Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
21. okt 2009

loss ja viem ako sa vola urad prace 😀

facovka ja teraz myslim vybavovat ten zvyseny rodicovsky... od januara ma byt a musia si mamicky co uz na RD su, podat ziadost a oni budu skumat ci splna podmienky na ten novy a tak..... 😒 tak to by som chcela zistit ze kedy vybavit a tak

galanta
21. okt 2009

moni..tak je to pravda s stym zvysenym rodicovskym? no mne by to sice vyslo len na dva mesiace,ak by mi to priznali,ale to by potesilo.nevies o tom viac????????ja sa akosi neviem k televiznym novinam dopracovat. 😝 😝

katke samozrejme prajem aby sa jej snazilkovanie podarilo aspon tak ako mne. 😵 😉

loss...juj no viem si predstavit,ze si tuie ,,ranne nevolniosti" uzivas.no aj moja babicka si tym presla a ahovorila,ze zvracala erste 2 dni pred porodom.a to mal moj otec viac ako 5 kil.not ak nech sa ti to aspon trocha upravi. 😉

inak mna vcera riadne bolelo brucho,ale to asi len moja jazvicka z cisaraku bola. 😝 tak aby som len s pravdou von vysla a tak strasne zas ten cisarak nepropagovala. 😀

slnyecko
autor
22. okt 2009

Caute tehule a mamule 🙂 🙂 🙂
No baby ja som viac vyspata ako s jednym krpcom.Kubko pekne zacal spinkavat na svojej velkej posteli,a Matka ani neviem ze mam,ten spi vodne v noci.Normalne som oddychnuta-to je ale ironia osudu,co? 😀
Aj chudnutie celkom ide,uz mi ostalo len kilo navyse,ale chudnem dalej aj potom,sak je s coho a treba vyuzit ze mi teraz az tak nechuti,lebo ked mi zacne tak konec,dochudli sme 😅
Janka aj ja chcem na navstevu,mne tiez zacina hrabat trosku 😅 😀
loss,neskusala si pit zazvorovy caj?mne to neskutocne pomohlo 😉

facovka
22. okt 2009

slny,tak parada 😵 ja teda oddychnuta niesom,hold kolikovali sme aj s fifom,aj s olim ☹ co narobim...zase o fifovi anineviem ako mu vyslo 16zubov,uz vidim ze si to zase vyzerieme pri oliverkovi 😀
ten rodicak,urco je tu tema o tom,pokukajte,pocitajte,abo napiset na nick gapa, to je kocka co sa vyzna,aj mne radila 😉

moni1412
22. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tu je ta tema.... schvaleny uz je, dokonca myslim ze uz sa dohodli aj na tom ze kto mal narok na materku, tak bude mat ten zvyseny a kto nie, tak nie.... este s tym boli problemy.... ale myslim ze uz je to vyriesene.... a teraz dokonca schvalili aj minim. mzdu vyssiu, od ktorej sa to vsetko odvodzuje, tak uvidime 😉

gal ked mi Milos vybavoval tie papiere pri Deniskovi, tak mu povedali ze aj keby som mala mat zasa matersku a bol by nahodou rodicak vyssi ako materska, ze automaticky nechavaju tu vyssiu davku..... ale teraz ked taketo zmeny urobili, ktovie ci to stale plati 😒 asi sa len popytat treba ist....

slny ty neprovokuj 😀 ze oddychnuta....pri 2 detoch - parada 😉

loss mne pomahali pri tych prvych nebplnostiach tie gravipop lizatka (proti tehu nevolnosti) neviem ci si skusala.... ja som im velmi neverila, ale prekvapili.... aj ked - tieto tvoje nevolnosti uz nie su take tie klasicke prve tehu... tak neviem. a dr. ti nic neporadil????

galanta
22. okt 2009

no slny...ty vies ale cloveka potesit. 😀 my sme vcera zrusili denny spanok,uvidinme ako sa to ujme,ale vcera to zabralo a šarlotka konecne spala o osmej... 😵 😵 🤐 to vam bola parada....asi po hodine kludu hovorim drahemu...ato fakt ma niekto takyto klud kazdy den?jaj ani si to neviem predstavit.to bola pohoda.a to vraj aj cez den niekomu takto spia deti.no teda tak to fakt zavidim. 😒 😵 my uz sme totiz vyzerali takto. 🙄

moni dik.idem mrknut na tu diskusiu,snad budem mudrejsia.

