Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

eviku78
7. sep 2009

leni, drzim palce aby bol zapal uz zazehnany a aby ste to v pohode rozkojili. 😉 a ked to nepojde, tak to nepojde. svet sa nezruti. 😎

moni1412
7. sep 2009

leni super, tak nech to tak pekne aj pokracuje 😉

evi ty si spominala ze ides do nemocky? mozem sa spytat kvoli comu? 😒

eviku78
7. sep 2009

moni, idu mi zasivat krcok, co mam este od porodu roztrhnuty a mam aj nejake zrasty, co ma zasivali. tak mi daju konecne do pucu podvozok. 😀

jankapo
7. sep 2009

Lenuska, supeeer, len tak daleeej...Konecne daco pozitivne. 🙂 Ja uz sa zacinam vsetkeho bat. 😲 Od toho, co budem robit, ked mi rupne voda napr. o 10tej doobedu 😲 (vsetci v robote, ja sama s Matulom) cez porod, zltacku, kojenie, 2 detuchy...No caka nas... 🤐
Vsetko boli, kazdy den mam pocit ze to pride. Sak pride, ale bohvie kedy. 😀
Joj, moje krasne, uzivajte tehu. Prvy trim. a posledny mesiac je to o drzku! Takze tie co ste niekde medzi, ste na tom supeeer. 😉 🙂

verulka
7. sep 2009

jani, neboj tomi vie kedy sa ma pytat na svet 😉

eviku78
8. sep 2009

jani, porod mas do 2 hodin vybaveny, zltacka nebude, tomi sa super rozkoji a mozno sa este aj matulo prida a 2 deti zvladnes lavou zadnou. este nieco? 😀 😉 😎

moni1412
8. sep 2009

evka to uz lepsie nemohla napisat.... len mysli pozitivne, to dost pomaha 😉

ja mam dnes za sebou prvu tehu nevolnost 😒 co na tom ze v 13.tt? 😖 och joj. pri Deniskovi som nic taketo nepoznala..... 😖 😖

verulka
8. sep 2009

moni, zivot je plny prekvapeni 😉
evi, presne tak nejako to bude 😉 mozno s mensimi odchylkami, ale to sa strati 😉

ninka123
8. sep 2009

Cafte, Jani, nestresuj, mysli pozitivne, potom mam dvojnasobne stresove myslienky aj ja 😅
Mam pocit, ze mi uz klesa brusko, sice dost skoro, ale treba mysliet pozitivne!!!! Zaha pali ako fras, popoludni som uz unavena ako slonica... Dom rozburany, este ze mozeme byvat na chate, inak sme homeless... dufam, ze to stihneme, kym budu krpci 😅 😕
Ostatnym tehulkam prajem krasny dnik, Lenke pohodkove kojenie 😵 😵 😵

facovka
8. sep 2009

ninka, vdaka....akurat som v augustovkach pisala, ze 1-2x denne musim dokrmit, co reve jak tur, nerozumiem, po oboch prskach este 60-80ml exne, tak ja uz neviem, asi spurt rastovy 😉
inak nic nove, makam cely den jak fretka.,aspon kilecka idu dole, zo 16kg mam stale este +6kg,ale hadam pojde dole rychlo....brusko stale vykuka 😀 a najviac rit a stehna,xi 😉
verul,kuk IP ozvi sa mi pls. za tie satky, potrebujem poradit... 😉

moni1412
9. sep 2009

no super, nezobralo mi prispevok 😒

Lenka, ako sa mate? lepsie? 😉

baby, je normalne ze mi teraz zacina byt zle????? v 13.tt? dnes ma tak naplo ze som nechapala, akurat sme sa chystali s malym von, esteze sme boli este doma 😒 mam pocit ze to vzdy ked si dam duphaston rano, neviem ci ho uz nevysadim. uz mam po 12.tt, dr. ma dovolenku, tak neviem 😒

mirka20
9. sep 2009

moni, nechcem ta strasit, ale niektorym zacne byt zle od 4.mesiaca 😔 duphaston este nevysadzuj, pockaj radsej na dokiho. mne ho v minulom tehu doki vysadil az v 16.tt.

moni1412
9. sep 2009

joj, mirka, nepotesila si ma 😒 radsej asi pockam co mi povie, mne ho tiez minule vysadil neskor, sa mi zda.... 😒
ty sa ako citis?

