Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

ninka123
26. sep 2009

Ahojte, tak ja som len nakukla 😅 Blahozelam Janke a Tomimu-veru uctihodne rozmery 😵 hlavne nech sa im super dari 😵 😵 😵 A tiez gratulka novym tehulkam 🙂
Ja som bola na poradni v stredu, vsetko drzi, nic netlaci, krpci stale priecne, rozmery v norme, tak som spokojna 😵 Len ja sa citim ako vorvan vyvrhnuty na plytcinu 😀
Slny, drzte sa, aby vsetko OK dopadlo 😵
Pekny vikend vsetkym prajem 🙂

moni1412
26. sep 2009

ninka aj tebe sa to uz krati.... pocuj, neblazni.... ved cakas dve babätka. ked si tu pisala myslim ze v 23.tt ze si bola plavat, koksoooo, ja som mala dost. 😀 poslednu foto co mas v albume, mas brusko na ten tyzden tak akurat, takze ani nevidno ze budu dve.... 😉

galanta
27. sep 2009

ninka...len to uz vydrz.no dve baabtka nosit...uff.no a super ze ste ok,tak uz to nejako aspon tych sedem tyszdnov vydrzite. 😉

losss.......teda aj skola?no teda.ja som uplna neschopacka proti vam.mna by do skoly nedostali ani parom volov. 😀

no a u nas akurat to nove,ze si vcera prvy clovek vsimol ze somk v tom..... 😵 no vcera sme sa akosi natahovali,lebo som sa tak citila a hlavne brucho dom mala aksi opuchnute...no takze to uz je poriadne vidnoa to som len v 14tt. 😕

facovka
27. sep 2009

ahojky,gratulujem novym tehulkam.... 🙂
a samozka ze novej dvojmame Janulke...sikulka si a valibukovi posielame cmuk..tebe rychle zotavenie 🙂
my dnes ideme spat do BA od nasich, no zase makacka nas caka samych ☹ ale dako pobojujeme... 😉

moni1412
28. sep 2009

Leni ty si bola u maminy doteraz? aspon si mala pomoc super 😉

ja som dnes bez drobca, vcera zostal u svokrovcov, tak mam nariadene dnes silno oddychovat... 😀 uz som umyla riad a o druhej idem do prace pozriet.... no co uz, ved dovtedy trochu oddychnem 🙂

kats
28. sep 2009

skola.... som rada ze je za mnou a najblizsie ma caka az s matuskom 😉 😀

moni - pekne si uzivaj volno 😉 kazda minuta sama so sebou sa rata 😀

leni - z dobreho sa tazko odchadza ☹ ale ty to zase zmaknes 😉

loss
28. sep 2009

ahojte

skola teda sediet tam s bruchom je dost ale inak fajn snad to zvladnem
stale mi je zle a r´to ma uz sere s prepacenim 😔

moni1412
29. sep 2009

loss kludne napis co citis... v 25.tt nevolnosti - mas na to pravo.... obdivujem ta ze si to vobec doteraz tak super zvladla, este aj s Nelly... 😒

verulka
29. sep 2009

bbabulky, pisala som asi s jankou- este su v nemocke, tomina trapi zltacka..uz od piatka a bilirubin stale stupa..tak je jej tazko, matulo chyba, muz..proste domaca !pohoda! pri 2 detoch 😀
takze uloha dna- intenzivne mysliet na nich a nech bilirubin okamzite klesne 😉

facovka
29. sep 2009

chuda janka, viem ako jej je ☹
takze intenzivne myslime, posielame energy 😉

galanta
29. sep 2009

verul,...drzime janke palce,nech to cim skor preide.viem o com hovorim.my sme mali zltacku do konca tretieho mesiaca vdaka comu nasa mala nenavidi slnko aj sme sa museli vratit v siestich tyzdnoch do nemocky.... 😝 vyzerala ako citronik.lae potom to pominulo.snad to budu mat za sebou skor. 😉

