Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
12. nov 2009

bet no ved hej, ale to je este taaaaaaaaaaak daleko 😀 ale asi budem musiet na to pockat... len ma uz nebavi obranovat sa pred svokrou ze ved to tam videli 2 dr. - ja som si to do tej knizky nenapisala 😒 uz pri Deniskovi nas presviedcala ze to nikdy nie je na 100% a teraz to zacina zas 😖
ako sa citis, bet?

betatka
13. nov 2009

tak som po poradni...otvorená na 1,5cm budúci týžden mám prísť s taškou nabalenou pre istotu.
Cítim sa dnes poriadne na prd, lebo Lea si to s tými desnými nocami ešte stále nerozmyslela a cvičí ma 😝
Dúfam že vydržím aspon do nedele budúceho týždna.

moni1412
13. nov 2009

beti tak uz sa pripravujete..... ved uz mate krasny tt 😵

no tak noc aj u nas dnes hrozna... ja neviem co sa deje 😒 vsetkym sa vam drobci budia este v noci parkrat? na hlad?????? 😕

galanta
13. nov 2009

beti...tak drzim,e moc palce.... 😉 😵

moni,no my sa nebudime na papanie,ale parkrat len tak pre radost,ked nie necikanie. 😝 a skoro kazdu noc buntosi apson hodinu a kopancami nam spestruje noc.

mirka20
13. nov 2009

betatka, aj my drzime paste, nech je vsetko tak ako ma byt a vtedy ako ma byt 😵
ja dufam nezakriknem, ale my mame noci celkom v pohode oproti tomu, co pisete. nasa ak sa zobudi 1-2razy, napije sa vodicky a spi dalej. zato rano buntosi uz kolo siestej. v lepsom pripade okolo siedmej.

moni1412
13. nov 2009

no u nas v noci cajik a voda velmi nezabera, tak na polhodku.....potom mliecko....ale super zasa spava rano posledne dva tyzdne maly.. okolo piatej sa napapa a spinkame do pol 10. 😀 😵

facovka
14. nov 2009

😵 no,my sa nebudime v noci tiez na hald,ale len, ze "taj",akoze caj, tak mu dam a potiahne jeden cuc,vlozi si dudu a usmeje sa na mna,a lahne si 😀 tak neviem,ci len tak zo zvyku, ci ako...a zo sna zvykne posledne dni ze "aubobus", totalka sa namota na busy,musim chodit na zastavku mu ich ukazovat,tak normalka zo sna hovori,chudacik,sa mu asi aj sniva o nic....uz som m u veeelky obejdnala pod stromcek 😉

facovka
14. nov 2009

sniva o nich... ostatne chyby neopravujem, bo pisem jak tatar,ale panimajete,ze?? 😀

moni1412
14. nov 2009

Lenka my ideme na Vianoce kupovat Deniskovi detsky vysavac 😀 keby ste poculi ten plac ked my vysavame a on nemoze 😀

tak to len my taki hladosi veliki?! 😕

facovka
15. nov 2009

no my na vysavace sme ficali pol roka, sme mu na 1rocik kupili Zelmer,taku atrapu, ale detsky normalne huci, vysavaakoze, uz ho to aj porestalo bavit,len ked my vysavame, tak pisti bo chce aj on 😉

moni1412
15. nov 2009

hehe, som zvedava kolko to bude bavit Deniska... 😀 este susiak na pradlo keby sa dal zohnat detsky.... s tym nam veeeeeeelmi rad pomaha.... podava pradlo, len nestihame, sme sa smiali ze sa pri malom naucime davat aj rychlo pradlo susit 😅

slnyecko
autor
17. nov 2009

Ahojky dievcence,ako sa mame?kto najblizsie rodi?drzim vam vsetkym palce 😉 betatke a asi aj gurti a uz neviem komu este,jaaj este ninke-teba dievca obdivujem ako to zvladas,ja som mala v bruchu len jedno dieta a isla som zdochnut 🙄 😝
Baby ja som uz dostala mrchu-teda tak skoro som ju este necakala 😒 😖
Chalani su super,Kubko dnes prebaloval plysaky,len tak sam od seba im zacal davat plienky-teda snazil sa,aj vlhcene a krem na zapareniny si nachystal,no sikovnicek moj je to.Teraz ma trosku take obdobie ze ma pasiu do Matula stale ho chce capnut a poskrabit a veru sa mu sem tam aj zadari.Pritom ho mojkame a snazime sa aby sa necitil pri Matkovi odstrceny.No hadam ho to prejde.Matko ma uz 4,5 kg kazdy tyzden priberie zhruba 300-400g tak dr je spokojna ze je dobry papkacik.Spinkat uz nespinka tak uzastne ale je to znesitelne tak sa nestazujem.Kojenie zatial fachci ako ma tak som rada,neviem si predstavit v noci vstavat a zarabat mlieko.Inak dnes sme vsetci spali do pol deviatej,a potom som nic nestihala a uz aj bol obed.Teraz mi treba upratovat ale sa mi hrooozne nechce tak s...m na to 😎

moni1412
17. nov 2009

slny tak to mas super doma.... obe deticky take uzasne 😵 dufam ze to u nas bude aspon podobne.... vobec si neviem predstavit ako bude Denisko reagovat..... 😒
vcera mi nesiel mk.... vam?