moni1412
22. okt 2009

gal mne Denisko spinka cez den od tej 1,5h do 3h...neviem si predstavit ze by nespal 😖 a vecer chodi o osmej... fuha tak to ti nezavidim ani trochu 😒

betatka
23. okt 2009

Ahojte

tak som po poradni zatiaľ som pokope...už mi dal síce to skore 1 ale povedal že krčok zatial drží...ale už nemám tak často zvíhať malú na ruky. 😝 ako keby sa to dalo 😝

moni1412
23. okt 2009

bei tak sa drzte 😉 uz sa blizite do ciela 😵

kats
23. okt 2009

gal to ako ste zvladali bez volnych vecerov 😕 ja som rada ze o siedmej ho dam do postielky, max do pol osmej uz spinka a my mame freee 😅
cez den tiez nastasie spinka... v zlych dnoch len hodka a vo vyyyybornych 3 😀 je uzasne s nim spat, bez toho by som asi nemohla existovat 😉

beti uz sa krasne blizis do ciela 😉

a tie papiere.... fuj sa mi do toho nechce - ani si to len nastudovat.. ale budem musiet 😝

slny ty sa mas 😀 mozes byt vzor a propagator 😀 😀 aj ja chceeeem take 🙂

facovka
24. okt 2009

no jani,akurat kukam foto krpcov,odpadnem aki su zlatunki...cmuk posielame od nasich krpcov 😵 😵 😵

galanta
25. okt 2009

moni.kats.no fakt ako sme vynechali poobednajsi spanok,tak konecne mame aspon vecery volne.no aj ked po obede mi moja siesta chyba,tento tyzden sa citim ako znovuzrodena.sic e nemam pozehlene ani moc upratane,ale ten klud vecer.ja sa citim ako porekreacii. 😀 😵 😵 ale moja dcera to s tym dennym spankom aj tak dlho vydrzala.moja mama to mala so mnou horsie.ja uz som pol roka cez den bola hore. 😝 ale zas aspon v noci som bola vzorny spachtos.spala som od siedmej do siedmej.len s a modlim,nech to nasej malej vydrzi a snad sa jej to este neskrati.

iank my sme ochoreli.šarlotka v noci dostal horucku.no lae hroznu.len sme nevedeli najst teplomer,tak zajtra nas caka lekarka.uvidime,ci to zuby idu,alebo ten soplik,co ma sa nam zhorsil.dnas aj cez den normalne zahajala,taka bola hotova .aj pri rozpravke obsedela.tak to uz som vedwela,ze je s nou naozaj nieco v neporiadku. 😝
betatka...uff ;t

galanta
25. okt 2009

betatka,tak ty to uz mas fakt za par.... 😉

jankapo
25. okt 2009

ahojte,
gal- UFF 😖
bei- UF UF, drzkaj sa 😉
leni- krpci su fakt zlati, ono tento vekovy rozdiel bol fakt asi dobry tah..z isteho uhla pohladu... 😅 tomino je pre matula rovnocenny clen rodiny, uz ked pridu s tatom zvonku, tak uz sa nekrici ze mama mama, ale toma, toma! uz nie som az taka podstatna... 😅 (to je vdacnost toto!)

loss
25. okt 2009

ajojte
takze tazky vikend je zdarne za mnou od piatku som mala skolu dnes som myslela ze uz ozaj neobsedim no hruza a uz mam terminy na 5skusok do konca decembra takze od zajtra sa ucim ako diva
Nelly vysli dalsie 2zubky tak uz mame 10zubkov 😵
strasne som uz unavena z brusina urcite ked sa mala narodi bude zhon ale aspon nebudem taka neobratna a ozaj neviete co zabera na zahu?dakujem

galanta
25. okt 2009

loss...na zahu....pukance bez prichute,burizony.maces.a fatra/ale len obcas/ 😉

janka..nasa mala sa zas skor zvita s nasim havinom a az potom s mojou mamou. no a ta samotzrejmeziarli.no asi si budeme musiet na taku spravodlivost a vdacnost zvyknut. 😖 😎

loss
25. okt 2009

gal tak z tohto mi nezabera nic 😔 ale dakujem

betatka
25. okt 2009

Ahojte

Loss nič si z toho nerob mňa páli záha tiež a zo všetkého a nič nezaberá už sa len modlím nech to mám za sebou lebo je to hnusné 😝