facovka
1. okt 2009

no babule, tema sa nam prepadava, tak vytahujem hore.. 🙂
lanulku nam este nepustili z nemocky?? 😕
tak teraz je na rade slny, tesime...pekne sa to rozbehlo,ze??
babule,ktore pribudli, sup IP ked budete chciet hodim vas do tabulky 🙂

galanta
1. okt 2009

no tak s jankou asi naozaj nic nove,ked sa zatial neohlasila.nie ze by som cakala,ze hend po prepusteni sadne za net..... 😉 ale snad je vsetko ok,a uz sa urcite na nich doma tesia..... 😎

misanik
1. okt 2009

neviete co je so slnyeckom? tusim su v nemocke, vsak? nepisala niekomu?

facovka
1. okt 2009

ozi fakt, sak ta je asi v nemocke, chuda...ja nemam na nu mobil,mate niekto kontakt?? 😕

galanta
1. okt 2009

no asi mate pravdu...v pondelok mala ist na dva dni do nemocky a teraz je uz predsa stvrtok,tak ju tam asi nechali dlhsie na pozorovani,alebo to uz ma mozno aj za sebou.....snad sa ozve co najskor ako to bude mozne. 😉

slnyecko
autor
1. okt 2009

Nestresujtee,som tu a este pokope 😉 aj ked uz by som rada bola" oddelena" 😀 pustili ma vcera,vsetko je ok,maly mi chybal prvy den neskutocne ale ked mi muz volal ako to zvladaju tak som si na druhy den aj oddychla trochu takze fayn.V utorok mam este poradnu a to uz asi sa dohodneme kedy to spachame.Ale vraj pravdepodobne na buducu nedelu nastupim a v pondelok sa ide na vec.Cize asi 12.10.drzte palce 🙂

facovka
2. okt 2009

vycitala som v majovkach ze jankapo je domka, supeeer. 😉 ani nam tu nenapises??? 😅 ked budes mat chvilku tak piiiiiiiiis....cmuki Tominovi... 😵
slny ideeeeeeeeeeeeeeeeeeees 😉

galanta
2. okt 2009

slnyecko drzime palce. 😵 😵 😵 ale najhlavnejsie je,ze ste v poriadku .

jankapo....no teda......tak uz ste doma.....tak este raz gratulujeme.....

jankapo
2. okt 2009

ahoj baby, no dokelu... 🤐
ako sa musim priznat, ze som na vas vcera zabudla... 😝 kokso...sa mi zdalo,ze cosi na tom koniku mi chyba, ale nekaplo ze to tato tema tu... 😅 ach jo.
tak spravicky ste dostali,mna dnes opat dojali vase gratulky 😵 😵 😵
strasne sme stastni, a stale nam nedochadza ze sme uz stvorka, aj ked tehu mi pripada neskutocne vzdialene...uplne zvlasnty pocit
vam poviem, byt dvojmama to vam je uz iny level... 😉 dala by som neviem co za to mat tento rozum pri matulkovi...uuuplne inak by som si to uzila. 🙂 ziaden zbytocny stres. nejak som az podozrivo pohodova,sice unavena brutal, ale to len kym sa telo prestavi na ine schopnosti 😉 potom to pojde,ze fungovat aj na nespanku
teda spanok taky ze kazde 2 hodky kojenie a pomedzi to este matulo mnauci, no veselo...tomino je ale skvely zatial, place len od hladu, a tomu viem super rychlo pomoct no a este nelubi prebalovat...inak o nom nevieme moc,aj ked bdie,tak len kuka...
dnes uz vyfasoval od matula s puzzle, takze no comment... 🤐
matulo nam ale dava zabrat riadne, zubadlaaa.... 😒 ale sak nemoze byt dokonala idylka nie?

gratulujem novym tehulkam,si myslim ze niet nic krajsieho ako dalsie babo... 😵

slny, na teba teraz budem uplne strasne vela mysliet 🙂 aneboj sanic, bude to vsetko ako ma byt...