inak, mame novy kocik http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=52741&a... Teraz ho pouziva Denny a od marca nabehneme na hlboky 🙂

facovka
18. nov 2009

ahojky maminy, my mame dnes vymesacie,sa chvalim,ze? 😀 inak strvt roka za nami,to tak neskutocne leti,ze?? 😵 co nove nase maminy v ocakavani???tak ktora bude dalsia??betat,ci ninka?? 😵 😵 😵

moni1412
18. nov 2009

Leni, jeeeeeej, leti to uplne neskutocne 😵 vsetko naj k vymesaciu 😉

mna uz par dni pobolieva brusko, idem dnes radsej k dr., nech som pokojnejsia, dufam ze je vsetko ok 😒

facovka
18. nov 2009

moni,neboj..radsej veru chod..a hned informuj 😉

betatka
19. nov 2009

čaute maminy..odtiekla mi voda takže odchádzame do nemocnice...potom vám muž napíše kedy a rozmery 😉 😉 😵
myslite na nás 😀

moni1412
19. nov 2009

beti myslime na vas 😉 tesime na info 😉

no tak ja som odisla vcera od dr. s kopou liekov - nospa, magne B6 - 3x denne, guajacuran 2x denne a polihovat.... inak ma posle do nemocky ak to neprejde.... aj dost tvrdne brusko.... no ale pri Deniskovi to bude zaujimave.....ze polihovat 😖

facovka
19. nov 2009

moni setri sa ako sa da 😉
betatka supeeeer,myslime na teba, drz sa, a rychly porod 😉

mirka20
19. nov 2009

juuj, betatka, az mam zimomriavky. silno drzim paste, nech mas co najrychlejsi a co najmenej bolestivy porod.
moni, fuu, tak sa len setri v ramci moznosti.aj mna posledne 2 dni pobolievalo brucho, ale este netvrdne. som s rebekou u nasich, tak viac oddychujem, ale si neviem predstavit, ked pridem domov ako budem oddychovat. v utorok idem do poradne, tak snad u nas bude vsetko ok 😒

moni1412
19. nov 2009

mirka drzim päste....urcite bude vsetko ok, neboj 😉
hmm, ono to setrenie - snazim sa.... len velmi to nejde... aj ked sa Denisko zahra sam, predsa len sa neda dlho lezat.....
baby co ste museli lezat a mali doma drobca - poprosim navod 😒

facovka
19. nov 2009

no,mne v 33tt tiez nakazali lezat,ale kedze som vobec nemohla kvoli krpcovi, tak som ficala dalej ako netehu 😅 a vidite dotiahla som zdarne az do dna D...tym ale nechcem podcenovat nejake priznaky co mate, treba naozaj relaxnut kazdu minutku co je dietatko v klude 😉

ludka_r
19. nov 2009

ahojte,
ja len tak na skok..
betatka, super, držím prsty... 😉
Mne to šetrenie tiež príliš nejde. Najmä stále vláčim Vilka na rukách. Vy to nerobíte?? Lebo pri tom mojom sa to inak nedá, keď sa vonku hádže po zemi a nechce sa postaviť... Až mám svalovicu na rukách... Dúfam, že to druhé mimi si na to už zvyklo a nebude protestovať..

facovka
19. nov 2009

ludka,pokial nemas vyrazne problemy pri noseni s tehu, tak pohoda, ja som nosila maleho na rukach do konca tehu 😉 a ked sme sli z porodky tak som ho hned tiez niesla na rukach po cisarskom, sme uz o tom pisali, to akusi silu v sebe najdes, aj tehu budes nosit, aj hned po porode 😉
betatka akoooooooooooo??? manzelik kde si???hadam uz to ma za sebou 😉

loss
19. nov 2009

betatka tak ako myslime na vas uz mate po.. 🙂

moni1412
19. nov 2009

no s tym nosenim - to mam uz tiez zakazane... ale do postielky a stolicky to proste inak nejde..... no inak sa snazim obmedzovat to 😒

facovka
19. nov 2009

betatkaaaaaaaaaaaaaa, no ako dvojmama??? tatino nepiiiise??nikto nema na nu cislo??zeby sme ju trochen pootravovali?? 😉

betatka
19. nov 2009

Ahojte tak vcera sa nam narodil Danielko .... vaha 3370 ... 50 cm a Betatka vas pozdravuje .

ninka123
20. nov 2009

Ahojte kocky 🙂
Tak my sme dva dni doma z nemocky, len som akosi nestihala comp. Odchod bol dost rychly a trosku necakany, takze som si ani nezobrala Lenkino cislo 😅
Pre nas bol stastny den piatok 13-teho, o polnoci mi odisla voda, tak sme utekali... 😵
Miery: Marek 3070g a 48cm, Lea 3400g a 51cm... 😵 Tak mam teraz doma trosku chaos, lebo najmensie vecicky(nachystane) nam vydrzia asi tyzden 😅
Kojim, trochu dokrmujem, lebo sa celkom rozjedli a tolko nemam, ale zatial nejako bezrezimovo zvladame...
Lucka ziarli hrozne, ked kojim, tak ma vacsinou vytrieska 😀 ohromne mi pomaha mama, ta ma Lulu neustale na starosti...
Gratulujeme Bet a Danielkovi, prajeme vela stastia a zdravia 😵
pekny dnik vsetkym, ked budeme stihat, napiseme 😉 🙂

facovka
20. nov 2009

no ninka tak to je parada, a rodila si prirodzene?? tak to si krasne potiahla a mali maju krasne mmiery....betatka aj tebe velka gratulacia, sikovne ste maminky 😵 😵 menim tabulku 😉