slnyecko
autor
10. sep 2009

Baby mna vcera vecer v posteli prepadol aky strach?ze ja to dieta nechceeeem,ako sa budem venovat Kubkovi ked budem lietat okolo krpca?on sa teraz tak rad mojka a tak,stale mama mama a boze ja pojdem skoro na tyzden do nemocky.Fakt nech ho za mnou muz ani nenosi lebo mi pukne srdce krd budu odchadzat.No total panika....Ale dnes to uz je lepsie trochu,uz to dieta chcem ale aj tak sa bojiiim.je toto normalne???? 😕

moni1412
10. sep 2009

slnyecko myslim ze uplne normalne..... panika je v tehotenstve asi bezny jav. bohuzial. neboj, zvladnes, ako vela inych mamiciek, co mali deticky este skor po prvom..... 😉

betatka
10. sep 2009

Ahojte

slny presne ako Moni píše to mali určite všetky...aj ja ale úplne na začiatku teraz už som zrovnaná..ale ktovie možno ked sa bude blížiť termín tak ma to zas chytí 😝

ja mám problém len ako to doma bezo mna zvládnu predsa máme nejaké rituály a nikto o nich nevie asi budem musieť babku zasvätit 🙂

galanta
10. sep 2009

moni..ja som mala duphaston az do konca 20tt.takze ziadna panika....

slnyecko...panika???????tak to si mala vidiet mna pri sarlotke..neboj vsetko to prejde....aj ja sa bojim,ze bude sarlotka zrazu druha.obcas mam pocit,ci ju potom neodstrcim akoby...a tak si ju snazim teraz co najviac uzit....a zas si hovorim,ze aspon nebude sama...ved bude mat surodenceka a to je pre dietatko taky isty dar ako pre nas.... 😉 ked ta zas chyti panika,pomysli si,ze aj to druhe budes urcite tak isto milovat aj ked sa ti to teraz tak nezda.aj ja mam pocit,ze uiz asi nemozem viac lubit a ani inu bytost.ale vsetky skusene mamicky tvrdia opak,tak im verim.

facovka
10. sep 2009

slny, z vlastnej skusenosti, dovol aby malu nosili k tebe aj na navstevy, radsej denne trochen revu, ako po tyzdni ako jja som 3dni prerevala co ma maly ani vidiet nechcel, len ocinovi na pleciach visel, no nepridalo mi to, ubolena púo porode, nevyspata, a este ma maly odmietal 😕

mirka20
10. sep 2009

slnyecko, neboj, urcite bude vsetko ok. kazda z nas ma urcite vseliake myslienky a pocity, ale ked to pride, budeme to zvladat 😉
moni, citim sa ako v prvom trimestri. unavena, skoro stale som neskutocne hladna 😖 este stastie, ze som na md, lebo neviem, ako by som to zvladala v robote

jankapo
12. sep 2009

tehule, upada nam tema...ja moc neprispievam, no lebo tie moje pocity by vam na nalade nepridali... 😉 🙂
nervna som jak cert, naladova, teraz mam fazu, ze sa mi rodit proste nechce! nie preto ze mi je dobre s bruchom, to nieeee, ale sa mi proste nechce...som vkuse unavena, ziadna energia,chut byt s ludmi, ani s ludmi ani sama, no tazko so mnou
aj by som jedla, aj mi nechuti, nic nie je podla mojich predstav 😖

a to si radsej nepredstavujem nic dopredu, ze ake to bude po porode... 😝 to by som si asi rovno hodila.

moni, ty sa ako citis? duphaston pekne ber az do 16tt 😉

moni1412
12. sep 2009

janka ja ani nie som pred porodom a vsetko ci napisala pocitujem aj ja 😀 dnes som bola zablahozelat priatelke na svadbe, joj, uzasne bola, tak dnes mam lepsiu naladu, vysmiata som ako leco odkedy som ju videla 🙂 len zajtra nas caka smutnejsi den.... mame vyrocnu omsu od smrti starkej, potom obed u nasich, na spomienku na starku sa stretneme..... 😒
ale inak - nevolnosti zacali v plnom prude, neviem ako zajtra zvaldnem omsu vobec 😒

vo stvrtok idem na poradnu, aj sono a dufam ze mi uz duphaston pomaly vysadi 😖 nepamätam dokedy som ho brala pri Deniskovi, ale aj sam dr. vravel ze do konca 12.tt sa ma....no ved uvidime 😀 vo stvrtok mame aj sono, tesim sa ze konecne uvidim ten maly zazrak v mojoim brusku. inak Denisko sa njanovsie naucil ukazat kde je babo, najskor ukazoval na svoje brusko, ale uz sme to doladili.... mam pocit ze sa teraz strasne rychlo uci, musime davat pozor co povieme, urobime, vsetko opakuje. aspon sa nenudime 😉 😀
dobru noc, som sa trochu rozkecala, no.... 😉

galanta
13. sep 2009

ahojte.....no tak ja asi moc enprispejem do vasich kruhov.citim sa uzasne a nebyt toho,ze ma tak raz za den chyti ttoalna unava na par minut,ani si nespomeniem,ze som v tom...
moni pises,ze ked si das lieky tak ti je zle.a nedavas si ich nalacno?lebo mne plava zaludok ako na viode len vtedy,ked sa na lacno napijem.

