1.navstevu, ked pride velky brat/sestra, je vo vanicke alebo ako sa vozia deti na obkukanie, nejaka hracka alebo drobnost. Teda ze babo donieslo nieco svojmu surodencovi 😉

kats
4. sep 2009

pridavam sa k rodiacim susulou 😀 😀 ja som po porodke behala s usmevom od ucha k uchu cela v euforii 😀 stres prisiel az doma 😀

eviku78
4. sep 2009

kocky, ja sice nejdem rodit ale teraz v septembri idem na 3 dni do nemocky a uz zacinam mat z toho stres. este som tak dlho bez emmči nebola. ☹ ja mam toho taku fobiu, aby si nemyslela, ze som ju opustila. 😲 ale tak zvladli ini, zvladne aj emmči. 😉

facovka
5. sep 2009

eviku, zmaknete,neboj... 😉 aj ked na nasho filipka bolo 6dni uz prilis 😕
inak mam zapaleny prsnik, bolest jak hovado, esteze horucky nemam, skusam odsavat kym maly spi, a musim prikladat nech to roztaha,aj ked neviem ci vydrzim, pretoze aj ked sa hybem bolest ako svina, takze "uzasne"....cele kojenie stoji za prd, len Oli bojuje, a este aj sa trapim s tym ja...anakoniec aj tak musim dokrmit, ja neviem uz... 😕

verulka
5. sep 2009

leni, skus napisat annag, tu na koniku, ona fakt super rady 😉 vskau vidis ako to vypali 😉

facovka
5. sep 2009

uz s nou komunikujem 🙂

jankapo
5. sep 2009

leni, drzim palce, hlavne, budte obaja,otraja spokojni.... 😉 nech sa da cicik do poriadku

ja lemraviem totalne, no nevladzem,moje kosti nezvladaju napor bruska...boli panva, klby, kostrc...takze darmo by hlava chcela neviem co...neda sa.

a hlavne neuveritelne vela cikam...take mnozstvo ze do stamprlicka, ale kadzu chvilku... 😒 je to otravne,neprijemne, nemozem nikam ist, ak nechcem vymetat vsetky verejne hajzle... 😝

ja som sa posledny mesiac s matulom citila suprovo, to si pamatam...a teraz? fuha, uz nech to mame za sebou, aj ked rada by som potiahla cim dlhsie, ked ma marek total brutal pracovny september ☹ on sa sice tvari ze kaslat na to...ale ja viem ze by to bol len zbytocny stres...aj tak nic neovplyvnime... 😕 tak len cakat

bola som dnes gratulovat kamoske na svadbe, jejee,krasni boli,cela som bola namakko 😵

moni1412
6. sep 2009

janka chcela som poradit co pisala verulka - citala som to v Mama a ja teraz, ze pomoze ked babo ma v postielke v porodnici nachystane pre surodenca ked pride pozriet, nejaku hracku, akoze mu doniesol. sa mi to zapacilo 😵

gal ja som tiez posero, ale nejak sa tej sance nemienim vzdat..... co uz so mnou 😒 nejako bude.

august2009
6. sep 2009

jani,aj ja som sa uz posledne tyzdne modlilaq nech je to uz za mnou, uz som ledva chodila a este boli aj tie tepla hnusne, to bolo peklo...a teraz si dakedy zelam aby este v brusku bol,ked zlobu robi 😀
dnes cicik sa mi zda kuuusocek lepsie, revem ked sa prisaje, ale co uz...horucka 39 ☹ teda u mna...
annag mi na dialku radi, vraj mam aj akusi mykoticku infekciu na tej bradavke, tak "parada" 😒 no,bojujeme...vecer uz kolikujeme, veselo mame... 😕 uz aby 3mesiace ubehli 😅 sa tak nadejam ze lepsie bude..

august2009
6. sep 2009

jooj, to ja som facovka som sa neprehlasila z augustoviek 🙂

moni1412
6. sep 2009

Leni, ta teplota ma mrzi. 😒 drzte sa, dufam ze bude o chvilu lepsie 😉

jankapo
6. sep 2009

Juj, Leni, to je blbeeee.Ja uz som citala o vas na augustovkach, ako sa trapite, nemala som ani odvahu ti radit, sak isto ti uz kazdyu vsetko radi. Bojim sa o vas, ale no co uz. A na optimizme mi to celkovo moc nepridava.... 😅
Ale jak pises, o 3 mesiace bude vsetko ok,od zaciatku po nicom netuzim tak ako po Vianociach. 😀 Ani darceky mi netreba, len uz aky taky rezim. 🙂 Jeeeemine, Tomi este v brusku a ja uz takto analyzujem. Cela ja.
No nic, uz som ticho, ja uz len cakam co bude. Ziadne horory dopredu...
Moni, takze prvy trimester za vami!!! Super! 😉 Ono to fakt letiiiii.

galanta
6. sep 2009

facovka...moc drzim palce s tym kojenim...ja asi moc neporadim,akurat tolko,ze som mala 3 kamosky s rovnakym problemom a naozaj pomohol len cas a vytrvalost a potom uz bolo vsetko ok.horucky presli,bolesti tiez a kojili o dusu....drz sa....

moni,tak uz prvy trimester je za vami?vsak uz ani nam vela nechyba......v utorok vstupujem do dvanasteho tyzdna...ani neviem ako to ubehlo.....a este som sa nespamatala z toho soku/u nas samozrejme prijemneho/,ze som v tom.prvy krat tolko sme na to cakali a treraz nam stacilo s aprestahovat a sup...pokrstit bytik.

moni1412
6. sep 2009

jani no veru leti, nechapem ani ja 😀

gal hmm, veru aj y uz zachvilu budete 🙂 hehe, vidis ako "malo" niekedy staci?! 😀

mirka20
7. sep 2009

ahojte 🙂
jani, vydrz. viem, ze sa mi to hovori, este mam toho pred sebou vela, ale musime vydrzat 😉
s tym darcekom som to aj ja citala a hned som to povedala muzovi a ten to zobral uplne super, ze nech si vsimam, co rebeku bavi, co sa jej paci a to jej potom "donesie" surodencek 😅 aj som bola z toho prekvapena, ze suhlasil.
facovka, s tym zapalom drzim paste, nech sa da to kojenie cim skor do poriadku. akurat teraz bolo pisane v mama a ja o nekojacich mamickach, ze kolko si vytrpeli a tak a ja som si uvedomila, ze ake som to ja mala stastie, ze som mohla v pohode kojit.
ja som rodila normalne, takze zachranujem prirodzene porody 😀
ja som tiez uz rozmyslala nad porodnicou a ako to rebeka zvladne. mam z toho strach, ale snad ma prekvapi ako obycajne a zvladne to na jednotku 😵

facovka
7. sep 2009

diky baby za podporu...dnes mi je uz lepsie, nemam horucku, tak sa hned lepsie existuje...teraz som sa vratila z obchodu, aj s krpcami, hodku sme sa presli, pohojdackovali..teda Oli spal v kociku... 😉 prsko uz lepsie,maly roztahal, uz aj pekne glga, tak sa z neho uvolnilo uz mliecko... 🙂 hadam to bude ok..

misanik
7. sep 2009

leni super, tesim sa ze je uz lepsie, drzim vam paste 😵

galanta
7. sep 2009

facovka.tak super ste sa rozkojili...to je vyborna sprava. 😉