Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
12. máj 2009

baby,mali by sme tabulku zalozit, sice nas nieje vela,ale treba prehlad mat, takze kludne mozte IP mne poslat, neviem co si tam dame...
nick,vek, TP, pohlavie podla UTZ, surodenec, rodim v.....
suhlas??

slnyecko
autor
12. máj 2009

suhlasim,a ked si sa na to podujala tak tym lepsie,ja niesom tabulkovy typ 😀

slnyecko
autor
12. máj 2009

tak ja som poslala udaje 😉

jankapo
12. máj 2009

jeeeej... 😵 😵 😵

jankapo
12. máj 2009

ale nas je...teeeda
slnyecko, tak aj vy zle vysledky? a si v poho?no ja som uplne na prasky... 😒 vo stvrtok USG, tak uvidime,ale ja sa fakt bojim 😝
idem kuk Felixa fesaka

jankapo
12. máj 2009

leni, som dojataaa.... 😵
ja tam isto vo stvrtok budem revat... 😝

facovka
13. máj 2009

janipo, ja revem za vsetko,xi.... 🙂
mne lepilo zatial vzdy a na kazdy utz, az kym mi nepovedali ze fakt je vsetko oki, to uz sa dozviete aj pohlavie 🙂 supis, tesim....za chvilu aj slnyecko bude vediet 🙂 dnes cakame dobre spravy od teba z Martina 😉

ninka123
13. máj 2009

Tak sa aj ja oficialne pripajam 🙂 Slnyecko, drzim palceky na genetike, neboj dobre to dopadne 😵 Pozeram, ze po gurti som asi najnovsi prirastok 😵

verulka
13. máj 2009

Babulky, afp nerieste...ja by som ich celoplosne zrusila..nicoho sa nebojte, vsetky babatka su upln v poriadku 😵 som si ista...
inak vcelku slusny pocet vas je na to, ze az teraz sa slavia 1.narodky...drzte a sa posielam pusu bruskam 😵

slnyecko
autor
13. máj 2009

Caves bruska,tak asi to bude vsetko ok 😵 No vzali mi tu krv,s tej budu vysledky az v utorok,ale bola som potom na sono a tam podla velkosti hlavicky a stehennej kosti zistili,ze babulo ma len 16 tyzdnov, a tym padom mi vysledky vysli zle kedze sa brala krv v cca 14 tyzdni.Takze smerodajne budu vysledky z dnesneho dna,dokyna vravela ze si mozem viacmenej vydychnut.No ale som sa aj cosi dozvedela,ze mam ist ku kardiologovi koli tlaku a na migrenu v ziadnom pripade ibalgin,ze teda vo velmi vynimocnom pripade ano,ale po siestom mesiaci vobec.Tak ja neviem asi umriem ked ma to zas drapne,ja mavam ozaj hrozne stavy ☹
Kubko to celkom zvladol,kus cesty pospal tam aj spat,zastavili sme sa najest tak taky vyletik 😀
Dnes ma Kubko rocik tak sme aj taku odomna tortu rozkrojili a dostal tatrovku,ale ta velka oslava bude az v nedelu.
Ninka vitaj,tak som cumela ze dvojicky 🙂
Verul,tiez sa mi zda ze vzhladom na datum celkom dobreee 😉

anjelok
13. máj 2009

slnyecko supeeer, som vedela, ze to dobre dopadne 😉
facovka, pekne fotocky 🙂
jani som zvedava na pohlavie 😀

jankapo
13. máj 2009

slnyecko, supeeerrrr..... 😵 😵 😵 😵
gratulujeme Kubickovi...a migreny sa neboj, mozno vobec nebude. tehu je v tom zvlastne ze choroby co inak mavas jaksi nemas...ja by som uz normalne brutalne smoklila, alergia by ma zabijala a teraz akosi no problem. klop klop, zatim teda. ana migrenu nic ine neni? 😒

jankapo
13. máj 2009

pohlavie? baby, ja nucham chlapa... 🙂 davam tomu 90%

nicolmt
13. máj 2009

slnyecko super 😅
ja som si uz teraz precitala ze ste boli u nas v MT 🤐 tapuchla, som sa mohla o vas trochen postarat 😕
jani a uz ste rozhodnuty ze chcete vediet pohlavie?

ninka123
13. máj 2009

Slnyecko super spravy 🙂 A Jakubkovi vsetko naj 😵
Jani, som tiez zvedava 😕

facovka
14. máj 2009

jeeej, slnyecko super 🙂 cmuki drobcovi do bruska...
jankapo, aj ja som nuchala chlapa odo dna ako som zistila ze som tehu,baba ma ani nenapadla, tak hned daj vediet.. 😉 inak to riesenie vekoveho rozdielu, aj ja to tu zazivam, sice nahlas nik neriesi, ale myslia si svoje, a mne je to jedno 😉 vzdy pozru na maleho a na mna akoze "boze, chudinka".....ale nech si myslia......
ninka,janka ak chcete byt v tabulke tak poslite kludne IP ku mne...aby sme prehlad mali....este stale som ju nerobila, sa mi necchelo uz vecer 😉