janka...teba chuda lutujeme,ale za chvilu ti to konci,tak to snad nejako zvladnes.....uz to mas fakt za par...a to mam pocit,ze som stihla postrehnut len vasu malu xenu na obzore.....a hups uz si pred porodom....

nas caka zajtra prva poradna.koncim 12tt,aj sonicko budemem mat,tak verim,ze vsetko bude ok ...... 😉 inak šarlotinka sa tiez vsetko snazi opakovat a naozaj je to niekedy poriadna sranda.....hlavne,ekdd vonku zacnme rozhadzovat rukami a rozculovat sa......len stale nevieme ,kde to rozculovanie videla....

kats
13. sep 2009

jani este ze to tu par takych ako ty drzi nad vodou 😅 ty mas pocity ako na zaciatku tehu 😀 az na ten hrniec s vodou 😀 😀 ani jest ani nejest.... 😀
lenze ty zachvilku s lenkou zalozis novu temu 😀 babatka majoviek 😉 .... a sme v keli 😀

tiez to flakam.... stale chcem len spat 😀 este ze tie nase dietky maju ten obedny spanok 😅
zacali uz aj nevolnosti, ktore matusko nerobil 😝 no co, je predsa zdrave ist nalacno spat 😀 ale nebojim sa ze zo mna ubudne 😅 ved tych minulych 18 kg mozem zase nabrat 😅

loss
14. sep 2009

ahojte

aj ja pokial mozem tiez spim Nelly je teraz chora a tak mam perno a ked si predstavim ze o 4 mesiace to zacne chyta ma panika
polepsim sa a nakuknem castejsie
krasny den zelam vsetkym 🙂

facovka
14. sep 2009

ahojky babule.....len pekne tehulkujte, uzivajte 🙂 teda okrem Janky asi, bo to uz fakt ma za par, a terigat sa s takym bruskom tiez uz nieje sranda.. 😅
my noc celkom ok, prva po skroo mesiaci 🙂 3x hore na kojenie, a zase spanok..tesime...aj ked sami vieme ze uz to tuto noc zase nemusi byt pravda 🙂

galanta
14. sep 2009

ahojte...tak my sme sa uspesne vratili z poradne....pekne sme podrastli.....vsetko ok.NT test v norme.....aj mame krasnu 3D fotku zo sona......takze vsetko ok....

kats...no a to ani jest ani nejest uz my daco hovori...musim jestt,ale malo,lebno potom mam pocit akoby mi netravilo,lae inak ok.

facovka tak uz sa vam vytvara pekny rezim.... 😉

galanta
14. sep 2009

a zabudla som.......foto mame v albume..... 😵

moni1412
14. sep 2009

gal no davala som si ich nalacno, lebo mi nechutilo rano absolutne jest, ale uz sa nutim aspon rozok s maslom alebo tak a aj tak mi byva po nej zle. no uz sa normalne tesim na stvrtok, poradna a tiez mame poobede aj sono. ale to zas bude den, vstavat o pol 4., aby som sa stihla otocit kym pojde Milos do prace, no tesim aj netesim. ale ved dospim v piatok snad 😀

co janka spominala tie pocity a to vsetko - aj vy ste take zle na manzelov? ja sa divim ze Milos to so mnou vydrzal tieto tyzdne. bez priciny vyletim, odvrknem, potom ma to mrzi a on sa tak snazi 😒

loss vy sa rychlo vyzdravte....

Lenka parada, dufam ze uz tak budete pokracovat a casom zlepsovat

gal super fotka 😉

facovka
14. sep 2009

gal,pekna foto 🙂
moni, no neverim ze toto akoze rezim bude, to skor nahoda 😉
dnes dorazila oid jankypo satka, dakujemeeeeeeeeeee 🙂 kuk album, tak satkujeme 😅

galanta
14. sep 2009

dakujem dievcata.strasne sa tesime.....ani sme nedufali..... 😉

moni.....mne nie je nic,ale tiez sa radsej vyhybam tekutinam na lecny zaludok....vo stvrtok drzime palce,nech je vsetko ok,a nech mate pekne fotky...inak mne dnes uz lekar povedal dojest posledne tabletky a koncim....uz mam len na dva dni.....no kazdy lekar iny nazor...pri sarlotke som ich uzivala aaz do dvatsiateho tyzdna.