jankapo
2. okt 2009

a kebyze mate chut si precitat jak sa rodilo... 😝

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nechce sa mi to znova pisat,nejak sa v tom nevyzivam... 😉

kats
2. okt 2009

fuuuh jani 😉 si to krasne zmakla 😵 si sikulka, nedali ste sa 🙂 drzte sa, tominko je pokladik ze setri maminu 😀 a matulko je velky brat zabavac 😉

galanta
3. okt 2009

jani..no takze fakt bolo k comu gratulovat.nemala si to lahke,ale asi aj preto si to potom tak dobre zvladla.asi je anozaj pravda,cot a nezabije to ta posilni. 😉 malicky je naaadherny a najviac sa mi paci,ako pekne trci z perinky.je to poriadny chlap.uz sa tesim,ked aj my budeme styyria,hoci sa trocha aj obavam,ale radost presahuje obavy.

facovka
3. okt 2009

janulka, super si to zvladla..uch, hlavne ze vsetko dobre dopadlo 😉
no bud rada ze Tomino je super, uzivajte si to... 😵
my mame stale peklo ☹ ,no co uz, hadam to do puberty prejde 😅

loss
3. okt 2009

jani som rada ze ste domka 🙂
sly tak isto takze uz uz to je tu myslm na teba nech je to rychlo vsetko ako ma byt a sup domkov
ja som dnes bola v skole celkom sa dalo len stale bojujem s rannou nevolnostou 😔

majovky_again
4. okt 2009

ahojte, tu facovka...update tabulky je hotovy, doplnila som cast kde budem davat uz porodene maminky,kuk tabulka, kto chce nieco doplnit sup IP 🙂
loss, to vazne ti stale byva zle?? no to je pakaren ☹ 😒

slnyecko
autor
7. okt 2009

Nazdaaarek,tak vcera bola poradna,a sme sa dohodli ze 11 nastupujem a dvanasteho "rodim" 🙂 takze uz len par dni...budem rodit spinalom,cize pri vedomi,tak som zvedava ci to prebehne tak lahko ako pri kubkovi.Muz od piatku marodi na dva tyzdne,no co rozboleli ho s toho rodenia krize-sak s malym niekto byt musi a aj ked prideme z nemocky tak nech pobudne s nami.
Citala som co sa stalo janke ze sa jej malicky dusil grckou ☹ no chudatenko malicke a chuda rodicia sak to je na nervy ja by som skolabovala.Hlavne ze to dobre dopadlo.
loss tak rannu nevolnost ti nezavidim,som rada ze uz take cosi nezazivam.
A ja mam take pocity akoby mi niekto zospodu stural nozikom do mechura 😝 a paradne kleslo brusisko,ale sak je to jedno,viem kedy rodim

galanta
7. okt 2009

alnyecko....drzime palce.budeme na teba mysliet.my sa ideme pozriet 12 na drobca a snad sa dozvieme,co v sebe skryvam.no tak ty uz budesnapichnuta spinalkou,ak sa samozrejme drobcek neunahli o den skor. 😉 aj to sa stava.este si uzite posledne dni v trojici. 😵 😵 😵

co? janka mala take problemy?no tak to fakt nezavidim.snad vsetko dobre dopadlo.

kats
7. okt 2009

slnyecko tak super 🙂 12teho na vas myslim 😉

vcera som si bola pre tehotensku knizku 🙂 zisili ze mi nespravili utz v 11tt, ze mi ledva stihaju odbery a NT utz 😅 teta na recepcii ma neskoro objednala 😒 tak rychlo ma dali na zajtra na krv aj na prvy utz a NT budem mat buduci tyzden - to budem koncit 13tt tak dufam ze to este stihaju 😠 teda dali mi knizku bez toho aby si overili ze je vsetko OK a prvy trimester prebehol bez problemov 😝

moni1412
7. okt 2009

slnyecko drzte sa 12., myslime na vas vsetci...

kats mne robili prvy utz v 14.tt az. neviem preco robia paniku 😒

baby po cisarskom - pobolieva ma uz par dni brusko. okolo pupka a väcsinou ked kychnem alebo sa zasmejem, no aj inokedy..... dufam ze to nemoze byt jazva 😒