Baby ja mam také strie na bruhu že až 😝 toto som pri Lee nemala...vtedy som ich mala pre istotu na prsiach 😀

Janipo to aj ty si mala taký kotol že si si ani ponožky nemohla obliecť? Lebo akože dokedy mi to brucho chce rásť...nechápem ako pri ni čom inom mi to brucho nezavadzia len pri obúvaní ponožiek a topánok. 😅

V piatok 29. už idem do nemocky na poradnu...mame nového doktora araba tak som zvedavá čo je to zač ale baby si ho veľmi chvália.

moni1412
26. okt 2009

loss a mandle si neskusala? mne zaberaju celkom tie. 😉

gal sa rychlo vyzdravte 😒 moooooje 😒

ja mam dnes volny den, vcera sme maleho nechali u svokrovcov, dnes pride s tatinom po praci domkov.... no spat sa mi uz neda, ked neplace maly, tak Murko, aby sme asi nevysli z cviku 😀 vcera do rana prespal Denisko celu noc, to vam bol relax 😀 ale to nespal celu sobotu... boli sme v Metre a maly u nasich, zaspal cestou domov, asi 10min a doma uz nehrozilo, tak preto... som zvedava na dalsie noci 😅

beti drz sa 😉 uz mate noveho dr.? ved Majercik mal ist az od Noveho roka k nam.....

betatka
26. okt 2009

moni ano mame noveho už ho aj volajú primár lebo bude namiesto Majerčíka...musí sa zaučiť. On prišiel z TO..tam bol dosť dlho a teraz všetky baby z TO chcú rodiť v PE kvôli nemu. Ma porazí koľko báb ide z TO v novmbri kvôli nemu sem k nám.

loss
26. okt 2009

betatka hrozne ze idem skusit tie mandle co odporuca mon a ak zaberie kupim cele vrece 😀
boze dnes sme hore uz od 4h hruuuuza mala sice o 8,30h zaspala ale mne sa nejak nedalo a stale mi niekto volal som zvedava ako o vecera vsetko zvladnem

slnyecko
autor
26. okt 2009

Baby mame podozrenie na cysticku fibrozu.... 😢 ja neviem co budem robit ak to moj Matulko krasnucky ma...ani zit sa mi nechce.... ☹

verulka
26. okt 2009

slny, z tych testov vam vyslo? este nevesaj halvu, pozvu vas na testy a urobia ich...Viem pako sa citis, ja som trpla ako kon, kym mi oznamili vysledky(vtedy sa este nerobili hned)
strasne moc sa modlim a drzim palce, aby sa to nakoniec nepotvrdilo 😔 ale aj kvalita zivota deti z CF sa velmi zvysila...
moc sa drzte..

eviku78
26. okt 2009

slny, silno na vas myslime, drzime palce a dufame, ze sa to nepotvrdi. 😢

moni1412
26. okt 2009

loss dufam ze zaberu. 😉

slny aj my drzime palce, modlime sa za vas.... dufam ze to nepotvrdia...

loss
26. okt 2009

mon zabralo velke DAKUJEM
slny silno drzim palce nech sa to nepotvrdi

dasenka
26. okt 2009

ahojte kocky! prisla som sa ku vam nahlasit, ako dalsia tehulka z majoviek 😉
slnyecko drzim palce, nech sa to nepotvrdi... ziadne dietako si nezasluzi trpiet

kats
26. okt 2009

slny, myslim na vas, nech sa tato diagnoza nepotvrdi 😕 kedy budu nove testy a vysledky ?

jankapo
26. okt 2009

lubi,no co napisat... ☹ viem, ze kazde slovo utechy marne 😒 urcite budeme na vas mysliet a verit a modlit sa a zas verit,ze to je omyl
vela vela sil vam vsetkym

moni1412
27. okt 2009

loss som rada 🙂