slnyecko
autor
14. máj 2009

V prvom rade diky baby 🙂
Janka,no len ja to mam naopak,ze pred tehu nic,ani v prvom tehu a teraz migreny strasne ze zaberie len ten ibalgin.A vraj vsetky lieky na migrenu su skodlive,tak neviem ☹
No a som zvedava na teba ako dopadnes,podaj potom info 😉
pohlavie-no,ja mam tiez tusaka na chlapa,ale chcela by som tak v kutiku duse dievca,ale tesim sa nech to je cokolvek 😉
nicol,no aj som na teba myslela a chcela som ti napisat ze ideme,ale tak dobre ze som nie,pol dna som presedela na genetike,tam ludiiiiiii...Potom do nemocnice na sono,nieco zjest lebo som bola na lacno a uz som odpadavala.a frrrng domov,som toho mala plne zuby 😝
No a moje okolie reaguje podobne,ze jeej,a to uz?no budes mat co robit...Ale boli aj reakcie ze super,aspon to uz budes mat za sebou.No tak jedno lepsie ako druhe...

facovka
14. máj 2009

slny, ja som nejako viac chcela chlapceka, aj kvoli vecickam co mam krasne nove, aj kvoli tomu ze ked mensi velkovy rozdiel ze sa tak vyhraju viac,ci ako....neviem, tak nejako som to citila...ja som ti taky prakticky typ,aj ked budu starsi a budeme v 3izb. byte byvat tak mozu mat spolocnu izbu 😀

gurti
14. máj 2009

caues,
slnyecko, super, som vedela, ze niet sa coho obavat. Ja som mala prve tehu, ako spomenula jankapo, bez migren a inych zdravot. potiazov, co ma za normalnych okolnosti kvarili bezne. Paralen ti na migrenu nezabera? Mohli by ti este poradit baby, co sa vyznaju v homeopatikach, mozno exist. aj nieco prirodne. Ibalginu a obdobnym fialovym pilulkam sa treba aj bez toho vyhybat, som aspon ja pocula, ze nerobia dobrotu.

baby, ako to nuchate, ze chlapcov?...ja mam nejake otupene zmysly ci co

gurti
14. máj 2009

este som zabudla: Jakubkovi prajeme krasne narodeninky, all the best k prvemu rocku!!! 🙂

ninka123
14. máj 2009

Ahojte, kocky veru nuchajte chlapov 😔 lebo ja u seba nucham baby, tak aby to bolo poparene 😅 A tak rada by som sa mylila a mala aj ja uz konecne nejakeho chlapa 🙂 pekny den vsetkym 😵

facovka
14. máj 2009

no vidis, niekto same babizne, niekto chlapov...a to u nas v rodine sa vraj same babizne rodili a aha ja..... 😅 jankapo sa tu nejako neukazuje, len v majovkach-janiiiiiiiiiiii sak pod sa pochvalit 😉

nicolmt
14. máj 2009

ninka ja ked som tieto fotocky videla..normalne ti aj zavidime 🤐 tazsie ale kraaasne to budes mat 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jankapo
14. máj 2009

Tu som baby....aj s mojim druhym (tretim) chlapoooom!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankapo
14. máj 2009

Ninka, u teba nucham aj babu aj chalana....Velmi sa budem tesit. 😉

Nasi uz 4teho vnuka cakaju...ziadna babulka...moj ocko chcel, no ma smolu... 😝 Vsetko je uuplne tak ako ma byt.
Trosku sa obavam aka budem svokra, inak vsetko ok... 😀 😀 😀

ka77ka
14. máj 2009

jani...nasi maju 3 vnucky a jedneho vnucika...a to sme 3 sestry 🙂 , takze maly jakubko je jedina chlapina v nasej rodine. 😎
a svokra bude perfektna...nevesty ta budu zboznovat...vsak jednu uz zajednanu mas. 😀 🙂

ninka123
14. máj 2009

Janka, blahozelam k dalsim vajickam 😀 a dufam, ze Ti "nuch" v mojom pripade funguje dobre, tesila by som sa... 😵 😀
Nicol 😵

facovka
14. máj 2009

baulky,s tou tabulkou some problems....lebo som zistila ze nemam nainstalko excel, bo mame novy laptop, sak vyriesim, vytvorima dam vediet ked bude ready, zatial mozte posielat do IP,kto este neposlal a chce byt v tabulke 🙂

slnyecko
autor
15. máj 2009

Bre ranko 🙂
facovka nemusis ponahlat,mas cas s tou tabulkou 😉
Janka blahozelaaaam,mas dobry nuch,budu si super rozumiet chalaniska,len aby si frajerky nepreberali 😀
U nas v rodine sa rodia vacsinou pariky,tak ja to mam 50 na 50.no je to napiinaveee 🙂
Oneskorene vdaka za gratulacie,potesili nas...

gurti
15. máj 2009

baby, ja ani neviem, co by som viac chcela, ci chalaniska alebo dievcatko, asi mi je to jedno...neviem preco, ale neviem si dako predstavit seba ako mamu dievcatka 😅